Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Nov. 20. Szerda 17:48
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Második (sokadik) kutya
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 46 / 50 oldal [1246 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 Következő
Szerző Üzenet
kutyakavics
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 5. Hétfő 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ágnes írta:
ribizli írta:
Ágnes írta:
Hát lehet, hogy nem épp ebbe a topikba illik, de nem volt olyan, hogy "Cica a westie mellett"

Mert, hogy úgy néz ki Léda ma kap egy cica társat Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog
Mind a ketten régóta szeretnénk cicát (Léda is oda van a cicákért és én is szeretem őket) és a hétvégén Csabi beadta a derekát.
Úgyhogy ma a neten találtam egy szép kis házi cirmos cicát.
Beszéltem a gazdájával és ha tényleg olyan szép mint a képen, tényleg egészséges, tényleg jó körülmények között van akkor ma el is hozzuk és holnapra képeket is prezentálok a nagy találkozásról Wink

Gratulálok! virágfej

Ha minden igaz ő lesz az Nagyon Boldog

Milyen kis sunyin néz... Mintha ő tudna valamit, amit a többiek nem... lol lol
És mi lesz a neve a kis jövevénynek?
Ágnes
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 5. Hétfő 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Ágnes írta:
Hát lehet, hogy nem épp ebbe a topikba illik, de nem volt olyan, hogy "Cica a westie mellett"

Mert, hogy úgy néz ki Léda ma kap egy cica társat Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog
Mind a ketten régóta szeretnénk cicát (Léda is oda van a cicákért és én is szeretem őket) és a hétvégén Csabi beadta a derekát.
Beszéltem a gazdájával és ha tényleg olyan szép mint a képen, tényleg egészséges, tényleg jó körülmények között van akkor ma el is hozzuk és holnapra képeket is prezentálok a nagy találkozásról Wink

Gratulálok! virágfej

Ha minden igaz ő lesz az Nagyon Boldog

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 5. Hétfő 11:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ágnes írta:

Gratulálok! virágfej
Ágnes
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 5. Hétfő 11:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 3. Szombat 17:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
Esélyes kennel neveket gyüjtögettünk délután:WHITE PRESENT
WHITE FLOWER
WHITE ANGEL S
szavazásra bocsátanám!
SNOW BOLL

Abszolút ő a győztes!! szerelem
camaron
növendék
növendék

Neme: Neme:Férfi Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 3. Szombat 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ez a 3 pont jó, mert úgyis 3at kell megadni az igénylőlapon. Legalábbis régebben így volt. De inkább ne nagyon reklámozd a nevet, mert akárki lenyúlhatja. Volt már ilyenre példa.
Vissza az elejére
camaron jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 62

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 3. Szombat 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nekem a White Flower tetszik talán a legjobban! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 62

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 3. Szombat 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
WHITE FLOWER
WHITE ANGEL S
szavazásra bocsátanám!
SNOW BOLL

Szióka!!!
Nem tudom,hogy nem gond-e,de Dzsini Angel's Nagyon Boldog
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 2. Péntek 20:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szavazásra bocsátanám!

Legutóbb Muha-klán szerkesztette (2005 Szept. 6. Kedd 15:56), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 2. Péntek 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kutyakavics írta:
Találtunk egy esélyes nevet: Fagyi lol

Aranyos lol
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kutyakavics
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 2. Péntek 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Találtunk egy esélyes nevet: Fagyi lol
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 58

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 30. Kedd 21:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
A gazdija azért nevezte el így, mert ez a kedvenc itala Mosoly

Ezen logika mentén T.J.-t gin-tonicnak kellene hívni Döbbent lol
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 30. Kedd 21:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
kutyakavics írta:

Pont erre gondoltam hogy van Pepszi Twist Light
Pepszi adott lol

Én szeretem a - Pepszi-Bacardit - is! lol

Az egyik ismerősünk Jack Daniels-nek nevezte el a sharpei kutyusát. Persze csak a Jack-et használják.

Én Baileys nevű Biardot ismerek, fiú. A gazdija azért nevezte el így, mert ez a kedvenc itala Mosoly mitagadás, Nekem is Wink

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 30. Kedd 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
Segítség!!!! Döbbent

A kis lenyúlós lol
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 52

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 30. Kedd 18:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Segítség!!!! Döbbent

Lilike esti szotyizását a szponzorálja! Az utazásoknál kényelmét az biztosítja!
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 30. Kedd 18:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát ezt nem hiszem el. Hogy kerül Hugi és Fibi a mi avatar képünkre?????
Vagy csak rosszul látok????

Amúgy én már javasoltam a Muha Gyöngyei-t (Pearls of Muha).
De javaslatom még: White Paradise, White Lady's,
Vagy maradjunk az italnál: Martini Bianco lol

Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 30. Kedd 18:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
kutyakavics írta:

Pepszi adott lol

Az egyik ismerősünk Jack Daniels-nek nevezte el a sharpei kutyusát. Persze csak a Jack-et használják.

Bezzeg az mi kennel nevünkre nem volt ilyen mozgolodás. Döbbent
Vissza az elejére
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 30. Kedd 17:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kutyakavics írta:

Pepszi adott lol

Vissza az elejére
vikcey
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 30. Kedd 16:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kutyakavics írta:
T.J. írta:
kami írta:
Nekem is ez volt az elsô ami beugrott! Teljesen logikus...

Hát nem ?! Döbbent
A nyugati métely........ Wink
Coca-Cola mámorban fetrengő fiatalok....... Wink
pezseg-pezseg Wink

De cocának nem lehet hívni egy kutyát, pláne, ha westie az illető... lol Valahogy nem illik hozzá. Egyébként Fantában gondolkodtunk, de az inkább lánynév... Összezavart

Én ismerk egy Fanta nevű border kant.Igaz az ő teljes neve Fantasy.De szerintem a Fanta egyáltalán nem lányos. Inkább a Mirinda az:)
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kutyakavics
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 30. Kedd 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:
Dzsúz??? Az is pia és elég fiús...

Ez jó, teccik... lol Felterjesztem... Mosoly
kutyakavics
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 30. Kedd 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
kami írta:

WHISKY??????????

A házban van egy törpesnaci akit whiskynek hívnak, az nem lehet... Szomorú
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 30. Kedd 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:

Ha máááááá fiús, akkor: Kisüsti lol
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 30. Kedd 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:

WHISKY??????????
Vissza az elejére
kami
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 30. Kedd 14:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kutyakavics
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 30. Kedd 14:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:
T.J. írta:
kami írta:
Nekem is ez volt az elsô ami beugrott! Teljesen logikus...

Hát nem ?! Döbbent
A nyugati métely........ Wink
Coca-Cola mámorban fetrengő fiatalok....... Wink
pezseg-pezseg Wink

Vagy Max - Pepszi Meksz
vagy Light - Pepszi lájt

Pepszi adott
Tviszt az aranyos
Light pedig majd a harmadik egyszer a távoli jövőben, ha majd nagyon nem tudokunk mit kezdeni magunkkal. lol
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 46 / 50 oldal [1246 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu