Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Jan. 17. Szerda 22:30
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Második (sokadik) kutya
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 48 / 50 oldal [1246 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 46, 47, 48, 49, 50 Következő
Szerző Üzenet
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 54

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 5. Péntek 13:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
Így alszunk Mi punk

Nagyon édesek!!!!!!!!!
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kutyakavics
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 5. Péntek 13:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
Így alszunk Mi punk

Nagyon szépen alszotok... nagy vigyor
csiki
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 5. Péntek 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Így alszunk Mi punk

csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 5. Péntek 9:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
Fognak többet közelebb menni egymáshoz ,meg fogocskázni is.Türelmes legyél,Csikivel többet játszál,vidd sétálni,ez a morgás féltékenység részéről de elmulik. Nagyon Boldog

Igen, igyekszünk Csikit kényeztetni, úgy ahogy régen!
Amúgy már sokkal jobb, pl egyszerre aludtak velem a kempingágyon, igaz a két oldalamon, de már ez is haladás! És ma is fogócskáztak már, sőt már együtt ugattak is! lol
Csiki már kezdi elfogadni a bébit, de még gyakran rámorran, néha odakap, amitől Tücsök totál betojik. De muszáj, hogy rájöjjön a picúr, hogy hol a helye a falkában Szomorú
Frédike
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 4. Csütörtök 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
Nos megérkezett az új lakónk, és hát nem alakulnak a legjobban a dolgok... Csiki a kikerülés taktikáját folytatja, nem foglalkozik a kicsivel, még a fejét is elfordítja.
Játszottam Csikivel, és Tücsök is be akart kapcsolódni, mire Csikk rámorgott. Tücsi meg ahelyett, hogy menekülőre fogta volna visszamorgott a nagynak, az meg, hogy kerülje a konfliktust inkább ráhagyta, odaadta neki a játékot. Azóta a csepp fel van bátorodva, azt hiszi, hogy Csiki felett áll a falkában. Szóval hátra van még a nagy mérkőzés...
Amúgy Tücsök hihetetlen alak!! Nagyon Boldog A cairnes topkban már részben kifejtettem Nagyon Boldog Most megyek TVzni 1 kicsit, mert Tücsök elaludt és van egy kis nyugtom lol

Gratulálok az uj kis családtaghoz, nagyon szép kis babakutty lol
Vissza az elejére
Frédike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 4. Csütörtök 16:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
A két fenevad. - ennél közelebb egyenlőre nem nagyon mennek egymáshoz Nagyon Boldog bár délután már kicsit fogócskáztak Exclamation (kb. 1 percig lol )

Fognak többet közelebb menni egymáshoz ,meg fogocskázni is.Türelmes legyél,Csikivel többet játszál,vidd sétálni,ez a morgás féltékenység részéről de elmulik. Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 4. Csütörtök 15:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A két fenevad. - ennél közelebb egyenlőre nem nagyon mennek egymáshoz Nagyon Boldog bár délután már kicsit fogócskáztak Exclamation (kb. 1 percig lol )

csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 4. Csütörtök 15:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
csiki írta:
Bíztassatok, hogy lesz ez még jobb is!

Lesz ez még jobb is Exclamation Wink lol

nyelvnyújtás
lippije
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 4. Csütörtök 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
adik írta:
...simogasd egyik kezeddel az egyiket, másikkal a másikat. mondjuk tévézés közben.

Én ezt hajdanában - még legény koromban Exclamation - megpróbáltam két csajjal Wink Ne tudd meg mekkora botrány lett belőle lol

nem kellett volna tvzni közben, és nem lett volna gond Razz Twisted Evil
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 4. Csütörtök 14:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
adik írta:
csiki írta:
Nos megérkezett az új lakónk, és hát nem alakulnak a legjobban a dolgok...

egyenlőre... tudod mit próbálj meg esetleg? (Bár szeretném, ha a többiek is szólnának hozzá pár szót: ) simogasd egyik kezeddel az egyiket, másikkal a másikat. mondjuk tévézés közben.

Próbálkozom, és már nem is olyan vészes a dolog! Csiki ma reggel rámorrant a kicsire, és annak végre leesett, hogy ki az úr a házban lol Azóta jobb közöttük a hangulat, már egymás mellett is elvannak - 1 méteres körön belül.
Bíztassatok, hogy lesz ez még jobb is! Kicsit szomorú vagyok, mert azt vártam, hogy Tücsök igazi jó barátja és játszótársa lesz Csikinek, és egyelőre nem így alakulnak a dolgok.. Bár 24 óra alatt határozottan javultak a dolgok!

Biztosan javulni fog a helyzet, ne aggódj, csak Csikinek kell egy kis idő, hogy megszokja a "kistesót"! Előbb-utóbb nagyon jó cimborák lesznek!
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 4. Csütörtök 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
Bíztassatok, hogy lesz ez még jobb is!

T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 4. Csütörtök 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
...simogasd egyik kezeddel az egyiket, másikkal a másikat. mondjuk tévézés közben.

Én ezt hajdanában - még legény koromban Exclamation - megpróbáltam két csajjal Wink Ne tudd meg mekkora botrány lett belőle lol
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 4. Csütörtök 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
csiki írta:

egyenlőre... tudod mit próbálj meg esetleg? (Bár szeretném, ha a többiek is szólnának hozzá pár szót: ) simogasd egyik kezeddel az egyiket, másikkal a másikat. mondjuk tévézés közben.

Próbálkozom, és már nem is olyan vészes a dolog! Csiki ma reggel rámorrant a kicsire, és annak végre leesett, hogy ki az úr a házban lol Azóta jobb közöttük a hangulat, már egymás mellett is elvannak - 1 méteres körön belül.
Bíztassatok, hogy lesz ez még jobb is! Kicsit szomorú vagyok, mert azt vártam, hogy Tücsök igazi jó barátja és játszótársa lesz Csikinek, és egyelőre nem így alakulnak a dolgok.. Bár 24 óra alatt határozottan javultak a dolgok!
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 4. Csütörtök 8:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:

Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 3. Szerda 20:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
Nos megérkezett az új lakónk, és hát nem alakulnak a legjobban a dolgok... Csiki a kikerülés taktikáját folytatja, nem foglalkozik a kicsivel, még a fejét is elfordítja.
Játszottam Csikivel, és Tücsök is be akart kapcsolódni, mire Csikk rámorgott. Tücsi meg ahelyett, hogy menekülőre fogta volna visszamorgott a nagynak, az meg, hogy kerülje a konfliktust inkább ráhagyta, odaadta neki a játékot. Azóta a csepp fel van bátorodva, azt hiszi, hogy Csiki felett áll a falkában. Szóval hátra van még a nagy mérkőzés...
Amúgy Tücsök hihetetlen alak!! Nagyon Boldog A cairnes topkban már részben kifejtettem Nagyon Boldog Most megyek TVzni 1 kicsit, mert Tücsök elaludt és van egy kis nyugtom lol

Ilyen nálunk is volt, nem vivtak egymás között harcot, mégis a kicsi elfogadta ,h fibi a rang idös és kész.nálunk a kapunál ugatásnál dőlt a sorrend abba Fibi kérlelhetetlen az a terület az övé.Ezt a kicsi tiszteletben is tartja. lol
Vissza az elejére
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 60

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 3. Szerda 20:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én is minden jót kívánok nektek!!!!! Nagyon Boldog

Sok sikert az összeszoktatáshoz! Razz
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 3. Szerda 20:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
csiki írta:
Nos megérkezett az új lakónk,...

Legyen benne is sok örömed ! lol

Köszönöm szépen! Nagyon Boldog Biztosan lesz, mert hihetetlen egyéniség!!! lol
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 3. Szerda 19:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
Nos megérkezett az új lakónk,...

Legyen benne is sok örömed ! lol
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 3. Szerda 19:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 26. Kedd 20:31    Hozzászólás témája: Re: Második (sokadik) kutya
Téma leírása: összeszoktatás, választás, gondok, örömök, satöbbik
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
adik írta:
"épp elég gond van veled is büdös kölök!",

Ezek szerint Te sem voltál a jóság mintaképe??? Wink

röstellem, de egy kicsit túloztam... szóval, izé. hogy is mondjam?! én alapvetően jó gyerek voltam, és anyuék ilyet csak viccből, ha mondtak... Embarassed
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 25. Hétfő 16:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ilduzs írta:
csiki írta:
ilduzs írta:
De hát, persze én ezeket nem tudhatom...
Mindenesetre további jó aggodalmaskodást, ha neked az jól esik...

Nem akartalak megbántani, de nekem sem esett jól, hogy így "lekezelted" a témát/engem.
Remélem azért nem lesz emiatt harag!

NE haragúdj, egyáltalán nem állt szándékomban lekezelni a témát. CSak az eddigi tapasztalataim, és a hallottak, látottak alapján, nem hiszem, hogy sokat kéne aggódni a témával kapcsolatban. A leírtakat csupán megnyugatásnak szántam.
És a mögöttem szólók is hasonlókat írtak, úgyhogy sok sikert az új jövevényhez. A kutyusok meg úgyis elintézik egymás között. 1-2 morgástól, esetleg tépkelődéstől pedig nem lesz a pici lelkisleg sérült, és a rászólásból a nagy is rá fog jönni, hogy ezt neki nem szabad.

ölelés2
Köszönöm a bíztatást, remélem tényleg minden rendben lesz!
Majd beszámolok a fejleményekről! Mosoly
ilduzs
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 25. Hétfő 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
ilduzs írta:

Nem akartalak megbántani, de nekem sem esett jól, hogy így "lekezelted" a témát/engem.

NE haragúdj, egyáltalán nem állt szándékomban lekezelni a témát. CSak az eddigi tapasztalataim, és a hallottak, látottak alapján, nem hiszem, hogy sokat kéne aggódni a témával kapcsolatban. A leírtakat csupán megnyugatásnak szántam.
És a mögöttem szólók is hasonlókat írtak, úgyhogy sok sikert az új jövevényhez. A kutyusok meg úgyis elintézik egymás között. 1-2 morgástól, esetleg tépkelődéstől pedig nem lesz a pici lelkisleg sérült, és a rászólásból a nagy is rá fog jönni, hogy ezt neki nem szabad.

Vissza az elejére
ilduzs jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 25. Hétfő 13:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ilduzs írta:

ilduzs
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 25. Hétfő 9:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
ilduzs írta:
csiki írta:
Mooney írta:
Minap láttam egy könyvet, mely erről szól, a második, sokadik kutya "behozatala a falkába" Mosoly sajna a címére nem emlékszem...

fúúú Móni nem néznél utána, nekem most nagyon jól jönne! Köszi!

Szerintem ez nem olyan bonyolult dolog, mint ahogy a könyvekben megírják...

Én ezt nem így látom. Igenis nehéz egy 4 éves, eléggé elkényeztetett kutya mellé kölyköt venni, főként mivel mind a kettő hím. A gondok majd a kicsi ivarérettsége körül jelentkeznek leginkább.
Nem azt mondom, hogy lehetetlen, vagy egetrengető feladat, pusztán arról van szó, hogy szívesen olvasnék erről egy "szakértő" könyvet. És nem hinném, hogy túlspilázom a dolgot.
Plussz a kutya azért mégsem macska. De azért örülök, hogy te mindenhezt értesz...

EGyáltalán nem mondtam, hogy mindenhez értek, de akkor ennyit a segítő szándékról... Összezavart
De tény, hogy macskát szoktattam már össze (vagyis ezt ők megoldották), és rokonságban volt, hogy házörző óriás snauczer mellé bekerült egy kis puli (mindeketten kanok, és egyik sem lett "kigolyózva"), kint voltak a kertben, igazi házőrzők lettek, és nem volt a gazdi részéről semmi különösebb összeszoktatás, csupán megszagoltatta a kölyköt a naggyal, és szigorúan annyit mondott, hogy NEM bántjuk, majd egészen addig, amig morgott a kutya, rászólt, esetleg pofont is kapott, h FÚj miccsinál...
És ugyanezt eljátszották, amikor a két kan felnőtt, házőrző falusi kutya kiscicát kapott... Egy hét múlva már közösen mosdatták...

Vissza az elejére
ilduzs jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 24. Vasárnap 20:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:

Köszi Mooney! puszitküld
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 48 / 50 oldal [1246 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 46, 47, 48, 49, 50 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu