Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Szept. 15. Vasárnap 20:55
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Pacsker
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [7 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 22. Csütörtök 20:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pacsival minden OK. Nemrégen hallottam róla. Csak gondolom Nimpacsék is karácsonyra készülnek. Átmásolom, amit Nimpacs írt nekünk a netboardra (http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=9211) :

"Nem tűntem el, csak nem írtam. Ettől függetlenül naprakész vagyok a Miniről. Naponta átolvasom kivel mi történik.
Köszönjük Pacsker úrfi jól van. Rengeteget bohóckodik. A Minis plédjét kb. 6 darabba tépte szét Nimród segítségével. Én lüke vettem neki kutyaruhát, meg petbedet is. Hát a petbed a Minis pléd sorsára jutott. Pedig rögzítve volt!!! A ruhát pedig köszöni szépen, de nem kéri. Hatalmas bundit növelt. És rengeteget fekszenek a jeges udvaron. Gondolom nem fáznak, mert mehetnének a meleg házukba is. Mostmár fut, ha meglátja a kezembe a kefét. Nagyon élvezi a szőrmeápolást és a NimPacs duett is tökéletesítve lett."

Éva írta:
Elakadt a Pacsi Híradó. Szomorú vagyok.
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 22. Csütörtök 13:30    Hozzászólás témája: Re: Pacsker Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Képzeld, MikiMukival valahogy tegnap történt meg ez a varázsütés.,
le nem veszi rólam a szemét, teljes odaadással és önfeledten élvezi a simit, kifejezetten érezhető, hogy kinyílt felém, és olyan fura, hogy Jázminnal is pont 2 hónap eltelt, mire megnyugodott a kis lelke, hogy biztonságban van, és hogy igenis igazi gazdija van Wink

Azt hiszem, nekem ez a legszebb karácsonyi ajándékMosoly)))))

Pusza,

Ingca
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 22. Csütörtök 13:29    Hozzászólás témája: Re: Pacsker Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Képzeld, MikiMukival valahogy tegnap történt meg ez a varázsütés.,
le nem veszi rólam a szemét, teljes odaadással és önfeledten élvezi a simit, kifejezetten érezhető, hogy kinyílt felém, és olyan fura, hogy Jázminnal is pont 2 hónap eltelt, mire megnyugodott a kis lelke, hogy biztonságban van, és hogy igenis igazi gazdija van Wink

Azt hiszem, nekem ez a legszebb karácsonyi ajándékMosoly)))))

Pusza,

Ingca
Éva
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 17. Szombat 5:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Elakadt a Pacsi Híradó. Szomorú vagyok.
Vissza az elejére
Éva
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 30. Szerda 22:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Olyan üdítő lenne Pacsiról valamit hallani...
Wink
Vissza az elejére
Dinnye
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 17. Csütörtök 14:34    Hozzászólás témája: Re: Pacsker Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ez annyira megható és szép történet! Sír vagy nagyon szomorú
Igenis nagy dolog és az is, hogy Pacsi ilyen remek gazdit talált! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Dinnye jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nimrod
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 16. Szerda 20:18    Hozzászólás témája: Pacsker Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Képzeljétek Pacskamacinak sikerült álépnie egy újabb mérföldkövet és ma este a fejecskéjét az ölembe hajtotta és elszenderedett. Annyira édes volt és mindezt magától tette. A házikójában feküdt, mert onnan lesi ahogy mosogatok és megsimiztem. Szinte már alig várta, hogy közelebb menjek már dugta is a buksiját. Én guggoltam a háza bejáratánál ő meg aludt az ölemben. Egészen addig pihizett, amíg Nimród nem szólt, hogy most már elég lesz az enyelgésből. Úgy látszik, hogy Pacsi érzelmes hangulatban volt. Miután Rodesz felkeltette utána mutatta, felemelvén a lábait, hogy simizzem a pociját is. És hagyta, hogy megsimizzem a táltos lábait. Korábban ettől mindig frászt kapott és nem is erőltettem. Látszott rajta, hogy biztonságban érzi magát mellettem. Ez hihetetlen érzés volt. És még ennyire sosem volt velem bizalmas. Nimród aztán rám sem bírt nézni annyira zokul vette a dolgot. Persze ki tudná ha nem én a gyengéjét lol és jól megmaciztam, annak persze nem bírt ellenállni. Utána meg elfelejtett tovább duzzogni. Az alig több, mint 3 hónap alatt nem láttam Pacsit úgy aludni, hogy a közelében vagyunk. Meg ha simiztük élvezte ő, de nem bánta ha nem maciztuk sokáig. Most csak feküdt és élvezte, hogy simizem és békésen szendergett. Ez így leírva lehet nem tűnik nagy dolognak, de a Pacsker és az én életemben ez hatalmas dolog volt. Feltétel nélkül megbízott bennem, és biztos volt benne, hogy nem eshet bántódása akármennyire is elengedi magát. Csodálatos érzés!
Vissza az elejére
Nimrod jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [7 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu