Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Aug. 9. Vasárnap 15:10
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Beszélgetés minden egyéb kutyás témában » Egészség - betegség
Ugrás:  
Hőség,műtött poci - lehet-e füdenie???
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [9 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 29. Péntek 14:59    Hozzászólás témája: Hőség........ Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi Zsuzsuv:))) Megpróbáljuk Wink Kislány volt....Szomorú Szemforgató

zsuzsuv írta:
Ingca!
Fújd a sebét Aloe First-tel. Egyrészt baromi hamar begyógyul neki tőle (sokkal hamarabb, mint gondolnád!), másrészt az olyan, mintha vízzel spriccelnéd, így hűsíti is. Ráadásul nagyon klasszul fertőtlenít is! Nálunk tavaly nyáron volt ivartalanítás, én is ezzel fújtam neki. Nem tudom, hogy kan vagy nőstény kutyusod van-e. A kanok hamarabb rendbe jönnek, a szukák kicsit lassabban, mert nagyobb a sebük. De az Aloe First mindenképp jó!

zsuzsuv
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 29. Péntek 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Köszi az ötletet...

Naggggyon szívesen! Amúgy én többet használom a kutyára a First-öt, mint magamra. Nagyon jól bevált nekik. Állítólag már forgalomba hoztak direkt kutyák számára First-öt is. Mihelyt behozzák az országba, veszek egyet. Egy forgalmazó ismerősöm rá van állítva a projektre, úgyhogy azonnal szól, ha lesz. Akkor én meg majd szólok itt. Mosoly))
Vissza az elejére
zsuzsuv jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 58

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 29. Péntek 7:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsuzsuv írta:
Fújd a sebét Aloe First-tel.

Köszi az ötletet Wink
(T.J. ősszel megy rejtett-gojci kiszedésre - mivel nem sürgős éppen a várható nagy melegek miatt lett őszre halasztva)
zsuzsuv
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 28. Csütörtök 19:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ingca!
Fújd a sebét Aloe First-tel. Egyrészt baromi hamar begyógyul neki tőle (sokkal hamarabb, mint gondolnád!), másrészt az olyan, mintha vízzel spriccelnéd, így hűsíti is. Ráadásul nagyon klasszul fertőtlenít is! Nálunk tavaly nyáron volt ivartalanítás, én is ezzel fújtam neki. Nem tudom, hogy kan vagy nőstény kutyusod van-e. A kanok hamarabb rendbe jönnek, a szukák kicsit lassabban, mert nagyobb a sebük. De az Aloe First mindenképp jó!
Vissza az elejére
zsuzsuv jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 28. Csütörtök 13:09    Hozzászólás témája: Re: Hőség,műtött poci - lehet-e füdenie??? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Meg lesz:)))) lol

[/quote Az még annyira friss seb, hogy szereintem semmi esetre ne érje víz!!![/quote][/quote]

Szegény drága! Szerintem kérdezd meg az orvostól, hogy legközelebb mikor érheti víz! De szerintem ez csak bőven varratszedés után lesz. Szomorú
Esetleg egy vizes szivaccsal talán lemoshatnéd a fejecskéjét, pofikáját.[/quote]
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 28. Csütörtök 10:30    Hozzászólás témája: Re: Hőség,műtött poci - lehet-e füdenie??? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ingca írta:
Köszi Ribizli:)

Persze, sejtettem....de szegééény gyerek, annyira melege van, meg vicket is az a poci....utálja a parabolát, már 6x megragasztottuk, de egyszerűen fél óránként be kell jönnöm a házba, annyira meleg van:(((

[/quote Az még annyira friss seb, hogy szereintem semmi esetre ne érje víz!!!

Szegény drága! Szerintem kérdezd meg az orvostól, hogy legközelebb mikor érheti víz! De szerintem ez csak bőven varratszedés után lesz. Szomorú
Esetleg egy vizes szivaccsal talán lemoshatnéd a fejecskéjét, pofikáját.

Legutóbb ribizli szerkesztette (2005 Júl. 28. Csütörtök 14:53), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
ribizli jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 28. Csütörtök 10:23    Hozzászólás témája: Re: Hőség,műtött poci - lehet-e füdenie??? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi Ribizli:)

Persze, sejtettem....de szegééény gyerek, annyira melege van, meg vicket is az a poci....utálja a parabolát, már 6x megragasztottuk, de egyszerűen fél óránként be kell jönnöm a házba, annyira meleg van:(((

[/quote Az még annyira friss seb, hogy szereintem semmi esetre ne érje víz!!![/quote]
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 28. Csütörtök 10:18    Hozzászólás témája: Re: Hőség,műtött poci - lehet-e füdenie??? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ingca írta:
Sziasztok!

2 napja ivartalanításon átesett kutyusom hasát érheti-e víz?

Gondolom, nem kéne, de meddig tilos a fürdőzés, ha egyszer 36 fok van árnyékban?

Köszi,

Ingca

Szióka!

Az még annyira friss seb, hogy szereintem semmi esetre ne érje víz!!!
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 28. Csütörtök 9:29    Hozzászólás témája: Hőség,műtött poci - lehet-e füdenie??? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

2 napja ivartalanításon átesett kutyusom hasát érheti-e víz?

Gondolom, nem kéne, de meddig tilos a fürdőzés, ha egyszer 36 fok van árnyékban?

Köszi,

Ingca
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [9 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Beszélgetés minden egyéb kutyás témában » Egészség - betegség
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu