Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Okt. 18. Csütörtök 4:54
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Ivartalanítás
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 33 / 35 oldal [851 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 31, 32, 33, 34, 35 Következő
Szerző Üzenet
Ördögpirula
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 12. Szerda 16:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

MEDIótát is szeretném,ha kipakoltatnák,de most azon a véleményen vannak,hogy kell 1 kölök,és 1x kell szülnie....
Döbbent
Ördögpirula jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Ördögpirula
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 12. Szerda 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Tanácsot szeretnék kérni!Sajnos a Miminek nem lehetnek kiskutyái és ahogy ezt régebben ki is tárgyaltuk jobb is ez így.Arra gondoltam, h tavasszal vagy esetleg nyár elején amikor már jobb az idő meg esetleg nekem is suliszünet van ivartalanítattom, mert akkor legalább végetvetünk annak, h minden tüzelés után álvemhes lesz meg nem kell attól tartanom h a közelben lakó kis foxi megint beszökik hozzánk és esetleg nemvárt babák szülessenek. De annyi mindent mondanak, h nem tudom mit csináljak. Arra lennék kíváncsi,h szerintetek tényleg nagyon megviseli lekileg?Mert naon féelk, h esetleg megváltozik vagy depressziós lesz.Mert a doki az azt mondta ,h amúgy ez egy elég megviselő műtét és h elég sok napig beletart míg felépül, viszont ez akár évekkel meghosszabíthatja az életét mert kisebb az esélye h esetleg vmilyen rákja lesz.

Bár nem Westie,de Ördimet 2001-ben pakoltattam ki.Előtte voltak kölkei,de ha lehetne visszacsinálnám a babákat.
Az ivartalanítást a kedvenc dokink csinálta az egyetemen.Mivel kivette a bűzmirigyét is és ultrahangosan fogat is pucoltak 3órás műtét lett belőle.Gondolom elhiszitek,hogy ez volt életem leghosszabb 3 órája!
Szvsz mi sokkal jobban aggódunk,mint ahogy kellene.De nem baj,ebből is látszik,hogy nem 1méteres láncon tartjuk a kutyákat,hanem úgyszólván szőrös gyerekek.
A műtét után a varratszedésig én nem engedtem ugrálni,még az ágyra sem,inkább felkeltem,és pakoltam le-fel,ahogy Ő akarta(most is ez megy,de most a kora miatt)
Ördit teljesen kipakolták,és a doki szerint pont jókor volt a műtét,mert már a méhe is kezdett elzsírosodni...
nem bántam meg a műtétet,sőt,ha lehetne,még korábban csináltattam volna meg.
Nekünk annyi volt a bonyodalom,hogy a popsija miatt 1 hétig nem ehetett tápot,csak olyat,hogy lágy legyen a széklete....
Ja,és plasztikázták a hasát,alog látszik a heg,pedig 2x volt pocaknyitása.És 1 kis zsírt is leszedtek ..... lol
Ördögpirula jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 12. Szerda 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lotifut írta:
Csipesznek mi is mielőbbi felépülést!

őőő, köszöni szépen, de már majd' 3 hete rendbe jött lol

lotifut írta:
Én is elmesélem, hogy Pannit még boxban hoztam-vittem, amikor hozzánk is odajött egy "fiús anyuka". 5 éves a Hörbi nevű kutyusa és még sohsem volt barátnője. Nagyon ajánlkozott, de...brrr. Szegény Hörbi elég ellustultan néz ki, a Gazdija pedig egy élő Maruszja babához hasonlít. Mosoly
Szóval ha rajtunk múlik Hörbi kutyus örökké "pártában marad" (nem tudom, hogy fiúknál ezt hogy mondják).

azt én se. de ma egy jóképességű amerikai filmet akartak a képembe nyomni, 40 éves szűz címmel lol
btw hozzám is jöttek már, hogy nem akarom-e a kislányt teherbe ejtetni... (Mármint kutya lányt Csipesszel. Érted, egy kutya teherbe esik egy Csipesztől. lol lol )
lotifut
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 12. Szerda 13:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

camaron írta:
manvo írta:

Sziasztok,

Csipesznek jobbulást kívánok!
Képzejétek Emmával sétálunk reggel, erre egy nő odajön egy westievel, hogy milyen aranyos kiskutya bla-bla, és nem akarom-e pározatni. Erre mondom, ne haragudjon a kutya 4 hónapos, de mondom nem is áll szándékomban a 60 m2 lakásomba. Erre ő, hogy hát nincs sok kiskutya és nem érti, hogy az ő kutyájával senki nem akar pároztatni, pedig 1x már majdnem.... Erre én lehet hogy nincs sok kiskutya, de mondom nem szeretnék 4 kiskutyát se, erre ő de hát ebből 1 úgyis az övé (ez még okés is ha jól tudom), erre elköszöntem, remélem többet nem találkozok vele+egy borzasztóan unszimpatikus nő volt, a nagyon unszimpatikus férjével.

Velünk u.ez esett meg a balassagyarmati kiállításon. Nézte a nő a kutyát a körben, aztán mikor kijöttünk odajön, h milyen szép szuka és szívesen befedezné a kanjával. Hát nem is kell mondanom, h hogy nézett ki az a kutya. Aztán kérdeztük h milyen volt-e már kiállításon stb... Fennakadt a szeme a tenyészszemle szón, h az mi... Na ekkor küldük el a f....-ba, h mennünk kell. Hogy mennyi hülye ember van, hihetetlen

Csipesznek mi is mielőbbi felépülést!

Én is elmesélem, hogy Pannit még boxban hoztam-vittem, amikor hozzánk is odajött egy "fiús anyuka". 5 éves a Hörbi nevű kutyusa és még sohsem volt barátnője. Nagyon ajánlkozott, de...brrr. Szegény Hörbi elég ellustultan néz ki, a Gazdija pedig egy élő Maruszja babához hasonlít. Mosoly
Szóval ha rajtunk múlik Hörbi kutyus örökké "pártában marad" (nem tudom, hogy fiúknál ezt hogy mondják).
lotifut jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vikcey
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 12. Szerda 13:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Na akkor megnyugodtam mert kicsit vaciláltam, h most mi legyen.
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kami
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 12. Szerda 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Tanácsot szeretnék kérni!Sajnos a Miminek nem lehetnek kiskutyái és ahogy ezt régebben ki is tárgyaltuk jobb is ez így.Arra gondoltam, h tavasszal vagy esetleg nyár elején amikor már jobb az idő meg esetleg nekem is suliszünet van ivartalanítattom, mert akkor legalább végetvetünk annak, h minden tüzelés után álvemhes lesz meg nem kell attól tartanom h a közelben lakó kis foxi megint beszökik hozzánk és esetleg nemvárt babák szülessenek. De annyi mindent mondanak, h nem tudom mit csináljak. Arra lennék kíváncsi,h szerintetek tényleg nagyon megviseli lekileg?Mert naon féelk, h esetleg megváltozik vagy depressziós lesz.Mert a doki az azt mondta ,h amúgy ez egy elég megviselő műtét és h elég sok napig beletart míg felépül, viszont ez akár évekkel meghosszabíthatja az életét mert kisebb az esélye h esetleg vmilyen rákja lesz.

Hát én eddig még súlyos ellenérveket nem hallottam... az egyetlen amit sokan mondanak, az az elhízás, de Nálatok ettôl nem kell tartani, mert elég sokat mozog a kutty... és nem is teljesen kipakolás ez ma már, hanem csak a petefészkeket veszik ki a kuttyból... a gazdit általában ez jobban megviseli mint magát a kutyut....
vikcey
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 12. Szerda 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
camaron
növendék
növendék

Neme: Neme:Férfi Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 16. Péntek 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

manvo írta:

Sziasztok,

Képzejétek Emmával sétálunk reggel, erre egy nő odajön egy westievel, hogy milyen aranyos kiskutya bla-bla, és nem akarom-e pározatni. Erre mondom, ne haragudjon a kutya 4 hónapos, de mondom nem is áll szándékomban a 60 m2 lakásomba. Erre ő, hogy hát nincs sok kiskutya és nem érti, hogy az ő kutyájával senki nem akar pároztatni, pedig 1x már majdnem.... Erre én lehet hogy nincs sok kiskutya, de mondom nem szeretnék 4 kiskutyát se, erre ő de hát ebből 1 úgyis az övé (ez még okés is ha jól tudom), erre elköszöntem, remélem többet nem találkozok vele+egy borzasztóan unszimpatikus nő volt, a nagyon unszimpatikus férjével.

Velünk u.ez esett meg a balassagyarmati kiállításon. Nézte a nő a kutyát a körben, aztán mikor kijöttünk odajön, h milyen szép szuka és szívesen befedezné a kanjával. Hát nem is kell mondanom, h hogy nézett ki az a kutya. Aztán kérdeztük h milyen volt-e már kiállításon stb... Fennakadt a szeme a tenyészszemle szón, h az mi... Na ekkor küldük el a f....-ba, h mennünk kell. Hogy mennyi hülye ember van, hihetetlen
Vissza az elejére
camaron jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 15. Csütörtök 16:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
Muha-klán írta:
Adik!!! Eltüntél, h van Csipesz?????????

köszöni, egyre jobban. már követeli a Csajokat

Akkor jó,a seb meg biztos hamar begyógyul.
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 57

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 15. Csütörtök 14:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

manvo írta:
Képzejétek Emmával sétálunk reggel, erre egy nő odajön egy westievel...

No comment Sír vagy nagyon szomorú
manvo
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 15. Csütörtök 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
T.J. írta:
adik írta:
még csúnya a zacsi, dehát, majd szép lesz az és majd elmúlik egyszer...

Felszívódó zacsija lett ?! Döbbent

igen. Negróbabának és Gerynek már nem is lehet látni, hogy cca egy éve még volt ott egy zacskó két zsömlével...

Sziasztok,

Vissza az elejére
manvo jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 15. Csütörtök 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
adik írta:

igen. Negróbabának és Gerynek már nem is lehet látni, hogy cca egy éve még volt ott egy zacskó két zsömlével...
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 15. Csütörtök 10:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:

adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 15. Csütörtök 10:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:

köszöni, egyre jobban. már követeli a Csajokat (két ivartalanított veszti lány a szomszédban, akiket sétáltatok delente), felugrik az ágyra. még csúnya a zacsi, dehát, majd szép lesz az és majd elmúlik egyszer...
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 14. Szerda 21:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ördögpirula
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 12. Hétfő 22:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tigrissy írta:
Sziasztok!

Van errefelé esetleg olyan lányos gazdi, akinek az ebe már túlestett az ivartalanításon? Ha megkérdezhetem, mennyibe került? Vacikának is szeretnénk még az első tüzelés előtt, és kiváncsi lennék, hogy kb. mi várható. Tudom, hogy dokija válogatja, nekünk eddig nagyon rendes volt a doki, 3500 körül volt minden oltás, tehát túl lehetett élni.
Előre is köszi!

Bár nem westie,hanem 1 mérettel nagyobb,de Ördit is kipakolták.
2001-ben az egyetemen csinálta a saját dokink,nem a szülészetre vittem
3órás műtétje volt(életem leghosszabb 3 órája),mert még a bűzmirigyét is kivették,és ultrahangosan fogatszépítettek is.Teljesen kipakolták,méhével,mindennel együtt.Pont jókor,mret már kezdett zsírosodni a méhe is.Viszont plasztikázták a pocakját,mint a császárnál is,alig látszik vmi a hegből.Mindezt akkor baráti alapon 18ezerért.
Utána teljesen jól gyógyult,bár 2 hétig nem ehetett csontosat,és a tápot is bő konzervvel kapta a popsija miatt,és nem engedtem lépcsőzni sem.
kami
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 12. Hétfő 13:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Azt, hogy mennyibe kerül, nem tudom. az egyetlen akit ismerek, az Mokka.
A méretbeli különbségek miatt is nagyobb volt nála a rizikó, azt hiszem.. De sikeresen átesett rajta, minden komplikásió nélkül.
Amit Zsófi mondott (és nem hülyeség), hogy ne vetessétek ki a méhét, csak a petefészkeket, mert ha az egész méh eltěnik, a belsô rende teljesen átszervezôdik, és inkontinencia alakulhat ki idôsebb korukban. Persze érdemes a dokival egyeztetni ezügyben!
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 12. Hétfő 13:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tigrissy írta:
Sziasztok!

Van errefelé esetleg olyan lányos gazdi, akinek az ebe már túlestett az ivartalanításon? Ha megkérdezhetem, mennyibe került? Vacikának is szeretnénk még az első tüzelés előtt, és kiváncsi lennék, hogy kb. mi várható. Tudom, hogy dokija válogatja, nekünk eddig nagyon rendes volt a doki, 3500 körül volt minden oltás, tehát túl lehetett élni.
Előre is köszi!

Szióka!

Mi is tervezzük,és ha jól emlékszem olyan 15 körülit mondott a doktornő itt Fehérváron!
De majd még rákérdezek,mert akkor annyi minden volt,és lehet,hogy összekevertem a dolgokat!
Azért remélem több nem lesz,mert már ez is elég húzós ár.!
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 12. Hétfő 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Előre is köszi!
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 12. Hétfő 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
kap mellette 1/4 Algopyrint, kéccer naponta.

Sikerült a dokival beszélni ?!
Mondott valami okosat ?!
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 12. Hétfő 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
adik írta:
pedig kapja a doki éltal felírt antibiotikumot... Szomorú

Lehet, hogy rosszul tudom, de az antibiotikum nem feltétlenül fájdalom csilapító Döbbent

pedig jól tudod, csak én nem tudok írni. szóval megkapta az antibiotikumot, és kap mellette 1/4 Algopyrint, kéccer naponta.
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 12. Hétfő 11:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
pedig kapja a doki éltal felírt antibiotikumot... Szomorú

Lehet, hogy rosszul tudom, de az antibiotikum nem feltétlenül fájdalom csilapító Döbbent
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 12. Hétfő 11:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
továbbra is köszönjük szépen a gratulációkat Mosoly

viszont néha még mindig fáj Csipinek valami. nem tudom, hogy mi lehet a baj. lehet, h a vágás? mondjuk valószínű, mert egyre ritkább...

elkiabáltam magam: ma egész nap fájt eddig neki. pedig kapja a doki éltal felírt antibiotikumot... Szomorú mindjárt fel is hívom a dokit. Érdekes, Negrónak nem fájt egyáltalán...
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 11. Vasárnap 21:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

továbbra is köszönjük szépen a gratulációkat Mosoly

viszont néha még mindig fáj Csipinek valami. nem tudom, hogy mi lehet a baj. lehet, h a vágás? mondjuk valószínű, mert egyre ritkább...
Anita22
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 11. Vasárnap 20:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Most olvastam hogy Csipesz túlesett a műtéten!Mielőbbi gyógyulást a kis drágának!!! ölelés2 puszi
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 33 / 35 oldal [851 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 31, 32, 33, 34, 35 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu