Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Aug. 20. Kedd 15:22
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Royal Canin (by Royal Kamin)
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 43 / 47 oldal [1151 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 Következő
Szerző Üzenet
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 15. Hétfő 8:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:
Oda kéne jönni érte mindenképpen.

Hova kéne menni helyileg?
kami írta:

A dobozt nem tudom...de majd megkérdezzük! 1-2-t biztosan sikerül szerezni.

remélem Wink

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kami
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 15. Hétfő 8:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Megy ma valaki kajáért? Nagyon Boldog
Szandra, akkor felezel velem egy Sensible zsákot? Nekünk már nagyon kéne, mert az utolsó morzsákat esszük... Szemforgató Mosoly
Kami, nem tudod véletlenül, hogy táptartó doboz beszerezhető ott a boltban? és kb mennyiért? mert ha ilyen nagy tételben vásárolunk ezentúl, akkor kéne valami ami felbontás után is frissen tartja a tápot.

Hát még Zsófival beszélek hogy megyünk-e ma, de ha Muháéknak nem jó, akkor szerintem csak holnap. Viszont azt nem tudom vállalni, hogy másnak is bevásárolok, mert se szállítani, se igazán raktározni nem tudom. Oda kéne jönni érte mindenképpen. Persze nem kell hogy ezren bevonulnunk, hanem a parkolóban elintézzük majd (mondjuk a vásárcsarnok mellett).
A dobozt nem tudom... nekem egy darab két kilós dobozt sikerült kibuliznom még anno, azt elvileg a kereskedôknek adják, de majd megkérdezzük! 1-2-t biztosan sikerül szerezni.
kami
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 15. Hétfő 8:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
Kami! Nem tudok ma menni mert 1:nincs autom lakatosnál van. 2: Szombaton beszéltem a bolttal telefonon s nincs olyan kajájuk ami nekem kellene. Sír vagy nagyon szomorú

Sziasztok!
A diszkonttal beszéltél? Melyik kell? Végülis a magzatvédô? Mert ha azt spec. a vemhesség alatt kell adni, akkor szerintem a calcium nem kell még pluszba. Otthon van a katalógus, majd megnézem az összetételét!
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 15. Hétfő 8:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Megy ma valaki kajáért? Nagyon Boldog
Szandra, akkor felezel velem egy Sensible zsákot? Nekünk már nagyon kéne, mert az utolsó morzsákat esszük... Szemforgató Mosoly
Kami, nem tudod véletlenül, hogy táptartó doboz beszerezhető ott a boltban? és kb mennyiért? mert ha ilyen nagy tételben vásárolunk ezentúl, akkor kéne valami ami felbontás után is frissen tartja a tápot.

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 15. Hétfő 7:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kami! Nem tudok ma menni mert 1:nincs autom lakatosnál van. 2: Szombaton beszéltem a bolttal telefonon s nincs olyan kajájuk ami nekem kellene. Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 64

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 11. Csütörtök 19:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A kefirt, tejfölt nekem is mondta a doki szülés után, pl a reggeli két pár felaprózott virsit forgassam bele 1 dl tejfölbe. Boni imádta, de sajna meghajtja minden tejes dolog, igy csak módjával ment. A tejtermelésnek igen jót tesznek viszont, ugyhogy ha birja a kismama, próbáld csak meg.
Vissza az elejére
pronizsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 11. Csütörtök 19:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Összesen öt született, de egy faros volt, és mi meg ügyetlenek. Mire sikerült szegénynek megszületnie, elpusztult. A maradék négy rendben megszületett és meg is maradt. Egyről tudom, hogy hol van és ő szép és aranyos. Mi az igen előkelő Archibald nevet adtuk neki, de uj gazdijék a prózaibb Zoli megszólitást alkalmazták. Sír vagy nagyon szomorú Egy itt maradt, nekünk, a maradék két lányról sajnos nem tudok semmit. 8 hetesen kerültek el tőlünk, akkor jól voltak.
Vissza az elejére
pronizsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 11. Csütörtök 19:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

pronizsuzsa írta:
Úúúgy irigyellek, legszivesebben újra kezdeném. Olyan tündérek, amikor megszületnek, meg amikor kinyilik már a szemük és gurulnak jobbra-balra. ölelések

Nálatok megmaradt mind a 4 kölyök?Az kajacsinálástól nem izgulok mindent fogok neki adni amit szivesen megeszik,sőt már Mónika most is mondja,h adjak neki kefirt,joghurtot,turot-tojássárgával.
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 11. Csütörtök 18:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Úúúgy irigyellek, legszivesebben újra kezdeném. Olyan tündérek, amikor megszületnek, meg amikor kinyilik már a szemük és gurulnak jobbra-balra. ölelések
Vissza az elejére
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 11. Csütörtök 18:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
Zsuzsi!!!!!! Majd ha közeleg az idő zaklathatlak a kérdéseimmel?hiszen ti már túl vagytok rajta.Nektek sem evett napokig??Mert Kaminak állitolag Chani baba csont és bőr lett szülés után.

Hát szülés után szárazat nem evett, de minden mást szivesen, nálunk ilyen gond nem volt. A doki az első pár napra virslit, párizsit, csirkehusit stb irt neki elő egészen felaprózva rizzsel. Szóval a kajcival nem volt gond. Meg is látszik a kis szentem derékbőségén .......
Viszont az infralámpát utálta, gyülölte, pedig a köjkök miatt kellett.
Vissza az elejére
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 11. Csütörtök 18:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zsuzsi!!!!!! Majd ha közeleg az idő zaklathatlak a kérdéseimmel?hiszen ti már túl vagytok rajta.Nektek sem evett napokig??Mert Kaminak állitolag Chani baba csont és bőr lett szülés után.
Vissza az elejére
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 11. Csütörtök 17:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
pronizsuzsa írta:
Muha-klán írta:

Utána járok a kajának mi lenne a legjobb, lol

Amikor nálunk voltak kutty-babák, az elválasztásra én az RC-nek a Starter Puppy nevü tápját adtam, de ez a mamakutyának is adható már a vemhesség alatt is kb. a 40. nap után és a szoptatás ideje alatt végig. Nagyon izlik (izlett) neki-k persze a bébiknek picit beáztatva adtam. A mamakutyának is jót tesz, a tejelválasztás miatt. 3 kg-os kiszereléseket vettem, elég sok elfogyott.
Egyébként nálunk a szülés után fellépett egy un. szoptatási láz, erről én nem tudtam, de a kalciumhiány miatt van, amit a tejjel kicumiznak a picurok. Erre már előre fel lehet készülni, de ezt nyilván a papakutya tenyésztőjétől meg tudod kérdezni. Kellett volna adnom már előre a vemhesség alatt valamilyen formában kalciumot. Kérdezz rá esetleg, ha beszéltek.

Nekem azt mondta most rögtön kezdjem adni neki a Cal-D -phost és végig.tegnap beszéltem a tenyésztővel s mondta probáljam ki amit Kami irt az uj magzatvédő tápot.

Ez biztos jó lesz, és nem lesz ilyen gond, mint nálunk volt. Nekem is ezt kellett volna adni Boncsinak. Hááát eső után köpönyeg.....
Vissza az elejére
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 11. Csütörtök 15:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

pronizsuzsa írta:
Muha-klán írta:

Amikor nálunk voltak kutty-babák, az elválasztásra én az RC-nek a Starter Puppy nevü tápját adtam, de ez a mamakutyának is adható már a vemhesség alatt is kb. a 40. nap után és a szoptatás ideje alatt végig. Nagyon izlik (izlett) neki-k persze a bébiknek picit beáztatva adtam. A mamakutyának is jót tesz, a tejelválasztás miatt. 3 kg-os kiszereléseket vettem, elég sok elfogyott.
Egyébként nálunk a szülés után fellépett egy un. szoptatási láz, erről én nem tudtam, de a kalciumhiány miatt van, amit a tejjel kicumiznak a picurok. Erre már előre fel lehet készülni, de ezt nyilván a papakutya tenyésztőjétől meg tudod kérdezni. Kellett volna adnom már előre a vemhesség alatt valamilyen formában kalciumot. Kérdezz rá esetleg, ha beszéltek.

Nekem azt mondta most rögtön kezdjem adni neki a Cal-D -phost és végig.tegnap beszéltem a tenyésztővel s mondta probáljam ki amit Kami irt az uj magzatvédő tápot.
Vissza az elejére
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 11. Csütörtök 15:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:

Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 58

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 11. Csütörtök 11:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lippije írta:
Hát mi a fenéért is tartok én egy ilyen szőrös valamit? Nagyon Boldog

Hát nem azt mondtad, hogy bunda lesz belőle, csak nőjjön jó nagyra ?! lol
Én mondtam, hogy még zakónak is kicsi Döbbent
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 11. Csütörtök 11:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lippije írta:
Muha-klán írta:
lippije írta:
Hahóóó Nagyon Boldog Nos, nemtom Pöttynek melyiket lenne érdemes adni, ugye 10 hónapos agyatlan kutty Nagyon Boldog

Ha nem érzékeny Pötty, szerintem adhatod neki a Royal Canin Mini Adultat.Nekem csak ezt eszik s imádják.

Pötty minden kajára érzékeny...... mármint akkor, ha nem kap belőle Nagyon Boldog

Akkor ezt imádni fogja!!!!!
Vissza az elejére
lippije
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 11. Csütörtök 11:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
lippije írta:
igen, mitöbb még verem is, ugye Nagyon Boldog

Még mindig nem szoktál le róla ?! Döbbent

azért ennyi szórakozás nekem is jár, nem? Hát mi a fenéért is tartok én egy ilyen szőrös valamit? Nagyon Boldog
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 11. Csütörtök 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lippije írta:

Még mindig nem szoktál le róla ?! Döbbent
lippije
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 11. Csütörtök 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
lippije írta:
...... mármint akkor, ha nem kap belőle Nagyon Boldog

...mert eleszed előle lol

T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 11. Csütörtök 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lippije írta:
...... mármint akkor, ha nem kap belőle Nagyon Boldog

...mert eleszed előle lol
lippije
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 11. Csütörtök 11:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
lippije írta:
Hahóóó Nagyon Boldog Nos, nemtom Pöttynek melyiket lenne érdemes adni, ugye 10 hónapos agyatlan kutty Nagyon Boldog

Ha nem érzékeny Pötty, szerintem adhatod neki a Royal Canin Mini Adultat.Nekem csak ezt eszik s imádják.

Pötty minden kajára érzékeny...... mármint akkor, ha nem kap belőle Nagyon Boldog
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 11. Csütörtök 11:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lippije írta:

Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 11. Csütörtök 10:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:
Hétfôn jövök!

Szia T-34CSucsu lol
kami
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 11. Csütörtök 10:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ok, akkor egyeztessetek, és hétfô délelôtt megbeszéljük a pontos rendelést...
Hétfôn jövök!
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 11. Csütörtök 10:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lippije írta:
NoBrain AntiSensible Nagyon Boldog

Hja, Neked lesz ?! Azt nem mondtad lol
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 43 / 47 oldal [1151 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu