Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Okt. 18. Csütörtök 23:16
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Royal Canin (by Royal Kamin)
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 46 / 47 oldal [1151 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 44, 45, 46, 47 Következő
Szerző Üzenet
Notte
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 22. Péntek 19:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
óvónéni írta:
Szegeden nincs Freesnapf???

Győr, Kecskemét, Debrecen - jelenleg.

Akkor jól tudtam hogy nálunk nincs Sír vagy nagyon szomorú
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 57

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 22. Péntek 19:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
Szegeden nincs Freesnapf???

Győr, Kecskemét, Debrecen - jelenleg.
Notte
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 22. Péntek 18:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
Notte írta:
Muha-klán írta:
Notte írta:
RC konzervet próbálta már valaki?

Még nem is láttam.

Jesoloban egy royal Canin boltba jártunk kajáért,de volt Hill's is,én azt vettem.1.99-ért.az RC még drágább volt.
Elég drága,de grace úgy is csak ritkán kap konzervet kibírnánk ha kapható lenne valamelyik Szegeden is.
Volt nálam Pedigree konzerv is úgyhogy volt összehasonlítási alap...hát mit mondjak,a Hill's mellett gusztustalan és büdös a PP. soha többet nem veszek,még jó hogy eddig se nagyon kapott.

Szegeden nincs Freesnapf??? Nekem úgy rémlik,hogy ott láttam!!!

Én nem tudok róla hogy lenne
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 22. Péntek 17:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Notte írta:
Muha-klán írta:
Notte írta:

Még nem is láttam.

Jesoloban egy royal Canin boltba jártunk kajáért,de volt Hill's is,én azt vettem.1.99-ért.az RC még drágább volt.
Elég drága,de grace úgy is csak ritkán kap konzervet kibírnánk ha kapható lenne valamelyik Szegeden is.
Volt nálam Pedigree konzerv is úgyhogy volt összehasonlítási alap...hát mit mondjak,a Hill's mellett gusztustalan és büdös a PP. soha többet nem veszek,még jó hogy eddig se nagyon kapott.

Az állatorvosok is mondják isten örizz!!!!!!!!
Mit mondott a doki Grace-re.
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 22. Péntek 17:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Notte írta:
Muha-klán írta:
Notte írta:

Még nem is láttam.

Szegeden nincs Freesnapf??? Nekem úgy rémlik,hogy ott láttam!!!
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 22. Péntek 17:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jajjj!!! Neee!!! Még csak most kezdtük el enni!!! lol

Agyon csapom,ha már meg is unta!!! Twisted Evil

Előtte Royalt ettünk,azzal is úgy csinált,hogy addig ette,amíg próba volt,aztán meg csak keverve volt hajlandó megenni! Összezavart
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
csiki
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 22. Péntek 17:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
csiki írta:

Csiki is Acana rizses-bárányost eszik, már majd 2 éve, és még mindig imádja! Próbálkoztunk hozni neki kóstolót másféléből, de azokért nem volt úgy oda. Magában is habzsolja Mosoly

Eddig simán megette,mert még csak most szokunk át,még nem teljes adagban azt kapja. Erre ma csak löködte az orrával!!!! Szemforgató
Remélem csak átmeneti állapot! lol

El tudom képzelni, hogy megunta.
A szilvási CACIB-on kaptunk egy termékmintát: Pro Pac Lamb and Rice. Ez nagyon ízlett Csikinek, esetlek kipróbálhatod Dzsinikénél is. Ez volt eddig az egyetlen amit az Acanán kívül szeretett, és állítólag ez is prémium minőség. Házhoz rendelni is lehet.
Notte
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 22. Péntek 17:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
Notte írta:

Még nem is láttam.

óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 22. Péntek 17:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szilvi! Köszi szépen! Ha kell akkor írok,de szerencsére itt is lehet több üzletben kapni,bár ezt most Pesten vettem!
Vissza az elejére
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 22. Péntek 17:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:

Csiki is Acana rizses-bárányost eszik, már majd 2 éve, és még mindig imádja! Próbálkoztunk hozni neki kóstolót másféléből, de azokért nem volt úgy oda. Magában is habzsolja Mosoly

Eddig simán megette,mert még csak most szokunk át,még nem teljes adagban azt kapja. Erre ma csak löködte az orrával!!!! Szemforgató
Remélem csak átmeneti állapot! lol
Vissza az elejére
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 22. Péntek 16:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Notte írta:

Még nem is láttam.
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
csiki
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 22. Péntek 15:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

egszilvi írta:
Nálunk is az Acana nyerő a RC mellett. Én kimérve szoktam venni, úgy 745 Ft-ra jön ki kilója.

Erzsike!
Ha gondolod vihetek nektek innen, ha legközelebb Fehérvár felé járok majd. Előtte felhívlak és megbeszéljük, hogy kell-e és, ha igen, mennyi?

Egy ideig még a Best Choice bárányos-rizsesét ette, de egy idő után nem kellett már neki. Aztán szerencsére az Acanát is elkezdték forgalmazni az üzletben. Most éppen azt csócsálja. Ezt még üresen is hajlandó megenni.

Notte
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 22. Péntek 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

egszilvi
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 22. Péntek 7:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nálunk is az Acana nyerő a RC mellett. Én kimérve szoktam venni, úgy 745 Ft-ra jön ki kilója.

Erzsike!
Ha gondolod vihetek nektek innen, ha legközelebb Fehérvár felé járok majd. Előtte felhívlak és megbeszéljük, hogy kell-e és, ha igen, mennyi?

Egy ideig még a Best Choice bárányos-rizsesét ette, de egy idő után nem kellett már neki. Aztán szerencsére az Acanát is elkezdték forgalmazni az üzletben. Most éppen azt csócsálja. Ezt még üresen is hajlandó megenni.
Vissza az elejére
egszilvi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 21. Csütörtök 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát kár,hogy előbb nem jött az ötlet.Mi most állunk át Acanara.Eddig eszi Dzsini minden nélkül.Eddig egy 9,5 kg-os RC Sensiblet ettünk meg,de csak úgy,hogy kevertem.Viszont elég drága volt,ráadásul volt,hogy hiába mentem fel a Freesnapfba érte,az Acanat meg itt is be tudom szerezni.A bárányos-rizsest kezdtük el enni,most úgy néz ki,hogy szívesen eszi.
Igaz ez se olcsóbb sokkal,a 4kg-st vettem négyezerért!
Vissza az elejére
lippije
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 21. Csütörtök 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

necsek szandra Twisted Evil
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 21. Csütörtök 11:25    Hozzászólás témája: Re: Royal Canin
Téma leírása: kedvezmények
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:

jjjaaajjj... ok... igazad van.. kicsit siettem... még a nevedet is kibetěvel íram! Mosoly Bocsi! Wink Embarassed

Semmi baj! Wink Mosoly
kami
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 21. Csütörtök 11:23    Hozzászólás témája: Re: Royal Canin
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
kami írta:

A RC Sensitive 3kg... huh mennyi is??? 3e valamennyi ha jól emlékszem náluk... azt a szandrának mondtam, talán emlékszik még hogy mennyi!
Hát ezt meg kell dumcsizni majd a többiekkel... de szerintem nem lesz gond!

Halihó!

Kami, engem is érdekel a dolog! virágfej
Milky RC Sensible -t eszik, nem Sensitive-et. Wink

jjjaaajjj... ok... igazad van.. kicsit siettem... még a nevedet is kibetěvel íram! Mosoly Bocsi! Wink Embarassed
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 21. Csütörtök 11:10    Hozzászólás témája: Re: Royal Canin

kami írta:

A RC Sensitive 3kg... huh mennyi is??? 3e valamennyi ha jól emlékszem náluk... azt a szandrának mondtam, talán emlékszik még hogy mennyi!

Halihó!

Kami, engem is érdekel a dolog! virágfej
Milky RC Sensible -t eszik, nem Sensitive-et. Wink
kami
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 21. Csütörtök 10:56    Hozzászólás témája: Re: Royal Canin

egszilvi írta:
kami írta:

..... Szóval egyelöre csak arra lennék kivéncsi, hogy kit érdekel ez a lehetöség??? KÉrem nyilatkozzatok!

Szia Kami!
Remélem nam baj, ha én is közbeszólok...
Személy szerint jó ötletnek tartom. Mi 5000 Ft-ért tudjuk beszerezni egy helyi kiskereskedésben a Royal érzékeny, kistestű kutyáknak való tápját. Ennek kiszerelése 3 kg.
Nekem csak az az egy problémám van, hogy Pestre kicsit macerásan tudok eljutni érte. De, ha 1-1 nagyobb találkozó előtt is elmegy majd valaki ilyen eleségbeszerző körútra a Royalhoz, akkor én is szívesen kihasználnám a lehetőséget!
Előre is köszönöm szépen.
Szilvi

egszilvi
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 21. Csütörtök 10:35    Hozzászólás témája: Re: Royal Canin

kami írta:

..... Szóval egyelöre csak arra lennék kivéncsi, hogy kit érdekel ez a lehetöség??? KÉrem nyilatkozzatok!

Szia Kami!
Remélem nam baj, ha én is közbeszólok...
Személy szerint jó ötletnek tartom. Mi 5000 Ft-ért tudjuk beszerezni egy helyi kiskereskedésben a Royal érzékeny, kistestű kutyáknak való tápját. Ennek kiszerelése 3 kg.
Nekem csak az az egy problémám van, hogy Pestre kicsit macerásan tudok eljutni érte. De, ha 1-1 nagyobb találkozó előtt is elmegy majd valaki ilyen eleségbeszerző körútra a Royalhoz, akkor én is szívesen kihasználnám a lehetőséget!
Előre is köszönöm szépen.
Szilvi
Vissza az elejére
egszilvi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 21. Csütörtök 9:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lol Engem is. lol
Vissza az elejére
kami
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 21. Csütörtök 9:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szuper... Ha részletesebb infót tudok már, akkor mindent leirok! Szerintem kérek tôlük majd mailt. Jövô héten fognak felhivni! Szerintem mindenképpen megérné a dolog... ha az éves dijat együtt fiizetjük be, akkor minimális beruházásom a sokszorosát spóroljuk meg szerintem... nekem egyedül nem hiszem hogy megérné kiváltani! Mosoly
De örülök hogy van érdeklôdés, és kocsiztatási lehetôség is! ě
Szuppper!
lippije
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 21. Csütörtök 9:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Engem érdekelne a dolog, lassan gondolkozom a tápváltáson, bár a Purina kölyök nálunk nagyon bevált, Pötty imádja, de lassan felnőttkor, és kéne valami más is neki, szóval én beszálnék a tagságiba is, illetve a nagybevásárlásba is besegítek szivesen!
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 21. Csütörtök 9:29    Hozzászólás témája: Re: Royal Canin

kami írta:
Szóval egyelöre csak arra lennék kivéncsi, hogy kit érdekel ez a lehetöség??? KÉrem nyilatkozzatok!

Engem! nagyszerû

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 46 / 47 oldal [1151 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 44, 45, 46, 47 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu