Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Máj. 29. Péntek 17:40
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Második (sokadik) kutya
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 8 / 50 oldal [1246 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 6, 7, 8, 9, 10, ..., 48, 49, 50 Következő
Szerző Üzenet
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 62

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 7. Vasárnap 13:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
Kamilla első hete itthon. Videó itt megtekinthető

Tünemény!!!!!!!! nagy vigyor
Továbbra is irígy vagyok ezerrel!!!! puszitküld
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rexona
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 7. Vasárnap 13:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kamilla kisasszony elbűvölő!!
Vissza az elejére
Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 57

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 7. Vasárnap 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kamilla első hete itthon. Videó itt megtekinthető
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 6. Szombat 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
pronizsuzsa írta:
Mi ujság Kamillával? Nem hallunk róla semmit. Sikerült már összehaverkodnia a nagylányokkal?

Köszönöm Zsu puszitküld kérdésedet jól vagyunk,a kicsi már nagyon otthon érzi magát.Fibi ő a "vezér" fogadta el elöször de ő az aki neveli is,a többieknek nem engedi lol Hugi is hamar megbarátkozott vele ő a nagy játszótárs.
Bountyn egy hétig rajta volt a "világ összes fájdalma".
De már tegnap este ő is bekapcsolodott a játékba.

Nagyon sokat mondó ez a kép. Mosoly
Mostmár remélhetőleg Bounty is hamar túllép a lelki problémáján és beletörődik, hogy a picúr bizony ott is marad. nagy vigyor
lgabriella
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 6. Szombat 20:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
pronizsuzsa írta:
Mi ujság Kamillával? Nem hallunk róla semmit. Sikerült már összehaverkodnia a nagylányokkal?

Köszönöm Zsu puszitküld kérdésedet jól vagyunk,a kicsi már nagyon otthon érzi magát.Fibi ő a "vezér" fogadta el elöször de ő az aki neveli is,a többieknek nem engedi lol Hugi is hamar megbarátkozott vele ő a nagy játszótárs.

Ez nagyon jó hír. Kérünk szépen képeket. Nagyon Boldog

http://gallery.site.hu/u/lgabriella/
Vissza az elejére
lgabriella jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 6. Szombat 19:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

pronizsuzsa írta:

Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 65

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 6. Szombat 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 1. Hétfő 20:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon édes a picike lol Én is elfogadnék egy ilyen kispárnát (mindeg mindenhova ezt mondom Mr. Green ), behalás édes nagy vigyor
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 1. Hétfő 19:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:

Ma délután így aludt Kamilla Apával.

Nagyon aranyos Attila kispárnája lol
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 1. Hétfő 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:

Nagyon édesek!!! Mosoly
lgabriella
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 1. Hétfő 7:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:

Tündérbogyó! Mosoly Mindketten nagyon aranyosak. nagy vigyor

http://gallery.site.hu/u/lgabriella/
Vissza az elejére
lgabriella jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 30. Vasárnap 20:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 58

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 30. Vasárnap 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Gratula a kiscsajhoz !

Ha majd 1X lesz egy fijúúúúúúúúú is, nyugodtan nevezzétek el Ferikének Embarassed , Én nem fogom bánni lol
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 30. Vasárnap 20:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

pronizsuzsa írta:
NAGYON TÜNDÉRI ARANYOS A KISCSAJ !!!!! Már teljesen elsárgultam az irigységtől. kacsint
A nagyok elfogadják?

Nem egyszerű, de már alakul a "falkaszellem" négy kutyára.
Vissza az elejére
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 65

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 30. Vasárnap 20:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

NAGYON TÜNDÉRI ARANYOS A KISCSAJ !!!!! Már teljesen elsárgultam az irigységtől. kacsint
A nagyok elfogadják?
Evcsi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 30. Vasárnap 19:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
Nagyon BoldogKamilla albuma itt található

Feltettünk egy pár új képet.

Megnéztem a képeket!! Hát egy tündérmackó!! Nagyon szép szerelmes
muhaati
növendék
növendék

Neme: Neme:Férfi Kor: 57

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 30. Vasárnap 18:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:
McMonique írta:
muhaati írta:
kami írta:
Annyi hogy megkértem őket ne hívják annak. És igenis rosszulesik!
Leegyszerűsítve ennyi!

A fórumon esetlegesen előforduló nevek egyezése, csak a véletlen műve.

És az országban még hány de hány gyereket, és kutyát macskát hívnak még így. Ugyan már.

Az lehet, de az tényleg a véletlen műve...

Azt gondolom hogy ennek tényleg nincs értelme, úgyhogy .(mármint pont)
Vissza az elejére
muhaati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kami
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 30. Vasárnap 18:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

McMonique írta:
muhaati írta:
kami írta:
Leegyszerűsítve ennyi!

És az országban még hány de hány gyereket, és kutyát macskát hívnak még így. Ugyan már.

Az lehet, de az tényleg a véletlen műve...
kami
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 30. Vasárnap 18:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

McMonique írta:
kami írta:
McMonique írta:
kami írta:
Kár az egészért...

Ezt a mondatot Én nem értem Embarassed Tessék nekem kifejteni bővebben pirul

Leegyszerűsítve ennyi!

Nyilván a Kismuha nekem is jobban tetszett lol , de ezt most nem mondod komolyan. Én ebből nem csinálnék gondot, és Neked se essen rosszul. Kami ezt neeeeee. Annyi baromság van az életben, ami tényleg rosszul eshet, ez szerintem nem tartozik közéjük. Neeee csinájjjja mááán. Naaaaa.

Fogd fel úgy, hogy nekik is jó érzéseik vannak a névvel kapcsolatban, ezért hívják így. Ennyi.

Most nem fejtegetem Neked is hogy miért, elmondtam nekik már privátban!
Nagyjából annyi, hogy ha miattam van jó érzésük a névvel kapcsolatban (vagy ha nem is), előtte igazán felvilágosíthattak volna. Mert nekem így már nincs jó érzésem az egész szitutól. És pont mivel van annyi hülyeség a világban, meg titkolózás és áskálódás, gondoltam a barátami nem fognak kész tények elé állítani. Más helyzetben valószínű hogy hízelgőnek tartanám, így - őszintén - már nem annyira.
És lehet hogy azt hiszitek kicsinyes vagyok, hát lehet, de bele kell látni a másik oldalba is.
McMonique
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 50

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 30. Vasárnap 18:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

muhaati írta:
kami írta:
Leegyszerűsítve ennyi!

Vissza az elejére
McMonique jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kyra_07
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 30. Vasárnap 18:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

McMonique írta:
Muha-klán írta:
Nagyon BoldogKamilla albuma itt található

Feltettünk egy pár új képet.

A 0377-es olyan, mint ha a csirke fenekét szagolgatná lol

énis pont ezt mondam a páromnak! lol
Nagyon édes a kutty, egyszerűen zabálni való! szerelmes

„Ha a kutyád úgy véli, te vagy a legnagyszerűbb ember a világon, ne kételkedj benne!”
Vissza az elejére
Kyra_07 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
McMonique
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 50

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 30. Vasárnap 18:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:
McMonique írta:
kami írta:
Kár az egészért...

Leegyszerűsítve ennyi!

Nyilván a Kismuha nekem is jobban tetszett lol , de ezt most nem mondod komolyan. Én ebből nem csinálnék gondot, és Neked se essen rosszul. Kami ezt neeeeee. Annyi baromság van az életben, ami tényleg rosszul eshet, ez szerintem nem tartozik közéjük. Neeee csinájjjja mááán. Naaaaa.

Fogd fel úgy, hogy nekik is jó érzéseik vannak a névvel kapcsolatban, ezért hívják így. Ennyi.
Vissza az elejére
McMonique jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kami
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 30. Vasárnap 17:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

muhaati írta:
kami írta:
Leegyszerűsítve ennyi!

Hát persze... hogyne... az...
muhaati
növendék
növendék

Neme: Neme:Férfi Kor: 57

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 30. Vasárnap 17:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:
Leegyszerűsítve ennyi!

Vissza az elejére
muhaati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kami
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 30. Vasárnap 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

McMonique írta:
kami írta:
Kár az egészért...

Leegyszerűsítve ennyi!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 8 / 50 oldal [1246 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 6, 7, 8, 9, 10, ..., 48, 49, 50 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu