Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Szept. 16. Hétfő 1:46
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Zeusz
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 4 / 4 oldal [99 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4
Szerző Üzenet
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 18. Kedd 16:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zeusz megszökött a III. Család utcai rendelőből, átrágta magát a kerítés alatt. A Coráig üldözték, ott nyomát vesztették. Este megyünk keresni! Aki tud jöjjön.
Vissza az elejére
Raggi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 17. Hétfő 21:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zeusz ma átesett a szemműtéten és a mai éjszakát még a dokinál tölti, idős kutyi, az altataás megviselte kicsit.
Ha minden jól megy holnap költözik vissza a Strázsába, de biztosat csak reggel tudunk mondani.
Vissza az elejére
Raggi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 17. Hétfő 21:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Akkor most Zeusz/Fickó nincs sétáltatható-virslizős hangulatban?

I.
Vissza az elejére
vattila
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 54

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 16. Vasárnap 21:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Peti, ez most zeusz mai produktumáról ugrott be, vagy átmoderáljam a bandita téma alá?
Vissza az elejére
vattila jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
B.Peti
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 16. Vasárnap 21:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Irinci írta:
A Jó gazdira megéri várni, én a magam részéről drukkolok neki puszi
....
Irinci

Én nem engedek! Mosoly Bandita

Amúgy is Bandi már foglalt, és ez Bálint Andi email címe is! Mégse adhatjuk névként Andi emailcímét egy kutyának!!! Mosoly))

Itt ragadom meg az alkalmat, hogy Bálint Andinak a nyilvánosság előtt sok-sok puszis smilet küldjek (ha megtalálnám) :hello2: a munkájáért. Tudom, hogy nem szereti a nyilvánosságot, de attól még sokat tesz a hirdetésekkel! Mosoly)))
vattila
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 54

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 16. Vasárnap 19:21    Hozzászólás témája: Zeusznal jó az étvágya Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ma nagyot sétált, pisilt, s miegyéb. holnap mütik a szemét.
Vissza az elejére
vattila jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Irinci2
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 15. Szombat 17:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A Jó gazdira megéri várni, én a magam részéről drukkolok neki puszi

A "teleregény" mai epizódját olvashatja T. közönség.
Ma reggel 9-re beszéltük meg Mariettával a Strzsánál BANDI (hallod Peti? Mr. Green ) elhozatalát, gondoltam, előtte levágjuk a már-már hagyománynak számító virslizőpartinkat Öreg barátunkkal. Így is lőn ( s Zeusz/Fickó látá, hogy ez jó lol ) Ma már csajoztunk is a Ligetben, ahogy egy délceg legénynek illik.. ill Zeusz nőzött, én csak álltam, s vártam, hogy mehessünk.. szerencsére, az ifjonti hevületből már kinőtt a kedves töketlen buflák maciúr, így nem kellett fenékfékkel megállnom egy csinos Basset hátsó láttán lol

Na, azt hiszem mára ennyit rólam

Irinci
Vissza az elejére
Irinci2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 13. Csütörtök 19:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én is, én is! Édeskicsiszvem buflák maciúr, ő már a mienk marad (addig, amíg JÓ gazdit nem találunk a számára).
Vissza az elejére
Anus Nimus
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 13. Csütörtök 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én személy szerint nagy örömmel olvasom az ilyen híreket Nagyon Boldog

Irinci írta:
Szóljatok, ha uncsi a "teleregény" (mondjuk, teli van vele a hócipőtök, vagy vmi) Mr. Green Akkor maradok a száraz tényeknél

Irinci
Vissza az elejére
Anus Nimus jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Irinci2
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 13. Csütörtök 19:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szóljatok, ha uncsi a "teleregény" (mondjuk, teli van vele a hócipőtök, vagy vmi) Mr. Green Akkor maradok a száraz tényeknél

Irinci
Vissza az elejére
Irinci2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Anus Nimus
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 13. Csütörtök 18:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Örülök, hogy ilyen jól alakul az Irinci és a Fickós virsli című teleregény lol
puszi Neked, hogy így törődsz a kutyatatával!

Irinci írta:
Ma voltam Zeusz/Fickónál....

ma örült már nekem is, nemcsak a virslinek csúfolt fehérje hidrolizátumos kutyaguminak Nagyon Boldog Nekem úgy tűnik, hallgat a Fickóra, mikor először
mondtam neki ezt a nevet, döbbenten nézett hátra, és visszajött... Ja, és profin teljesíti az ül parancsot az Öregúr
lol

Ma futottunk is, már "játszott" is, örömében bekapta a csúklóm, írtó nyálas lett a kabátom, mehet a mosógépbe cool A kennelbe való visszazárást némikép nehezménye, de olyan jó fej MaciÚr :greenjumpers:

Irinci
Vissza az elejére
Anus Nimus jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Irinci2
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 13. Csütörtök 18:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ma voltam Zeusz/Fickónál....

ma örült már nekem is, nemcsak a virslinek csúfolt fehérje hidrolizátumos kutyaguminak Nagyon Boldog Nekem úgy tűnik, hallgat a Fickóra, mikor először
mondtam neki ezt a nevet, döbbenten nézett hátra, és visszajött... Ja, és profin teljesíti az ül parancsot az Öregúr
lol

Ma futottunk is, már "játszott" is, örömében bekapta a csúklóm, írtó nyálas lett a kabátom, mehet a mosógépbe cool A kennelbe való visszazárást némikép nehezménye, de olyan jó fej MaciÚr :greenjumpers:

Irinci
Vissza az elejére
Irinci2
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 12. Szerda 23:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Na akkor holnap du a Strázsábán a szokásos trió: Zeusz, a VIRSLI (a lényeg), meg én lol lol

Irinci
Vissza az elejére
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 12. Szerda 22:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Anonymous írta:
Mondjuk, nem sírom el magam, hogy az ilyen "jó gazdik" mégse vitték el Zeusz barátunkat lol Csütörtökön is a Strázsában esz még? Mert akkor megyek

Irinci

Csütörtökön nyugodtan mehetsz, nagyon fog várni wink
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 12. Szerda 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mondjuk, nem sírom el magam, hogy az ilyen "jó gazdik" mégse vitték el Zeusz barátunkat lol Csütörtökön is a Strázsában esz még? Mert akkor megyek

Irinci
Vissza az elejére
Anus Nimus
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 11. Kedd 23:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát ezek után nincs kétségem, milyen gazdik voltak ezek... Evil or Very Mad

Raggi írta:
A gazdik nem jöttek Zeuszért (aki a Fickóra ugyanúgy nem hallgat, mint a Zeuszra, tán még annyira sem), jó fél óra várakozás után Attila és Szilvi úgy döntött, hogy eljön.
A holnapi szemműtétet lefújtuk ugyan, de úgy néz ki Zeusz a mienk marad. Akkor pedig újra ütemezzük a műtétet.

Zeusz holnap is várja a látogatókat. Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 11. Kedd 18:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A gazdik nem jöttek Zeuszért (aki a Fickóra ugyanúgy nem hallgat, mint a Zeuszra, tán még annyira sem), jó fél óra várakozás után Attila és Szilvi úgy döntött, hogy eljön.
A holnapi szemműtétet lefújtuk ugyan, de úgy néz ki Zeusz a mienk marad. Akkor pedig újra ütemezzük a műtétet.

Zeusz holnap is várja a látogatókat. Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Irinci2
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 11. Kedd 13:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ezek szerint hazudtam neki, mikor azt ígértem, minden jobb lesz....
basszus Mad Az Isten óvjon meg minket (és a kutyákat )az ilyen jó "gazdiktól" Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 11. Kedd 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zeuszért, aki Fickó, jelentkeztek eredeti gazdijai. Ha minden igaz ma este jönnek érte.
Nagyon nem örülök, mert mint kiderült zeusz szilveszterkor szaladt világgá és azonnal meg is fogta egy kedves fiatalember. Namost Zeusz/Fickó csont és bőr, a szőre egy nagy gubanc, nagy festékfolt az oldalán (mert belefeküdt), a szemét soha nem próbálták rendbehozni scak csöpögtették, mindehez 8 éves. És ilyen állapotba ezek szerint a jó gazdiknál került. Mad
de nem tudunk mit tenni, ha bizonyítják, hog yövék a kutya, vissza kell adnunk.
Vissza az elejére
Irinci2
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 11. Kedd 10:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A sárkányrepülőt megköszönném lol
Egyébként találkoztnk kutyákkal is a ligetben, és őszinte megelégedettségemre Zeusz itt is gentleman volt: nyugodtan tűrte hogy 2 szertelen vizsilány körbeugráljon minket lol

Úgyhogy Zeusz is min. olyan gazdát érdemel öregségére, mint Bonzó cool puszi
Vissza az elejére
Anus Nimus
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 10. Hétfő 23:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem gond, majd összedobunk Neked egy görkorcsolyát vagy sárkányrepülőt lol
Örülök, hogy ilyen jó hatással vagy az öregfiúra Nagyon Boldog

Irinci írta:
Zeusz egy igazi úriember Nagyon Boldog Ma voltam kinn vele a ligetben és a kezdeti nagy lendületből adódó alacsony röppályás repdesésem leszámítva tökéletesen közlekedett. Nagyon jól mutattunk együtt: kicsi lány nagy kutyával lol Kedélyesen elvirslizgettünk és elbeszélgettünk, mely szerint is innentől minden csak jobb lehet... Mindezt fülvakarás közben ejtettük meg... Nagyon Boldog

Irén
Vissza az elejére
Irinci2
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 10. Hétfő 21:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zeusz egy igazi úriember Nagyon Boldog Ma voltam kinn vele a ligetben és a kezdeti nagy lendületből adódó alacsony röppályás repdesésem leszámítva tökéletesen közlekedett. Nagyon jól mutattunk együtt: kicsi lány nagy kutyával lol Kedélyesen elvirslizgettünk és elbeszélgettünk, mely szerint is innentől minden csak jobb lehet... Mindezt fülvakarás közben ejtettük meg... Nagyon Boldog

Irén
Vissza az elejére
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 6. Csütörtök 19:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zeusztól most jöttünk meg.
A rizses husi olyan finom, hogy kijöttünk a kennelből és visszafordult megkóstolni, amikor beleöntöttem a táljába.

Utána jót sétáltunk, pisi, kaki megvolt. Egyre szebb a szeme és már peckes a járássa. Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 6. Csütörtök 17:58    Hozzászólás témája: Zeusz Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zeusz, egy 10 év körüli pireneusi hegyikutya fiú, akit szilveszter éjjel találtak a Lánchíd környékén. Vastag barna bőrnyakörv van rajta. A kutyus barátságos, kedves, de meg van kicsit zavarodva. Az autóba csak szájkosárral tudtuk betenni, nagyon tiltakozott ellene, de utána szépen utazott. Halálosan kimerült, ki tudja, mióta volt talpon, bár annyira azért nem fáradt, hogy a lányoknak ne fordulna utána. Tetoválása nincs, szőre állapotából ítélve őrkutya lehetett. Keressük régi vagy új gazdiját. Képek: http://gallery.site.hu/album78
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 4 / 4 oldal [99 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu