Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Ápr. 20. Péntek 17:12
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Gazdit keresünk!
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 40 / 40 oldal [992 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 38, 39, 40
Szerző Üzenet
Blanzs
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 18. Kedd 20:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nincs utban
A Maja nem igazán jó anya,lehet h. azért mert császárral születtek.
Csak azt sajnálom h. az Annamari a legszebbet fogja kiválasztani.
Az egyiknek az első két tapancsa nem feketedet be,és nem úgy néz ki h. befog.Így értékét veszíti?
Vissza az elejére
Blanzs jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 18. Kedd 20:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Blanzs írta:
Akkor most mit tanácsoltok?
Az annamari holnap mindenkép elviszi az egyiket.Jól tesz?
És azt mondta,h. már gazdája is van.

Annamarinak oda kell adnod,mert gondolom pároztatás fejében ővé az első választású kutya,de a másikat még ne add oda senkinek 2hétig.Komolyan kérdezem az a kis drága utban van??????? Vagy a Maja nem foglalkozik már vele???????????
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 60

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 18. Kedd 20:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Blanzs írta:
Nem tudom a falkavezér mennyire ért ehhez,de amint olvastam biztos egy hozzá értő ember.
Nézd meg - néhány jó tanács kutyavásárlás előtt állóknak-c. oldalt és a 6-os pontot olvasd el.
Ez is hülyeség?

Ezt most igazán nem értem.
Elolvastam,és ott is azt írja,hogy 6 hetesen megnézheted a kuttyód,hogy válassz az alomból,de meg még nem foghatod.ÉN egyértelmüen úgy értelmezem,hogy akkortól már a leendő gazdik meglátogathatják,megnézegethetik,és választhatnak!
Az enyém is Annamaritól van,és........! Őt is szegénykémet úgy hozta el a tenyésztőjétől a fedezésért cserébe,és kb. két hétig ott volt nála,mire mi mentünk.Gondolhatod,szívszorító volt egyedül,anyuka,testvérek nélkül. Nem bántani akarom,de egyáltalán nem vagyok én abban biztos,hogy MÁR van gazdija!! Hirdethető,és majd lesz gazdija!De ez csak az én véleményem a látottak alapján. Nem is mentem többet vissza!Bocsi!
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 18. Kedd 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Blanzs írta:

Az gondolom ennek fényében, a "mit tanácsoltok" csupán 1 költői kérdés volt Döbbent
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 18. Kedd 20:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Blanzs írta:
Nem tudom a falkavezér mennyire ért ehhez,de amint olvastam biztos egy hozzá értő ember.
Nézd meg - néhány jó tanács kutyavásárlás előtt állóknak-c. oldalt és a 6-os pontot olvasd el.
Ez is hülyeség?

A Falkavezér "csak" egy lelkes amatőr Embarassed , akinek szintén apja-anyja of Surprise kutyája van - és azóta igen sokat "tanult Embarassed

De ha már "hivatkozási alap" lett a hivatkozott topik, akkor elemezzük kicsit:

6./ Nézd meg a kiskutyát mielőtt megveszed, általában hat hetesen, egy felelőségteljes tenyésztő örülni fog az érdeklődésednek (nem foghatod majd meg, csak távolról csodálhatod.)

Az én olvasatomban ez NEM azt jelenti, hogy 6 hetesen kell elválasztani Wink Ergó - nem hülyeség, csak tanács (pusztán megnézésileg)
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 18. Kedd 20:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Blanzs írta:
Ez is hülyeség?

Akkor légyszives TE is figyelmesen olvasd el 6-os pontot ,mert te olvasod rosszul. Megnézheted a kicsit de nem foghatod meg.Ez nem jeleenti azt,h haza is viheted.
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Blanzs
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 18. Kedd 20:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Akkor most mit tanácsoltok?
És azt mondta,h. már gazdája is van.
Vissza az elejére
Blanzs jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Blanzs
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 18. Kedd 20:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ez is hülyeség?
Vissza az elejére
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 18. Kedd 20:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ne haragudj meg Blanzs! De az én kutyáim is Annanmaritól vannak ugyhogy Copyt személyesen ismerem,gyönyörű kutyi.Nálam is most vannak kicsik csüt. lesznek 2hetesek,de eszem ágában sincs kiadni a kezeim közül 8hétnél elöbb,nálam kapják meg a 2.oltást. A leendő gazdik 6hetes korukba jöhet megnézni ,választani,de el nem viheti.Tudom erre mondhatod azt,ahány ház annyi szokás,de igazán ugy érzem 1hathetes kutyi nagyon kicsi,nagyon érzékeny még, 2hét sok idő főleg ilyen picinél.
Vissza az elejére
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 18. Kedd 20:01    Hozzászólás témája:
Téma leírása: kutty
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Blanzs írta:
Honap lesznek hat hetesek
Ez igaz
Holnap viszi el a tenyésztő az egyiket
Én úgy gondolom Ő ért hozzá, valószínű akkor már leválasztható az anyjától+ gondolom az állatorvosom is hozzá értő ember, és ő sem ellenezte a leválasztást, azért mert még az annyánál a helye.
A holnapi nap folyamán kapják meg az első oltást+a chipet

Az ár 60.000Ft

Az anya: Fittnes of Surprise/ tenyésszemle-a gallériába maja néven megtekinthető
Az apa: Copyright of Surprise/ http://w3.enternet.hu/tico/copy2.html

Egyéb kérdés, tanács?

Nincs, miután láttam, hogy Surprise kölyök. A tenyésztő tán nem Annamari ?
Merthogy Ő az aki ért mindenhez Wink

Mi is Surprise fiúk vagyunk, még a Karamynd féléből, de a Mamánk tenyésztője - imádom!!!!!!!!!!!!!!!! - 10 hetesen engedte elhozni Pedrót Szemforgató
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 60

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 18. Kedd 19:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Blanzs írta:

Szióka!

Biztosan ért hozzá a doki is,meg a tenyésztő is!!! Nagyon Boldog

DE!!!! Ez az első eset,hogy azt hallom,hogy hat hetesen vihetők el.Én amikor annak idején érdeklődtem mindenhol a nyolc hetes elvitelt mondták!
Gondolom ezért döbbentünk meg többen a hat hét utáni leválasztáson!
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Blanzs
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 18. Kedd 19:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tehát az apa: http://w3.enternet.hu/ticco/copy2.html
Vissza az elejére
Blanzs
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 18. Kedd 19:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Honap lesznek hat hetesek
Ez igaz
Holnap viszi el a tenyésztő az egyiket
Én úgy gondolom Ő ért hozzá, valószínű akkor már leválasztható az anyjától+ gondolom az állatorvosom is hozzá értő ember, és ő sem ellenezte a leválasztást, azért mert még az annyánál a helye.
A holnapi nap folyamán kapják meg az első oltást+a chipet

Az ár 60.000Ft

Az anya: Fittnes of Surprise/ tenyésszemle-a gallériába maja néven megtekinthető
Az apa: Copyright of Surprise/ http://w3.enternet.hu/tico/copy2.html

Egyéb kérdés, tanács?
Vissza az elejére
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 18. Kedd 16:19    Hozzászólás témája: Re: Westie Bay Eladó! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Blanzs írta:
Eladó westie kan!
2005.09.10. született
törzskönyvezett,féregtelenítve,chip,első oltás

A héten elvihető, de a legkésőbb már a jövőhét elején

Ár:60.000Ft

Érd:moriniki@freemail.hu[/list][/list]

Bocsi a közbekottyért, még csak 6hetes a picur, az anyja mellett még a helye.
Azt elfelejtettem,h majd 3héttel ezelőtt még ez a kutya 70volt,hogy csináljátok. Döbbent
Vissza az elejére
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 18. Kedd 16:01    Hozzászólás témája: Re: Westie Bay Eladó! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Blanzs írta:
Eladó westie kan!
2005.09.10. született

Mindjárt elgyengülök Összezavart
Blanzs
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 18. Kedd 15:56    Hozzászólás témája: Westie Bay Eladó! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Eladó westie kan!
2005.09.10. született

Vissza az elejére
kami
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 14. Péntek 14:17    Hozzászólás témája: Gazdit keresünk!
Téma leírása: Eladó, talált, elajándékozandó kutyusok!
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Gazdit keres ez az 5 év körüli, westi kan. Gyerekek, más kutyák mellé nem ajánljuk, ô csak egyedüli kutyus szeretne lenni.
Érd.lehet: 06/30-390-1045

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 40 / 40 oldal [992 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 38, 39, 40
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu