Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Szept. 26. Szerda 2:16
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Beagle
Ugrás:  
Segítséget kérek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [2 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Szutyesz
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 21. Kedd 7:30    Hozzászólás témája: Re: Segítséget kérek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Soleil!

Próbáltam neked e-mailt küldeni, de tele a postafiókod. Később újra próbálom.

Szia
soleil
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 20. Hétfő 15:20    Hozzászólás témája: Segítséget kérek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Fiatal budapesti lány vagyok, egy gyönyörű 2 éves kan beagle tulajdonosa. A kutya a mindenem, de sajnos az élet közbeszólt. Szeptembertől felvételt nyertem egy párizsi egyetemre, nagy örömömre. Az iskola 1 éves, csakhogy a kutyust nem vihetem magammal, merthogy nem találtam olyan albérletet, ahová állatot is lehet vinni.
Keresem azt a segítőkész és megbízható kutyatulajdonost, aki befogadná az én kis Soleil-emet 1 évre. Természetesen havonta küldenék pénz etetésre és oltásokra, sőt ha esetleg van olyan alapítvány amelyet tudnék támogatni a kutya őrzéséért cserében, akkor azt is szívesen megtenném. Menhelyre soha nem adnám, a panziók viszont iszonyatos áron vannak.
Esetleg van valakinek valami ötlete?
Előre is köszönöm a segítséget!
Földes Veronika pocmac@hotmail.com
Vissza az elejére
soleil jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [2 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Beagle
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu