Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Júl. 15. Szerda 1:02
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shih-Tzu
Ugrás:  
Életmentő műtét után vagyunk! Tanácsot szeretnék kérni!
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [2 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Brigit
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2010 Okt. 2. Szombat 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok Kutyások!!
Regisztráljatok az alábbi linken és vegyetek részt ti is a sorsoláson!! Rengeteg mindent lehet nyerni és sok vásárlási utalványt sorsolnak!!
http://kutyajo.aegondirekt.hu/?ref=e5x2ch
Vissza az elejére
Brigit jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Harlem
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 5. Vasárnap 14:21    Hozzászólás témája: Életmentő műtét után vagyunk! Tanácsot szeretnék kérni! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Shih-Tzu Tulajdonosok!

A mi Harlem nevű, 7 éves lányka kutyusunk a minap egy életmentő műtéten esett át. Minden úgy kezdődött, hogy egyszer csak mindenhová bepisilt. A szőnyegre, a cipőkre, az ágyába, sőőőt, még a mi ágyunkba is. Nagyon mérgesek voltunk szegényre és nem értettük, hogy vajon most miért ilyen, mikor eddig mindig jelzett nekünk, ha pisilni kellett. Egy idő múlva már elviselhetetlen szaga volt a vizeletének, majd azt is észrevettem, hogy szótlan, nem szívesen játszik, egész nap aludna. Ekkor már éreztem, hogy baj lehet, elvittem a helyi állatorvoshoz. Ultrahang vizsgálat után az orvos közölte velünk, hogy nagy a baj, életmentő műtétre lesz szükség, amit sajnos 60-40%-ban élhet túl. Mondanom sem kell, nagyon megijedtem. Már aznap este sor került a műtétre. Bent lehettem vele a műtét alatt. Mikor a doktor úr felnyitotta a kis pociját közölte, hogy a húgyhólyaggal lesz itt a probléma, ahogy azt először is gyanította. És aztán nem hittem el, amit láttam. A húgyhólyag felnyitása után, ami nagyjából tyúktojás méretű, ujjnyi nagyságú köveket sikerült a doktor úrnak kinyomnia belőle. A legkisebb kb. fél centi átmérőjű, a legnagyobb több, mint 2,5 cm átmérőjű. Szegénynek iszonyatos fájdalmai lehettek, egy csepp pisi sem fért el ezek a kövek mellett. Ezen túl voltunk, majd még egy méh-eltávolítás következett és a sérvét is kezelték. A műtét végeztével rátértünk az anyagiakra. A műtét maga 50.000 Forintba került, az utókezelés pedig 30.000 Forint lesz. Na ez még jobban fájt, mert sajnos rossz anyagi helyzetben élünk, de a kutyát nagyon szeretjük és mindent megér nekünk. A doktor úr engedélyezte, hogy részletekben fizethessem ki a költségeket, amit ezúton is köszönök Neki! A kérdésem pedig az, hogy a felépülés után gyógytápra lenne szüksége, ami sajnos megint nagyon drága és azt már tényleg nem tudom kifizetni. Ha volt már valaki hasonló cipőben, vagy ért ehhez, az kérem mondja meg, hogy milyen lehetőségeim vannak. Mit egyen Harlem, hogy nehogy kiújuljon neki viszont ne legyen nagyon drága. Várom a tanácsaitokat! Köszönöm!!!
Vissza az elejére
Harlem jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [2 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shih-Tzu
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu