Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Ápr. 24. Hétfő 23:51
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Kezdő westie kutyatulajdonosok
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 49 oldal [1213 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 47, 48, 49 Következő
Szerző Üzenet
Salopesmile.westie
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2011 Júl. 31. Vasárnap 18:03    Hozzászólás témája: Új westie!
Téma leírása: Vettünk egy új westie-t az előző mellé...
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Hatalmas problémával állunk szemben. Az a helyzet, hogy van egy 4 éves westie szukánk. Szeretjük, imádjuk, de szerettünk volna mellé egy fiút is. Nos... most megvettük a kan kis westie-t (továbbiakban: Alfie). De a szuka (továbbiakban: Lili) nagyon féltékeny, próbáltuk őket egy délután alatt összeszoktatni. Sétálgattunk velük, játszottunk, úgy tűnt, mindketten tetszenek egymásnak, csóválták a farkukat. Ám mikor Alfie kapott egy plüssjátékot, és morgósan játszadozni kezdett vele, Lili idegesen figyelte (teszem hozzá: én végig az ölemben fogtam, próbáltam az ő saját játékával elterelni a morgásról a figyelmét), majd nekirontott, s most vérzik Alfie füle. Szomorú Mindannyian dolgozunk, nem tudjuk megoldani, hogy valaki mindig legyen a kutyák között. A tenyésztő javasolta, hogy néhány napon át próbáljuk őket elkerítve tartani egymástól, amíg Alfiet át nem járja a mi és az otthonunk illata/szaga... Lehet-e ez megoldás? Vagy 4 év után nem tud megszokni egy új jövevényt a Lili? Kérlek, írjatok gyorsan! Köszönöm!
Vissza az elejére
Salopesmile.westie jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szalárd
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2011 Júl. 19. Kedd 14:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

BMari írta:
han2010 írta:
sziasztok, szeretnék 2 westiet tartani (fiút,lányt), (régebben volt egy berni pásztor fiú kutyám csak izületi problémája volt, ezért csak 9évet élt). Nem tervezek majd a későbbiekben kiskutyákat, így majd ivartalanítom mind a kettőt, de mivel még nem volt westim, ezért még lenne néhány kérdésem:
- igaz hogy a westi ás?
-lehet kinn tartani? (kertes házban lakunk, télen természetesen benn fognak aludni)
-szeret a westi erdőben túrázni? (tehát nem sima séta)

válaszokat előre is köszönöm!

Áááá, nem szeret ásni lol
http://www.youtube.com/watch?v=r2poFp0oLaY

www.westimano.blog.hu

Ez nem semmi!!Ilyen parádés gödröt még a német juhászunk se szokott ásni! lol
Vissza az elejére
Szalárd jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BMari
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2011 Júl. 19. Kedd 14:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

han2010 írta:
sziasztok, szeretnék 2 westiet tartani (fiút,lányt), (régebben volt egy berni pásztor fiú kutyám csak izületi problémája volt, ezért csak 9évet élt). Nem tervezek majd a későbbiekben kiskutyákat, így majd ivartalanítom mind a kettőt, de mivel még nem volt westim, ezért még lenne néhány kérdésem:
- igaz hogy a westi ás?
-lehet kinn tartani? (kertes házban lakunk, télen természetesen benn fognak aludni)

Áááá, nem szeret ásni lol
http://www.youtube.com/watch?v=r2poFp0oLaY

www.westimano.blog.hu
Vissza az elejére
BMari jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szalárd
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2011 Júl. 19. Kedd 13:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

han2010 írta:
- igaz hogy a westi ás?

Szia!
A westie egy imádnivaló kutya.Nagyon szereti az ember közelségét,ezért nem biztos,hogy boldog lenne,ha kint tartanád.Persze csatangolhat a kertben napestig,de tudnia kell,hogy bármikor bemehet a Gazdihoz,ha úgy tartja kedve...Szeret ásni,de-a miénk legalábbis-nem tesz nagy kárt a kertben.Leginkább vakondtúrásokban szeret földmunkát végezni.Nagyon fürge és mozgékony,a világ végére is el lehet menni vele Nagyon Boldog Egy dologra azonban oda kell figyelned:bundája állandó ápolást igényel.Legalább kétnaponta át kell fésülni,két-három havonta kozmetikushoz kell vinni.Főleg ha az udvaron tartod,állandóan koszos lesz.Mivel a bőre érzékeny,samponnal csak nagyon ritkán szabad fürdetni,marad a meleg vizes zuhanyozás.Egy alapos átfésülés is csodákra képes...A közelünkben lakik egy "udvari"westie,de szegény nagyon szánalmasan néz ki,és mindig szomorú.
Ha ezeket bevállalod,csodálatos társra fogsz lelni a westiekben.
Ja és arra figyelj oda,hogy honnan veszed!!! puszitküld

Ásás után...

Vissza az elejére
Szalárd jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Pamats
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2011 Júl. 18. Hétfő 18:55    Hozzászólás témája: Sziasztok Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A mi Picikénk 12 hetes de hibátlanul használja a kutyapelust már 1 nap után rászokott.
Vissza az elejére
Pamats jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
han2010
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2011 Júl. 17. Vasárnap 23:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

- igaz hogy a westi ás?

Vissza az elejére
han2010 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Angel&Fairy
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2010 Okt. 31. Vasárnap 16:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rit írta:
Angel&Fairy írta:
KöszönömMosoly

Miskolcról A Glimmer Snowlake tenyészet első alma. Igazából nem is akartam még kutyust de a kutyakiállításon indult bébi osztályba én pedig pont ott dolgoztam és szerelem volt első látásra:)

nagy vigyor Azt elhiszem,hogy egyből beleszerettél.. egy bébi westie nagyon édes tud lenni. Mosoly

Sok-sok örömöt és szép eredményeket kívánunk Nektek. Mosoly

Köszönjük szépen. A legelső nagyobb megmérettetésünk áprilisba lesz Szilvásváradon fiatal osztályba:)
Vissza az elejére
Angel&Fairy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2010 Okt. 31. Vasárnap 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Angel&Fairy írta:
KöszönömMosoly

Miskolcról A Glimmer Snowlake tenyészet első alma. Igazából nem is akartam még kutyust de a kutyakiállításon indult bébi osztályba én pedig pont ott dolgoztam és szerelem volt első látásra:)

nagy vigyor Azt elhiszem,hogy egyből beleszerettél.. egy bébi westie nagyon édes tud lenni. Mosoly

Sok-sok örömöt és szép eredményeket kívánunk Nektek. Mosoly
Angel&Fairy
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Okt. 31. Vasárnap 11:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

KöszönömMosoly

Vissza az elejére
Angel&Fairy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rit
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2010 Okt. 31. Vasárnap 11:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Angel&Fairy írta:
sziasztok!

2hete büszkélkedhetek az új kiskutyámmal aki egy 5hónapos westi szuka a neve Angel:) Nem első kutyám előtte egy beaglem volt. Nagyon sok örömet okozz nekem már most bár nem mindig angyal:) puszitküld

Zsuzsi sajnálom,hogy a kiskutyád beteg,remélem már tényleg akkor minden rendbe jött/jön. Az ilyen felelőtlen tenyésztőt vagy gazdit kéne jól megszívatni valahogy. Remélem itt a fórumba majd sok segítséget kapok a tapasztaltabb westi gazdiktólMosoly

Szia!

Először is üdv közöttünk! Mosoly
Honnan származik a kutyusod? Mosoly

puszitküld
Angel&Fairy
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Okt. 31. Vasárnap 8:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nikol-Zizu írta:
Angel&Fairy írta:
sziasztok!

2hete büszkélkedhetek az új kiskutyámmal aki egy 5hónapos westi szuka a neve Angel:) Nem első kutyám előtte egy beaglem volt. Nagyon sok örömet okozz nekem már most bár nem mindig angyal:) puszitküld

Zsuzsi sajnálom,hogy a kiskutyád beteg,remélem már tényleg akkor minden rendbe jött/jön. Az ilyen felelőtlen tenyésztőt vagy gazdit kéne jól megszívatni valahogy. Remélem itt a fórumba majd sok segítséget kapok a tapasztaltabb westi gazdiktólMosoly

Szia!
Üdv a klubban! Tegyél fel majd képet Angelről!
Sajnos a kis Lüszi már nincs közöttünk. Szomorú

Sajnálom Szomorú Mi történt?

http://zizuwestie.blog.hu/
Vissza az elejére
Nikol-Zizu
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2010 Okt. 31. Vasárnap 8:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Angel&Fairy írta:
sziasztok!

Szia!
Üdv a klubban! Tegyél fel majd képet Angelről!
Sajnos a kis Lüszi már nincs közöttünk. Szomorú

Vissza az elejére
Nikol-Zizu jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Angel&Fairy
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Okt. 30. Szombat 20:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok!

Vissza az elejére
zsuzsi87
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 13. Hétfő 10:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Muszáj elmesélnem nektek!!! Felháborító, ami velünk történt Múlt héten kedden vettünk Lüszit, állítólag oltva, féregtelenítve, 7 hetesen! Elvittük az állatorvoshoz...mert hát ugye el kell vinni, de előtte már furi volt a csöpség. Folyton aludt, ment a hasa, aztán már enni se akart. Aztán jött a teljes döbbenet. Az orvos közölte, a kicsi 4 hetes baba ! dühbegurul dühbegurul dühbegurul dühbegurul Lehet parbós, és örüljünk ha megmarad!!!!! Kaptunk vitaminokat, immun erősítőt, bél flora javítót...stb...Akitől vettük flegma volt, és még mi voltunk a bunkók, mi persze idegesek voltunk..de mivel már jobban van a drága nem nagyon izgat már a dolog...reménykedünk, mert játszik, szalad, morog, ugat...és nagyon kedves puszitküld ...ráadásul kezd egy helyre járni wc-ni lol !!! De most megint sokk ért...most látom, hogy megint hirdetnek kutyusokat itt Győrben!!! valószínű, hogy Lüszi tesóit....ugyan azzal a szöveggel, de friss feladással....nem tudom mit szoljunk ehhez..jártatok már valaha így?? az orvosunk szerint nem ritka..de minket nagyon megviselt ez a hétvége....
Vissza az elejére
zsuzsi87 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BMari
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 9. Csütörtök 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Carlos11 írta:
zsuzsi87 írta:
zazsa írta:
zsuzsi87 írta:
Sziasztok!
Friss westi tulajdonosok vagyunk a párommal. Lüszi még csak 7 hetes, és hétvégén kapja meg a 2. oltását. Szeretném megkérdezni, hogy ti amíg nem lehetett levinni, hogy szoktattátok egy helyre pisilni? egyáltalán lehet?

Szemforgató

Figyeld meg mikor pisil a kiskutya valószínű amikor felkel és evés ivás után, na olyankor tedd a pelusra és mond neki h pilsilj vagy valamit h megszokja a szót, aztán ha oda sikerül nagyon dicsérd meg.

Kipróbáltam már...a kakilás úgy tűnik menni fog..de a pisilés még mindig a szőnyegen tetszik neki..de nem adjuk fel pirul

Szija!

Carlos már elmúlt 11 hetes, de a pisilést még mindig ott intézi ahol épp eléri, pedig mi is pelust használunk, de nem mindig sikerül arra. Döbbent
A nagy játékba sokszor csak azt látom, hogy már megy a pisi és akkor már nem vonszolom el a pelusig, úgy hogy átérzem a helyzeteteket! Összezavart
Kitartás és sok türelem, talán ez eredményhez vezet!
puszitküld

Szia,

Manó kb 14 hetes korában lett szobatiszta, mi odalent mondogattuk, hogy pisilj, kakilj, majd amikor produkált dicséret, jutifalat. A kicsi kutyák kb. 3 órát tudják visszatartani, ha pisilt, akkor kb. 3 óra múlva vidd le, hátha sikerül lent és akkor nagy dicséret. (Persze ez sem tuti tipp, mert én volt, hogy 3 óra múlva levittem Manót és aztán kóboroltam vele kb 2 órát, hogy az nem létezik, hogy nem csinálja össze magát. Aztán amikor feladtam és felmentünk, a kutya első dolga az volt, hogy berohant a lakásba és a szoba közepére csurrantott.)
Sok sikert. puszitküld
Mari&Manó
www.westimano.blog.hu
Vissza az elejére
BMari jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Carlos11
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 9. Csütörtök 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsuzsi87 írta:
zazsa írta:
zsuzsi87 írta:
Sziasztok!
Friss westi tulajdonosok vagyunk a párommal. Lüszi még csak 7 hetes, és hétvégén kapja meg a 2. oltását. Szeretném megkérdezni, hogy ti amíg nem lehetett levinni, hogy szoktattátok egy helyre pisilni? egyáltalán lehet?

Szemforgató

Figyeld meg mikor pisil a kiskutya valószínű amikor felkel és evés ivás után, na olyankor tedd a pelusra és mond neki h pilsilj vagy valamit h megszokja a szót, aztán ha oda sikerül nagyon dicsérd meg.

Kipróbáltam már...a kakilás úgy tűnik menni fog..de a pisilés még mindig a szőnyegen tetszik neki..de nem adjuk fel pirul

Szija!

Carlos már elmúlt 11 hetes, de a pisilést még mindig ott intézi ahol épp eléri, pedig mi is pelust használunk, de nem mindig sikerül arra. Döbbent
A nagy játékba sokszor csak azt látom, hogy már megy a pisi és akkor már nem vonszolom el a pelusig, úgy hogy átérzem a helyzeteteket! Összezavart
Kitartás és sok türelem, talán ez eredményhez vezet!
puszitküld
Vissza az elejére
Carlos11 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Angiretro
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 9. Csütörtök 11:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

De jó látni az újanon érkezőket! Nem rég mi is ilyen kicsim voltunk. Ma a takarítás közben előkerült a kutyaszállítónk és kiváncsiságból beleraktam Dömit és most jöttem rá mekkorát nőtt, bele se fér...
A másik észrevétel már az ágy alá sem tud bebújni. Olyan kicsi, de mégis nagy!
Jó egészséget a kicsi westieknek! Nagyon édesek! Mosoly
Vissza az elejére
Angiretro jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zsuzsi87
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 8. Szerda 21:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zazsa írta:
zsuzsi87 írta:
Sziasztok!

Szemforgató

Vissza az elejére
zsuzsi87 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
zazsa
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 8. Szerda 21:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsuzsi87 írta:
Sziasztok!

Szemforgató

Dorka, Zsazsa
Vissza az elejére
zazsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zsuzsi87
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 8. Szerda 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Szemforgató
Vissza az elejére
Angiretro
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 8. Szerda 12:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ELADNÁM KIMARADT KUTYAPELUSOM!!! 18 db-os és egy hiányzik!
Sajnáltam, hogy kimaradt de szobatiszták lettünk!
1600 Ft volt a Fresiben, odaadom olcsóbban és el is postázom, irjatok akinek pont aktuális és megbeszéljük, nem szeretném kidobni,
örülnék ha valaki kutyusának jó lenne! Mosoly
Címem: fehervariangi@freemail.hu

Vissza az elejére
Angiretro jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Carlos11
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 4. Szombat 13:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

BMari írta:
Carlos11 írta:
Tanácsot szeretnék kérni.Ugye most hoztuk haza a kiskutyát...eddig a nap 24 órájában vele voltam, de mi a teendő akkor, ha majd el kell mennem itthonról és nincs aki vigyázzon rá? Hoztunk neki egy nagy papír dobozt de nem nagyon akar benne megmaradni, pedig v.milyen megoldást kéne találni, mert nem tudok vele lenni mindig.Mit javasoltok?

Szia, Igaza van Nikolnak, meg kell szokni, hogy egyedül legyen. Javaslom, hogy próbáld meg:
első alkalommal csak kimégy a bejárati ajtón és kb. 5 perc múlva visszamégy, majd ezt többször eljátszod, növelve az időt.
ezután kb 1-1,5 órára hagyd magára, végül ezt növeld 3-3,5 órára. 3-4 nap alatt rájön, hogy nincs pánik, a gazdi visszajön. (A papirdobozban való maradást ne eröltesd, úgyis reménytelen. A cipőket, papucsokat viszont tedd el, és mindent a bejárati ajtó közeléből, amit nem szeretnél, hogy megrágjon.
Sok sikert puszitküld Mari&Manó
www.westimano.blog.hu

Köszi a tanácsokat, a papírdobozt ki is dobom mert tényleg reménytelen!
A cipőket meg már pakolom... Mosoly Ma megpróbálom kicsit magára hagyni, remélem nem csinál nagy hisztit! Összezavart pirul
Vissza az elejére
Carlos11 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BMari
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 4. Szombat 7:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Carlos11 írta:
Tanácsot szeretnék kérni.Ugye most hoztuk haza a kiskutyát...eddig a nap 24 órájában vele voltam, de mi a teendő akkor, ha majd el kell mennem itthonról és nincs aki vigyázzon rá? Hoztunk neki egy nagy papír dobozt de nem nagyon akar benne megmaradni, pedig v.milyen megoldást kéne találni, mert nem tudok vele lenni mindig.Mit javasoltok?

Szia, Igaza van Nikolnak, meg kell szokni, hogy egyedül legyen. Javaslom, hogy próbáld meg:
első alkalommal csak kimégy a bejárati ajtón és kb. 5 perc múlva visszamégy, majd ezt többször eljátszod, növelve az időt.
ezután kb 1-1,5 órára hagyd magára, végül ezt növeld 3-3,5 órára. 3-4 nap alatt rájön, hogy nincs pánik, a gazdi visszajön. (A papirdobozban való maradást ne eröltesd, úgyis reménytelen. A cipőket, papucsokat viszont tedd el, és mindent a bejárati ajtó közeléből, amit nem szeretnél, hogy megrágjon.
Sok sikert puszitküld Mari&Manó
www.westimano.blog.hu
Vissza az elejére
Nikol-Zizu
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 4. Szombat 7:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Carlos11 írta:

Az nem jó, ha mindig vele vagy. Meg kell szoknia, hogy egyedül is lesz, különben lesz majd nagy hiszti.

Vissza az elejére
Nikol-Zizu jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Carlos11
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 3. Péntek 18:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 49 oldal [1213 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 47, 48, 49 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu