Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Aug. 21. Kedd 14:56
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cane Corso
Ugrás:  
Cane Corso
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 2 oldal [30 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2
Szerző Üzenet
nikolett
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 11. Csütörtök 9:05    Hozzászólás témája: Re: Cane Corso
Téma leírása: Szia Anild, én picit későn akadtam erre az oldalra, de örülök, hogy egyre több embert érdekelnek a cane corsók. Nekem is van egy 'kislányom', Ő most szeptemberben lesz 4 éves. Tündéri aranyos.Nagyon tud szeretni és iszonyatosan ragaszkodó, pedig sokan fél
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="Nina"][quote="anild"]Sziasztok!
Lehet, hogy csak én vagyok a vak, de sehol sem találtam erről fajtáról se leírást,se képet...
Szerintem gyönyörűek ezek a kutyusok is, és nagyon örülnék, ha tudnék olyan emberekkel találkozni,akik ismerik, vagy éppen ellenkezőleg, nem ismerik, de szeretnék megismerni őket...[/quote]
Sziasztok!
Szia Anild!
Ha többet szeretnél meg tudni erről a fajtáról ajánlom figyelmedbe a www.kutya.hu web oldalt (fajtaismertető), és annak fórum részét is, igaz a Cane Corsos fórum "kicsit" lapos, de van 1-2 kép, de még ezen fórumon is szoktak lenni Corsosok: Perro de Presa Canario (mellesleg a két fajta eléggé hasonló ) és ha ezek után sem tudtad kielégíteni kíváncsiságodat akkor nézd még meg a www.startlap.hu/hobbiállat/kutya.lap.hu fóruma itt állítólag több Corsos van...[/quote]
Vissza az elejére
nikolett jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Nina
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 27. Szerda 18:28    Hozzászólás témája: Re: Cane Corso Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

anild írta:
Sziasztok!
Lehet, hogy csak én vagyok a vak, de sehol sem találtam erről fajtáról se leírást,se képet...
Szerintem gyönyörűek ezek a kutyusok is, és nagyon örülnék, ha tudnék olyan emberekkel találkozni,akik ismerik, vagy éppen ellenkezőleg, nem ismerik, de szeretnék megismerni őket...

Sziasztok!
Szia Anild!
Ha többet szeretnél meg tudni erről a fajtáról ajánlom figyelmedbe a www.kutya.hu web oldalt (fajtaismertető), és annak fórum részét is, igaz a Cane Corsos fórum "kicsit" lapos, de van 1-2 kép, de még ezen fórumon is szoktak lenni Corsosok: Perro de Presa Canario (mellesleg a két fajta eléggé hasonló ) és ha ezek után sem tudtad kielégíteni kíváncsiságodat akkor nézd még meg a www.startlap.hu/hobbiállat/kutya.lap.hu fóruma itt állítólag több Corsos van...
Vissza az elejére
Nina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Notte
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 23. Szombat 11:26    Hozzászólás témája: Re: Cane Corso Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

anild írta:
Sziasztok!
Szerintem gyönyörűek ezek a kutyusok is, és nagyon örülnék, ha tudnék olyan emberekkel találkozni,akik ismerik, vagy éppen ellenkezőleg, nem ismerik, de szeretnék megismerni őket...

én egy cikket olvastam róluk,és nagyon tetszett amit ott írtak a Cane Corsokról.
Nagyon szép a kutyusod!!!! lol
Magyarországon gondolom nem sok van belőlük...
Te hogy döntöttél emellett a fajta mellett?
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 24. Péntek 11:58    Hozzászólás témája: Re: Cane Corso Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

anild írta:
Sziasztok!

Szia Anild,

Ezidáig még nem jelezte más, hogy szeretné ha nyitnánk alfórumot Cane Corso témában, ezért nem találtad.
Ezt most pótoljuk -> Cane Corsó alfórum és galéria.
Szólj hozzá, töltsd fel képeid!
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
anild
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 24. Péntek 9:42    Hozzászólás témája: Cane Corso Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 2 oldal [30 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cane Corso
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu