Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Nov. 18. Hétfő 5:52
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
BABA
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 2 oldal [40 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2
Szerző Üzenet
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 7. Hétfő 14:12    Hozzászólás témája: Re: BABA Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Baba átesett egy ivartalanító műtéten, és sajnos komplikációk miatt 1 hétre rá újra kellett műteni. Az élete is komoly veszélyben forgott, de szerencsére túlélte. Viszont a műtét után hátramaradt egy sérv Baba hasán, amit csak nemrég vettünk észre.
A műtét nem SOS, de meg kell csinálni, nehogy később komolyabb problémát jelentsen.

Salira írta:
Salira írta:

Most olvasom... Babának sérve van??? szomorú
Hol, mikor, miért? Szóval értitek.. Embarassed
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 7. Hétfő 13:20    Hozzászólás témája: Re: BABA Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tyűha, nekem is volt egy csodakutyám, szintén Maci névre hallgatott, és
én még ma is őt keresem mindenkiben......Tiszta szívből kívánom, hogy mielőbb gazdija legyen ennek a szépségnek is:)
Ha tényleg olyan alkalmazkodó, akkor ideje lenne leköltöznöm vidékre, és őt is magamhoz venni, báááárcsak bárcsak...........................

Jobbulást nekije első sorban Wink
Vissza az elejére
Ingca jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Salira
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 17:29    Hozzászólás témája: Re: BABA Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Salira írta:

Most olvasom... Babának sérve van??? szomorú
Hol, mikor, miért? Szóval értitek.. Embarassed
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 10:12    Hozzászólás témája: Re: BABA Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vigasztal

Örülök, hogy alakul a rajongótábor nagytaps, Baba igazán megérdemli. Nála alkalmazkodóbb kutyát én még az életemben nem láttam.
Imádnivaló

Salira írta:

Sziasztok! Szeretnék megosztani veletek valamit:
Ma reggel amikor felébredtem, és rájöttem, hogy csak álmodtam, komolyan elkezdtem sírni... hogy miért? Álmomban Baba gazdinál volt. Nem is akárhol, a nagymamámnál. Boldog volt mindenki, mamám is, Baba is, én minden nap átjártam hozzájuk, segítettem nekik, hogy összezsokjanak, Baba pedig szeretett ott lenni, imádta a mamámat.
Még arra is emlékszem, hogy autóval hoztátok el házhoz Babát, és az autóban ott voltam én és Asa, a saját kutyám, merthogy úgy volt megbeszélve, hogy Baba akkor jöhet el, ha jól elvan a kutyámmal, merthogy ha baj van a mamámmal akkor hozzánk jön majd Baba. És Asa és Baba egész úton nyalogatták egymást, és én olyan, de olyan boldog voltam. És TI is örültetek.

Aztán felébredtem, mellettem feküdt az Asa ... és hozzábújtam és sírtam, csak sírtam, mert a mamám sosem fogja Babát örökbefogadni, mert még mindig Macit siratja, Macit, aki 1990óta élt vele, és tavasszal lépdelt át a szívárványhídon.

Remélem Baba nagyon hamar gazdihoz kerül, mert szombaton amikor találkoztam vele, beleszerettem és azóta csak arra tudok gondolni, hogy vajon ki fogja hazavinni ezt a gyönyörű kislányt... vigasztal[/quote]
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
briggy
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 4. Péntek 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Babának nincs különbejáratú rajongói csoportja? De van! : ) Eddig csak egyszer voltam a Minin, de biztosan megyek még, mert nagyon megszerettem Babát! Nagyon aranyos kutyus, és szép is! ölelés2
Vissza az elejére
Salira
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 4. Péntek 10:20    Hozzászólás témája: Re: BABA Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[/quote]

Sziasztok! Szeretnék megosztani veletek valamit:
Ma reggel amikor felébredtem, és rájöttem, hogy csak álmodtam, komolyan elkezdtem sírni... hogy miért? Álmomban Baba gazdinál volt. Nem is akárhol, a nagymamámnál. Boldog volt mindenki, mamám is, Baba is, én minden nap átjártam hozzájuk, segítettem nekik, hogy összezsokjanak, Baba pedig szeretett ott lenni, imádta a mamámat.
Még arra is emlékszem, hogy autóval hoztátok el házhoz Babát, és az autóban ott voltam én és Asa, a saját kutyám, merthogy úgy volt megbeszélve, hogy Baba akkor jöhet el, ha jól elvan a kutyámmal, merthogy ha baj van a mamámmal akkor hozzánk jön majd Baba. És Asa és Baba egész úton nyalogatták egymást, és én olyan, de olyan boldog voltam. És TI is örültetek.

Aztán felébredtem, mellettem feküdt az Asa ... és hozzábújtam és sírtam, csak sírtam, mert a mamám sosem fogja Babát örökbefogadni, mert még mindig Macit siratja, Macit, aki 1990óta élt vele, és tavasszal lépdelt át a szívárványhídon.

Remélem Baba nagyon hamar gazdihoz kerül, mert szombaton amikor találkoztam vele, beleszerettem és azóta csak arra tudok gondolni, hogy vajon ki fogja hazavinni ezt a gyönyörű kislányt... vigasztal
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 14. Péntek 9:56    Hozzászólás témája: Baba Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Fekete kutyát fényképezni sötétben, na, mi ez, ha nem kihívás.. lol

Aki nem látja, hogy mi történik a képen Döbbent , az mennnnyen el szemészhez nagy vigyor

Lehet találgatni gondolkodik
Vissza az elejére
Irinci..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 13. Csütörtök 11:56    Hozzászólás témája: Re: BABA
Téma leírása: Nózi
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

könnyen lehet, hogy határozottabb helyreigazítás következménye... magyarul: a T. "gazdi" jól orrbavágta a kiskutyát vmi disznóságért... egy kölyökkutya orr-porca törékeny vmi.... Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 13. Csütörtök 10:36    Hozzászólás témája: Re: BABA
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Azt mondta, hogy meg kell röntgenezni, utána tud biztosat mondani.
Vissza az elejére
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 13. Csütörtök 10:18    Hozzászólás témája: Re: BABA

Jézusom! Szegény pofika! És ezen lehet vajon segíteni?
Vissza az elejére
Raggi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 13. Csütörtök 9:45    Hozzászólás témája: BABA

Tegnap dokibácsi megnézte Babát doki , minden OK vele, remekül van. Varratszedés jövő hét közepén.

Mivel Baba levegővétele olyan, mintha Darth Vaderhez járna légzéstechnika órára, rákérdeztem a dokinál, hogy lehet-e - tilos röhögni - orrpolipja egy kutyának? Ez nem derült ki, viszont a válasz jócskán megdöbbentett, ugyanis a doki valószínűsíti, hogy mind a légzés, mind a vicces nóziállás abból adódik, hogy Babának el volt törve az arccsontja Döbbent zavart2

Milyen ütés érhet egy kutyát, hogy ilyen megtörténjen?????? Ha kocsi lett volna, már nem élne, ha ember ....
Vissza az elejére
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 12. Szerda 11:19    Hozzászólás témája: Re: BABA Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ez a fekete kabát dolog olyan furi nekem, engem sosem zavart,ha egy kutyi fekete....sőt, ősszel egy világos bundijú kutyi sárosan...hát nemtom,olyan kis koszoskának tűnik Mosoly
Vissza az elejére
Ingca jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 11. Kedd 12:01    Hozzászólás témája: Baba Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Na, igen, szóval Baba alapfokon képzett: ül, fekszik, pacsit ad, viszont a viselkedésén egyértelműen látszik, hogy félelemből teszi, szóval nem a jutalomfalat volt, ami erre motiválta, inkább a várható büntetés elkerülése... no comment...

Ja, és írtó muris pisze nózikája van ám lol, és folyamatosan vigyorog Nagyon Boldog , és puszikat oszt puszi , szóval PUSZIPAJTÁST keres csók
Vissza az elejére
Irinci..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 11. Kedd 11:26    Hozzászólás témája: Re: BABA Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mesélhetnél a "poroszos dresszúrájáról" is...
A kutya ugyanis ül, fekszik miegymás, csak kicsit látszik rajta, hogy kapott a pofájára anno, ha nem "engedelmeskedett" Pórázon szépen sétál, nagyon kedves kutya.

Csak hát fekete... valszeg ezért nem kell senkinek.
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 11. Kedd 11:16    Hozzászólás témája: BABA Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mostan vettem észre Döbbent , hogy nincs Babának fóruma, úgyhogy nosza, kreáltam egyet. Wink

1,5 év körüli, közepes termetű, ivartalanított keverék szuka és egyike a legszerencsétlenebb sorsú ebeknek. Hónapokat töltött a sintértelepen, majd hazavitte egy férfi, aki albérletből való elköltözésekor egyszerűen utcára rakta. Szegény Baba nem ment messzire, a környéken várta haza "gazdáját". A főbérlők találtak rá, azonnal felismerték, majd odaadták egy idős néninek, akinek nevét, címét nem jegyezték fel. Baba onnan is elszökhetett vagy újra kirakhatták, mert nemsokára megint az utcán volt - ekkor valaki megtalálta és bevitte egy klinikára; innen került hozzánk. Kalandos kóborlásai közben bánthatták is, mert az idegenektől tartani kezdett, de nagyon kedves, szeretetre vágyó kutyus. Mozgékony, élénk, a pórázt ismeri, a vizet imádja. Szobatiszta, kutyákkal "válogatós", macska mellé nem javasoljuk. Olyan gazdit keresünk neki, aki felépülése után végleg befogadja és nem rakja többet az utcára. Jelentkezni érte Zsuzsánál lehet: 70-5187323

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 2 oldal [40 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu