Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Szept. 19. Csütörtök 18:28
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Zeusz
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 4 oldal [99 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4 Következő
Szerző Üzenet
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 27. Vasárnap 19:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bálint Andi írta:
Irinci írta:
hétfőn de meglátogatom őket

Irinci

Ma voltunk a Strázsában, kutyusaink Zeusz, Tigi és Csiki üdvözletüket küldik nektek!! Volt séta, simi, Zeusz részéről a szokásos hószánkozás vagy mifene - egyszerűen istenien csinálja - és persze végezetül egy rúd párizsi is szétosztásra került.(nem csak köztük, mert annyi más édi kutyi is volt még).

Úgy tervezem szerdán megyek még hozzájuk, ha esetleg vki még jönne - ami tök baro lenne - akkor megbeszélhetnénk hogy s mint legyen.

Üdv: Bálint Andi

Tigi továbbra is = Tóni lol lol
Bálint Andi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 27. Vasárnap 15:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Irinci írta:

Irinci

Ma voltunk a Strázsában, kutyusaink Zeusz, Tigi és Csiki üdvözletüket küldik nektek!! Volt séta, simi, Zeusz részéről a szokásos hószánkozás vagy mifene - egyszerűen istenien csinálja - és persze végezetül egy rúd párizsi is szétosztásra került.(nem csak köztük, mert annyi más édi kutyi is volt még).

Úgy tervezem szerdán megyek még hozzájuk, ha esetleg vki még jönne - ami tök baro lenne - akkor megbeszélhetnénk hogy s mint legyen.

Vissza az elejére
Bálint Andi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Irinci2
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 27. Vasárnap 9:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Irinci
Vissza az elejére
Irinci2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
vattila
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 54

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 25. Péntek 9:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Igen 8-20 óráig minden nap. Természetesen Tigi=Tóni csak Ági elírta.
Csiki a házban, Zeusz külső kennelben, Tóni fűtött külső kennelban (balról a második).
Bálint Andi írta:
Most hétvégén néhány napra elutazunk, nem tudjuk Zeuszt látogatni.
Ha valakinek van egy kis ideje, rá tudna nézni esetleg? Csiki és Tigi is várja a látogatókat.

Én mennék a kutyikhoz. Vasnap is lehet menni ?? Mert akkor vasnap. okés lenne + még más napok is szóba jöhetnek csak most még nem tudom előre melyek azok.

Vissza az elejére
vattila jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Bálint Andi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 25. Péntek 8:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ha valakinek van egy kis ideje, rá tudna nézni esetleg? Csiki és Tigi is várja a látogatókat.

Én mennék a kutyikhoz. Vasnap is lehet menni ?? Mert akkor vasnap. okés lenne + még más napok is szóba jöhetnek csak most még nem tudom előre melyek azok.

Vissza az elejére
Bálint Andi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zs_szilvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 23:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Raggi írta:

Tigi helyett Raggi Tónit szeretett volna írni lol
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 21:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Raggi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
HLI
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 15. Kedd 20:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Raggi írta:
Nagy mamlasz, és a szívem majd megszakad, amikor látom, hogy egy kutyus életének legszebb része, amikor a panzióban van, kenelben és minden este szalad boldogan, hogy mi finomat hoztál. Ennyi törődést még soha nem kapott, azoktól a gazdáktól, akik hagyták 8 évig állandó szemgyulladással élni, biztosan nem. Evil or Very Mad

Nagyon szomorú, hogy nem törődtek vele, most a videón nagyon boldognak látszik, reménykedjünk, hogy más is beleszeret, abba az óriási bucifejébe, és lesz még ideje élvezni az élet szép oldalát...
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 15. Kedd 16:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagy mamlasz, és a szívem majd megszakad, amikor látom, hogy egy kutyus életének legszebb része, amikor a panzióban van, kenelben és minden este szalad boldogan, hogy mi finomat hoztál. Ennyi törődést még soha nem kapott, azoktól a gazdáktól, akik hagyták 8 évig állandó szemgyulladással élni, biztosan nem. Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Raggi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
HLI
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 15. Kedd 6:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vattila írta:
Zeusz TV mai epizódja

http://gallery.site.hu/albums/album78/zeus_0001_001.wmv

HLI írta:
Örülünk, hogy ilyen jól érzi magát. nagyon aranyosssssssss Nagyon Boldog

Olyan jó nézni Zeusz maci esti meséjét Nagyon Boldog
Szeretnénk meglátogatni, ha lehet, PÜ-ben beszéljük meg...
Ingca
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 14. Hétfő 20:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Irinci... írta:
Buflák Maciúr , ez a hómánia lol Hiába na, aki úr a pokolban is úr, egy pireneusi meg Kárpát medencében is pirerneusi :multi: puszi

TündérmaczkóóóóóMosoly)))))
Vissza az elejére
Ingca jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Irinci...
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 14. Hétfő 20:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Buflák Maciúr , ez a hómánia lol Hiába na, aki úr a pokolban is úr, egy pireneusi meg Kárpát medencében is pirerneusi :multi: puszi
Vissza az elejére
vattila
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 14. Hétfő 20:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zeusz TV mai epizódja

http://gallery.site.hu/albums/album78/zeus_0001_001.wmv

HLI írta:
Vissza az elejére
vattila jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
HLI
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 14. Hétfő 19:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vattila
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 13. Vasárnap 19:29    Hozzászólás témája: Zeus jól van Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zeusz jól van,
a képre kattintva gyün a videó.

Vissza az elejére
Irinci....
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 10. Csütörtök 8:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

én is szoktam látogatni. szerintem nagyon élvezi a rá összpontosuló figyelmet és szeretetet. Mr. Green Szeretem azt a buflák fejét puszi

Irinci (csak a belépés nem megy mindig)
Vissza az elejére
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 10. Csütörtök 7:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mi az hogy szokta?
Attila minden este nála van. Visz neki főzött vacsit és megbubujgatja.

És kispofám ezt nagyon élvezi.
Vissza az elejére
Anus
Vendég

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 9. Szerda 22:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jól van ZeuszFickó, egyre jobban megnyílik.
Szerelmes Attilába, de Ágival és Cecillel is szóba áll lol

Vicus (Évi) írta:
Lehet tudi, hogy van Zeusz?
Hízott már?
Szokta valaki meglátogatni?
Vissza az elejére
Vicus (Évi)
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 9. Szerda 22:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lehet tudi, hogy van Zeusz?
Hízott már?
Szokta valaki meglátogatni?
HLI
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 6. Vasárnap 9:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Most jutottam ide, és olvastam el Zeusz befogásáról idézett beírásokat, ebben a formában, olyan érzésem van, mintha nem azonosan mesélnénk el zsaszivel a történetet, de mind a két beírás igaz, csak amit már zsaszi leírt, én nem ismételtem meg.

Akkor összefoglalva:

1. Befogási kísérlet:
Hát ma reggel ex-Zsömigazdi (HLI) látta az ablakból...a lánya (Reni) azonnal indult utána, de szem elől vesztette.
Kereste és közben (HLI) hívott hogy ez történt.
Azonnal indultam Békásmegyerre, kajával, pórázzal, sedalinnal felszerelkezve.
ex-Zsömigazdival (Renivel) vagy másfél órát kajtattuk, de nyoma nem volt...közben még plakátoltunk.
Majd én eljöttem, mert ugye munkaidő van nekem is és amikor már itt voltam a munkahelyemtől egy köpetre akkor hívott DokiJózsi egyik ápolója, hogy a kutya ott áll előtte.

2.Befogási kísérlet:
Azonnal riasztottam ex-Zsömigazdit, (HLI), és a lánya (Reni) azonnal indult.
Elkezdte etetni, de Zeusz nem engedte közel magához, pórázt nem lehetett rátenni.
Majd becsalták Gáborral egy elkerített játszótérre, ahol azonnal rácsukták a kaput, és a zárt területen belül tovább próbálkoztak.
A párizsi és a levescsont levette a lábáról, és Reninek egy idő után hagyta magát simogatni, Gábortól elhúzódott, és egyszercsak sikerült
Gyorsan bepajszerolták DokiJózsiék autójába és irány Józsi, úgyhogy most estig Zeuszkám egy XXL-es méretű kutyaboxban lesz, amíg megyünk érte.

A franc egye meg a szökős nénikéjét...
Ezért még számolok vele.

Köszönettel tartozunk, egy közeli közértes hölgynek, aki azonnal, szeletelte, és adta a csali párizsit, és annak a hölgynek is, aki a játszótér mellett lakik, mert amikor rájött, hogy mire készülnek, a frissen főzött ebédből szedte ki a levescsontot, hogy Zeuszt maradásra bírják
Igazi csapatmunka volt...

Reméljük hamar szerető gazdira talál, de a gazdinak jó, és magas kerítése legyen.

(Kiegészítés:
Ex-Zsömigazdik=anya+lánya, mert együtt kutyázunk, ideiglenes befogadóként, közösen hoztuk ki az Illatos útról Zsömit 2004.09.12.-én, a beteg 1,5 éves nj szukát, aki egészségesen és ivartalanítva, 2004.12.27-én igazi gazdis kutyus lett.)
Raggi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 30. Vasárnap 10:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Új képekkel bővült az album:

http://gallery.site.hu/album78
Vissza az elejére
Irinci2
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 29. Szombat 23:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cool
Vissza az elejére
Irinci2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Vicus (Évi)
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 28. Péntek 22:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Teljesen mindegy, hogy történt, a lényeg, hogy megvan és nem ette meg a kislányt ebéd helyett! Ti vagytok a legkirályabb csapat! :notworthy: :signthanks:

puszi mindenkinek, hogy megtaláltátok ezt a kis Hudinit!
vattila
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 28. Péntek 22:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A megtaláló HLI alias Zsömigazdi szerint pedig így:
Idézet:
Én csak megláttam, Reni a lányom futott, és fogta be Gáborral
Reninek egy idő után hagyta magát simogatni, Gábortól elhuzodott, nagyon aranyos kutyus...

Köszönettel tartozunk, egy közeli közértes hölgynek, aki azonnal, szeletelte, és adta a csali párizsit, és annak a hölgynek is, aki a játszótér mellett lakik, mert amikor rájött, hogy mire készülnek, a frissen fözött ebédből szedte ki a levescsontot, hogy Zeuszt maradásra bírják
Igazi csapatmunka volt...

Reméljük hamar szerető gazdira talál, de a gazdinak jó, és magas kerítése legyen

Ildikó
Vissza az elejére
vattila
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 28. Péntek 22:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zsaszi szerint így történt:
Idézet:
Hát ma reggel ex-Zsömigazdi látta az ablakból...azonnal indult utána, de szem elől vesztette.
Kereste és közben hívott, hogy ez történt.
Azonnal indultam Békásmegyerre, kajával, pórázzal, sedalinnal felszerelkezve.
ex-Zsömigazdival vagy másfél órát kajtattuk, de nyoma nem volt...közben még plakátoltunk.
Majd én eljöttem, mert ugye munkaidő van nekem is és amikor már itt voltam a munkahelyemtől egy köpetre akkor hívott DokiJózsi egyik ápolója, hogy a kutya ott áll előtte.
Azonnal risztottam ex-Zsömigazdit, ő azonnal indult.
Elkezdte etetni, de Zeusz nem engedte közel magához, pórázt nem lehetett rátenni.
Majd becsalták egy elkerített játszótérre, ahol azonnal rácsukták a kaput, és a zárt területen belül tovább próbálkoztak.
És egyszercsak sikerült
Gyorsan bepajszerolták DokiJózsiék autójába és irány Józsi, úgyhogy most estig Zeuszkám egy XXL-es méretű kutyaboxban lesz, amíg megyünk érte.

A franc egye meg a szökős nénikéjét...
Ezért még számolok vele

Üdv: Zs. Szilvi
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 4 oldal [99 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu