Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Okt. 18. Csütörtök 4:05
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
diszplázia a westiknél
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [2 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 5. Péntek 19:11    Hozzászólás témája: Re: diszplázia a westiknél Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

tchristee írta:
Sziasztok!

Én még új vagyok itt, de gondoltam hátha tudtok segíteni. 11 hónapos a westim, és diszpláziát állapított meg nála a doki. Futás közben ugrál a hátsó lábára, és ha megáll, felemeli. Néha fájlalja, sokat fekszik. A doki porcerősítőt irt fel neki, és ajánlotta a műtétet. Van aki tud esetleg más módszert is, mert a műtét elég drága úgy hallottam.
Köszönöm
Tchristee

Szia Tchristee!

A westieknél a diszplázia ritka betegség, ez főként a nagy(obb) testű kutyáknál gyakori, pl. német juhász. Talán az ilyen fórumokon többet tudnak Neked segíteni a gyógymódokkal kapcsolatban, mert jobban ismerik a problémát.
Itt egy működő németes fórum, hátha tudnak segíteni:
http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=18680 .

Nekem volt német juhászom, ezért valamennyire ismerem a betegséget, tudom,hogy különböző fokozatai vannak, amit röntgen felvétellel állapít meg az orvos. A kezelés szempontjából az is fontos,hogy melyik kategóriába tartozik a kutyusod problémája (milyen súlyos).
Ez a link sokat segíthet: http://www.diszplazia.hu/

A google-ban rákerestem, itt találsz róla többet:
http://www.google.hu/#hl=hu&lr=lang_hu&ei=2F1sS4z4G5iImgO6w7DPBA&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&ved=0CBAQBSgA&q=diszpl%C3%A1zia&spell=1&fp=67b8a739fddc6628

Kitartást kívánok Nektek és azt, hogy sokáig tünetmentes legyen a kutyusod!!!

puszitküld puszitküld
tchristee
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 2. Kedd 23:29    Hozzászólás témája: diszplázia a westiknél Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Én még új vagyok itt, de gondoltam hátha tudtok segíteni. 11 hónapos a westim, és diszpláziát állapított meg nála a doki. Futás közben ugrál a hátsó lábára, és ha megáll, felemeli. Néha fájlalja, sokat fekszik. A doki porcerősítőt irt fel neki, és ajánlotta a műtétet. Van aki tud esetleg más módszert is, mert a műtét elég drága úgy hallottam.
Köszönöm
Tchristee
Vissza az elejére
tchristee jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [2 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu