Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Jan. 16. Kedd 18:25
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Golden retriever
Ugrás:  
Golden retriever
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 63 oldal [1558 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, ..., 61, 62, 63 Következő
Szerző Üzenet
petke01
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 27. Péntek 12:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kukucs!
Bekukkantottam, azt hittem már rég meghalt a fórum, de örömmel tapasztaltam, hogy mégsem.
Úgy néz ki, mi Mayával már túl vagyunk a bundaváltáson, pár hétig szőrt nyeltem, de lényeg, hogy most már a csinosabb tavaszi kis szőröcskéje van. Tegnap Besszit meglátogatta a kutyakozmetikus, ugyhogy mi már nagyon várjuk a tavaszt.
Majd ha lesz aktuális képem feltöltöm.
És akkor veletek mizus?
Pocka, akkor hozzátok lassan új családtag érkezik?
Vissza az elejére
petke01 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
pocka
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 11. Szerda 18:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Megnéztem a te Mázlidat, nagyon aranyos! Mosoly
Jársz vele suliba, vagy valahová? Nagyon okos fajta!
Majd tegyél fel még képeket, ahol látszik jobban a kutyus! kosárlabda
Vissza az elejére
pocka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Sookie
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 10. Kedd 19:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
köszönöm szépen a válaszodat.hát sajnálom én is h lekéstem erről ha én ezt hamrabb tudom:SSzomorú
Képzeld az én kutyusom neve is Mázli Mosoly
beszúrni nem tudtam a képet de az albumomban van egy kép róla de még fogok feltölteni többet is!Mosoly
Vissza az elejére
Sookie jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Jucc84
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 10. Kedd 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="pocka"]
Jucc84 írta:
pocka írta:
Jucc84 írta:
Szia!

Nézegetjük az oldalakat, van már egy pár kiszemelt kennel, de majd még ezután kezdünk el telefonálgatni, mivel mindenhol azt írták, hogy tavasszal várhatóak a kölykök!
Sajnálom, hogy ennyire nem látogatott az oldal, pedig én minden nap rákukkantok...
Neked megvan már az új kis családtagod?

Jucc

Rendben, nézzétek csak! Mosoly
Az én kis jövevényem majd április elején jön! Már várom nagyon. A kiskutyám meghalt, és az ő nevét örökli meg.

ÚÚÚÚÚ...az mindjárt itt is van!!!
Elhiszem, hogy nagyon várod már!
Törzskönyves lesz?
Sajnálom ami az előző kutyusoddal történt! Akkor mi is lesz a neve a picúrnak?

Hát igen! Édesapám még nem tud róla, de nem is fog. Nem engedné! Szóval anyuval szövetkezve hozom haza lol
Nem törzskönyves, csak a szülei. A B-törzskönyvet talán megcsináltatom neki, nem tudom. Igazából nincs szükségem rá.
Szpero lesz a neve (mint Jack Sparrow kapitány nagy vigyor )
A legcsibészebbet hozom el, mert az előző kiskutyám is olyan volt! Egy igazi huligán! A Mázli meg az a nyugodt féle, így egyensúlyozták egymást!
Majd itt is bemutatom ha hazahoztam![/quot

Rendben...már várom Cool
Vissza az elejére
Jucc84 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pocka
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 10. Kedd 10:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jucc84 írta:
pocka írta:
Jucc84 írta:
Szia!

Nézegetjük az oldalakat, van már egy pár kiszemelt kennel, de majd még ezután kezdünk el telefonálgatni, mivel mindenhol azt írták, hogy tavasszal várhatóak a kölykök!
Sajnálom, hogy ennyire nem látogatott az oldal, pedig én minden nap rákukkantok...

Jucc

Az én kis jövevényem majd április elején jön! Már várom nagyon. A kiskutyám meghalt, és az ő nevét örökli meg.

Törzskönyves lesz?

Hát igen! Édesapám még nem tud róla, de nem is fog. Nem engedné! Szóval anyuval szövetkezve hozom haza lol
Nem törzskönyves, csak a szülei. A B-törzskönyvet talán megcsináltatom neki, nem tudom. Igazából nincs szükségem rá.
Szpero lesz a neve (mint Jack Sparrow kapitány nagy vigyor )
A legcsibészebbet hozom el, mert az előző kiskutyám is olyan volt! Egy igazi huligán! A Mázli meg az a nyugodt féle, így egyensúlyozták egymást!
Majd itt is bemutatom ha hazahoztam!
Vissza az elejére
pocka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Jucc84
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 10. Kedd 10:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

pocka írta:
Jucc84 írta:
Szia!

Jucc

Törzskönyves lesz?
Vissza az elejére
Jucc84 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pocka
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 9. Hétfő 22:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sookie írta:
Sziasztok!
MEgszeretném kérdezni hogy van e lehetőség arra hogy a 8 hónapos golden retriever fajtiszta kutyámat valahogyan törzskönyveztessem?és ha lehetséges hogy kell?
nagyon fontos lenne hogy választ kapjak :)előre is nagyon köszönöm

Szia!
Üdv itt! Nagyon Boldog
Sajnos nem tudod már törzskönyveztetni. 2008 jan. óta 6 hónapos kor a határidő a B törzskönyvhöz. Én is emiatt csúsztam le a Mázlival anno 1 éve.
Remélem sikerül képet betenni! Kíváncsi lennék rá! Mosoly
Vissza az elejére
pocka
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 9. Hétfő 22:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jucc84 írta:
Szia!

Jucc

Vissza az elejére
Sookie
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 9. Hétfő 22:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

remélem sikerüla képet beillesztenem.S
Vissza az elejére
Sookie jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sookie
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 9. Hétfő 22:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

egy képet is mellékelnék róla h ogy milyen csodálatos és gyönyörűMosolyMosolyMosoly
Vissza az elejére
Sookie
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 9. Hétfő 22:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
MEgszeretném kérdezni hogy van e lehetőség arra hogy a 8 hónapos golden retriever fajtiszta kutyámat valahogyan törzskönyveztessem?és ha lehetséges hogy kell?
nagyon fontos lenne hogy választ kapjak :)előre is nagyon köszönöm
Vissza az elejére
Jucc84
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 9. Hétfő 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Jucc
Vissza az elejére
pocka
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 8. Vasárnap 12:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

De korábban jöttek ide sokan, most pangás van kicsit.
Sikerült kutyust választani? Cool
Vissza az elejére
Jucc84
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 5. Csütörtök 11:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hahóóóóó!!!

Nem jön ide senki sem??

Jucc
Vissza az elejére
Jucc84
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 28. Szombat 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Köszi szépen a segítségedet, megnézem őket!

Üdv.: Jucc
Vissza az elejére
pocka
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 28. Szombat 12:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Írtam pü-t!
Vissza az elejére
pocka
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 28. Szombat 11:06    Hozzászólás témája: Re: Goldi kölyök Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jucc84 írta:
Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni!
Párommal szeretnénk egy egészséges, Goldi kiskutyát vásárolni!
Megkerestünk már nem egy kennelt-tenyésztőt, de az volt sokszor az érzésünk, hogy vidd a kutyát és add a pénzt!
Találtunk már 30.-180 ezer forintig is kutyust!
Nem tudjuk, hogy mi lenne a reális ár egy fajtiszta, (törzskönyvezett) EGÉSZSÉGES kutyusért!
Nekünk elsősorban "házi kedvencre" van szükségünk, nem kiállítási és tenyésztési szempontok vezetnek, de ha később úgy alakul, nem vagyunk elzárkózva az elől sem.
Szóval ha valamelyikőtök tudna nekem ajánlani egy megbízható tenyésztőt-kennelt, azt megköszönném!
Hiszen a kutyus egészsége mindennél többet ér!

Sziasztok!
Jucc

Szia!
Én érdeklődtem számodra, most várom a választ és beírom ide.
Mosoly
Nemsokára én is kapok a felnőtt kutyusom mellé egy picit, nagy öröm egy ilyen csöppség! nagy vigyor
Vissza az elejére
Jucc84
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 27. Péntek 17:16    Hozzászólás témája: Goldi kölyök Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni!
Párommal szeretnénk egy egészséges, Goldi kiskutyát vásárolni!
Megkerestünk már nem egy kennelt-tenyésztőt, de az volt sokszor az érzésünk, hogy vidd a kutyát és add a pénzt!
Találtunk már 30.-180 ezer forintig is kutyust!
Nem tudjuk, hogy mi lenne a reális ár egy fajtiszta, (törzskönyvezett) EGÉSZSÉGES kutyusért!
Nekünk elsősorban "házi kedvencre" van szükségünk, nem kiállítási és tenyésztési szempontok vezetnek, de ha később úgy alakul, nem vagyunk elzárkózva az elől sem.
Szóval ha valamelyikőtök tudna nekem ajánlani egy megbízható tenyésztőt-kennelt, azt megköszönném!
Hiszen a kutyus egészsége mindennél többet ér!

Sziasztok!
Jucc
Vissza az elejére
pocka
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 22. Vasárnap 12:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hahó!! Nem jön ide már senki?
Valaki írt nekem, hogy ezen az oldalon látta a kiskutyákról a képeket (amik még születtek a Mázli jóvoltából) és kell neki kiskutya (de ez kb. 1-2 hónapja volt) de akkor már nem volt kölyök, és kérte hogy szóljak ha lesznek. De nem tudom a címét már! Kerestem az emailek között és semmi! Viszont kölykök lesznek március végén.
Ha esetleg idetalál, akkor megkereshet!

Mi újság veletek többiek? kosárlabda
Vissza az elejére
Edaa
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 7. Szerda 18:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Boldog új évet mindenkinek így utólag is:)
petke01
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 23. Kedd 19:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kukucs!
Láthatóan mindenki jól eltűnt!
Mindenkinek kellemes karácsonyt és boldog új évet szeretnék!
Remélem az új évvel felfrissül a fórum is, és újra mindenki fog írni! Mosoly dumcsi
Vissza az elejére
petke01 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
pocka
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 19. Vasárnap 15:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Maya nagyon édesen alszik! Plüssmacival alszik a mégnagyobb plüss!
Vissza az elejére
petke01
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 18. Szombat 16:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Közben én feltettem 1 képet Mayáról, mert már rég mutogattam. A legújabb, hogy úgy alszik, mint én, párnán a feje, és ölel 1 plüss állatot. És még, hogy nem igaz, hogy olyan a kutya, mint a gazdája...

Pocka, neked meg fel a fejjel, bár tudom, hogy nem könnyű!
Vissza az elejére
pocka
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 14. Kedd 18:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jaj, Istenem, részvétem! Szomorú
Mitől kapott a kis drága mérgezést?[/quote]

Hát azt nem tudjuk. Háznál nincs semmi méreg, direkt a kutyusok miatt.
Meg nem etették szerintem, mert itt jó a közösség, mindenki kutyás. Talán mérgezett egér, vagy valamit megevett a lelkem. Nagyon bánt a dolog. De már semmit sem tehettem. Istenem, csak ne szenvedett volna... Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
petke01
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 14. Kedd 14:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

pocka írta:
Kicsi kutyám, Spero tegnap átment a szivárványhídon.
2 hónapos és 3 napos volt. Mérgezést kapott, és már nem lehetett megmenteni. Teljesen kivagyok miatta.
Nyugodj békében kicsi mazsolám!! Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú

Jaj, Istenem, részvétem! Szomorú
Mitől kapott a kis drága mérgezést?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 63 oldal [1558 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, ..., 61, 62, 63 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Golden retriever
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu