Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Dec. 10. Hétfő 11:26
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Akinek van Westie kutyusa ide írjon!!!!
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 18 oldal [428 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 16, 17, 18 Következő
Szerző Üzenet
whithee
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 13. Szerda 9:19    Hozzászólás témája: fülecskék... Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ha van Valakinek tapasztalata fülragasztás terén, kérem jelentkezzen! Most vagyunk 17 hetesek. Köszönettel: Whithee gazdik..
Vissza az elejére
whithee jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Katka05
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 10. Vasárnap 13:39    Hozzászólás témája: Re: karácsonyi kutyus!
Téma leírása: fülgondok!?
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

whithee írta:
Sziasztok! Karácsonyra kapták a fiúk Whitee-t, tüneményes is kutya,csak a fülei nem állnak! AZ egyik még olykor egész tűrhetően,de a másik egyáltalán nem. Szeretnénk tanácsot kérni! Előre is köszönjük...

Szia! Gratula a kicsihez! Mennyi idős? Kb. 4 hónapos korukig kell, hogy felálljon a fülecskéjük Mosoly
whithee
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 9. Szombat 21:16    Hozzászólás témája: karácsonyi kutyus!
Téma leírása: fülgondok!?
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Karácsonyra kapták a fiúk Whitee-t, tüneményes is kutya,csak a fülei nem állnak! AZ egyik még olykor egész tűrhetően,de a másik egyáltalán nem. Szeretnénk tanácsot kérni! Előre is köszönjük...
Vissza az elejére
whithee jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dalmy21
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 16. Hétfő 15:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok!
én is új westie tulajdonos vagyok. lol (angyal) mancsnak hívják kisfiú imádjuk
angyal-mancs
stenci79
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 30. Péntek 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

NetZoccseg írta:
szia Mosoly

Mindennap fésüljük! Naponta többször is! Mosoly A doki is mondta, hogy nagyon szép! Mosoly Ráadásul mondta, hogy ne fürdessük mindennap. Mondtam is Neki, hogy nem fürdetjük, csak séta után a lábacskáit mossuk meg és kenjük be a talpacskáját. Még csodálkozott is, hogy milyen szép tiszta a bundája, mert Ő azt hitte, hogy a fürdetéstől. Pedig nem, csak vigyázunk Rá nagyon és szeretgetjük, fésülgetjük meg minden. Mosoly Szeretjük nagyon! Mosoly

Szia!
Nagyon jó olvasni egy ilyen lelkes gazdi hozzászólásait. Nagyon Boldog Csak így tovább, és nagyon sok együtt töltött boldog évet kívánok nektek.
Pusz a kiskutynak puszitküld
NetZoccseg
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 29. Csütörtök 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szia Mosoly

Mindennap fésüljük! Naponta többször is! Mosoly A doki is mondta, hogy nagyon szép! Mosoly Ráadásul mondta, hogy ne fürdessük mindennap. Mondtam is Neki, hogy nem fürdetjük, csak séta után a lábacskáit mossuk meg és kenjük be a talpacskáját. Még csodálkozott is, hogy milyen szép tiszta a bundája, mert Ő azt hitte, hogy a fürdetéstől. Pedig nem, csak vigyázunk Rá nagyon és szeretgetjük, fésülgetjük meg minden. Mosoly Szeretjük nagyon! Mosoly
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 29. Csütörtök 10:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

NetZoccseg írta:
Szia Mosoly

Egy tünemény. Nagyon imádjuk! Mosoly Egy örökmozgó, borzasztóan okos, mindent amit lát megjegyez (még azt is amit nem) és egy kis ördögfióka is, fehér angyalnak álcázva! Mosoly Most növögetnek ki a kipottyantott tejfogai utáni igazi fogacskái és imádja csattogtatni Mosoly))) Imád sétálni (emeletes házban lakunk, igy kertünk sajnos nincs), minden járókelőre azt hiszi, hogy hozzá jön, ennek megfelelően tipikus westie-üléssel a fenekén integet mindenkinek Mosoly)))))) Ha valamit nagyon akar, akkor leül a fenekére és integet Mosoly))))) Nagyon imádom! Mosoly Ő az első westiem, eddig egy tacsim és egy szerelemgyerek-mentett-keverék kiskutyáim voltak, de mindig lányok, imádom a lánykutyákat! Mosoly Még sosem csalódtam bennük. Mosoly De ez a westi-baba....!!! Hát, igaza volt annak aki itt irta és olvastam tőle az idézetet, azt hiszem igy szól: "A westie nem kutya, a westie az westie!" Nagyon igaz! Mosoly Én is csak ámulok, nagyon örülök, hogy Őt választottam, megszépíti a napjainkat, nem unatkozunk! Mosoly Már előre aggódom, hogy mikor először kell majd kozmetikushoz vinni, akkor mi lesz, ugyanis, az orvosnál sem lehet lefogni, nem áll meg egy pillanatra sem, fotózni is nehéz. A dokinál múlt héten hárman fogtuk le és úgy sem birtunk vele, pedig a legkisebb tűvel kapja a szurit, nemsokára chippelni akarjuk és az ugye elég nagy tű, nem tudom, hogy fogunk bírni Vele. Mosoly

Jah, törzskönyvünk nincs, az apukája többszörös díjnyertes kutya, anyukája törzskönyvezett nagyon szép anyuka. De, engem ez nem érdekel. Én nem kiállitani akarom, hanem szeretni! Mosoly

Rexona írta:
NetZoccseg írta:
sziasztok, most regisztráltam, mint itt egy újdonsült westiebaba tulajdonosa Mosoly az én Lucám, akit imádok 4 hónapos és egy fullaportos-hiperaktív-energiabomba-turbókutya Mosoly))) IMÁDOM!!! Mosoly

Szia. Mesélj még a kutyusról!

Szia!
Tessék gyorsan elkezdeni foglalkozni avval a kicsivel.Ezalatt azt értem,hogy minden nap tessék fésülni a picit főleg a fejét. izom
puszitküld
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
NetZoccseg
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 29. Csütörtök 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Mosoly

Egy tünemény. Nagyon imádjuk! Mosoly Egy örökmozgó, borzasztóan okos, mindent amit lát megjegyez (még azt is amit nem) és egy kis ördögfióka is, fehér angyalnak álcázva! Mosoly Most növögetnek ki a kipottyantott tejfogai utáni igazi fogacskái és imádja csattogtatni Mosoly))) Imád sétálni (emeletes házban lakunk, igy kertünk sajnos nincs), minden járókelőre azt hiszi, hogy hozzá jön, ennek megfelelően tipikus westie-üléssel a fenekén integet mindenkinek Mosoly)))))) Ha valamit nagyon akar, akkor leül a fenekére és integet Mosoly))))) Nagyon imádom! Mosoly Ő az első westiem, eddig egy tacsim és egy szerelemgyerek-mentett-keverék kiskutyáim voltak, de mindig lányok, imádom a lánykutyákat! Mosoly Még sosem csalódtam bennük. Mosoly De ez a westi-baba....!!! Hát, igaza volt annak aki itt irta és olvastam tőle az idézetet, azt hiszem igy szól: "A westie nem kutya, a westie az westie!" Nagyon igaz! Mosoly Én is csak ámulok, nagyon örülök, hogy Őt választottam, megszépíti a napjainkat, nem unatkozunk! Mosoly Már előre aggódom, hogy mikor először kell majd kozmetikushoz vinni, akkor mi lesz, ugyanis, az orvosnál sem lehet lefogni, nem áll meg egy pillanatra sem, fotózni is nehéz. A dokinál múlt héten hárman fogtuk le és úgy sem birtunk vele, pedig a legkisebb tűvel kapja a szurit, nemsokára chippelni akarjuk és az ugye elég nagy tű, nem tudom, hogy fogunk bírni Vele. Mosoly

Jah, törzskönyvünk nincs, az apukája többszörös díjnyertes kutya, anyukája törzskönyvezett nagyon szép anyuka. De, engem ez nem érdekel. Én nem kiállitani akarom, hanem szeretni! Mosoly

Rexona írta:
NetZoccseg írta:
sziasztok, most regisztráltam, mint itt egy újdonsült westiebaba tulajdonosa Mosoly az én Lucám, akit imádok 4 hónapos és egy fullaportos-hiperaktív-energiabomba-turbókutya Mosoly))) IMÁDOM!!! Mosoly

Rexona
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 29. Csütörtök 8:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

NetZoccseg írta:

Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
NetZoccseg
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 28. Szerda 20:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

marmalaid
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 20. Kedd 14:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szeretném megmutatni az én kis drágámat mindenkinek. Szóval aki szeretné őt megnézni az nézze meg a Mindy saját oldalát Nagyon Boldog És ajánlom nektek is hogy regisztráljatok és készítsétek el kedvencetek oldalát az ő stílusában Nagyon Boldog www.hotdog.hu/pet/pet.hot?p_id=44384 Szóval ha szeretnétek egy kicsit több dolgot megtudni a kutyusomról akkor csak kattintsatokide. Nagyon Boldog
Vissza az elejére
marmalaid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Caspi
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 6. Hétfő 19:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tigrissy írta:
Caspi írta:
melitta^ írta:
Kislány, Daisy-nek hivják....
Nagyon ügyes kiskutya ...Nem sir ha egyedül hagyom,a cipőket se rágja...ooolyan büszke vagyok rá Nagyon Boldog
Csak a tv és a netkábelt rágcsálta ...de már arrol is leszokott Razz

Nemrég lett 5 hónapos... már elég nagy a bundája,de úgy gondoltam h kb tavaszig nem vágatom le neki,hogy ne fázzon.Olyan lesz tavaszig mint egy kisbárány??? Összezavart

igen... ez a westienél nem a fázás kérdése. a veszettség oltás után érdemes elvinni egy kozmetikába.
honnan vettétek a kutyusod?

Net kábel, tv kábel, de rég is volt. Nagyon Boldog És milyen kellemes napi kapcsolatunk volt a UPCsekkel.Nagyon Boldog Mintha hazajártak volna. Nagyon Boldog
Egyébként szerintem nyugodtan vidd el kozmiba, csak westie kozmiba, és ne vágasd, trimmeltesd, ha jó a bundusa.

nekünk ugyan ez vt egy hónapon keresztül az invitelesekkel Nagyon Boldog a végén már jöttek, hogy igeeeen megint a kicsiCasperka volt nemangyal lol lol
Vissza az elejére
Caspi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
melitta^
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 6. Hétfő 18:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem vettem,kaptam.
Nyáron egy kutyatenyészeten( v valami hasonlón ) dolgoztam,én csak a kicsi kutyákra vigyáztam,etettem őket meg hasonlók...nagyon jó volt.
Meg akartam venni őt,de az éjn drága főnököm nekem ajándékozta Nagyon Boldog
Vissza az elejére
melitta^ jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 6. Hétfő 16:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Caspi írta:
melitta^ írta:
Nagyon ügyes kiskutya ...Nem sir ha egyedül hagyom,a cipőket se rágja...ooolyan büszke vagyok rá Nagyon Boldog

Nemrég lett 5 hónapos... már elég nagy a bundája,de úgy gondoltam h kb tavaszig nem vágatom le neki,hogy ne fázzon.Olyan lesz tavaszig mint egy kisbárány??? Összezavart

igen... ez a westienél nem a fázás kérdése. a veszettség oltás után érdemes elvinni egy kozmetikába.

Net kábel, tv kábel, de rég is volt. Nagyon Boldog És milyen kellemes napi kapcsolatunk volt a UPCsekkel.Nagyon Boldog Mintha hazajártak volna. Nagyon Boldog
Egyébként szerintem nyugodtan vidd el kozmiba, csak westie kozmiba, és ne vágasd, trimmeltesd, ha jó a bundusa.
Caspi
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 5. Vasárnap 9:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

melitta^ írta:

Vissza az elejére
Caspi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
melitta^
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 5. Vasárnap 9:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
melitta^ jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
stenci79
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 26. Péntek 13:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

melitta^ írta:
Sziasztok!

Még új vagyok itt,most regisztraltam.
4 és fél hónapos westy kutyusom van,és imádom Nagyon Boldog
Teszek fel rola egz képet (ha sikerül) Mosoly

Szia!
Üdv közöttünk! Nagyon édi a kutyid. Nagyon Boldog Mi a neve, kisfiú vagy kislány?

Moncsi+Suzy
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 17. Szerda 7:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

melitta^ írta:
Sziasztok!

Szia! Nagyon ari a kutyusod! Üdv a fórumon! integet
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 16. Kedd 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Vissza az elejére
vikcey
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 9. Péntek 12:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ixi írta:
Eszembe jutott még valami a szagra, bár nem tudom, hogy ez a westie-knél is így van e.Az pedig a bűznirigy.A farlyukon található mirigyek amik általában tisztulnak de ha ne akkor ki szokták nyomni.Nem szép látvány lol
de lehet hogy ezért van.KOzmetikust kérd meg hogy nyomja ki hátha javul.
Karolina

Hát sztem a westiek 70-80 % ná nyomkodják a bűzmirigyet. De én mg nem találoztam lyanna,hogy ez miatt büdös lett volna a kutya.
Viszont ha tele van a bűzmirigye s nagyon sokáig nincs kipucolva akkor attó begyulad a füle.
Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ixi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 9. Péntek 10:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Eszembe jutott még valami a szagra, bár nem tudom, hogy ez a westie-knél is így van e.Az pedig a bűznirigy.A farlyukon található mirigyek amik általában tisztulnak de ha ne akkor ki szokták nyomni.Nem szép látvány :lol:
de lehet hogy ezért van.KOzmetikust kérd meg hogy nyomja ki hátha javul.
Karolina
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 9. Péntek 7:54    Hozzászólás témája: Re: Sziasztok! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Horthy írta:
Jajj 1000 eve nem irtam nektek... Szemforgató Igaz idom sem volt ra...annyi minden lefoglal,kicsi Dolcsit beleertve Mosoly
E honap 12-en 11 honaposak vagyunk kepzeljetek.Es valamelyik nap leallitott egy nosteny westie gazdija h jo lenne majd osszefutni,h a kis dragakat osszehozzuk Wink
Azota mar 100% szobatisztak vagyunk.megfogadtam jo par itt kapott tanacsot es sikerult.. Nagyon Boldog Hallgat is ram,ugy hogy szerintem ezzel sincs gond,tudja h ki az ur a haznal Wink Egyetlen egy bajunk h nagyon eros szaga van sokszor Dolcsikanak.pedig hasznaljuk a por sampont,naponta fesulom.....nem tudom mit lehet meg elkovetni ez ellen.Ha valakinek van vmi tanacsa szivesen veszem...
Ennyit most rolunk.Remelem ezentul gyakrabban tudok irogatni.
PUszi mindenkinek!

Hát én sokszor találkoztam már eléggé büdi kutyákkal amikor kozmetikára jöttek. A legtöbbször egy normál fürdetés elég a baj elháírtására.
Ha ezzel mégsem tűnik el a szag akkor szoktam megnézni a fülüket mert sokszor ha nagyon büdös a kutya fülgyulladása van és onnan jön az a nagyon büdös. Nekem így hírtelen ez jutott eszembe, persze ezen kívül még elég sok mindentől lehet.

Én tudok még egy nagyon büdös dolgot a fiúk esetében. Ez pedig a begyulladt kukac. Nem igazán látványos, ellenben az egész kutya büdös, és nem lehet megmondani, honnan jön. A kuki váladékos, de nem jobban mint egyébként, és ha megszaglászod, onnan sem tudod megmondani, hogy konkrétan onnan jönne. Nálunk az volt a gond, hogy ugye takarítgatja magát és belenyalta a hasán a szőrébe ettől volt büdös.
vikcey
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 9. Péntek 7:25    Hozzászólás témája: Re: Sziasztok! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Horthy írta:
Jajj 1000 eve nem irtam nektek... Szemforgató Igaz idom sem volt ra...annyi minden lefoglal,kicsi Dolcsit beleertve Mosoly
E honap 12-en 11 honaposak vagyunk kepzeljetek.Es valamelyik nap leallitott egy nosteny westie gazdija h jo lenne majd osszefutni,h a kis dragakat osszehozzuk Wink
Azota mar 100% szobatisztak vagyunk.megfogadtam jo par itt kapott tanacsot es sikerult.. Nagyon Boldog Hallgat is ram,ugy hogy szerintem ezzel sincs gond,tudja h ki az ur a haznal Wink Egyetlen egy bajunk h nagyon eros szaga van sokszor Dolcsikanak.pedig hasznaljuk a por sampont,naponta fesulom.....nem tudom mit lehet meg elkovetni ez ellen.Ha valakinek van vmi tanacsa szivesen veszem...
PUszi mindenkinek!

Hát én sokszor találkoztam már eléggé büdi kutyákkal amikor kozmetikára jöttek. A legtöbbször egy normál fürdetés elég a baj elháírtására.
Ha ezzel mégsem tűnik el a szag akkor szoktam megnézni a fülüket mert sokszor ha nagyon büdös a kutya fülgyulladása van és onnan jön az a nagyon büdös. Nekem így hírtelen ez jutott eszembe, persze ezen kívül még elég sok mindentől lehet.
Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ixi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 8. Csütörtök 21:57    Hozzászólás témája: Re: Sziasztok! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Horthy!

Nem találtam meg a fórumon eddig milyen jellegű tanácsokat kaptál szőrápolás miegymás.Olvastm a hozzászólásod és kérdésed.Én még új vagyok körötökben de valamikor el kell kezdeni.Milyen tápot eszik a kutyád?Az erős szag miatt kérdezem,mert az is oka lehet ennek a kellemetlenségnek.Másik kérdésem,hogy milyen gyakran van fürdetve a kutya és mivel illetve használsz-e talcumot?
A kérdésekre válaszolva talán tudok újat mondani,mint westie tartó=)

üdv:karolina
McMonique
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 48

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 3. Csütörtök 15:09    Hozzászólás témája: Re: Sziasztok! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Horthy írta:
PUszi mindenkinek!

S már megint eltelt 1000 év !
McMonique jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 18 oldal [428 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 16, 17, 18 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu