Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Szept. 21. Szombat 3:45
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Második (sokadik) kutya
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 47 / 50 oldal [1246 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 45, 46, 47, 48, 49, 50 Következő
Szerző Üzenet
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 58

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 30. Kedd 14:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kutyakavics írta:
Egyébként Fantában gondolkodtunk, de az inkább lánynév... Összezavart

Hát akkor legyen Traubi !
Az olyan magyaros is, meg férfias is, mert Bambi azért mégesm lehet lol
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 30. Kedd 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kutyakavics írta:
Úgyhogy elgondolkodtunk a párommal, és arra jutottunk, hogy még egy kistestű kutyus simán elfér nálunk,

Mi most egy bordeaux-i dogra gyúrunk, hogy T.J. szokja a nagytestű kutyákokat Wink

Legutóbb T.J. szerkesztette (2005 Aug. 30. Kedd 14:46), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
T.J. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kutyakavics
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 30. Kedd 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
kami írta:
Nekem is ez volt az elsô ami beugrott! Teljesen logikus...

Hát nem ?! Döbbent
A nyugati métely........ Wink
Coca-Cola mámorban fetrengő fiatalok....... Wink
pezseg-pezseg Wink

De cocának nem lehet hívni egy kutyát, pláne, ha westie az illető... lol Valahogy nem illik hozzá. Egyébként Fantában gondolkodtunk, de az inkább lánynév... Összezavart
kami
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 30. Kedd 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
kami írta:

Hát nem ?! Döbbent
pezseg-pezseg Wink

Vagy Max - Pepszi Meksz
vagy Light - Pepszi lájt
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 30. Kedd 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:

Hát nem ?! Döbbent
pezseg-pezseg Wink
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 30. Kedd 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönjük előre is a bizalmat lol Reméljük sikerül a kérést "kisfiu" teljesiteni. lol
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kami
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 30. Kedd 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kutyakavics írta:
T.J. írta:
kutyakavics írta:
s nevet keresünk ezerrel, ami illik Pepszihez, de ez eddig még túl nagy kihívást jelentett, hiszen a Pepszi név annyira frappáns, hogy nehéz lesz a közelébe érni. lol lol

Coca ?! Wink

Köszi Papa-szolga, tudtam, hogy számíthatunk rád... lol

kutyakavics
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 30. Kedd 14:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
kutyakavics írta:
s nevet keresünk ezerrel, ami illik Pepszihez, de ez eddig még túl nagy kihívást jelentett, hiszen a Pepszi név annyira frappáns, hogy nehéz lesz a közelébe érni. lol lol

Coca ?! Wink

Köszi Papa-szolga, tudtam, hogy számíthatunk rád... lol
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 30. Kedd 14:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kutyakavics írta:

Coca ?! Wink
kutyakavics
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 30. Kedd 14:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szóval, kiválasztottam a megfelelő topicot. lol
Az történt ugyanis, hogy múlt héten egy vendégkutyus volt nálunk (Kitti névre hallgató golden retriever személyében Mosoly ), és így, hogy szegény kisfiunk nem egyedül volt napközben, hanem volt játszópajtása, akit lehetett szekálni, érezhetően boldogabb volt, látszott rajta, hogy milyen jót tesz neki a társaság, teljesen kivirult. Úgyhogy elgondolkodtunk a párommal, és arra jutottunk, hogy még egy kistestű kutyus simán elfér nálunk, sokkal több gondot nem okoz majd (persze az elején ez nem igaz, de hosszútávon már nem jár sokkal több tennivalóval - legalábbis így gondoljuk, ezt hallottuk).

Körülnéztünk pár helyen már (Muháéknál is lol ), biztosat még nem tudtak sehol mondani, ugyanis decemberi elvitelt tervezünk. Nyilván mindenki akkor tud majd nyilatkozni, ha megszületnek a kiskutyák. Úgyhogy nagyon izgulunk, és nevet keresünk ezerrel, ami illik Pepszihez, de ez eddig még túl nagy kihívást jelentett, hiszen a Pepszi név annyira frappáns, hogy nehéz lesz a közelébe érni. lol lol
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 8. Hétfő 10:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
Muha-klán írta:
csiki írta:
Muha-klán írta:
nálatok olyan még nincs,h ha a kicsit felveszed Csiki kéri,h tedd le vagy forditva.

Még nincs, vagyis nem vettem észre. De ha a kicsi bemászik az ölembe a nyagy teker oda hozzám simiért! lol Vagy ha a nagy felugrik az ágyra, akkor addig gebeszt Tücsök is, míg fel nem pakolom lol Dár sztem még 2 hét és simán felugrik... Asszem szöcskének kellett volna nevezni Nagyon Boldog Hihetetlen nagyokat tud ugrani!!

Az attol függ milyen magas az ágyatok?nálunk a kicsi nagyon hamar felugrott a nagy után,bár ha figyeltem akkor csak a két első lábát tette fel s utána nézett rám,h nem látod,h szenvedek cimszó. Wink

lol
ő még csak a lábfeltevésig jutott, és közben ugrál, mint egy balerina gyakorlás közben lol Még túl pici ahhoz, hogy felkapaszkodjon, így meg kell tolni a fenekét Nagyon Boldog

Igen ezek a balerina ugrások tündériek :lol:meg nem birják a feneküket.
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
csiki
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 8. Hétfő 9:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
csiki írta:
Muha-klán írta:
nálatok olyan még nincs,h ha a kicsit felveszed Csiki kéri,h tedd le vagy forditva.

Még nincs, vagyis nem vettem észre. De ha a kicsi bemászik az ölembe a nyagy teker oda hozzám simiért! lol Vagy ha a nagy felugrik az ágyra, akkor addig gebeszt Tücsök is, míg fel nem pakolom lol Dár sztem még 2 hét és simán felugrik... Asszem szöcskének kellett volna nevezni Nagyon Boldog Hihetetlen nagyokat tud ugrani!!

Az attol függ milyen magas az ágyatok?nálunk a kicsi nagyon hamar felugrott a nagy után,bár ha figyeltem akkor csak a két első lábát tette fel s utána nézett rám,h nem látod,h szenvedek cimszó. Wink

lol
ő még csak a lábfeltevésig jutott, és közben ugrál, mint egy balerina gyakorlás közben lol Még túl pici ahhoz, hogy felkapaszkodjon, így meg kell tolni a fenekét Nagyon Boldog
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 8. Hétfő 9:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
Muha-klán írta:

Vissza az elejére
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 8. Hétfő 9:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:

Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 8. Hétfő 9:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
Muha-klán írta:
csiki írta:
Kérem szépen az ebbentyűk már kiválóan megvannak, egymás mellett alusznak az ágyon, és már játszanak is!! Pl. húzogatják a kötelüket, vagy fogócskáznak irtózatos sebességgel lol Olyan édesek!! Mosmár igazán boldog vagyok Nagyon Boldog

Látod? nem is kellett sok idő, ez a veszett fogocska nálunk is meg van,irtó édik ilyenkor is!!!!!!!!

Annyira boldog vagyok, de tényleg!!! Nagyon Boldog Csikin is látszik, hogy már élvezi Tücsök társaságát, mindig figyeli a picúrt, hogy mit csinál, hova megy, és már nem lustálkodik annyit, szóval elértük a célunkat! lol

Jajj és képzeljétek!! Tegnap megérkezett a kutyaól, egész nap szoktattuk hozzá a kicsit (még Csiki is beült időnként Wink ), és ma éjjel már kinn aludt!! Állítólag nem is nyafizott (nekem sajna már vissza kellett utaznom Miskolcra Szomorú )! Reggel apa kirobogott értük, és bevitte mindkettőt szunyálni az ágyra - nálunk ez a reggeli kényeztetés a szokás lol - ő mondta, hogy a picúrt a kutyaólból halászta ki Nagyon Boldog

Amúgy az ól szuper lett, felül kinyitható a teteje, hogy a gazdi belenyúlhasson. Majd megmutatom, lefotóztam! Du. felteszem a képeket.

Gratulálok örülök nagyon hidd el mostantól kezdve elválaszthatatlanok lesznek.nálatok olyan még nincs,h ha a kicsit felveszed Csiki kéri,h tedd le vagy forditva.
Vissza az elejére
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 8. Hétfő 9:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
csiki írta:
Kérem szépen az ebbentyűk már kiválóan megvannak, egymás mellett alusznak az ágyon, és már játszanak is!! Pl. húzogatják a kötelüket, vagy fogócskáznak irtózatos sebességgel lol Olyan édesek!! Mosmár igazán boldog vagyok Nagyon Boldog

Látod? nem is kellett sok idő, ez a veszett fogocska nálunk is meg van,irtó édik ilyenkor is!!!!!!!!

Annyira boldog vagyok, de tényleg!!! Nagyon Boldog Csikin is látszik, hogy már élvezi Tücsök társaságát, mindig figyeli a picúrt, hogy mit csinál, hova megy, és már nem lustálkodik annyit, szóval elértük a célunkat! lol

Jajj és képzeljétek!! Tegnap megérkezett a kutyaól, egész nap szoktattuk hozzá a kicsit (még Csiki is beült időnként Wink ), és ma éjjel már kinn aludt!! Állítólag nem is nyafizott (nekem sajna már vissza kellett utaznom Miskolcra Szomorú )! Reggel apa kirobogott értük, és bevitte mindkettőt szunyálni az ágyra - nálunk ez a reggeli kényeztetés a szokás lol - ő mondta, hogy a picúrt a kutyaólból halászta ki Nagyon Boldog

Amúgy az ól szuper lett, felül kinyitható a teteje, hogy a gazdi belenyúlhasson. Majd megmutatom, lefotóztam! Du. felteszem a képeket.
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 8. Hétfő 9:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:

Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 8. Hétfő 9:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:

nagyszerû
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 8. Hétfő 9:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 6. Szombat 9:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
Pati írta:
Adj nekik időt, biztos a legjobb haverok lesznek a földön, csak mindkettő szeretné biztonságban érezni magát a saját helyzetében a "családban".

Tudom-tudom, csak olyan nehéz!

Ki tartás türelem most nálunk miota megy ez a pároztatási procetura ugye Hugi nem lehet itthon mert bezavarja a kant ez tegnap be is jött.De nem ezt akartam irni, a lányom elvitte hugit s Fibi teljes letargiába zuhant,h hová vitte,mikor hazajöttek fél óra puszi hancurozás következett,nálatok is el jön ez az idő. lol
Vissza az elejére
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 6. Szombat 6:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
Adj nekik időt, biztos a legjobb haverok lesznek a földön, csak mindkettő szeretné biztonságban érezni magát a saját helyzetében a "családban".

Tudom-tudom, csak olyan nehéz! A kicsinek még nem lehet mindent megengedni, de ha a nagynak megengedem, az igazságtalan, de ha meg neki sem engedem, akkor ki van borulva. Összezavart Most a kettő között lavírozok, hogy összes ebeim jól érezzésk magukat lol
Megyek etetni Nagyon Boldog
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 52

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 5. Péntek 19:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
Így alszunk Mi punk

Nagyon irigyellek! Adj nekik időt, biztos a legjobb haverok lesznek a földön, csak mindkettő szeretné biztonságban érezni magát a saját helyzetében a "családban".

Lilike esti szotyizását a szponzorálja! Az utazásoknál kényelmét az biztosítja!
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 5. Péntek 19:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
csiki írta:
Muha-klán írta:
Fognak többet közelebb menni egymáshoz ,meg fogocskázni is.Türelmes legyél,Csikivel többet játszál,vidd sétálni,ez a morgás féltékenység részéről de elmulik. Nagyon Boldog

Fibi és Hugi között is volt féltékenység? Vagy mert ők kislányok nem volt ilyen gondotok?

Volt féltékenység Fibi sokat morgott Hugira föleg amikor a játékait akarta elvenni de a legelején Fibi is kerülte a kicsit,de éjszaka mikor sirt ő volt az elsö aki odament hozzá. A játékkal meg ugyvoltak,h amivel Fibi játszott az kellett Huginak is hiába volt belöle 2 Fibi hiába morgott Hugi mindig kicselezte s elvette a mücsontokkal is ez van amai napig is.De majd meglátod te is van egy jellegzetes morgás hang amikor Hugi tudja,h most békén kell hagynia a nagyot legyen szó játékról,csontról.

Pont ez van nálunk is! Hiába szerelkezem föl két játékkal, az egyiknek mindig az kell, ami a másiknál van, és fordítva! lol
Azért megnyugtattál, hogy nálatok is volt/van morgás!! Nekünk ti vagytok az etalon! Mosoly A lányok olyan szépen megvannak, úgy szeretném, ha az én fiaim is ezt tennék!
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 5. Péntek 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
Muha-klán írta:
Fognak többet közelebb menni egymáshoz ,meg fogocskázni is.Türelmes legyél,Csikivel többet játszál,vidd sétálni,ez a morgás féltékenység részéről de elmulik. Nagyon Boldog

Fibi és Hugi között is volt féltékenység? Vagy mert ők kislányok nem volt ilyen gondotok?

Volt féltékenység Fibi sokat morgott Hugira föleg amikor a játékait akarta elvenni de a legelején Fibi is kerülte a kicsit,de éjszaka mikor sirt ő volt az elsö aki odament hozzá. A játékkal meg ugyvoltak,h amivel Fibi játszott az kellett Huginak is hiába volt belöle 2 Fibi hiába morgott Hugi mindig kicselezte s elvette a mücsontokkal is ez van amai napig is.De majd meglátod te is van egy jellegzetes morgás hang amikor Hugi tudja,h most békén kell hagynia a nagyot legyen szó játékról,csontról.
Vissza az elejére
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 5. Péntek 14:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 47 / 50 oldal [1246 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 45, 46, 47, 48, 49, 50 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu