Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Dec. 15. Szombat 18:55
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Golden retriever
Ugrás:  
Golden retriever
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 62 / 63 oldal [1558 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 60, 61, 62, 63 Következő
Szerző Üzenet
Ruthie
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 28. Csütörtök 8:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Az a tó amiben Linda úszik az horgásztó,de szerintem mindegy milyen mély úgy is jól tudnak úszni.Csak vigyázzatok hogy mindig ki tudjon úszni!
Az állatorvosunkhoz holnap megyünk, majd kikérdezem a babéziáról.
Van még egy aranyhalam is:)
Vissza az elejére
Ruthie jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tina
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 27. Szerda 18:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Megnéztem az új képet, nagyon jó!! Egyébként milyen mély az a tó? Mekkora az a vízmélység, amiben még biztonsággal úszhat? Vagy mindegy, ha jól tud úszni, hogy 10 m vagy 2 m van alatta? Mert erről infót még nem találtam Összezavart
Akkor ugye nem lesz babesiás, ha kap kullancs elleni szert (Advantix)? Mert kullancs végülis bárhol lehet, a kertben is Szomorú
Lindán kívűl van más kutyátok (vagy egyéb állatka)?
Vissza az elejére
Tina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ruthie
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 27. Szerda 8:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Linda amíg kicsi volt addig mindig felmászott hozzám a napozóágyba,de most már valamiért nem jön Sír vagy nagyon szomorú
Mi ide környékre járunk, szerencsére sok tó van errefelé.
De nap mint nap a séta során megmártóznak a patakban is.
Amikor először vittük úszni Lindát hát olyan vicces volt, még nem jött rá hogy kell úszni és az első lábaival víz felett kapálodzott Mosoly
De az első próbálkozások után rá fog jönni hogy is kell csinálni.
Mi mindig dobunk be flakont és azt hozza ki.Annyira büszke vagyok rá ilyenkor nagyszerû
Amikor úszni viszitek akkor vigyázattok hogy ki ne merüljön a sok úszástól,nehogy megfulladjon!
Ja és egy állatorvos barátunk mondta hogy Babéziát lehet kapni ilyen tavakba ahol nem cserélődik a víz!
Úgyhogy tessék vigyázni!!
Ja vannak úszós képek majd nézd meg!
Vissza az elejére
Ruthie jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 27. Szerda 7:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ti egyébként hova viszitek úszni? Mert nálunk csak horgásztó van (de az nagyon mély, és kutya amúgy se mehet oda Szomorú ) meg egy kis kanális, amiben kb.1 méter mély a víz. Az is elég neki?
Vissza az elejére
Tina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Tina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 26. Kedd 21:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nemtom, mi történt a képeimmel, valahogy beállítódott, hogy "rejtett album" - de talán most már jó lesz Összezavart
Úszni még nem vittük, de a hétvégén lehet hogy pancsolni fog, már nagyon várja Nagyon Boldog a vizesedényében is próbál néha fürdeni szegényke Sír vagy nagyon szomorú
A kint alvásnál szerintem nekem már nem lesz szükségem hálózsákra - egyrészt dögmeleg van, másrészt pedig imád rám feküdni lol
Vissza az elejére
Ruthie
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 26. Kedd 20:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hé hovalettek a képek Wendyről? zavart
Vissza az elejére
Ruthie
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 26. Kedd 20:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Köszi a tanácsot!!
Na ez tök jó név! Nagyon Boldog
Nem sátorban, hanem napozó ágyon múmia hálózsákban! nagy vigyor
Igen kint lakik este, de napközben mindig bent van a hüsiben.
Szoktátok úszni vinni?
Vissza az elejére
Tina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 26. Kedd 19:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Szomorú Én az ilyet automatikus bejelentkezéssel oldom meg...
Wendy lett a neve, nagy nehezen megegyezett benne a család. Wink
Sátorban aludtál vele kint? Arra már én is gondoltam, hogy jó lenne, majd sort kerítek rá a napokban Nagyon Boldog
Napközben szinte mindig kint vagyunk, így talán könnyebben hozzászokik a dologhoz...
Ezek szerint Linda is kint lakik?
Vissza az elejére
Ruthie
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 26. Kedd 11:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Jaj a múltkor irtam egy csomót és kiderült hogy még nem vagyok bejelentkezve és az egész eltünt mérges
Szerintem még a nyáron szoktassátok ki,mert utánnak jön az esős idő és csupa dzsuvás lesz a lakás Nagyon Boldog
Én a helyedbe kint aludnék egy éjszakát a kutyával. Nagyon Boldog
A multkor én is kint aludtam Lindával tök buli volt!pattog
Végül is mi lett a neve??
Vissza az elejére
Tina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 23. Szombat 20:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tesók vagytok? lol ez marha jó!!
Először azt gondoltuk, éjjel kint lesz, de aztán rájöttünk, ez nem kivitelezhető... Próbáljuk fokozatosan szoktatni az egyedülléthez, de ez nem csak neki, nekünk is nehéz Sír vagy nagyon szomorú Ha van ehhez valami ötletetek, osszátok meg velem!! Anyukám nem nagyon díjazza, hogy reggel a kutya nyálas puszival ébreszti Nagyon Boldog
Egyébként a lakásban szőőrnyen lusta(mármint a kutya lol ), arra sem képes, hogy odébb vonszolja magát, ha rálépünk, vagy hasonlók... állandóan a szoba közepén fekszik le, a lényeg, hogy útban legyen...aztán ha rálép valaki, csak alszik tovább - persze azért nagyon vigyázunk rá, csak ő nem működik ebben együtt velünk. Erre van valami recept?
Vissza az elejére
Mary
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 23. Szombat 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

És ha már ennyit írtam, írok megint!!!
Sok rágnivalót adj neki!

Kertben alszi keste, vagy benn, a lakásban?

Legutóbb Mary szerkesztette (2005 Júl. 25. Hétfő 12:56), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Mary jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Mary
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 23. Szombat 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ugynannyi idős mint Ruthieé! És Lindának is hívják!
És Ruthie a tesóm!! lol
Linda jól nevelt szerntem, de ma már jobban tudom, hogy mit hogyan kellet volna csinálni, mithol rontottam el! Összezavart első kutyák , és nem voltunk otthon benne, hogy mire hogy tanítsuk stb. Ezért tudok ilyen sok mindent írni, sokat tapasztaltam. De ha ma kapnánk ,akkor is így nevelnénk (legalábbis anya meg én, apum nem annyira foglalkozik vele)
[/i][/b]

Legutóbb Mary szerkesztette (2005 Júl. 23. Szombat 15:02), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Mary jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Tina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 23. Szombat 13:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! integet

Köszi a válaszokat, sokat segítetek vele! Lassan a retrieveres könyvre se lesz szükségem lol
Ebben a témában még kezdő vagyok, szóval csak örülök, ha írtok Wink
El is mentettem az összeset, egyszerre ennyit megjegyezni nem sikerült...
Mary: a te kutyusod mennyi idős? Gondolom nagyon jól nevelt Mosoly
És neked, Ruthie?
Az apportírozás egész jól megy neki, visszahozza, és az "ereszd!"-re már el is engedi. Persze azért még nem mindig Nagyon Boldog
Tényleg nagyon ragaszkodó, mindenhova követ! Előző gazdái szerint kinti kutya, stb. ehhez képest ha csak egy percre is kint hagyom EGYEDÜL, rögtön keresni kezd, nyüszít Sír vagy nagyon szomorú Úgyhogy egész nap ott lohol a nyomomban, bárhova megyek Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Mary
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 23. Szombat 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Remélem nem gondolod azt, hogy hülyének nézleg és ezért írtam le mindent ilyen részletesen, csak azt akartam, hogy megértsd, hogy mire gondolok. Nagyon Boldog és nagyonfontos minden korban a játék!! Semmi vezényszó, na jó, pl. hoggy SzALADJ! (a labdáért vagy bármiért), meg hogy hozd vissza! De érezze, hogy nem komoly feladat, vagy később ,majd kapcsolódhaz az apportírozáshoz, és a vadkereséshez Nagyon Boldog de mindig a legalapabb formában! és bármit játsz vele, amihez kedve van! És tényleg, ha van időd, mindig vele légy! ha csak símogatod, az is elég, de ő mindig meghálálja a törődést!! és tök jó lesz, ahogy látod, hogy felnő, és már tud egy csomó ,mindent, és te tanítottad, megm, és milyen jó volt az is amikor még csak tanulgattatok, és nem ment!
És nagyon értelmes, kifejező szemük van, szóval tudod majd, hogy mikor akar kihívni játszani, meg ilyenek! és tök jó lesz!
És hatudtok kiránduljatok is sokat!! imádják!
És ha tudod, vidd el úszni is mindig, (tóba Nagyon Boldog ) azt is imádják! és palackot, meg valali el nem ázó játékot is bedobhatsz neki a vízbe! és ki fogja hozni! utána pedig hívd oda magadhoz a palackkal a szájába, és mondd neki hogy ereszd! ha nem adja oda, akkor kínáld meg egy jutalomfalattal! tuti hogy odaadja, ha így sem, akkor szedd ki a szájából (nyugi, nem fog megharapni), és azután is add oda a jutalomfalatot, és dicsérd meg! (amikor kiszeded a szájából, mondd, hogy erszed! ,többször is (2x elég Nagyon Boldog ) . na ha v.mi még eszembe jut,akkor írok!
Vissza az elejére
Mary
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 23. Szombat 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Tina! Örülök, hogy segíthettem nektek, máskor is szívesen segítek, csak kérdezz!! Nagyon Boldog
Ülteténél, fektetésnél, és helyben maradásnál (amikor mondod neki hogy marad! Nagyon Boldog ), akkor használj kézjeleket! Pl. ültetéshez jó kézjel a fönntartott mutató ujj, mindig felé mutasd, és úgy hogy júl lássa, ne legyen túl fönt, se túl lent, de a szemmagasságával átlósan kb. Fektetéshez pedig (amikor már úgye ül, mert csak úgy tud lefeküdni) jó kézjel ha leteszed a tenyered a földre. Eleinte a kézjelhasználatnál mindig használd a vezényszót, aztán egyre ritkítva, majd el lehet hagyni. az ülve/fekve/állva maradásnálpedig a társított kézjel a teljes tenyér a kutya felé, az ujjak pedig össze vannak zárva, mintha rendőr lnnél és mutatnád az autósknak, hogy stop!
És jutalomfalatot is egyszer adj, egyszer ne, mert akkor nem fogörülni a dícséretednek!
Az ültetést/ fektetést úgyis könynen megtaníthatod vele, hogy amikor látod,hogy magától le akar ülni/feküdni, akkor mondod a vezényszót, hogy ül!/ fekszik!
Minden vezényszavad legyen jó rövid, és mindig határozottan mondd! (de ne ordítva, persze a behívásnál, ha messze van, akkor a hangerő is nagyobb Nagyon Boldog )
A nevét is inkább csak a behívásnál, a lábnál menésnél, és az állításálhasználd! De ott sem kell mindig, csak egyszer, mondod , egyszer nem. De a behívásnál mindig mondhatod nyugottan! Wink
A légyeg, hogyne ez legyen egyegy parancsc mondásánál (kutyuska légyszives tedd le a fenekedet a földre, naa, lécci!!
És mindig dícsérd meg ha valamit jól csinál!!
Az állítást, meg úgy tanithatod meg vele, hogy ha megy pórázon akkor mondd neki, hogy :áll! és hózd meg a pórázt, hátr felé, de csak egy kicsit, ne rántá legyen! és mondd, hogy marad! de ha nem marad meg állásban, hanem újra elindul, akkor húzd meg megint a pórázt most viszont tartsd húzásban a pórázt, míg odaérsz hozzá,utánna tedd, odaa tenyeredet a kéd első lába közé, és ezze megtámasztod, vagyisnem tud továbbmenni, és kezdd el símogatni az oldalát, az egész oldal részt, persze a fenék már nem kell, lassan símogasd! közben mondd neki, hogy áll! 1x . aztán ne támaszd, és ne símogasd, meny elé 2-3 lépéssel, közeb mondd neki hogy marad! de kb. 1 másodperc után menj vissza hozzá, és (csak ha úgy maradt, akkor) nagyon dícsérd meg! Ha nem megy, akkor próbáld, meg mégegyszer, de ne többször! ha akkor sem megy akkor gyakoroljátok holnyap is 2x, meg azután is ha már megy neki,de akkro elég csak 1x. szer ! de ha már tudja akkor is dícsérd meg!! ja és miután elkezdted e tenyereddel támasztani (a nyaka alatt, de a lába fölött legyen a kezed, pont középen!), akkor engedd el a pórázt, ene húzd tóvább!
Aztán persze ezt póráz nélkül is meg tudja majd csinálni, de ez is mindig hasznos lesz valahol. És különben sem késő hogy elkezdj vele gyakorolni, mert a kiseb kutyák még nem alkalmasak a tanításra, szóval nem vagy elkésve! de neve mindenképpen legyen!!!
Vissza az elejére
Ruthie
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 23. Szombat 10:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Tina:
Szerintem normális dolog a miénk is szokott ilyet! lol
Sőt,még a lábával is kapálódzik !
Goldolom ilyenkor álmodik,vagy újra átéli ami aznap történt vele.
Mi is a város határába szoktunk sétálni, ott legalább nem zavar senkit Cool
Vissza az elejére
Tina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 22. Péntek 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mary: Köszi a sok tippet, eddig hat év összes kutyamagazinját olvastam át, de abban se találtam ennyi jó tanácsot, mint amiket tőled kaptam lol
Egyszóval, köszi szépen.
Holnap lesz egy hete, hogy nálam van. A szüleinek van törzskönyve, de neki nem lett... a tenyésztőit ismerjük, ezért bíztunk bennük, hogy "jó" kutyust adnak, mégha ezt tk.-vel nem is tudják bizonyítani Mosoly
Most biztos hülyeséget kérdezek, de az normális, hogy alvás közben nyüszít és morog? A másik kutyám sose csinált ilyet!! Vagy ő így álmodik? A sok szabadon futkosás az szerencsére megoldott, mindennap ki fogom vinni a város határába egy-két órára, majd ott fogok vele gyakorolni Mosoly Itthon egyébként is elég nehéz felkelteni a figyelmét (vagy inkább elterelni a macskáról), de jutifalattal azért sikerül. Wink
Ha vannak még hasonló tanácsaid, vagy bárki másnak, örömmel fogadom!!
Vissza az elejére
Mary
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 22. Péntek 20:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

És Tina, mióta van nálad a kiscsaj?
Vissza az elejére
Mary
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 22. Péntek 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Tina!
Ha nem tudsz kutyasuliba járni, akkor gyakorolhatsz otthon is!
Vannak jó könyvek (pl.: a Kutyatár nevű könyvsorozatból a RETRIEVEREK című Mosoly )Minden pontosan le van írva benne, hogy hogyan lehet vele gyakorolni az engedelmességet,meg a "munkát", gondolom tudod mire gondolok!! Nagyon Boldog
Sokat vidd emberek közé, hogy később ne jelentsen problémát neki a társaság, és sokat vidd a városba is, hagy szokja a zajokat, meg hogy hogyan kell viselkedni a városban!
Ha tudsz olyan helyen sétálni vele, ahol el lehet engedni akkor engedd el, hagy szokja hogy téged kell figyelni, hogy el ne "veszítsen"! Nagyon Boldog
Gyakorold vele (föleg a Behívást, és a láb mellett menést) az ültetés, fektetést, de ne vidd túlzásba!! Inkább sétán (kb. a közepén) gyakorolj vele, mert ott nagyobb kedve lesz megcsinálni amit mondasz neki! Ne szidd meg ha elrontja, nem megy senkinek elsőre!!! De ne hajszold túl, inkább sokszor keveset (egy nap 10perc hasznosabb mint 1héten 1x két óra megállás nélkül!), a lényeg, hogy ne utálja meg a gyakorlatokat!!
Később bonyolultabbakat is kitalálhatsz neki, pl. menjen végig egy emelkedő deszkán, meg ilyenek!
Na sok szerencsét, biztos szupi kutymó lesz belőle!
És inkább külön sétáltasd őt és a pincsit!! Mert nagyon rá lesz akaszkodva, és pl. csak akkor fog odamenni hozzád, ha a pincsi is!
És így egyedül bátrabb lesz!
És sok más kutyát is ismertess meg vele!
Sok szerencsét! Írj báriben szívesen segítek!! Wink

ui: Nagyon szép a kisgoldi, hogyhogy nem törzskönyves? Összezavart
Vissza az elejére
Tina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 21. Csütörtök 21:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló!
Köszi a tippet, megnézem a neveket, és majd válogatok (25000 nevet végigböngészni, nem lesz semmi Wink )
Már most problémát jelent ez a névtelenség, nem tudom milyen néven hívjam magamhoz, a végén még azt jegyzi meg, hogy "gyere ide"...
Sajna a hozzánk legközelebbi sulihoz is túl sokat kéne buszozni, metrózni, lehet, inkább kihagyom zavart2
Ha jól látom, a te kutyid is fent van a galériában, Linda ugye? Irtó édi!
Vissza az elejére
Ruthie
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 21. Csütörtök 13:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Láttam a képeket róla,nagyon aranyos!
Szerintem minnél előbb válasz nevet a kutyusodnak!
Ez lehet hogy később problémát fog jelenteni a nevelés során!
A www.dogomania.com weboldalon 25.000 kutya név van,érdemes megnézni biztos találsz majd szimpatikusat. Mosoly
Ezt sajnos nem tudom ,hogy a rosszat tanulja-e meg a pincstől Szemforgató
Nincs a környéketeken kutya suli?
Vissza az elejére
Tina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 21. Csütörtök 10:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
A kutyusom most lesz 4 hónapos, kislány, és nagyon szeretne játszani a másik kutyánkkal (pincsi), de az sajna ezt nem díjazza...
Egyelőre a golden(neve még nincs Embarassed ) normálisan viselkedik más kutyákkal, de félek, hogy a pincsinktől a rosszat tanulja meg. és errefelé nincs egy jól nevelt kutya sem. kutysir
Egyébként van róla már kép a galériában, nézd meg, ha van kedved!
Törzskönyve sajnos nincs - de szerintem nem is ez a lényeg.
Vissza az elejére
Ruthie
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 20. Szerda 9:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdv a fórumon!

Mi Gyöngyösön lakunk.
Mit lehet megtudni a kutyádról?
Vissza az elejére
Tina
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 19. Kedd 14:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Újdonsült goldi tulajdonos vagyok, de sajna egy goldengazdit se ismerek a lakhelyemen. Ezért, ha te Gyálon, vagy a környékén laksz, írj!!( a kutyádról, vagy bármiről, szervezhetnénk közös - kutyás!! - programokat is!!! (kirándulás, séta stb.)
A kutyusom már nagyon szeretne fajtársakkal játszani! szánd meg őt! légyszi
Vissza az elejére
Ruthie
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 11. Hétfő 12:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hahó, valaki? szomorú búcsú
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 62 / 63 oldal [1558 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 60, 61, 62, 63 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Golden retriever
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu