Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Feb. 21. Szerda 12:08
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cane Corso
Ugrás:  
Cane Corso
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [30 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Szerző Üzenet
vjosi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 13. Szombat 8:10    Hozzászólás témája: corso Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Gyerek át ide:

http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=6939

Ott minden nap oldalakat írunk tele, itt meg látod, hogy alig mozog a topic Szomorú

Ők az én kutyáim:

Marcus

http://gallery.site.hu/d/2294234-2/Marcus_14_honapos_6.JPG

http://gallery.site.hu/d/3122937-2/new-2xx.jpg

Tora

http://gallery.site.hu/d/2982124-2/Tora_4-5_honapos_72.jpg

http://gallery.site.hu/d/3016153-2/Tora_4-5_honapos_87.jpg

http://gallery.site.hu/d/3062392-2/Tora_5_honapos_6.jpg
Vissza az elejére
vjosi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
romol
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 12. Péntek 15:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdv!Most bukkantam rá a fórumra, még zsir új vagyok errefele.
Örülök, hogy vannak itt hozzáértő ebmerek, és olyanok is, akik esetleg kevesebbet tudnak a fajtáról, de nagy érdeklődéssel olvassák a tapasztalatokat.
Van egy 2,5 éves fekete csajszi és egy 9 hónapos szintén fekete fiú corsonk. Mindkettő érdekes ősöktől csehországból.
Hozzáfűznivalóm az érdeklődők felé:nehéz lenne hűségesebb és értelmesebb kutyát találni náluk, pedig sok kutyussal volt már dolgom... nagytaps
Lehet, hogy ár meghaladja az itt olvasottakat is, viszont ez az egyetlen módja annak, hogy az ember pénzért önzetlen szeretetet kapjon... Mosoly
vjosi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 28. Csütörtök 14:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
vjosi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vjosi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 28. Csütörtök 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

-Crash- írta:
Örülök, hogy nem akartál megbántani a leveleddel egy kissrácot. Én az édesanyja vagyok, és tudom, hogy egy kamasz minden nap mást szeretne, de azt azonnal. Az, hogy a fórumon érdeklődött tenyészet után csak azért volt, mert gyerek, de valóban jártunk tenyésztőknél. És megmondom őszintén tényleg találkoztunk "szaporítóval" is. Ha kutyát veszünk - és erről sem írhatott mást a fiam, mivel ténylegesen nem ő veszi - az árának felső határát az édesapja szabja meg, és szerintem ez így van rendjén. Tudod, nem kiállítási kutyát szeretnénk, hanem családi kedvencet, aki mellesleg nem fog mindenkit beengedni. Nekünk most egy szem basset hound kutyánk van, nos mellette az nem jön be aki nem akar. Volt egy dobink, akit szintén nagyon szerettünk, de sajnos beteg lett, és az állatorvos elaltatta mivel nem volt esély a felépülésére. Akkor a fiam azt mondta, soha többet kutyát, ezért örültünk meg, amikor megmutatta ennek a kutyusnak a képét. Nem fogom elkapkodni a vásárlást, mert télire nem veszünk kutyát, de a tartási költségekkel azért tisztában vagyok. Bár az a lényeg, hogy a gyerek felelősséget tanuljon. Szerintem. Találtunk tenyésztőt, tetszenek a kutyusok, úgy gondolom, onnan hozunk majd egy kis feketét./Bár nekem a szüke jobban tetszik, a csíkosat pedig a férjem szavazta le./ Én laikus vagyok. De egy biztos, ha hozzánk kutya kerül - akármilyen színű és fajtájú legyen is, - mi nagyon fogjuk szeretni.
És a végére még annyit, egy tenyésztőt sem akarok megsérteni, eddig valamennyi kutyánk korrekt és megbízható tenyészetből származott, és mindig azt kaptunk az árért, amit szerettünk volna.
De azért szerintem abban megegyezhetünk, hogy igenis oda kell figyelni, honnan vásárolsz kutyát. Hiszen a hidetésekből Te is - aki a leveledből ítélve nagyon is jól értessz ehhez a fajtához, és sokkat többet tudsz arról mit kell látni egy kutyuson mint mi ,akik teljesen laikusok vagyunk - alig 4 mellett tetted le a voksodat, és az azért nem túl jó arány.
Köszönöm segítő észrevételedet!

integet

Nem akartam megbántani valóban. Tényleg távol álljon tőlem. Nekem van egy-két rossz tapasztalatom corso ügyben. Egyrészből a honnan, mit veszünk kérdésben, más részt a gazdik hozzáállásában és tapasztalatában. Nekem Marccus az első corsom. Nagyon Boldog Én próbáltam gondosan választani (kb. 10 éve szeretnék egy ilyen kutyust), szerencsésnek mondhatom magam a kutyát illetően, mert messze túlszárnyalta azt, ami vele szemben - mondjuk úgy- elvárás volt.
Még hátra van a dp röntgenje, nagyon izgulok. Bár ő két dp mentes szülőtől származik, és a törzskönyvön is sok szűrt kutya van, de hát a genetikába nem sok beleszólásom van.
Az én fiam az ősszel volt 14 Nagyon Boldog Óriási kutyamániája van, viszont sok dologgal nem értettem egyet, amit ő kitalált ez ügyben. Jelenleg két kutyánk van, a corso és egy roti-tacsi keverék. Levi tervuerent szeretne - igaz, némi rásegítéssel lol. Én úgy gondoltam, hogy már elég nagy ahhoz, hogy a kutyát teljes mértékben ellássa. Így ehhez mérten választottam neki fajtákat, amiket jól átbeszéltünk. Neki közülük ez tetszett a legjobban. (pl. a férjemnek nem tetszik, de mivel nem az övé lesz Nagyon Boldog ...) Még egy corso szukát szeretnék, így a fiam kutyája csak akkor jöhet, ha a kevérek kutyus már nem lesz - s mivel Roy még csak négy éves, így egyenlőre vele gyakorol és szabadidejében kijár a menhelyre segíteni. Ha igazán érdeklik a kutyák, akkor ki fog tartani egy pár évig, és valóban jó gazdija lesz a kis belgának Wink A két corso még az ő kutyavásárlási terve előtt be lett ide tervezve, és ő ezt teljes mértékben tudomásul is vette.
Sok szülőnek sajnos halvány fogalma sincs a kutyatartásról Sír vagy nagyon szomorú sőt, még magáról a kutyáról sem. Aztán ha gond van, természetesen a kutya issza meg a levét az egésznek. mérges
Amit írtál, abból ítélve nem ebbe a kategóriába tartoztok, és ennek őszintén örülök Nagyon Boldog Az az igazság - így a leveled után Wink -, őszintén örülök, hogy corsotok lesz taps Úgy érzem, hogy jó helye lesz nálatok Nagyon Boldog
Vissza az elejére
-Crash-
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 28. Csütörtök 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Örülök, hogy nem akartál megbántani a leveleddel egy kissrácot. Én az édesanyja vagyok, és tudom, hogy egy kamasz minden nap mást szeretne, de azt azonnal. Az, hogy a fórumon érdeklődött tenyészet után csak azért volt, mert gyerek, de valóban jártunk tenyésztőknél. És megmondom őszintén tényleg találkoztunk "szaporítóval" is. Ha kutyát veszünk - és erről sem írhatott mást a fiam, mivel ténylegesen nem ő veszi - az árának felső határát az édesapja szabja meg, és szerintem ez így van rendjén. Tudod, nem kiállítási kutyát szeretnénk, hanem családi kedvencet, aki mellesleg nem fog mindenkit beengedni. Nekünk most egy szem basset hound kutyánk van, nos mellette az nem jön be aki nem akar. Volt egy dobink, akit szintén nagyon szerettünk, de sajnos beteg lett, és az állatorvos elaltatta mivel nem volt esély a felépülésére. Akkor a fiam azt mondta, soha többet kutyát, ezért örültünk meg, amikor megmutatta ennek a kutyusnak a képét. Nem fogom elkapkodni a vásárlást, mert télire nem veszünk kutyát, de a tartási költségekkel azért tisztában vagyok. Bár az a lényeg, hogy a gyerek felelősséget tanuljon. Szerintem. Találtunk tenyésztőt, tetszenek a kutyusok, úgy gondolom, onnan hozunk majd egy kis feketét./Bár nekem a szüke jobban tetszik, a csíkosat pedig a férjem szavazta le./ Én laikus vagyok. De egy biztos, ha hozzánk kutya kerül - akármilyen színű és fajtájú legyen is, - mi nagyon fogjuk szeretni.
És a végére még annyit, egy tenyésztőt sem akarok megsérteni, eddig valamennyi kutyánk korrekt és megbízható tenyészetből származott, és mindig azt kaptunk az árért, amit szerettünk volna.
De azért szerintem abban megegyezhetünk, hogy igenis oda kell figyelni, honnan vásárolsz kutyát. Hiszen a hidetésekből Te is - aki a leveledből ítélve nagyon is jól értessz ehhez a fajtához, és sokkat többet tudsz arról mit kell látni egy kutyuson mint mi ,akik teljesen laikusok vagyunk - alig 4 mellett tetted le a voksodat, és az azért nem túl jó arány.
Köszönöm segítő észrevételedet!
Vissza az elejére
-Crash- jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vjosi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 28. Csütörtök 0:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

-Crash- írta:
10 éve vettünk egy dobit, akkor 50e Ft volt az ára. Azt, hogy ha veszünk mennyiért veszünk, apukám tudja. Kis élt éreztem a válaszodban, de hidd el, más is vehet magának jó kutyát. De azért köszi az észrevételt az árról. És én éppúgy fogok örülni a kutyusnak, ahogy te is örültél neki.

Igen, a szüleim vesznek kutyát ..... ez ütöttem meg a fülem. Nem minden szülő van tisztában az árakkal. Aztán valóban jön a gagyi és olcsó kutya, a töménytelen bajjal, az vásáró meg meg van sértődve, hogy a kutya nem válik be.
A másik fura dolog a gagyi kutya. Nos, a dec. Kutyában 16 hirdetés jelent meg, kiskutya ügyben. Ebből négy mellett garantáltan le tudom tenni a voksot. Persze, egy-egy rossz kutyát egy jó tenyészetből is.
Nekem az is érdekes volt, hogy itt a fórumon ajánljanak neked tenyészetet. Tudod, vásárlás előtt legalább a fele hirdetőt illenék felkeresni, nem csak egyet vagy esetleg még egyet.
Temészetesen mindenki vehet jó kutyát, nem csak én lol Egyébként nem állítottam, hogy jó. Az egy dolog, hogy amiért hozzánk került, abban tökéletesen bevált. Szóval venni mindenki tud valóban, de a hiba a tartásnál elkezdődik sokszor. Mert szép kutya és már láttam képen, esetleg egyszer egyet élőben. Nos, ez kevés. Ezért lehetet él a válaszomban. Nem akartalak megbántani. Távol álljon tőlem!
Viszont, ha egy-két nevesebb tenyészetet meglátogaszt (nem csak egyet) akkor ott biztosan láthattál volna kedvedre való kutyát. Azt nem tudom, hogy mennyire értessz a corsohoz. Sajnos láttam már olyat, hogy a kölyök kinézetében pont azt kifogásolta a vásárló, ami a fajtánál követelmény Sír vagy nagyon szomorú
Még egyszer, nem akartalak megbántani, csak jó szándék vezetett. Az árat azért írtam, mert egy kutya "fenntartásában" a vételár elenyésző összeg! Pl. az én kutyám eddig (8 hónapos) kb. 300. 000 Ft-ban van (ebben cakkumpakk minden - a kenneltől a védőoltásig, kiállítás, kutyasuli, betegség, kaja, felszerelés, táp. kieg. stb.

Anno az első tenyész kutyám 17 évvel ezelőtt 20. 000 Ft-ért vettem Nagyon Boldog
De nem az ár a lényeg. Hanem az, hogy szeressétek és jó helye legyen! integet pattog pattog pattog
Vissza az elejére
-Crash-
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 26. Kedd 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

10 éve vettünk egy dobit, akkor 50e Ft volt az ára. Azt, hogy ha veszünk mennyiért veszünk, apukám tudja. Kis élt éreztem a válaszodban, de hidd el, más is vehet magának jó kutyát. De azért köszi az észrevételt az árról. És én éppúgy fogok örülni a kutyusnak, ahogy te is örültél neki.
Vissza az elejére
-Crash- jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vjosi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 26. Kedd 16:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

-Crash- írta:
Már megnéztünk egy-két tenyészetet. Gagyi kutya nem kell.

Azért az újságban nem csak gagyi tenyészet van Mad

Az árra meg készültél ugye? Én tavaly 130. 000 Ft vettem az én kutyám. És ez egy átlag ár. Nem kiállítási kutyát vettem.
Vissza az elejére
-Crash-
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 26. Kedd 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lol
Szia Mindenki!

Megtaláltuk a kutyust, akit kerestünk! Köszi mindenkinek a segítséget! Sziasztok!
Vissza az elejére
-Crash-
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 26. Kedd 13:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az az igazság, hogy voltunk tenyésztőnél /nem akarom nevesíteni/, de a kutyusok... hát nem voltak az igaziak. A barátunk vett ott egy kölyköt, de kiderült, hogy minden baja volt, és még idegileg sem volt rendben. Hát ezt szeretném elkerülni. A fórumon olyan szép kiskutyákat látni, biztos akad tenyésztő, aki az áráért formás és egészséges kutyát ad el. Nem akarok senkit megsérteni, de ezen a fórumon százszor szebbek a képeken a kutyák, mint a tenyésztőnél, ahol jártunk.
Vissza az elejére
-Crash-
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 26. Kedd 13:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Már megnéztünk egy-két tenyészetet. Gagyi kutya nem kell.
Vissza az elejére
vjosi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 25. Hétfő 18:21    Hozzászólás témája: Re: cane corso Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

-Crash- írta:
Segítsetek légyszi! Ha tudtok valakit, aki tud nekem segíteni, hol vehetnek anyukámék nyár elejére cane corso kiskutyát, akkor írjatok nekem privát üzit! Törzskönyves kutyust szeretnénk, és lehetőleg fekete színüt. Előre is köszönöm! Crash Razz

Nézegessétek a Kutya újság hirdetéseit. Nagyon Boldog
Vissza az elejére
-Crash-
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 25. Hétfő 11:50    Hozzászólás témája: cane corso Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Segítsetek légyszi! Ha tudtok valakit, aki tud nekem segíteni, hol vehetnek anyukámék nyár elejére cane corso kiskutyát, akkor írjatok nekem privát üzit! Törzskönyves kutyust szeretnénk, és lehetőleg fekete színüt. Előre is köszönöm! Crash Razz
Vissza az elejére
-Crash-
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 25. Hétfő 11:49    Hozzászólás témája: cane corso Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Segítsetek légyszi! Ha tudtok valakit, aki tud nekem segíteni, hol vehetnek aanyukámét nyár elejére cane corso kiskutyát, akkor írjatok nekem privát üzit! Törzskönyves kutyust szeretnék, és lehetőleg fekete színüt. Előre is köszönöm! Crash Razz
Vissza az elejére
vjosi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 22. Péntek 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

-Crash- írta:
Hello!

Majd ma megkérdezem a szüleimet hogy mennyit szánnának a kutyusra Cool

integet

Sokba fog kerülni, de ha nem törzskönyveset szeretnél, akkor 30.000 - 40.000 körül már tudtok venni.

http://gallery.site.hu/d/1408354-2/Marcus_7_honapos_41.JPG
Vissza az elejére
-Crash-
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 14. Csütörtök 19:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello!

Majd ma megkérdezem a szüleimet hogy mennyit szánnának a kutyusra Cool
Vissza az elejére
anild
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 17. Hétfő 15:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Én pontosan nem tudom az árakat eruoben, de magyar tenyésztőktől olyat hallottam, hogy egy "jobb" kutya 50 000 Ft-tól indul, de a nevesebb kenelek inkább 100 - 120 000 Ft-ért adják a kutyáikat. Ha kiképzett munkakutya kell, akkor nem ritka a 400 000 Ft sem. Attól függ, mire szeretnéd hesználni a kutyát...
Sok sikert!

anild
Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 14. Szerda 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Mostanában egyre felkapottabb ez a fajta és magam is kacérkodom a gondolattal, hogy szert teszek egyre. A kérdésem az lenne, hogy mennyibe kerülnek ezek a kutyusok? Néztem egypár honlapot, de a tenyésztők szemérmesek a pénzzel kapcsolatban, vagy kikötik, hogy csak "igényeseknek"...az hány EUR?
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
anild
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 21. Kedd 16:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SOS!!!
Szia!

Segítséget szeretnék kérni. A gondom az lenne, hogy hamarosan (1-3 napon belül) Bogi kutyánknak kiskutyái lesznek. Én mindenképpen szeretnék egynek gazdit találni, de ha többre is lenne jelentkező, az se lenne gond...
Az anyuka egy Cane Corso - tudom, ritka kutya, kevesen ismerik, ezért küldök róla képet
Az apuka egy Újfullandi. Biztos szépek lesznek a kicsik, viszont az is tény, hogy nagyra fognak nőni, így csak kertesházba érdemes őket elvinni. (kb 50 kg-ra fog megnőni). Kiskorában sokat eszik, de mire felnő, nem eszik többet egy átlag kutyánál.
Ha nem találok gazdit, el kell őket altatni.....
Ezért kérlek, ha tudsz segíts! Nekem az jó, ha nem Neked, hanem egy ismerősödnek kell, csak ne kelljen elpusztulniuk!
Kérem, csak biztos gazdi jelentkezzen, mert nálunk több kutyus nem maradhat (így is van kettő)
Ha valakinek kell, kb 6 hét múlva lehet őket elvinni.

Köszönöm

Antal Ildikó

Képek az anyukáról: http://pet.site.hu/u/anild/Bogi/
anild
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 14. Kedd 18:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Alice írta:
Szia Anild!

Én is corso gazdi vagyok és szívesen beszélgetnék róluk,sőt még a találkozónak is örülnék.Az enyém még nem látott fajtabélit.Nagyon játékos,de a mérete miatt egy gazdi sem engedi oda hozzá a kedvencét.Tény,hogy erre felé nem sokan vannak az ő súlycsoportjában.
Te merre felé vagy?Mi Újpesten

Szia!!

Mi sajna egy kicsit messze vagyunk, Salgótarjánban élunk...
Nem csodálom, hogy félnek egy picit a gazdik lol
Mennyi idős a kutyus? Hogy hívják?
Kép van fent róla?
anild
Alice
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 13. Hétfő 22:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Anild!

Én is corso gazdi vagyok és szívesen beszélgetnék róluk,sőt még a találkozónak is örülnék.Az enyém még nem látott fajtabélit.Nagyon játékos,de a mérete miatt egy gazdi sem engedi oda hozzá a kedvencét.Tény,hogy erre felé nem sokan vannak az ő súlycsoportjában.
Te merre felé vagy?Mi Újpesten
anild
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 9. Csütörtök 16:55    Hozzászólás témája: Re: Cane Corso Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Notte írta:
anild írta:
Sziasztok!
Lehet, hogy csak én vagyok a vak, de sehol sem találtam erről fajtáról se leírást,se képet...
Szerintem gyönyörűek ezek a kutyusok is, és nagyon örülnék, ha tudnék olyan emberekkel találkozni,akik ismerik, vagy éppen ellenkezőleg, nem ismerik, de szeretnék megismerni őket...

én egy cikket olvastam róluk,és nagyon tetszett amit ott írtak a Cane Corsokról.
Nagyon szép a kutyusod!!!! lol
Magyarországon gondolom nem sok van belőlük...
Te hogy döntöttél emellett a fajta mellett?

Szia!

Mi "albérlőként" kaptuk Boglárkát már vagy 4 éve... És még mindig velünk van. Lehet, hogy most kicsik is lesznek...De senki sem tudja megmondani, hogy valóban, vagy csak úgy viselkedik:)
Nina
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 6. Péntek 20:31    Hozzászólás témája: SEGÍTS!!!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok!
ezt mailt kaptam, aki tud segítsen!!!!!!!!

szia! ne haragudj, hogy levelemmel zavarlak, de a csoport névből iitélve kanári szigeteki rajongók vagytok.
dec 30.-án Nyíregyházán találtam egy 4-5 év körüli tigriscsíkos, fülvágott kan kutyát. csonsovány(14kg)tet.szám nem olvasható, barátságos, alapengedelmes kutya. állatkórházba vittem, ahhol még mindig kezelés altt áll. ha tudtok valakit, akinek a környéken eltünt, vagy be tudja fogadni, segítsetek!! azt is megköszönöm, ha adtok olyan címeket, ahhol még hírdethetném.mentsük meg szegényt!4
köszönöm, további kitartást munkádhoz, tanulmányaidhoz.
Hornyai Vanda
Vissza az elejére
Nina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zven
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 9. Vasárnap 11:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sajnos nem tudok túl sokat magáról a fajtáról, de külsőre nagyon tetszenek ezek a kutyik.(:
[img]www.dovespringscanecorso.com/images/032305updates/omegafront.jpg[/img]
Vissza az elejére
Zven jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nina
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 11. Csütörtök 18:58    Hozzászólás témája: Re: Cane Corso Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia nikolett!
Esetleg van képed is a kutyádról??? És ha szépen kérlek meg is mutatnád!??? Az az igazság,h nagyon kíváncsi vagyok! Nekem is van egy, de ő kisfiú, viszont ő decemberben lesz 4. Te hordod kiállításokra???
Vissza az elejére
Nina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 2 oldal [30 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cane Corso
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu