Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Jan. 22. Hétfő 15:14
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Kiállítások
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 141 / 141 oldal [3512 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 139, 140, 141
Szerző Üzenet
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 50

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 22. Szerda 17:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pedig egy ilyen igéretes kezdet után komoly babérok várják a fiatalurat.
Én az októberi indulásra, mármint nevezésre szavazok! lol színváltós pattogós

Lilike esti szotyizását a szponzorálja! Az utazásoknál kényelmét az biztosítja!
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 22. Szerda 9:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mi már nagyon rég voltunk.. bõgõmasina
Itt megnézhetitek: KÉPEK
és...a büszkeségeink:

nagyszerû

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 22. Szerda 9:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
Tényleg hányan járnak a fórumról kiállításra? Mármint nevezni a kutyit?

Amióta én itt vagyok, csak Rumy indított kuttyot, de korábban többen is jártak.
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 22. Szerda 9:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:

Hát..ennek egyetlen egy oka van. Mivel se jogsim, se kocsim (najó, azmég csakcsak lenne..) nemigazán tudom megközelíteni a vidéki kiállításokat, de még a pestire is macera kijutni. A másik ok, hogy egyedül írtó nehéz Fortit kikészíteni, fogni kell a fejét, hogy ne rángassa, közben meg tupírozni..kész kínszenvedés..de még ezt is beválallnám, ha valahogy el tudnánk jutni oda Mosoly az a baj, hogy nem csak a kutyut kell vinni, hanem akkor már asztal, székek, szépítőszerek..vonattal semmi esély eljutni Szemforgató
Most nézem, hogy októberben lesz Pesten, talán arra benevezünk.. Wink

Szerintem sokat örülnének az itteniek közül, ha segíthetnének neked. Minden esetre szívesen megnéznélek benneteket októberben! lol

Tényleg hányan járnak a fórumról kiállításra? Mármint nevezni a kutyit?

Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Ágnes
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 22. Szerda 9:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Ágnes írta:
Miért nem neveztek?

Hát..ennek egyetlen egy oka van. Mivel se jogsim, se kocsim (najó, azmég csakcsak lenne..) nemigazán tudom megközelíteni a vidéki kiállításokat, de még a pestire is macera kijutni. A másik ok, hogy egyedül írtó nehéz Fortit kikészíteni, fogni kell a fejét, hogy ne rángassa, közben meg tupírozni..kész kínszenvedés..de még ezt is beválallnám, ha valahogy el tudnánk jutni oda Mosoly az a baj, hogy nem csak a kutyut kell vinni, hanem akkor már asztal, székek, szépítőszerek..vonattal semmi esély eljutni Szemforgató
Meg ősszel tervezek elmenni vezetni tanulni..talán az is közelebb hoz a dologhoz.
Amíg meg még volt lehetőség kocsival menni, akkor meg még pénzem nem volt rá, mert egyetemista voltam. Szal, nem akar ez nekünk összejönni...de szerintem Forti nem bánja Wink

Remélem összejön a jogsi és tudtok nevezni!
Ha októberban neveztek akkor lehet, hogy Lédával meglesünk titeket Mosoly

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 22. Szerda 9:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Pati írta:
Vagy ti nem jártok vidéki, (dunántúli) kiállitásokra? lol

Mi nem járunk kiállításra??? najó, kb egy éve már tényleg nem voltunk Összezavart de csak azért, mert mi csak úgy nézőként már nemigen mehetünk, akkor már "muszáj" lenne benevezni... nagy vigyor

.........úgy gondoltam, hogy mióta én zsengén elkezdtem (2x). Embarassed

Vissza az elejére
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 22. Szerda 8:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Pati írta:

Na tessék !
Elmegy 2 kiállításra, oszt még mi leszünk kioktatva lol

No ugye, mert igazam van. A pápainak még csak topikot sem csináltatok! bõgõmasina Olyan messze van tőletek.

Vissza az elejére
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 22. Szerda 8:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ágnes írta:
Miért nem neveztek?

Meg ősszel tervezek elmenni vezetni tanulni..talán az is közelebb hoz a dologhoz.
Amíg meg még volt lehetőség kocsival menni, akkor meg még pénzem nem volt rá, mert egyetemista voltam. Szal, nem akar ez nekünk összejönni...de szerintem Forti nem bánja Wink

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ágnes
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 22. Szerda 8:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Pati írta:

Mi nem járunk kiállításra??? najó, kb egy éve már tényleg nem voltunk Összezavart de csak azért, mert mi csak úgy nézőként már nemigen mehetünk, akkor már "muszáj" lenne benevezni... nagy vigyor

Miért nem neveztek?

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 22. Szerda 8:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:

Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 22. Szerda 8:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:

Na tessék !
Elmegy 2 kiállításra, oszt még mi leszünk kioktatva lol
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 22. Szerda 7:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Pati írta:
Miért is nem hallottam még Bogyeszről?

talán keveset jársz a fórumra, vagy a talikra...

Értem a célzást, de nem egyszerű a dolog. A fórumon pedig csak Pöttyről olvastam eddig.

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 141 / 141 oldal [3512 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 139, 140, 141
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu