Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Nov. 20. Szerda 17:50
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
BABA
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [40 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Szerző Üzenet
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 19. Hétfő 10:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Baba mindenkit puszil Továbbra is remekül érzi magát és nagyon szeretik őt!
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
borsocska
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 9. Hétfő 14:57    Hozzászólás témája: Re: Baba
Téma leírása: látogatóban a Minin
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tkata írta:

Egyik drága nagy szerelmem milyen jó ilyen szuper híreket hallani róla Mosoly
Örülö,hogy így egymásra találtatok Cool
Vissza az elejére
Amich
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 7. Szombat 21:41    Hozzászólás témája: Re: Baba
Téma leírása: Boldog új évet minden kutyusnak, és persze gazdinak is!
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Babagazdi írta:
Most látogatok ide idén először. Eltorzult az agyam könnyek között Zorkó történetétől, de Sziszkó is felkavart. Még jó hogy olvastam boldogságról is.
Azért egy kicsit rólunk is jelentek: Babának már teljesen kinyílt a csipája: önérzetes, élelmes, nyakas, domináns, de rendkívül értelmes és szófogadó. Olyan hálás a szeretetért, hogy szinte semmit nem kell neki kétszer mondani, már meg is jegyzi. Érdekes figyelni, ahogyan egy felnőtt állat ilyen hányatott múlttal hogyan tanulgat és szív magába olyan ismeretekt, amik más normális körülmények között felnövő kutyusnak már nyiladozó, gyerek és tinédzser korban természetes. Szinte látszik rajta, hogy élvezi a világ megtanulását.
A parton mindenki dícséri, hogy milyen rendes, én meg akkora mellénnyel sétáltatom! Embarassed Nagyon Boldog
Dirigálni szeret a haveroknak, eddig pont egy masztif és egy dobermann hölgyekkel kezdett ki! Mad De ilyenkor is fegyelmezhető és kezelhető. Szóval: teljes a boldogság és a szerelem. Embarassed Razz

Nagyon fáj a szívem, hogy nem tudok ma kimenni, de sok puszit küldünk minden négylábúnak!

Szuper hírek! Nagyon Boldog Olyan jó olvasni, hogy Baba hogyan fejlődik, nyílik meg egyre jobban nálatok! ölelés
Vissza az elejére
Amich jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Babagazdi
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 7. Szombat 10:21    Hozzászólás témája: Baba
Téma leírása: Boldog új évet minden kutyusnak, és persze gazdinak is!

Most látogatok ide idén először. Eltorzult az agyam könnyek között Zorkó történetétől, de Sziszkó is felkavart. Még jó hogy olvastam boldogságról is.
Azért egy kicsit rólunk is jelentek: Babának már teljesen kinyílt a csipája: önérzetes, élelmes, nyakas, domináns, de rendkívül értelmes és szófogadó. Olyan hálás a szeretetért, hogy szinte semmit nem kell neki kétszer mondani, már meg is jegyzi. Érdekes figyelni, ahogyan egy felnőtt állat ilyen hányatott múlttal hogyan tanulgat és szív magába olyan ismeretekt, amik más normális körülmények között felnövő kutyusnak már nyiladozó, gyerek és tinédzser korban természetes. Szinte látszik rajta, hogy élvezi a világ megtanulását.
A parton mindenki dícséri, hogy milyen rendes, én meg akkora mellénnyel sétáltatom! Embarassed Nagyon Boldog
Dirigálni szeret a haveroknak, eddig pont egy masztif és egy dobermann hölgyekkel kezdett ki! Mad De ilyenkor is fegyelmezhető és kezelhető. Szóval: teljes a boldogság és a szerelem. Embarassed Razz

Nagyon fáj a szívem, hogy nem tudok ma kimenni, de sok puszit küldünk minden négylábúnak!
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 19. Hétfő 10:48    Hozzászólás témája: Baba
Téma leírása: látogatóban a Minin

Baba és a gazdik, ahogy ígérték, meglátogattak minket szombaton.
Volt nagy öröm és rohangálás, sok-sok puszi kiosztás, és persze 'beszólógatás' a még 'gazdátlan' kutyáknak a bezárt kennelekben.

Baba gyönyörű fényes bundával, öntudatosan, biztos gazdis háttérrel tette tiszteletét a mi kis menhelyünkön, ahol azért ő is eltöltött egy pár napot

Babagazdi gondolt ám a Minin élő kutyusokra is, és hatalmas adag csontot főzött nekik rizzsel, amit minden ottlakó jóízűen elfogyasztott, és sok puszit küldenek hálaképpen.
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 14. Szerda 15:07    Hozzászólás témája: Baba
Téma leírása: látogatása

Babarajongóknak:

Baba szombaton tiszteletét teszi a Minin nagytaps ölelések egy rövid látogatás erejéig.
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 14. Szerda 11:06    Hozzászólás témája: Baba
Téma leírása: segítség

Babagazdi
Küldd át a képeket nekem, és segítek a felrakásban
katalin.tasnadi@europe.ppdi.com
Vissza az elejére
Gazdi1
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13. Kedd 21:03    Hozzászólás témája: Képek baba boldogságáról (és a miénkről) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Olyan szerencsétlen vagyok ezzel az oldallal. Nem tudom kezelni. Megpróbálom felrakni újra a képeket, mert én nem látom, amit korábban felraktam. Embarassed
Vissza az elejére
Gazdi1
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13. Kedd 20:54    Hozzászólás témája: Re: Baba a Tahi utcából
Téma leírása: Hol vagytok?

kildi.. írta:
Gazdi1 írta:
Sziasztok Ildi és Luca?

Választ várunk!

Baba és Andi

Hát mint Katától megtudtam, mégsem vagytok olyan közel, mint azt elsőre hittem, mi ugyanis Zuglóban lakunk. De ha lesz végre időm, szívesen tennék arra egy kirándulást, bár akkor már a "kísérőm" nem Luca lenne, hanem egy másik fekete gyöngyszem, méghozzá Sheila személyesen. Nagyon Boldog
De gondolom ez nem jelentene nagy problémát Nagyon Boldog

Ildi

Sziasztok!
Az nem baj, hogy Zuglóban laktok. Ha van időnk, öszesétálhatunk, Baba is szeret autózni! Hogyhogy nem Lucával leszel? Sheilát magadhoz veszed?
Andi
Vissza az elejére
kildi..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13. Kedd 2:15    Hozzászólás témája: Re: Baba a Tahi utcából

Gazdi1 írta:
Sziasztok Ildi és Luca?

Választ várunk!

Baba és Andi

Hát mint Katától megtudtam, mégsem vagytok olyan közel, mint azt elsőre hittem, mi ugyanis Zuglóban lakunk. De ha lesz végre időm, szívesen tennék arra egy kirándulást, bár akkor már a "kísérőm" nem Luca lenne, hanem egy másik fekete gyöngyszem, méghozzá Sheila személyesen. Nagyon Boldog

Ildi
Vissza az elejére
kildi..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13. Kedd 2:15    Hozzászólás témája: Re: Baba a Tahi utcából

Gazdi1 írta:
Sziasztok Ildi és Luca?

Választ várunk!

Baba és Andi

Ildi
Vissza az elejére
Gazdi1
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 12. Hétfő 22:02    Hozzászólás témája: Baba a Tahi utcából

Sziasztok Ildi és Luca?

Választ várunk!

Baba és Andi
Vissza az elejére
Gazdi 1
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 5. Hétfő 22:32    Hozzászólás témája: Re: Baba
Téma leírása: Jelentés Babuskáról

Nézegettem a honlapot, az új mentetteket és a betegeket. Legszívesebben hazahoznék még egy pár tündért, ha tehetném.

Baba olyan hálás, semmi baj vele. Kétszer sem kell neki tanítani valamit, ragad rá minden, annyira meg akar felelni. A parkban megdícsérték, hogy mennyire szófogadó! Már pórázon is nagyon nyugodtan, egész szépen sétálunk.

A lakásban már egészen feloldódott, teljesen otthonosan érzi magát, ugyan a háztartási zajoktól még indokolatlanul megijed. Kezdenek a kis szokásai kialakulni. Séta és evés után a melegben a szőnyegen (természetesen a hozzánk legközelebb esőn) ő az ájult boldogság négylábú megtestesítője.

A hurutos náthája nagyon lassan, de azért múlik. A doki szerint nagyon érzékeny lesz mindig a ferde orra miatt (egyébként a pofiján egyetlen csont sincs össhangban a másikkal és a harapása is borzalmas, olyat kaphatott), de biztosan jól meg is fázott, mikor kezdődött a hideg. Úgy sajnálom a többieket!

Egy pár új képet csináltunk, talán látszik rajta, hogy jól van. Mosoly

Igyekszem legalább segíteni, ha már nem jöhetnek többen hozzám.

J.Zsuzsa írta:
Szia! Csupa jót írtál, mégis könnyes lett a szemem.
Annyira örülök, hogy ez a kedves, tüneményes, imádnivaló drágaság végre kapott egy családot magának! köszönöm
Már nagyon szeretnénk meglátogatni, hamarosan sort kerítünk rá. punk

Gazdi1 írta:
Sziasztok!

Bocsánat, de eddig nem volt időm írni, nagyon elfoglalt vagyok egy fekete szuszogó miatt.
Mosoly
Baba tényleg bályos tündér. Röpköd az örömtől, hogy van családja, és mi is röpködünk, mert Luca hiretelen és megrendítő elvesztése után ismét szeret minket egy motoszkáló négylábú, és így könnyebb Lucus iránt érzett bánatunkat kiheverni.

Az első két nap röpültem Baba után a rugós póráz végén, mert minden sétát egyszerre akart bepótolni! Nagyon Boldog
Most már a patakparton póráz nélkül sétálunk, az utcán pedig rövid piros pórázunkkal sem nevettetjük már ki magunkat. Már a járda szélén megállást tanuljuk. Sőt, büszke vagyok Babusra, mert nagyon rendes, szófogadó. Igazatok volt! Imád tanulni. Nagyon egymásra hangolódtunk, nagy ám a szerelem Mosoly

A kádban-fürdés nem tetszett neki különösebben, és a patakban még nem akart fürödni.
A hét elején még nagyon félénk volt, mára már kezdi megszokni a lakás szabadságát (nincs kitiltva sehonnan): tegnap éjjel már megpróbált befeküdni az ágyamba amíg fél percre kimentem wc-re, délután pedig ellopta a szemüvegemet az asztalról, és szétrágta a fém szárát!!! Döbbent Hogy mi ízlett rajta?

Naponta háromszor sétálunk: reggel nagy buli a parkban a haverokkal és gazdáikkal (röpködés a gyönyörtől), kora délután labdázás, késő délután séta és tanulás. Plusz egyszer pisilünk lefekvés előtt. Van puha helye, macija, röhögő hagymája, kispárnája, műcsontja. Reggel háztartási kekszet reggelizik a gazdival, hogy mégis legyen valami a hasában. Nagyon Boldog Délután nagyon jó, kiadósakat és ízleteseket vacsorázunk. Járunk már közértbe és postára, ahol nagyon fegylemezetten várja kikötve a gazdit.

A nagy darab, erős hangú, munkaruhás kinézetű férfiaktól, és a söprűtől fél. A lépcsőn lefelé, ha pórázon van, nagyon ügyel, hogy ne előzzön meg. Erre "keményen" taníthatták szegényt. Forgalmas úttest közelében rohanhatnékja támad, elveszti a fejét. Persze ott pórázon tanulunk.

Észrevettem, hogy nem csak szuszog, hanem szörcsög is, néha taknyosat tüsszent. Megvizsgálta a doktorbácsi, de semmi jele komolyabb betegségnek, csak egy kis hurut. Most vitaminokat szedünk, és figyelem, elmúlik-e magától, nem akarunk gyógyszert szedni. A sérv nem nagyon látszik, egyenlőre nem csinálunk vele semmit. Ha műtétre kerülne a sor és altatjuk, akkor a bal felső tépőfogát is be kell tömetni, mert le van törve és nagyon csúnya.

A fekete kutyákról: a baráti csapatban négy befogadott, fekete, fajtiszta keverék haver van. Irigyeljenek minket a nem fekete kutyások! Wink

Remélem, nem felejtettem el semmit. Majd mesélünk, hogyan haladunk, és mellékelünk képeket is a szenvedő jószágról! Wink

Gazdi1, Gazdi2
Vissza az elejére
Gazdi1
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 5. Hétfő 22:09    Hozzászólás témája: Re: Baba

kildi.. írta:
A Rákos patak melyik részén szoktatok sétálni??
Merthogy mi is arra járunk ám Lucával (aki szintén ex minis, fekete kutyu). Csak azért kérdezem, h ne lepődjek meg, ha egyszer csak egy vérmesen szuszogó, boxolóorrú fekete vérebbel találkozunk a séta folyamán Nagyon Boldog Wink

(jó lenne összefuni egy kicsit a kishölggyel, na...Mosoly )

Ildi + Luca

A Röppentyű éas a Béke úz között többnyire, mert az 52-ben lakunk.
És Ti?

Andi+Baba
Vissza az elejére
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 28. Hétfő 19:48    Hozzászólás témája: Re: Baba

Szia! Csupa jót írtál, mégis könnyes lett a szemem.
Annyira örülök, hogy ez a kedves, tüneményes, imádnivaló drágaság végre kapott egy családot magának! köszönöm
Már nagyon szeretnénk meglátogatni, hamarosan sort kerítünk rá. punk

Gazdi1 írta:
Sziasztok!

Bocsánat, de eddig nem volt időm írni, nagyon elfoglalt vagyok egy fekete szuszogó miatt.
Mosoly
Baba tényleg bályos tündér. Röpköd az örömtől, hogy van családja, és mi is röpködünk, mert Luca hiretelen és megrendítő elvesztése után ismét szeret minket egy motoszkáló négylábú, és így könnyebb Lucus iránt érzett bánatunkat kiheverni.

Az első két nap röpültem Baba után a rugós póráz végén, mert minden sétát egyszerre akart bepótolni! Nagyon Boldog
Most már a patakparton póráz nélkül sétálunk, az utcán pedig rövid piros pórázunkkal sem nevettetjük már ki magunkat. Már a járda szélén megállást tanuljuk. Sőt, büszke vagyok Babusra, mert nagyon rendes, szófogadó. Igazatok volt! Imád tanulni. Nagyon egymásra hangolódtunk, nagy ám a szerelem Mosoly

A kádban-fürdés nem tetszett neki különösebben, és a patakban még nem akart fürödni.
A hét elején még nagyon félénk volt, mára már kezdi megszokni a lakás szabadságát (nincs kitiltva sehonnan): tegnap éjjel már megpróbált befeküdni az ágyamba amíg fél percre kimentem wc-re, délután pedig ellopta a szemüvegemet az asztalról, és szétrágta a fém szárát!!! Döbbent Hogy mi ízlett rajta?

Naponta háromszor sétálunk: reggel nagy buli a parkban a haverokkal és gazdáikkal (röpködés a gyönyörtől), kora délután labdázás, késő délután séta és tanulás. Plusz egyszer pisilünk lefekvés előtt. Van puha helye, macija, röhögő hagymája, kispárnája, műcsontja. Reggel háztartási kekszet reggelizik a gazdival, hogy mégis legyen valami a hasában. Nagyon Boldog Délután nagyon jó, kiadósakat és ízleteseket vacsorázunk. Járunk már közértbe és postára, ahol nagyon fegylemezetten várja kikötve a gazdit.

A nagy darab, erős hangú, munkaruhás kinézetű férfiaktól, és a söprűtől fél. A lépcsőn lefelé, ha pórázon van, nagyon ügyel, hogy ne előzzön meg. Erre "keményen" taníthatták szegényt. Forgalmas úttest közelében rohanhatnékja támad, elveszti a fejét. Persze ott pórázon tanulunk.

Észrevettem, hogy nem csak szuszog, hanem szörcsög is, néha taknyosat tüsszent. Megvizsgálta a doktorbácsi, de semmi jele komolyabb betegségnek, csak egy kis hurut. Most vitaminokat szedünk, és figyelem, elmúlik-e magától, nem akarunk gyógyszert szedni. A sérv nem nagyon látszik, egyenlőre nem csinálunk vele semmit. Ha műtétre kerülne a sor és altatjuk, akkor a bal felső tépőfogát is be kell tömetni, mert le van törve és nagyon csúnya.

A fekete kutyákról: a baráti csapatban négy befogadott, fekete, fajtiszta keverék haver van. Irigyeljenek minket a nem fekete kutyások! Wink

Remélem, nem felejtettem el semmit. Majd mesélünk, hogyan haladunk, és mellékelünk képeket is a szenvedő jószágról! Wink

Gazdi1, Gazdi2
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 28. Hétfő 10:35    Hozzászólás témája: Re: Baba

Nagyon örülök, hogy idetaláltatok Babagazdik lol Köszönjük a beszámolót.
Tessék minél többször írni mindenről.

Ildinek: a Rákospatak igen hosszú, ők a XIII. kerületi résznél koptattják a patakpartot, úgyhogy max. velem tudsz összefutni, de 1x elsétálhatunk hozzájuk (bár az egy fél napi program lesz, az tuti Mr. Green )
Vissza az elejére
kildi..
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 26. Szombat 12:05    Hozzászólás témája: Re: Baba

A Rákos patak melyik részén szoktatok sétálni??
Merthogy mi is arra járunk ám Lucával (aki szintén ex minis, fekete kutyu). Csak azért kérdezem, h ne lepődjek meg, ha egyszer csak egy vérmesen szuszogó, boxolóorrú fekete vérebbel találkozunk a séta folyamán Nagyon Boldog Wink

(jó lenne összefuni egy kicsit a kishölggyel, na...Mosoly )

Ildi + Luca
Vissza az elejére
Gazdi1
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 25. Péntek 20:52    Hozzászólás témája: Baba

Sziasztok!

Mosoly

Gazdi1, Gazdi2
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 21. Hétfő 15:29    Hozzászólás témája: BABA
Téma leírása: gazdinál

Ez a tündéri leányzó ismét megtörte a fekete kutyákkal kapcsolatos mitoszt nagytaps , hogy nem kellenek senkinek, és kivárta, míg eljön érte a neki rendelt álomgazdi ölelés otthon, édes otthon .

Reméljük, a gazdi is hamarosan idetalál, és maga számol be arról, hogy hogyan alakul Baba további sorsa.
Amíg ideér elmondom, hogy Baba remekül beilleszkedett, mintha mindig is oda tartozott volna. Csupa szeretet és kedvesség, a gazdival póráz nélkül sétál, egyszóval egy álomkutya, amit mi eddig is tudtunk, de most már ők is tudják szerelem .
Vissza az elejére
Dinnye
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 21. Hétfő 13:52    Hozzászólás témája: Re: Baba
Téma leírása: és a fekete kutyák sorsa

Baba szombattól már boldog gazdis kutya!!! nagytaps
Hosszú boldog gazdis életet neki!!! Nagyon Boldog

És egy kép:
Vissza az elejére
Dinnye jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 17. Csütörtök 20:09    Hozzászólás témája: Re: Baba

Ha valaki egy igazán jó kutyát, egy igazi társat szeretne maga mellé, akkor a lehető legjobb választás Baba. Egy kis szeretetért, jó szóért a lelkét is odaadja. Imádom őt és ezzel nem vagyok egyedül. GAZDI, gazdi hol vagy?

kildi írta:
Erre gondoltál?
http://www.noeallatotthon.hu/index.php?news_id=220

Tényleg szomorú, de gondolj Lucára, neki is milyen remek helye lett! mindkétszemöldökfel

Én régebben is szerettem a fekete kutyákat, de amióta azt látom/hallom, hogy ők szegények egyszerűen a színük miatt esélytelenebbek, csakazértis ők a kedvenckéim! Nagyon Boldog

Hajrá-hajrá Baba lányzó, vegyél le mindenkit a lábáról, hogy aztán még te tudj válogatni a sok szuper gazdijelölből! puszi szerelem
Vissza az elejére
kildi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 15. Kedd 17:14    Hozzászólás témája: Re: Baba

Erre gondoltál?
http://www.noeallatotthon.hu/index.php?news_id=220

Tényleg szomorú, de gondolj Lucára, neki is milyen remek helye lett! mindkétszemöldökfel

Én régebben is szerettem a fekete kutyákat, de amióta azt látom/hallom, hogy ők szegények egyszerűen a színük miatt esélytelenebbek, csakazértis ők a kedvenckéim! Nagyon Boldog

Hajrá-hajrá Baba lányzó, vegyél le mindenkit a lábáról, hogy aztán még te tudj válogatni a sok szuper gazdijelölből! puszi szerelem
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 15. Kedd 14:49    Hozzászólás témája: Baba

Olvassátok el Cica írását a fekete kutyák szomorú sorsáról Sír vagy nagyon szomorú

http://www.noeallatotthon.hu/index.php?action=news&news_id=220

Baba is fekete ugyan, de én nagyon remélem, hogy ő hamarosan gazdira talál. ölelés
Vissza az elejére
Dinnye
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 7. Hétfő 16:04    Hozzászólás témája: Re: BABA Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Átadjuk a sok-sok puszit! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Dinnye jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Salira
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 7. Hétfő 15:38    Hozzászólás témája: Re: BABA Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tkata írta:
Baba átesett egy ivartalanító műtéten, és sajnos komplikációk miatt 1 hétre rá újra kellett műteni. Az élete is komoly veszélyben forgott, de szerencsére túlélte. Viszont a műtét után hátramaradt egy sérv Baba hasán, amit csak nemrég vettünk észre.
A műtét nem SOS, de meg kell csinálni, nehogy később komolyabb problémát jelentsen.

Salira írta:
Salira írta:

Most olvasom... Babának sérve van??? szomorú
Hol, mikor, miért? Szóval értitek.. Embarassed

Értem. Köszi a válaszokat! Igazán nem is tudtam, hogy ivartalanításnak lehet sérv a következménye.... Döbbent
Maradt a minin Baba? Nem tudom, hogy mikor tudok elmenni megint, de valaki légyszi adjon át neki soksoksok puszit neki!!! KÖSZIKE!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [40 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu