Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Aug. 20. Kedd 20:11
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Fürtös
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 2 oldal [45 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2
Szerző Üzenet
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 5. Hétfő 18:16    Hozzászólás témája: Re: Fürtös és DJ Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Fürtöskével ma voltunk dokinál, jól van, csak tömény vitaminkúrát kell tartani kicsi gyíkász szetterkkének, mielőtt belövik a kombinálttal....
A buszon megen produkálta magát, Vicus és közöttem ücsörgött,egyszercsak felállt 2 lábra, bal mellső lábacska beakaszt a farmerom zsebébe (a senekemen) és a bal lábikó meg elölről ölelt át, így aztán kényelmesen elfért a nép is Nagyon BoldogNagyon Boldog

Újabb tapsvihar Mosoly

Mondom, hogy cirkuszi kutttya Wink

Ingca Mr. Green
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 3. Szombat 15:01    Hozzászólás témája: Re: Fürtös éás a kerítéses ház :D:D Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ezek a beszámolók ...... lol lol lol
Vissza az elejére
Raggi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 2. Péntek 18:28    Hozzászólás témája: Re: Fürtös éás a kerítéses ház :D:D Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jelentem, kis gyíkvadászunk tele van élménnyel, úgyismint lónyerítés,fagylaltoskocsi tütülése, játék két óriás + 1 Bambusz gyerekkel, harmatos reggeli fű lelegelése, macska a forró háztetőn, stb. de leginkább az én szobámban tanyázgat, ha kimegyek, kijön velem, árnyékként követ, és a lábamnál alszik, ami persze roppant felhergeli a vendéglátó Jázmint és Rolfot Nagyon BoldogNagyon Boldog Mert hogy jön ahhoz ez a kutyamatrica, hogy elfoglalja a gazdiágy kicsiny szőőőnyegét????

Probléma kizárólag abból adódik, hogy nincs síva-kezem, hogy 4 darab négylábút szimultán kényeztessek:(

Bár, lehet hogy egy kis önkontrollos mantrázással még kinőnek Nagyon BoldogNagyon Boldog

Hihetetlen nyüzsi volt első nap, mindenfelé kutyákba botolhat az ember gyereke, útyhoty éccaka is csakis zseblámpával ajánlott közlekedni az elfekvő miatt Nagyon BoldogNagyon Boldog

Bambusz azzal kezdte, hogy megérkezés után nyakig belegázolt egy kisméretű leharcolt medencébe, amiben -mily meglepő - víz is vót,
erre az őslakos kutyák feleszméltek, "Jééé, víz", és belevetteték ők is magukat a dologba:D Utána röptében kellett kötözni a lábiját Nagyon Boldog

Videjó is vanik ám erről, de ehhez majd kérek szépen 1 kis segítséget
a site admintól Wink
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 31. Szerda 12:25    Hozzászólás témája: Re: Fürtös Püccccsök Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tegnap este zárásra értünk a Fressnapfs-ba, gyorsan 1 hámpróba, és már meg is van az újMosoly)) Irinci, sokkal pofásabb az új, mint a régi:)) A tied,naná, ha már balerina megtanult rockizni Nagyon BoldogNagyon Boldog

Fürtöskét Vicusnak kb félúton ölbe kellett venni, mert rájött a szokásos lefagyás, persze a valószínű ok a zajos Árpád út lehetett, amilyenben talán Tatabányán nem volt része, így recketett az egész kutty....A buszon Vicusnál volt ő, Bambusz pedig nálam, dehát cserélni kellett, mert a rinyamanci jött volna anyájához Nagyon BoldogNagyon Boldog Csak nííízett azzal a gyönyörű szemeivel Mosoly Ezért cseréltünk Wink Szinte tapsvihar követte a produkciót Nagyon BoldogNagyon Boldog

Aztán Vicus elvitte Bambuszt egy picit kirándulni hozzájuk, a fekete picilány pedig teljes mértékben élvezhette a hasivakit meg mindent Mosoly

Nagyon jó gyerek volt, most is az, sokkal normálisabban jött MELLETTEM a séta akalmával, mint amikor ketten százfelé húztak, ja, és szerencslre nem volt macskavadászat, mert ez a Witch Huntert a fél-kék vérével hidegen hagyja, mákom van Nagyon BoldogNagyon Boldog

Viszont a reggeli konyhába pisilés az sajna megmaradt, nem tudom, mihez kezdjek, valószínű, hogy az éjszaka túl hosszú neki...Szomorú((
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 29. Hétfő 18:29    Hozzászólás témája: Re: Fürtös vagy Büdöske??????????????:))))))))))))))) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Irinciiiii,én vagyok a hibás, úgy látszik elérhető helyre raktam, megveszem neked, ez természetes., és sajnálom Szomorú((( Embarassed

irinci.... írta:
hááát, a jó kis hámom halálának annyira nem örülök, mit ne mondjak Szomorú
a kisasszonyt jutalmul ugye fenékbebillentetted, Kinga? Nagyon Boldog

szerónk neki másik hámot, de tedd biztos helyre legközelebb, bitte

pusz
örülök, hogy nem érzed őket tehernek... és szólj, ha bámi kell

Irinci

irinci....
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 29. Hétfő 18:26    Hozzászólás témája: Re: Fürtös vagy Büdöske??????????????:))))))))))))))) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hááát, a jó kis hámom halálának annyira nem örülök, mit ne mondjak Szomorú
a kisasszonyt jutalmul ugye fenékbebillentetted, Kinga? Nagyon Boldog

szerónk neki másik hámot, de tedd biztos helyre legközelebb, bitte

pusz
örülök, hogy nem érzed őket tehernek... és szólj, ha bámi kell

Irinci
Vissza az elejére
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 29. Hétfő 15:45    Hozzászólás témája: Re: Fürti+Bambusz Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát szerintem azért, mert aprócska torpedóromboló Mosoly De ő aztán semmiben nem tesz kárt, teljesen nyugodt, okos,bátor és hihetetlen mértékben bízik az emberekben, nem győzöm csodálni Wink Abban reménykedem, hogy a balerina kisasszony megtanul tőle egy kis jóságot, olyat is mint jelzés,vakkantás, valami......Nagyon BoldogNagyon Boldog

Fürtös nagyon komolyan makranczos. Néha megáll séta közben és gyökeret ereszt, és olyan rémes, hogy rángatni kell, pedig nincs ott macsika se,semmise.

Bambusz lefagy, mint a Windows, ha maacsot lát, akkor kész vége függöny Nagyon BoldogNagyon Boldog

Egy pórázt már kirántott a kezemből, de a kettővel jobb úgy sátlni, hogy Bambusz szabadon lófrál, aztán a kis bebugyolált lábikájával (általában kíméli, így csak 3 lábon) sántikál utánunk, töretlen vigyorral a képn Nagyon BoldogNagyon Boldog

Azt is úgy imádom benne, hogy 2 naponta cseréljük a kötését, Betadine-t csöppentünk a sebre, ami amúgy már csak akkora, mint a 100-as érme belseje, szépen gyógyul, de ő nagyon bátran hagyja, hogy akár fél órát is kitekerintve a lábit, lekezeljük. Mindig mosolyog. Egy tündérMosoly)))

A rosszaság pedig a nyugalmi periódusban szintén összetekeri magát mint egy mákos kifli, félek, hogy eltörik, és héder indul Nagyon BoldogNagyon Boldog lol

Legtöbbször egymást érintve alszanak el, édesdeden. Nagyon Boldog
mukianyu
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 29. Hétfő 12:37    Hozzászólás témája: Fürti+Bambusz Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

He-he! Megnéztem mindkét kutyut a menhely honlapján, nagyon cukik. Nagyon Boldog Nagyon Boldog
Dömper vajh miért dömper????????Ez csak költöi kérdés volt Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog
Vissza az elejére
mukianyu jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mukianyu
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 29. Hétfő 12:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kölyök lettem Nagyon Boldog lol Nagyon Boldog lol lol lol
Vissza az elejére
mukianyu jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mukianyu
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 29. Hétfő 12:25    Hozzászólás témája: Re: Fürtös vagy Büdöske??????????????:))))))))))))))) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Akkor abszolút mákod volt. A megmagyarázandó lila foltot is elkerülted, és még megszakadnod se kellett. lol lol
A hám, nos, az elég gáz meg ciki. De ez van.
Éljen a szabi!!!!!!!!!!!!! Nagyon Boldog Nagyon Boldog
Legalább kiélvezed Őket lol Nagyon Boldog Nagyon Boldog ( nekem lassan vége a jó életnek Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú

Ingca írta:
Ó,hát mi picikék vagyunk, hámot kell felvennünk, hogy a gazdi nehogy "letörjön" minket Nagyon BoldogNagyon BoldogNagyon Boldog

Mellesleg a tegnap kőcsönbe kapott hámot ma reggelre szétrágta köhömmm...Szomorú

Asszem, nem szeretjük a hámot basszus,pedig annyira jól bejött.

Tegnap délután elpattant az automata pórázunk és arcon vágtuk vele a gazdit....Szerencsére nem vágta föl a képem, de egy percre megállt a szívverésem, plusz Fürtös gyerek elszaladt, de visszajött..Bambusz épp macskázott, ami azt jelenti hogy szelektív hallás lép életbe Wink

Útyhoty balerina kisasszonyt ölben hoztam hazafelé...most ápolom a hexencsúzomat vagy mit Nagyon BoldogNagyon Boldog

Anus: próbáltam képet feltenni, de ez a bigyó aszongya hogy túl nagy a méret Szomorú

Megjegyzés: Életem legszebb napjait élem át, Ebonyval és Ivoryval azaz Bambusz és Fürtöske (újabban Prücsi) révén, annyira kedvesek,
sőt, tegnap este Vicus elvitte egy kis időre Bambuszkát, hát azt a sivalkodást, kereségélést, szaglászást, elkeseredett tekintetet, amit Balrina művelt....nem hittem a szememnek, ugyanis együtt folyton morognak egymásra, azt hittem, jót tesz a különlét, de épp az ellenkezője történt:)

Ja, amúgy szabin is vagyok Nagyon BoldogNagyon BoldogNagyon Boldog
Vissza az elejére
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 29. Hétfő 10:19    Hozzászólás témája: Re: Fürtös vagy Büdöske??????????????:))))))))))))))) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ó,hát mi picikék vagyunk, hámot kell felvennünk, hogy a gazdi nehogy "letörjön" minket Nagyon BoldogNagyon BoldogNagyon Boldog

Mellesleg a tegnap kőcsönbe kapott hámot ma reggelre szétrágta köhömmm...Szomorú

Asszem, nem szeretjük a hámot basszus,pedig annyira jól bejött.

Tegnap délután elpattant az automata pórázunk és arcon vágtuk vele a gazdit....Szerencsére nem vágta föl a képem, de egy percre megállt a szívverésem, plusz Fürtös gyerek elszaladt, de visszajött..Bambusz épp macskázott, ami azt jelenti hogy szelektív hallás lép életbe Wink

Útyhoty balerina kisasszonyt ölben hoztam hazafelé...most ápolom a hexencsúzomat vagy mit Nagyon BoldogNagyon Boldog

Anus: próbáltam képet feltenni, de ez a bigyó aszongya hogy túl nagy a méret Szomorú

Megjegyzés: Életem legszebb napjait élem át, Ebonyval és Ivoryval azaz Bambusz és Fürtöske (újabban Prücsi) révén, annyira kedvesek,
sőt, tegnap este Vicus elvitte egy kis időre Bambuszkát, hát azt a sivalkodást, kereségélést, szaglászást, elkeseredett tekintetet, amit Balrina művelt....nem hittem a szememnek, ugyanis együtt folyton morognak egymásra, azt hittem, jót tesz a különlét, de épp az ellenkezője történt:)

Ja, amúgy szabin is vagyok Nagyon BoldogNagyon BoldogNagyon Boldog
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 29. Hétfő 10:15    Hozzászólás témája: Re: Fürtös Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Na, úgy látom zajlik nálatok az élet, nem érsz rá unatkozni lol

Fürtöskének saját nézetei vannak, a decens kutyakisasszony illatról, szerintem a pasiknak (mármint a kutyapasiknak) jobban be is jön ő ezzel, mint holmi pacsulis Dior vagy Chanel avgy mittom én milyen gagyi emberkölni.
Bezzeg egy kis rohadt szardínia ... Döbbent
Vissza az elejére
Raggi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mukianyu
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 29. Hétfő 8:03    Hozzászólás témája: Fürtös vagy Büdöske??????????????:))))))))))))))) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tényleg jó volt a beszámoló Nagyon Boldog lol Nagyon Boldog lol Nagyon Boldog lol Nagyon Boldog lol
Nem egy kiillatosított kutyát láttam friss termékbe nagy élvezettel hemperegni. Ez persze a csakis a gazdi figyelmetlensége miatt van. lol lol És egyébképnt is ki mondta, hogy a kutyának is az a fincsi, ami Neked?????????????Ezt is figyelmen kívül hagytad ám!!!!!!!!!!!!!!!! lol lol lol
Lehet, hogy nem a megfelelő parfümmel illatositottad szegényt............egy nő válogassa meg, hogy mit használ!!!!!!!!!4 lol lol lol lol
Mekkora az a kis Büdöske?
Kutyát kövel dobálni, háááááááááááááát, inkább haggggyuk. Nem túl sok intelligenciára váll, és akkor nagyon finoman fejeztem ki magam. Azt is mondhatnám, hülye bunkó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére
Anus
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 28. Vasárnap 7:40    Hozzászólás témája: Re: Fürtös Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lol Csak így tovább! Már ami a beszámolókat illeti Wink

Ingca írta:
Most gyorrsan írok, mert végre alszanak:) Bambusz és Gyíkász Szetter (á lá Irinci) gyerek égnek álló lábbal horpasztanak.

Különleges pillanat, mert amúgy Fürtöske feltalálta az egyedülkosárlabdázás és hintamechanika egyvelegét, papucstépázásból is jeles. Öntevékenyen segít Bambusznak kibontani a leukoplaszt kelgyót
a lába körül.
És egyáltalán: folyamatosan mozog. Olykor saját magát körbeéri, így pont elférne a szütyőmben Nagyon BoldogNagyon Boldog

Wellness hétvége volt ám szombaton, amikoris Vicus nekivetkőzött magából, és ál-jacuzziba ültette az igencsak gyanús illatfelhőt maga után hagyó balerinát.

Na, volt hadd el hadd, még a plafonon is fekete szőrök himbálóznak alá és vissza, amit képzett pókhálótlanító technikámnak köszönhetően mára már sikerült fehérre festenem Nagyon BoldogNagyon Boldog

Miután a kutttya kezdett volna illatos rózsaparfüm és Krasznaja Moszkvá keveredéséből valami kellemesebb szagot árasztani, sétakor első dolga volt "füvezni" egy jót, vagyis letúrta magáról az öszes bűbájt, és íme, ismét visszakaptam kukamancit Szomorú

Irinci, tegnap a fal mentén megláttam egy GYÍKOT, majdnem megfogtam
a törpevadásznak, de jobbfelé kiment a bokám, így a gyík megúszta Nagyon Boldog

Bambusz pedig erőteljesen féltékeny, és kezdi unni, hogy ez a nyeretlen 10hónapos nem a tükör előtt próbálgatja a pas-de-deux-t, hanem rajta Nagyon BoldogNagyon Boldog

Asszem Fürtöst lefújom Cindy Crawforddal, hogy legalább 1 peces néma vigyázzállással emlékezzek a tényre, miszerint valójában 3 nő (vér) él együtt Nagyon BoldogNagyon BoldogNagyon Boldog

Most jöhet a következő Tor-Túra, avagy hogyan ébresszünk fel 250 embert vasárnap 6:58-kor két szagos szobaczirkáló visításával eme párás hajnalon Wink

Ingca&Bambusz&Büdöske
Vissza az elejére
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 28. Vasárnap 5:59    Hozzászólás témája: Re: Fürtös Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Most gyorrsan írok, mert végre alszanak:) Bambusz és Gyíkász Szetter (á lá Irinci) gyerek égnek álló lábbal horpasztanak.

Különleges pillanat, mert amúgy Fürtöske feltalálta az egyedülkosárlabdázás és hintamechanika egyvelegét, papucstépázásból is jeles. Öntevékenyen segít Bambusznak kibontani a leukoplaszt kelgyót
a lába körül.
És egyáltalán: folyamatosan mozog. Olykor saját magát körbeéri, így pont elférne a szütyőmben Nagyon BoldogNagyon Boldog

Wellness hétvége volt ám szombaton, amikoris Vicus nekivetkőzött magából, és ál-jacuzziba ültette az igencsak gyanús illatfelhőt maga után hagyó balerinát.

Na, volt hadd el hadd, még a plafonon is fekete szőrök himbálóznak alá és vissza, amit képzett pókhálótlanító technikámnak köszönhetően mára már sikerült fehérre festenem Nagyon BoldogNagyon Boldog

Miután a kutttya kezdett volna illatos rózsaparfüm és Krasznaja Moszkvá keveredéséből valami kellemesebb szagot árasztani, sétakor első dolga volt "füvezni" egy jót, vagyis letúrta magáról az öszes bűbájt, és íme, ismét visszakaptam kukamancit Szomorú

Irinci, tegnap a fal mentén megláttam egy GYÍKOT, majdnem megfogtam
a törpevadásznak, de jobbfelé kiment a bokám, így a gyík megúszta Nagyon Boldog

Bambusz pedig erőteljesen féltékeny, és kezdi unni, hogy ez a nyeretlen 10hónapos nem a tükör előtt próbálgatja a pas-de-deux-t, hanem rajta Nagyon BoldogNagyon Boldog

Asszem Fürtöst lefújom Cindy Crawforddal, hogy legalább 1 peces néma vigyázzállással emlékezzek a tényre, miszerint valójában 3 nő (vér) él együtt Nagyon BoldogNagyon BoldogNagyon Boldog

Most jöhet a következő Tor-Túra, avagy hogyan ébresszünk fel 250 embert vasárnap 6:58-kor két szagos szobaczirkáló visításával eme párás hajnalon Wink

Ingca&Bambusz&Büdöske
Anus
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 26. Péntek 12:08    Hozzászólás témája: Re: Fürtös Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ne ingerelj minket holmi bíííbííízéssel, hanem tessék hamar mesélni, hogy milyen a kis balerina Nagyon Boldog

Ingca írta:
Született balerina Wink Amúgy ma lesz szerencsém hozzá, hogy pátyolgassam, bi-bi-bííí :PPP

lol lol
Vissza az elejére
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 26. Péntek 8:11    Hozzászólás témája: Re: Fürtös Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Született balerina Wink Amúgy ma lesz szerencsém hozzá, hogy pátyolgassam, bi-bi-bííí :PPP

lol lol
ancsapancsa
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 25. Csütörtök 21:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hogy lehet egy kutyát kővel dobálni?Pusztuljon el (válogatott kínok között)aki megtette!
Vissza az elejére
ancsapancsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Anus
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 25. Csütörtök 18:18    Hozzászólás témája: Re: Fürtös Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vicces az a kép, ahol égnek áll a kis tappancsa Nagyon Boldog

Raggi írta:
Fürtös 1 év körüli kislány, aki napokig kóborolt Tatabányán egy lakótelepen. Egyesek nagyon félhettek az alig 10 kilós kutyától, mert kővel dobálták. Pedig Fürtös egy kedves kiskutya, bújós, ragaszkodó, ám félénk. Lakásban szinte észrevétlen, s a macskáktól is fél. Szőre puha, csillogó, szetteres fülei vannak és kecses balerina lábai. Fürtös ezek után igazán megérdemelne egy szertő gazdit, aki úgy bánik vele, mint egy igazi társasági kutyahölggyel, merthogy Fürtös valóban az. T: 70/5751657 Képek: http://gallery.site.hu/album1035

Vissza az elejére
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 25. Csütörtök 9:17    Hozzászólás témája: Fürtös Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Fürtös 1 év körüli kislány, aki napokig kóborolt Tatabányán egy lakótelepen. Egyesek nagyon félhettek az alig 10 kilós kutyától, mert kővel dobálták. Pedig Fürtös egy kedves kiskutya, bújós, ragaszkodó, ám félénk. Lakásban szinte észrevétlen, s a macskáktól is fél. Szőre puha, csillogó, szetteres fülei vannak és kecses balerina lábai. Fürtös ezek után igazán megérdemelne egy szertő gazdit, aki úgy bánik vele, mint egy igazi társasági kutyahölggyel, merthogy Fürtös valóban az. T: 70/5751657 Képek: http://gallery.site.hu/album1035

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 2 oldal [45 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu