Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Jan. 20. Szombat 4:18
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
szobatisztaság
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat. 1 / 1 oldal [6 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 16. Péntek 22:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A téma lezárva. Megkérnék mindenkit, hogy ne hozzatok létre új topicot, ha nem muszáj. Előre is köszönettel: Adri
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 13. Kedd 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Igen, én is attól tartok, h Kolbi egyszer csak megunja és megforgatja a szemtelen kölyköt Razz
Fura, h Kolbi azért sokkal idősebb Frodinál (Frodi most volt 6 hónapos), vagy lehet, h épp ezért nem érzi még konkurenciának?
Vissza az elejére
Kockásfülűnyúl jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 60

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 13. Kedd 13:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kockásfülűnyúl írta:
Teljesen rá voltam görcsölve a szobatisztaság kérdésre mérges
Aztán a kutya (épp olyan gyorsan és egyszerűen , mint anno a fiam) megoldotta.
Jött a jó idő Cool , és az egész napos bennt pocolást felváltotta a bandázás a két kinti kutyahaverral.Éjszaka vagy ha elmegyünk itthonról, akkor még teszek ki kutyapapírt a biztonság kedvéért, de ki szokta bírni lol

A kérdésem a kinti cimbikkel kapcsolatos: arra figyeltem fel, h Frodi megjelöli (lepisili) Kolbászt (4 éves kistestű keverék ebünket).Egyszerűen odaáll mellé, felemeli a hátsó lábát és ahol éri a szerencsétlent.
A másik kutyust (Radar-10 hónapos németjuhász) nem inzultálja ilyen módon.
Kolbi egyenlőre tűri, de attól tartok h egyszer ráun.
Van valami oka a kutya megjelölésnek? Ez az én kutyám, v valami ilyesmi???

Szemforgató Szegény Kolbász!!!!!
Nekem lány kutyusaim vannak,és ivartalanítottak,ilyet nem tapasztaltam.
Azt igen,hogy felüljelölik egymás pisijét,de az se vészes.Gondolom azt akarja ezzel mutatni,hogy ő a falkavezér,de ez csak tipp tőlem.
Minden esetre szegény Kolbászt sajnálom,aztán majd az is lehet,hogy helyre teszi egyszer Frodi egóját!!! nagy vigyor
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kockásfülűnyúl
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 13. Kedd 8:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Teljesen rá voltam görcsölve a szobatisztaság kérdésre mérges
Aztán a kutya (épp olyan gyorsan és egyszerűen , mint anno a fiam) megoldotta.
Jött a jó idő Cool , és az egész napos bennt pocolást felváltotta a bandázás a két kinti kutyahaverral.Éjszaka vagy ha elmegyünk itthonról, akkor még teszek ki kutyapapírt a biztonság kedvéért, de ki szokta bírni lol

A kérdésem a kinti cimbikkel kapcsolatos: arra figyeltem fel, h Frodi megjelöli (lepisili) Kolbászt (4 éves kistestű keverék ebünket).Egyszerűen odaáll mellé, felemeli a hátsó lábát és ahol éri a szerencsétlent.
A másik kutyust (Radar-10 hónapos németjuhász) nem inzultálja ilyen módon.
Kolbi egyenlőre tűri, de attól tartok h egyszer ráun.
Van valami oka a kutya megjelölésnek? Ez az én kutyám, v valami ilyesmi???
Vissza az elejére
Kockásfülűnyúl jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 60

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 27. Szerda 16:22    Hozzászólás témája: Re: szobatisztaság
Téma leírása: szobatisztaság
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Soós Ibolya írta:
Sűrgős ! Kedveseim komoly gondom van ! a kutyám aki 2hónapja van nálam 3 hete sétáltatás előtt a szőnyegre piszkít ... : Embarassed pedig reggel este mindig leviszem . pusszancs Ibolya

Szióka!!!!

Ha jól emlékszem,akkor már van ilyen téma,majd mindjárt megnézem.
Így nagyon nehéz tanácsot adni,hogy nem tudjuk mennyi idős a kutyus.
Változó a kutyusoknál a szobatisztaság kialakulása.Ráadásul,ha fiatal a kutyus,akkor kevés a kétszeri levitele.
Esetleg lehet a kaki amiatt is,hogy valami olyan kajcit kapott,ami a kis pocijának nem esett jól!!!
Csak azt tudom írni,hogy nagy-nagy türelem kell,rengeteg dícséret amikor sikerül lenn elvégeznie a dolgát.Van olyan kutyus,aki 4-5 hónapos korára szobatiszta,de van,akinél még 7 hónaposen is előfordulnak balesetek!!
Szóval csak türelem,türelem!!

Jól emlékeztem,már volt ilyen téma,beteszem neked ide a linkjét,érdemes visszaolvasnod,hátha találsz hasznos tanácsokat!!!
http://pet.site.hu/viewtopic.php?t=74
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Soós Ibolya
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 27. Szerda 9:40    Hozzászólás témája: szobatisztaság
Téma leírása: szobatisztaság
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sűrgős ! Kedveseim komoly gondom van ! a kutyám aki 2hónapja van nálam 3 hete sétáltatás előtt a szőnyegre piszkít ... : Embarassed pedig reggel este mindig leviszem . pusszancs Ibolya
Vissza az elejére
Soós Ibolya jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat. 1 / 1 oldal [6 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu