Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Nov. 15. Csütörtök 1:12
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Akinek van Westie kutyusa ide írjon!!!!
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 17 / 18 oldal [428 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 15, 16, 17, 18 Következő
Szerző Üzenet
kutyakavics
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 5. Szerda 20:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Most akkor ide is kell írni? posta
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 5. Szerda 13:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
arolF írta:
okés! a szer neve megvan, én a topikot kerestem

Bocsi!! külön topic nincs,álvemhességre. Wink

talán a betegségek topic alatt volt egy nagyobb lélegzetvételnyi beszélgetés erről...

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 5. Szerda 13:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

arolF írta:

Bocsi!! külön topic nincs,álvemhességre. Wink
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
arolF
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 5. Szerda 13:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
arolF jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 5. Szerda 13:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

arolF írta:
T.J. írta:

Itt valamelyik másik topikban találhatsz olyan gyakorlatban bevált módszert, amivel az álterhesség "kínjai" minimálisra csökkenthetőek Exclamation Wink

Megnézegettem Szemforgató a többi topikot, de nem találtam a témábavágót. Van tippetek merre keressek!

A képek a galériában tündériek!

2 válasszal lejjebb irtam itt.
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
arolF
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 5. Szerda 13:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:

Itt valamelyik másik topikban találhatsz olyan gyakorlatban bevált módszert, amivel az álterhesség "kínjai" minimálisra csökkenthetőek Exclamation Wink

Megnézegettem Szemforgató a többi topikot, de nem találtam a témábavágót. Van tippetek merre keressek!

A képek a galériában tündériek!
Vissza az elejére
arolF jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
lotifut
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 5. Szerda 10:36    Hozzászólás témája: Itt is itt vagyok!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Fórumosok!

Csak úgy lejjebb húztam az egeret és látom, hogy itt is szólni "kell". Hát akkor szólok: itt vagyunk Panni és Lotifut! taps meghajol

Már egy ideje be-bejárkálok egyik-másik fórumba és tetszik a légkör.
lotifut jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 5. Szerda 8:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az álterhességre: a GALASTOP nevezetű szer a legjobb most. Notte kiprobálta a kutyiján s nekik bejött.
Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 57

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 5. Szerda 6:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

arolF írta:
Sajnos az álterhességet ismerem, mert minden tüzelés után két hónappal megszenvedünk miatta midannyian.

óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 4. Kedd 22:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

arolF írta:
igazad van! Ezt fogom tenni!
Nagyon tettszik a fórum !Jólesik, hogy rögtön segítettetek és foglalkoztatok a problémámmal.Egyszer egy másik westies fórumot kedtem nézegetni, de senki nem válaszolt az "újaknak" csak a régebbiek beszélgettek egymással.-jó, hogy ez itt nem így van. Majd megpróbálok képeket feltenni én is a kutyumról. Lolának hívják.
A "neveitek" a kutyusaitok nevei? -Huh ez egy kicsit furán hangzik-de remélem értitek! Embarassed

Szióka!!! Nagyon Boldog

Van,akinek igen,de van akinek nem . A gallériában viszont megtalálod a neveket is! Mármint a kuttyók nevét! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
arolF
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 4. Kedd 21:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

igazad van! Ezt fogom tenni!
Nagyon tettszik a fórum !Jólesik, hogy rögtön segítettetek és foglalkoztatok a problémámmal.Egyszer egy másik westies fórumot kedtem nézegetni, de senki nem válaszolt az "újaknak" csak a régebbiek beszélgettek egymással.-jó, hogy ez itt nem így van. Majd megpróbálok képeket feltenni én is a kutyumról. Lolának hívják.
A "neveitek" a kutyusaitok nevei? -Huh ez egy kicsit furán hangzik-de remélem értitek! Embarassed
Vissza az elejére
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 4. Kedd 21:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

arolF írta:
Hát a párom is le szokta vinni, de nem történt semmi vele. Remélem elmúlik.Sajnos az álterhességet ismerem, mert minden tüzelés után két hónappal megszenvedünk miatta midannyian.Ez nem az, arra is gondoltam, hogy fájhat valamije.Néha egy picit felpuffad, főleg, ha túl sokat eszik és éérzem, hogy feszül a hsa, de ez estére mindíg elmúlik. Egy kicsit megijeszt, hogy ti sem hallottatok ilyenről. Sír vagy nagyon szomorú

Őszinte leszek nem!Lehet,h megérne 1doki látogatást,saját megnyugtatásra. Wink
Vissza az elejére
arolF
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 4. Kedd 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát a párom is le szokta vinni, de nem történt semmi vele. Remélem elmúlik.Sajnos az álterhességet ismerem, mert minden tüzelés után két hónappal megszenvedünk miatta midannyian.Ez nem az, arra is gondoltam, hogy fájhat valamije.Néha egy picit felpuffad, főleg, ha túl sokat eszik és éérzem, hogy feszül a hsa, de ez estére mindíg elmúlik. Egy kicsit megijeszt, hogy ti sem hallottatok ilyenről. Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 4. Kedd 20:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
T.J. írta:
Muha-klán írta:
Álterhességre gondoltunk,de azt már jól ismered ezek szerint.

Hát T.J. éppen még nem volt

Nem lehet hogy T.J. fijjjjúúúú??????

fejvakar Előfordulhat. Szemforgató Eddig eszembe sem jutott lol
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 4. Kedd 20:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Muha-klán írta:

Hát T.J. éppen még nem volt

Nem lehet hogy T.J. fijjjjúúúú??????
Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 4. Kedd 20:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:

Hát T.J. éppen még nem volt Wink , de olvasni már itt elég sokat olvastam róla lol
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 4. Kedd 20:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
mert ilyennel még nem találkoztam Döbbent

Mi sem! Álterhességre gondoltunk,de azt már jól ismered ezek szerint.
Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 4. Kedd 20:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

arolF írta:
Mostanában mindenkitől fél, még a régi ismerős kutyusokkal sem akar játszani, morog rájuk és ugrál, hogy vegyem fel, pedig soha nem volt "öleb".Nem történt semmi változás a környezetében.

Nem érte valamilyen "trauma" ?!
Valaki megütötte ?!
Kutya elkapta ?!
Előfordulhatott olyan, hogy esetleg a tudtodon kívül ?! (szabadon sétált vagy más vitte el esetleg sétálni ?!)
Csak ötletelek............, mert ilyennel még nem találkoztam Döbbent
arolF
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 4. Kedd 20:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát tüzelés után van, de még csak 1 hónap telt el azóta , az álterhességet várom, mert lassan az jön, de az nem ilyen és akkor van "gyereke" is egy labda, amire most rá se néz. tényleg furi
Vissza az elejére
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 4. Kedd 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

arolF írta:
még meleg sincs- ami egyébként meg szokta viselni.

De igenis meleg van!!! A múltheti jégverem után.

Nem lehet ,hogy tüzelés után van kb. 2 hónappal???
Vissza az elejére
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 4. Kedd 20:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
arolF írta:
Sziasztok!
Én is westies vagyok!! 4 éves gyönyörű lánykám van- persze mindenkinek a sajátja legszebb-. Most kezdtem a fórumozást, úgyhogy még csak ismerkedem. Nagyon Boldog

A legjobb helyen jársz ! Wink

Légy üdvözölve közöttünk,remélem jól fogod érezni itt magad!!!!!!

Vissza az elejére
arolF
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 4. Kedd 19:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Aranyos vagy!
Ha már itt vagyok, lenne egy kérdésem, hátha van valakinek ötlete. Elég jól ismerem a kutyámat, de mostanában mégsem ismerek rá: mindíg nagyon kedves és barátságos volt mindenkivel, akár ember, akár kutya, akár ismerős, akár idegen mindenkit szinte válogatás nélkül.Mostanában mindenkitől fél, még a régi ismerős kutyusokkal sem akar játszani, morog rájuk és ugrál, hogy vegyem fel, pedig soha nem volt "öleb".Nem történt semmi változás a környezetében.És még meleg sincs- ami egyébként meg szokta viselni. kuty Segítsetek
Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 4. Kedd 19:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

arolF írta:
Sziasztok!
Én is westies vagyok!! 4 éves gyönyörű lánykám van- persze mindenkinek a sajátja legszebb-. Most kezdtem a fórumozást, úgyhogy még csak ismerkedem. Nagyon Boldog

A legjobb helyen jársz ! Wink
arolF
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 4. Kedd 19:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Vissza az elejére
Frédike
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 2. Vasárnap 10:44    Hozzászólás témája: Re: Akinek van Westie kutyusa ide írjon!!!!
Téma leírása: Lépjetek be, nem fogjátok megbánni!!!
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

egy kutya imádó írta:
Sziasztok!!!!!

Ha ide beléptek, magmutathatjátok a világnak a saját Westie kutyosodat!!!!!

Sziasztok jó csevegést!!!!

Gratula Fifihez nagyon szép kis kutyó, de a kisgazdi is szemrevaló. lol nagyszerû
Vissza az elejére
Frédike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 17 / 18 oldal [428 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 15, 16, 17, 18 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu