Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Jan. 20. Szombat 4:13
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Második (sokadik) kutya
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 49 / 50 oldal [1246 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 47, 48, 49, 50 Következő
Szerző Üzenet
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 54

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 24. Vasárnap 20:02    Hozzászólás témája: Re: Második (sokadik) kutya
Téma leírása: összeszoktatás, választás, gondok, örömök, satöbbik
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
"épp elég gond van veled is büdös kölök!",

Ezek szerint Te sem voltál a jóság mintaképe??? Wink
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 24. Vasárnap 19:51    Hozzászólás témája: Re: Második (sokadik) kutya
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
T.J. írta:
Bátyád van ?! Wink

btw miért is?

Megnyugtattál lol
Akkor megvan mind a kettő lol
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 24. Vasárnap 19:50    Hozzászólás témája: Re: Második (sokadik) kutya

T.J. írta:
Bátyád van ?! Wink

nincs. valszeg már nem is lesz, bár egy öcsikét mindig is akartam, de anyuék csak azt hajtogatták "épp elég gond van veled is büdös kölök!", amit a mai napig sem értek. eccómintszáz: nem kaptam azt, se hugit...
btw miért is?
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 54

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 24. Vasárnap 19:49    Hozzászólás témája: Re: Második (sokadik) kutya

adik írta:
Grafolka írta:
Szóval várnám az ötleteket, tapasztalatokat. Meg persze a második, harmadik kutyások beszélgetéseit is, hogy hogy működik, ha nem csak egy van Nagyon Boldog

egyébként mint a gyerek:
ha adsz valamit az egyiknek, akkor kell a másiknak is adnod valamit. ha az egyiket megsimogatod, akkor a másikat is meg kell. ha az egyiket felveszed, akkor a másikat is fel kell. ha az egyiket elviszed (akár a dokihoz is!), a másik is reklamálni fog, hogy őt is vidd magaddal.

még csak azt hozzáteszem, hogy azonnal és bármi áron megvédi nálunk egymást a két blöki.

Ezzel teljes mértékben egyetértünk!!!!! Wink Hiszen nálunk is két kutty van, és nincsenek meg egymás nélkül!

Legutóbb Muha-klán szerkesztette (2005 Júl. 24. Vasárnap 19:51), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 24. Vasárnap 19:47    Hozzászólás témája: Re: Második (sokadik) kutya

Grafolka írta:
Szóval várnám az ötleteket, tapasztalatokat. Meg persze a második, harmadik kutyások beszélgetéseit is, hogy hogy működik, ha nem csak egy van Nagyon Boldog

egyébként mint a gyerek:
ha adsz valamit az egyiknek, akkor kell a másiknak is adnod valamit. ha az egyiket megsimogatod, akkor a másikat is meg kell. ha az egyiket felveszed, akkor a másikat is fel kell. ha az egyiket elviszed (akár a dokihoz is!), a másik is reklamálni fog, hogy őt is vidd magaddal.

még csak azt hozzáteszem, hogy azonnal és bármi áron megvédi nálunk egymást a két blöki.
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 24. Vasárnap 19:38    Hozzászólás témája: Re: Második (sokadik) kutya

adik írta:
...kapott egy "öcsit", 5-6 hetes tacsi-szerűség képében. a kiss'rácnak amint kezdett kinyílni a szája, repültek a golyói.

Bátyád van ?! Wink
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 24. Vasárnap 19:36    Hozzászólás témája: Re: Második (sokadik) kutya

Grafolka írta:

Szia,
sztm a mi "családmodellünk" sem egy rossz, nem?
aki nem ismerné:
adott volt egy fiú veszti, aki 1 éves korábban kapott egy "öcsit", 5-6 hetes tacsi-szerűség képében. a kiss'rácnak amint kezdett kinyílni a szája, repültek a golyói. így a Nagy (nagy??? egy kétésféléves veszti?? megaLol!!) megmaradt falkavezérnek, golyóstúl, a Kicsi meg szépen csak azután mer enni, hogy Csipesz megengedi neki lol
első perctől fogva játszottak egymással (mint azt a képek is tanúsítják a gallériában (ld honalpom)), nem volt vita, hogy ki a rangidős, stb, stb...
persze apróság, hogy a két blöki nagyjából egy méretű (nagyjából, mert Negró kereken 4 kilóval nehezebb (!!!) Csipesznél), és itt bizony a dominancia kérdés nem annyira kényes. Mondjuk az mindjárt kínosabb lehet, ha a veszti a falkavezér, a marha nagy németjuhász pedig meghunyászkodik. szóval nem tudom... sztm minél kevesebb a golyó, annál esélyesebb a pálya. sztm.

camaron írta:
Ezért is lett nálunk a der tacsiból das tacsi. Mosoly

vicces ÁÁÁÁ!!!! Világbajnok duma!! 10.0 pont! (kiváltképp, hogy nálunk is ugyanez van: a touchcow már csak tiszteletbeli fiú.
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 24. Vasárnap 17:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

...közben megtaláltam. Itt van: http://www.libri.hu/cgi-bin/libri/htmlos.cgi/421109.1.6048872829020489875 Wink

Ismertető
A Ki lopta el a csontomat? bölcs és megszívlelendő tanácsokkal látja el mindazokat, akik azt fontolgatják, hogy jó lenne egynél több kutya a háznál, vagy netán már el is kezdték a „kutyacsalád-alapítást".
A szerző, Theresa Mancuso - aki hosszú éveken keresztül három német juhászkutya szerető gazdija volt - beavatja az olvasót a kutyatartás legmélyebb titkaiba, s ezernyi kérdésünkre válaszol, melyek közül ízelítőként megemlítünk itt néhányat:
- honnan tudhatjuk, hogy a kutyánk készen áll-e a testvér befogadására?
- miképpen kell „bemutatnunk" az új „családtagot" régi kedvencünknek, hogy az befogadja?
- hogyan kell egyszerre több kutyát sétáltatnunk?
- hogyan előzhetjük meg azt, hogy etetéskor elszabaduljon a pokol?
- hogyan játszhatunk a falkával úgy, hogy egyik kedvenc se legyen féltékeny?
- hogyan utazzunk több kutyával?
- hogyan utazzunk kutyáink nélkül?
- hogyan adhatjuk meg bundás gyermekeinknek mindazt, amire szükségük van, anélkül, hogy közben le kellene mondanunk saját életünkről?

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 24. Vasárnap 16:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ma is láttam a könyvet, sajnos az írójából csak annyit jegyeztem, meg, hogy Theresa Mosoly és a címe: "Ki lopta el a csontomat?" Piros könyv, két németjuhásszal az elején.

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 24. Vasárnap 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Frédike írta:
Szia Jucus!
Megértelek, hogy aggódsz én azt gondololom, hogy talán jó lenne pár napig nem magára hagyni a két kuttyót. De talán nem lesz nagy féltékenység Csiki részéről, általában a felnőtt kutyusok szeretik a bébi kutyikat és mire a kicsi ivarérett lesz addigra már bizonyára össze is szoknak. Persze biztosan lesz majd nagyobb korukban közöttük "harc", de gondolom ez nem fog vérre menni Wink
Mikor érkezik az új családtag Kérdés

Augusztus 3,-án Nagyon Boldog Már nagyon várom!!
Pontosan úgy gondolom, ahogy te is mondtad, ezért néhány napig Anya, meg én is otthon leszünk a kutymókkal. Azért ketten, hogy amíg én Csikivel foglalkozom, addig Anya a picivel, hogy Csiki ne érezze mellőzöttnek magát.
Frédike
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 23. Szombat 15:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
Notte írta:
Ha a 30 kilós kuvaszunk nem tépett szét egy 2 kilós kisőzet a te édes kis Csikid se fogja bántani a kis cairnt. bár szerintem ezt te se gondoltad,ezt a litániát csak azért írtam mert példákat akartam írni arra hogy milyen jó fejek a kutyák nagy vigyor Imádom őket!!! puszi

Köszi a "litániát", minden tanácsot örömmel fogadok! puszi

Azt tényleg nem gondoltam, hogy bántaná a kicsit, csak tudom, hogy vannak olyan "praktikák" amellyekkel megkönnyíthető a helyzet. Persze a legfontosabb a figyelem, és a foglalkozás.
Azért aggódom, mivel én csak egy pár napot leszek velük itthon, és a szüleimnek is dolgoznia kell, így sok időnk nem lesz a felügyelt összeszoktatásra. Gondolom a kutyik is megoldják ezt egymás közt, de megnyugodnék, ha látnám, minden rendben van. Mosoly

Szia Jucus!
Megértelek, hogy aggódsz én azt gondololom, hogy talán jó lenne pár napig nem magára hagyni a két kuttyót. De talán nem lesz nagy féltékenység Csiki részéről, általában a felnőtt kutyusok szeretik a bébi kutyikat és mire a kicsi ivarérett lesz addigra már bizonyára össze is szoknak. Persze biztosan lesz majd nagyobb korukban közöttük "harc", de gondolom ez nem fog vérre menni Wink
Mikor érkezik az új családtag Kérdés
Vissza az elejére
Frédike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 23. Szombat 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Notte írta:
Ha a 30 kilós kuvaszunk nem tépett szét egy 2 kilós kisőzet a te édes kis Csikid se fogja bántani a kis cairnt. bár szerintem ezt te se gondoltad,ezt a litániát csak azért írtam mert példákat akartam írni arra hogy milyen jó fejek a kutyák nagy vigyor Imádom őket!!! puszi

Köszi a "litániát", minden tanácsot örömmel fogadok! puszi

Azt tényleg nem gondoltam, hogy bántaná a kicsit, csak tudom, hogy vannak olyan "praktikák" amellyekkel megkönnyíthető a helyzet. Persze a legfontosabb a figyelem, és a foglalkozás.
Azért aggódom, mivel én csak egy pár napot leszek velük itthon, és a szüleimnek is dolgoznia kell, így sok időnk nem lesz a felügyelt összeszoktatásra. Gondolom a kutyik is megoldják ezt egymás közt, de megnyugodnék, ha látnám, minden rendben van. Mosoly
Notte
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 22. Péntek 19:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
ilduzs írta:
csiki írta:
Mooney írta:
Minap láttam egy könyvet, mely erről szól, a második, sokadik kutya "behozatala a falkába" Mosoly sajna a címére nem emlékszem...

fúúú Móni nem néznél utána, nekem most nagyon jól jönne! Köszi!

Szerintem ez nem olyan bonyolult dolog, mint ahogy a könyvekben megírják...

Én ezt nem így látom. Igenis nehéz egy 4 éves, eléggé elkényeztetett kutya mellé kölyköt venni, főként mivel mind a kettő hím. A gondok majd a kicsi ivarérettsége körül jelentkeznek leginkább.
Nem azt mondom, hogy lehetetlen, vagy egetrengető feladat, pusztán arról van szó, hogy szívesen olvasnék erről egy "szakértő" könyvet. És nem hinném, hogy túlspilázom a dolgot.
Plussz a kutya azért mégsem macska. De azért örülök, hogy te mindenhezt értesz...

Nekem vannak tapasztalataim e téren,és az a nagy helyzet hogy kutyákkal is úgy működik mint cicákkal,úgyhoyg nyugodj meg.
Tényleg tök egyszerű az egész.
Véletlenül se kell elzárni őket egymástól vagy ilyesmi.
Persze a kutyákat nem lehet egy tálból etetni,de egyébként tényleg csak annyi hogy ha morog a kuttyod az új jövevényre rá kell szólni.
nem kell bántani,ő se fogja az új jövevényt bántani,nem lesz semmi de semmi gond.
ráadásul ha jól tudom akkor Te most csiki melléegy édu kis bébit viszel haza.
képzeld épp tegnap vittünk a barátainkhoz egy kis spánielt.
nálik van grace tesója,ő is Lili.
és képzeld Lili édesen pitizett a kis kölyöknek.
És az előző spánieljük is imádta Lilit amikor ő került a házhoz.
De nem ere gondoltam amikor a saját tapasztalataimat említettem,hanem ténylegesen a saját kutyáinkra. Soha nem volt gond.Akár kinti kutyáról akár bentiről van szó. Ráadásul nekünk kemény házőrzőink is voltak akikről mindenféle csúnyát lehetne gondolni ha ilyesmiről van szó,de tényleg soha nem bántották az új jövevényt,pedig amilyen állatot mi nem vittünk haza az nem is létezik kis túlzással lol )még a kiscicákat és a kisőzeket is elfogadták. Csak tényleg ezt az elzárást kell elfelejteni.
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 22. Péntek 16:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ilduzs írta:
csiki írta:
Mooney írta:
Minap láttam egy könyvet, mely erről szól, a második, sokadik kutya "behozatala a falkába" Mosoly sajna a címére nem emlékszem...

Szerintem ez nem olyan bonyolult dolog, mint ahogy a könyvekben megírják...

Én ezt nem így látom. Igenis nehéz egy 4 éves, eléggé elkényeztetett kutya mellé kölyköt venni, főként mivel mind a kettő hím. A gondok majd a kicsi ivarérettsége körül jelentkeznek leginkább.
Nem azt mondom, hogy lehetetlen, vagy egetrengető feladat, pusztán arról van szó, hogy szívesen olvasnék erről egy "szakértő" könyvet. És nem hinném, hogy túlspilázom a dolgot.
Plussz a kutya azért mégsem macska. De azért örülök, hogy te mindenhezt értesz...
ilduzs
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 22. Péntek 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
Mooney írta:

Szerintem ez nem olyan bonyolult dolog, mint ahogy a könyvekben megírják... (ok, én sok dolgot egyszerűbben látok, és kicsit realistábban, szóval az én szemszögemből nem hiszem, h a kutyának nagyon megviseli a lelkét az ilyen...)
Mi ilyet macskával csináltunk. Találtuk az egyiket húsvétkor, beszoktattuk, majd júliusban találtunk egy másikat, egy kölyköt. PErsez ki lett 1-2 pofon osztva, de 1-2 hét múlva már összebújva aludtak egy 45-ös cipősdobozban, és a nagyobb mosdatta a kisebbet (pedig kivert, sebes fülű bakmacska) Rögtön egy tálból kaptak enni,és ha a nagy morgott, rászóltunk, és ennyi. MEgszokták egymást, és 1 hét múlva már semmi gond nem volt.
Később olvastam csak 1 könyvet arról, hogy is "kellett volna" csinálni. Hát, jót nevettem az ott leírtakon lol Vmi olyat ajánlottak (természetesen benti cicákhoz - nálunk ők is kint vannak), h először ne legyenek 1 szobában, csak szokják a másik szagát messziről, ne etessük őket 1 helységben, majd lassan, fokozatosan tegyük egyre közelebb egymáshoz a táljaikat stb Htá ha ezt követtem volna, akkor még most is 3 méterre lenne a két macska tálja egymástól Mosoly (további részletekre már sajna nem emlékszem, mert ez úgy 7 éve történt, és sajna már a "kölyök" macs olyan 3-4 éve nem él...)

Szóval sztem ezen ne aggódjatok túl sokat. Ha a macskák nem kaparták ki egymás szemét, a kis westied sem fog torokra menni, főleg, hogy az új kuty még kölyök lesz, és egy kölyköt meg egyébkét sem hiszem, hogy bántatnának. HA meg ugyanúgy megsímogatod, meg foglalkozol vele, akkor féltékenység sem fogja felülni a fejét, hanem örül, h lesz egy kis játszótársa...

(másik vicces dolog a könyvben a macska költözetése volt lol Mert ugye kinti macskát nem lehet költöztetni, mert az ugyebár házhoz szokott. Na, mi 2 kinti macskával költöztünk, este hoztuk át őket, jól bekajáltak, reggel meg szoksá szerint nyivákoltak az alblakban, hogy éhesek. Na, ennyit a macskák házhoz szokottságról!
Persez, úgy kellett volna csinálnunk, h először csak 1 szobába bezárni, h szokja meg azt, majd lassanként kiengedni, h ne sokkoljuk túlzottan az új környezettel. Hát akik ezeket a könyveket írják, azok azt hiszik, h ezek értelmi fgyatékosok Kérdés lol )

Vissza az elejére
ilduzs jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 22. Péntek 8:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:

Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 21. Csütörtök 18:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Ágnes
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 13. Szerda 11:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:
És... mielôtt még valaki "benézné" a festett kopaszka nem Chani, hanem Kefír...
(Chani a bal legszélsô) Mosoly

Gyanus volt, hogy Chaninak nincs ekkora szakálla...de azért elkönyveltem, hogy megnőtt neki lol

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kami
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 13. Szerda 11:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Grafolka írta:
..mondasz valamit mert jár a szád Nagyon Boldog

ne nevess ki Zsófi, de télleg most jut eszembe először .... jóóóó ötlet .... na most megyek fajtaismertetőket keresni ...

Egyébként tényleg nagyon jó páros... Én is mondtam, ha egyszer egy komyol örzô-védô párost akarok majd, akik nagyon jó természetěek, akkor tutira az Orosz fekete - Westie párosítást választom. Mokka amilyen nyugodt és megfontolt, csak akkor hallatja a hangját, ha oka van rá... tuti!
kami
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 13. Szerda 11:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

És... mielôtt még valaki "benézné" a festett kopaszka nem Chani, hanem Kefír...
(Chani a bal legszélsô) Mosoly
Ágnes
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 13. Szerda 8:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Grafolka írta:

a csomagtartóban ülnek

Nagyon jó ez e kép! Cool

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 12. Kedd 19:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Fantasztikusan jó kép! Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog
Grafolka
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 46

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 12. Kedd 19:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

..pedig csúcs egy fotó lett Nagyon Boldog
WhiteClown
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 12. Kedd 19:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Grafolka írta:

a csomagtartóban ülnek

Kösziiiii! Nagyon Boldog
El is felejtettem, h. ilyen is készült.

Jó leírást találsz pl. itt is: http://www.extra.hu/brt/
Ez is egy jó oldal: http://www.blackrussianterrier.hu
Vissza az elejére
WhiteClown jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Grafolka
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 46

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 12. Kedd 18:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Chani Gershwin Mokka és Kefir
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 49 / 50 oldal [1246 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 47, 48, 49, 50 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu