Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Jan. 17. Szerda 22:31
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Akinek van Westie kutyusa ide írjon!!!!
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 18 oldal [428 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, ..., 16, 17, 18 Következő
Szerző Üzenet
mardelke
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 30. Péntek 6:20    Hozzászólás témája: :) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm szépen!
puszitküld
Vissza az elejére
mardelke jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Solymi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 29. Csütörtök 20:42    Hozzászólás témája: Re: :) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mardelke írta:
Sziasztok!
köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat!
a névvel még mindig gondban vagyok
de mindenképpen megfogadom a tanácsotokat:)
holnap reggel megyünk szurira Összezavart
íme 1-2 kép a piciről
szép estét
ui:
ide nem sikerült beszúrnom a képet (még ebbe is bele kell jönnöm), de a mardelke mappába raktam fel 2 képet a picurról
'puszitküld'

Bettem Mardelke kutyusának képeit. Nagyon Boldog
Majd megtanulod ne aggódj, én is küzdeni szoktam vele, még mindig. nagy vigyor
Solymi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mardelke
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 29. Csütörtök 19:43    Hozzászólás témája: :) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat!
a névvel még mindig gondban vagyok
de mindenképpen megfogadom a tanácsotokat:)
holnap reggel megyünk szurira Összezavart
íme 1-2 kép a piciről
szép estét
ui:
ide nem sikerült beszúrnom a képet (még ebbe is bele kell jönnöm), de a mardelke mappába raktam fel 2 képet a picurról
'puszitküld'
Vissza az elejére
mardelke jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Solymi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 29. Csütörtök 15:12    Hozzászólás témája: Re: :) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mardelke írta:
Szia!
köszönöm a válaszodat!
én is ilyen bárányos-rizses tápot vettem neki, és hát a tenyésztő a nagymamámMosoly
legalább is az lesz belőle, mert ez még csak az első alom volt
most ő "küzd" vele, de azt mondta hogy szereti.
trimmeltetni szeretném majd
ti milyen idősen kezdtétek és mennyi időközönként szoktatok menni?
mert mindenhol mást olvasok
nevet még sajnos nem találtam:(
eddig a Happy és a Hógolyó tetszett, valami mókásat szeretnék találni, mert olyan kis örökmozgó rosszcsont:)
még biztosan jelentkezem,mert mindig merül fel bennem valami kérdés
puszi nektek

Szia!

A névválasztás illetően igaza van Marinak, hogy a fontos az, hogy éveken keresztül fogod kiabálni az utcán. lol lol
Nekem a Bounty is nagyon tetszik, ennek van becézése pl. Bobo
Mi a Prézli nevet egy menhelyi kutyustól kölcsönöztük. Én szoktam hívni Prégónak is, arra is hallgat. nagy vigyor
A happy jó szerintem, az illik egy westire. nagy vigyor
Mi 2-3 havonta járunk trimmelni egy nagyon szuper kozmetikushoz! puszitküld Judit! puszitküld
Kb. 6 hónapos korban kéne elkezdeni? vagy csak 4? Szemforgató már nem is tudom. Szerintem érdemes erről az általad választott kozmetikussal konzultálni, elvinni hozzá a kutyust, megnézi a szőr minőségét, és megbeszélni vele mit javasol.
Szólj ha segíthetünk még valamiben! puszitküld Nagyon Boldog
Solymi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BMari
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 29. Csütörtök 14:58    Hozzászólás témája: Re: :) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mardelke írta:
Szia!
köszönöm a válaszodat!
én is ilyen bárányos-rizses tápot vettem neki, és hát a tenyésztő a nagymamámMosoly
eddig a Happy és a Hógolyó tetszett, valami mókásat szeretnék találni, mert olyan kis örökmozgó rosszcsont:)
puszi nektek

Szia,
Ha jól látom, akkor fantázianevet és nem ember névben gondolkodsz. A lényeg, hogy ne legyen hosszú. Legjobb a két szótagú. (És gondolj arra is, hogy majd ezt fogod kiáltozni az utcán a kutyus után) Nagyon Boldog
A mi környékünkön a Westiek nevei: Kefir, Süti, Happy, Lilli, Mazsola, Bukfenc, és persze az enyém Manó
Kiváncsian várjuk a kutyusod képét és nevét lol
Üdv: Mari&Manó
www.westimano.blog.hu
Vissza az elejére
BMari jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mardelke
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 29. Csütörtök 9:03    Hozzászólás témája: :) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
köszönöm a válaszodat!
puszi nektek
Vissza az elejére
Solymi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 29. Csütörtök 6:14    Hozzászólás témája: Re: westie kiskutyus Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mardelke írta:
Sziasztok!
újdonsült gazdiként (teljesen csak 2 hét múlva leszek az) segítségért fordulok hozzátok.
h mit adtok neki enni, hogyan szoktattátok szobatisztaságra, kint vagy bent tartjátok szóval ilyen általános információkra gondoltam.
igaz sok cikk szól róluk, de a saját tapasztalat az csak sajátMosoly
előre is köszönöm mindenkinek aki segít
ja és valaki tud valami jó lány nevet neki?
üdvözlettel: mardelke

Szia!
Most olvastam vissza az elöző beírásaidat, és még annyi javaslatom volna, hogy azzal a táppal etesd mindenképpen, amit a tenyésztő adott neki. Nagyon fontos a fokozatos átváltás másik fajtára. Nálunk szerencsére nincs semmi probléma belőle nagy vigyor Prézli egy vasgyúró izom és mindegy mit eszik, hasmenése is max kétszer volt, akkor is csak az az egy kaki erejéig. Sajnos nem biztos, hogy Ti is ilyen szerencsések vagytok, ezért nem érdemes kockáztatni. Az első időben jó, ha a megszokott ízeket, fajtát kapja, aztán keverve napok alatt kell áttérni egy másik fajtára, ha valamiért az nem megfelelő amit a tenyésztőnél evett.
Nem okoskodásképpen, csak hogy ne ess abba a hibába amibe én beleestem, a jó minőségű száraz táp elég neki!!! Nem kell neki dobozos kaja. Én hetekig vettem a ceasar kaját vagyonokért, mert úgy gondoltam azzal teszek a legjobbat a kutyával, de nem így lett. ÉN bolond sajnáltam, hogy az üres tápot eszi Embarassed és az biztosan nem finom és jobb neki a dobozos. Azóta már csak tápot eszünk szárazon, és zabálja, és nagyon sok küzdés árán jutottunk el idáig az én hibámból. Ha nem kezdem el, nem kelett volna leszoktatni róla. Egyébként nem ette élvezetesebben az alutasakos kajcsit, mint most a tápot. Nekünk Prézli imádta (imádja) a Hill's bárányos rizses junior kajcsit is, bár most már Royal westie tápot eszik.
Na ezt megint jó hosszan sikerült leírnom, de remélem azért érthető is lett. Embarassed
Jah! És üdv a fórumon! puszitküld nagy vigyor sör
Várjuk a képeket az új jövevényről, miután haza érkezett! Sikerült nevet választani? fejvakar Sajnos nekem nincs ötletem.. Szemforgató
puszitküld puszitküld puszitküld
Solymi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 29. Csütörtök 6:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mardelke írta:
Sziasztok!
olyan kéréssel, kérdéssel fordulok hozzátok, hogy ti a kutyust normál száraz samponnal illetve hintőporral ápoljátok vagy van kifejezetten kutyusok számára is?
előre is elnézést a sok (hülye) kérdésért, de eddig csak olyan kutyusunk volt, ami nem igényelt ilyen különleges bánásmódot. (ezzel nem azt akartam mondani, hogy nem törődtünk vele)
köszönöm a válaszokat.
szép estét mindenkinek

Szia!
Nincs túl nagy tapasztalatom még, de pár dolgot már kipróbáltunk.
Első fürdetésre vettem egy olcsó sampont, nekünk attól Prézli vakarózott, de még az is lehet, hogy akkor nem öblítettem ki eléggé, és azért. Utánna a Biogance kölyök sampont vettem, attól nem vakarozott már. Nem régiben megtaláltam a Biogance Terrier Secret nevű sampont, persze ettől sem vakarózik, és ez a szőrének megfelelő. Hófehér lett tőle, és nem puhítja a szőrét, ami nagyon fontos. Sőt én azt vettem észre, hogy használat után keményebb is lett tőle, mint előtte volt. Igaz közre játszott más is, de nem puhította ez biztos. Ha trimmelési szándékod van a kutyussal, akkor erre nagyon vigyázni kell. Én kb. két havonta fürdetem, kozmi után. Amikor este 4 fekete csiszmával nagy vigyor érünk haza, akkor beállítom a kádba és meleg tiszta vizzel leöblítem.
Régen vettem száraz sampont, ami végülis hintőpor, de végül párszor használtuk és túl sok értelmét nem láttam, mert akkor 2 napig valóban szép lett tőle, de több volt a küzdés vele, mint amennyit segített.
Még valami! vettem egy jó kis tenyérkefét, szintén terriereknek való, és azzal minden héten kifésülöm, azaz alaposan átkefélem. Régen nem tenyérkefével fésültem és utálta, ezzel viszont eltűri egy mukk nélkül. nagy vigyor Szerintem még élvezi is. Szemforgató
A hintőporrol majd beszélnek a nagyok nagy vigyor mi még csak 10 hónaposak vagyunk baba és nincs annyi tapasztalatunk.
Remélem azért segíthettem. puszitküld puszitküld
mardelke
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 28. Szerda 19:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
olyan kéréssel, kérdéssel fordulok hozzátok, hogy ti a kutyust normál száraz samponnal illetve hintőporral ápoljátok vagy van kifejezetten kutyusok számára is?
előre is elnézést a sok (hülye) kérdésért, de eddig csak olyan kutyusunk volt, ami nem igényelt ilyen különleges bánásmódot. (ezzel nem azt akartam mondani, hogy nem törődtünk vele)
köszönöm a válaszokat.
szép estét mindenkinek
Vissza az elejére
BMari
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 26. Hétfő 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mardelke írta:
Sziasztok!
kicsit olvasgattam és találtam két érdekes dolgot (lehet h csak számomra az, és én vagyok ilyen tudatlan:()
az egyik az h allergiások lehetnek a szárnyas húsra
ti tapasztaltatok ilyesmit?
a másik h 4 hónapos koráig nem lehet kivinni az utcára
bocsi a kérdésekért
puszi nektek

Szia,
A csirkére lehetnek allergiások, de nem feltétlenül, fejvakar az enyém szerintem nem allergiás, bár a biztonság kedvéért leálltam a Bozitáról - amit a tenyésztő ajánlott Összezavart - mert elég sokat vakarózott (mint kiderült a tenyésztő állandóan fürdette és ez kicsit kikészítette az érzékeny bőrét) most Purina Plan puppy lazacos, illetve Royal Canin juniorral etetem. Szereti a wanpy kacsmellet is (jutifalat) nagy vigyor
Az utcára a szükséges oltások után kb. 2 héttel amikor a védettség kialakul (kb 12 hetes korában) lehet levinni. Erről az állatorvos majd ad neked tájékoztatást.
puszitküld puszitküld puszitküld
Mari&Manó
www.westimano.blog.hu
Vissza az elejére
BMari jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mardelke
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 26. Hétfő 9:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
kicsit olvasgattam és találtam két érdekes dolgot (lehet h csak számomra az, és én vagyok ilyen tudatlan:()
az egyik az h allergiások lehetnek a szárnyas húsra
ti tapasztaltatok ilyesmit?
a másik h 4 hónapos koráig nem lehet kivinni az utcára
bocsi a kérdésekért
puszi nektek
Vissza az elejére
mardelke
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 25. Vasárnap 17:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

köszönöm szépen:)
Vissza az elejére
BMari
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 25. Vasárnap 8:23    Hozzászólás témája: Re: westie kiskutyus Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mardelke írta:
Sziasztok!
újdonsült gazdiként (teljesen csak 2 hét múlva leszek az) segítségért fordulok hozzátok.
h mit adtok neki enni, hogyan szoktattátok szobatisztaságra, kint vagy bent tartjátok szóval ilyen általános információkra gondoltam.

Szia Mardelke,
kutyás történeteket,tapasztalatokat olvashatsz többek között a blogomon: www.westimano.blog.hu illetve linkelhetsz onnan (is) Prézli, illetve Marco Polo blogjára is. Ott részletesen írunk a kiskutya baba felnevelésével kapcsolatos tapasztalatainkról. Sok sikert és sok örömet a kutyusodhoz.
Szia:
Mari&Manó
www.westimano.blog.hu
Vissza az elejére
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 24

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 24. Szombat 19:30    Hozzászólás témája: Re: westie kiskutyus Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mardelke írta:
Sziasztok!

Szia!
Üdvözlünk a fórumon! Mosoly
Neveket itt tudsz nézni: www.kutyanevnap.hu
Prémium tápok közül egypár: Acana, Bozita, Biomill, Flatazor, Orijen, Hill's, Royal Canin, Happy dog, Eukanuba. Ezek nagyon jó minőségű tápok, minden benne van aminek a kutyának szüksége van. Van közöttük drágább, olcsóbb, kölyök, felnőtt és mindenféle. Mosoly

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
mardelke
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 24. Szombat 19:18    Hozzászólás témája: westie kiskutyus Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Vissza az elejére
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 16. Péntek 22:01    Hozzászólás témája: Re: Jessy Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zozo írta:
Üdvözlök mindenkit!

A kis kutyánkról teszek fel pár képet.

...lehet mégse, mert közvetlenül a gépről nem lehet...

Szia! integet

Az alábbi linken megtalálod hogyan tölthetsz fel képeket a fórumba: http://pet.site.hu/viewtopic.php?t=592

Várjuk a sok-sok albumot szeretettel! nagy vigyor
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 14. Szerda 20:40    Hozzászólás témája: Jessy Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdvözlök mindenkit!

A kis kutyánkról teszek fel pár képet.

...lehet mégse, mert közvetlenül a gépről nem lehet...

Legutóbb zozo szerkesztette (2010 Ápr. 19. Hétfő 12:08), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
zozo jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
whithee
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 30. Szombat 17:58    Hozzászólás témája: Rendeződnek a füleink! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Whithee 6.-án lesz fél éves . A sok fog kipotyogott ,s a füleink újra a régiek. Reméljük már így is maradnak!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére
whithee jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsera
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 25. Hétfő 9:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

whithee írta:
Itt talán jobban látjátok az eredményt , egy kicsit a szőrt is levágtuk a füleiről.

Örülök nagyon, hogy sikerült!!! Wink taps

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 25. Hétfő 7:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

whithee írta:
Itt talán jobban látjátok az eredményt , egy kicsit a szőrt is levágtuk a füleiről.

Jaaaaaaj,de édes,mint egy kis fülesbagoly!!!!
Ügyesek vagytok,hogy sikerült!! nagy vigyor
Solymi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 24. Vasárnap 19:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

whithee írta:

nagytaps nagytaps nagytaps
Ügyesek voltatok! Nagyon Boldog
whithee
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 24. Vasárnap 18:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
whithee jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Solymi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 24. Vasárnap 18:09    Hozzászólás témája: Re: Whithee 5 hónapos
Téma leírása: Állnak a füleink!
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

whithee írta:
Ilyenek lettünk 5 hónapos korunkra. Kozmiba még nem voltunk!

Jól látom, hogy áll mindkét fülecske? taps
Ezek szerint sikeres volt a ragasztás? Nagyon Boldog
whithee
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 24. Vasárnap 17:43    Hozzászólás témája: Whithee 5 hónapos
Téma leírása: Állnak a füleink!
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ilyenek lettünk 5 hónapos korunkra. Kozmiba még nem voltunk!
Vissza az elejére
zsera
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 13. Szerda 13:02    Hozzászólás témája: Re: fülecskék... Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

whithee írta:
Ha van Valakinek tapasztalata fülragasztás terén, kérem jelentkezzen! Most vagyunk 17 hetesek. Köszönettel: Whithee gazdik..

szia! én reggel írtam neked privátot! Mosoly

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 18 oldal [428 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, ..., 16, 17, 18 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu