Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Máj. 24. Csütörtök 12:49
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Mopsz
Ugrás:  
mops forum
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 2 oldal [36 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2
Szerző Üzenet
Borshow
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 19. Péntek 10:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok,

Másfél hete vagyok boldog mops tulajdonos,3 éve vágytam már egy ilyen kis gyönyörűségre(igen,szerintem szépek!)és végre sikerült 'szereznem'
egy helyes kis srácot,ő Frank(F ügynök,Men in black).Van már egy nagy testű keverék kutyám(igaz,ő már a szüleimmel lakik),tehát nagyjából tisztában vagyok a kölyökkutya "működésével és kezelésével".Viszont szomorúan tapasztaltam,hogy nem nagyon lehet találni mops tartásával kapcsolatos szakirodalmat,a nagyon alapvető dolgokon kívül úgymint tisztítani kell redőit,nem bírja a nagy meleg,hideget és ehhez hasonlókat.
Szeretném,ha megosztanátok velem ebbeli tapasztalataitokat,ha van hozzá kedvetek,ill. szeretném kicserélni élményeimet egy 11 hetes kis ördög mindennapos tevékenységeit illetően!

Na,egyenlőre ennyi,várom válaszaitokat!
Egy mopszimádó 'bolond' nő:

Borshow Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Borshow jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 18. Csütörtök 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muci írta:
Sziasztok!

Nemrég lettem én is boldog mopsz tulajdonos. Van-e valakinek agility tapasztalata mopszával? Én szeretném rá megtanítani, már vettünk is 2 tanórát, úgy tűnik nem lesz nehéz. (jutalomfalatért bármit!)
A kutyusom képei a galériában.

Szia Muci !
Üdv a fórumon.
Bár mopszban nem vagyok nagyon otthon, de örülök, hogy ez a fajta is megjelenik a fórumon.
Még nem vagytok túl sokan, de mindig csak a kezdet nehéz.... Wink
Ha van rá módod és lehetőséged az ismerős mopszosok között is terjeszd el a fórum hírté és meglátod: hipp-hopp lesztek annyian mint a wesztisek lol
Sok sikert és sok örömet a kutyusban !!!!
Muci
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 18. Csütörtök 13:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Nemrég lettem én is boldog mopsz tulajdonos. Van-e valakinek agility tapasztalata mopszával? Én szeretném rá megtanítani, már vettünk is 2 tanórát, úgy tűnik nem lesz nehéz. (jutalomfalatért bármit!)
A kutyusom képei a galériában.
Vissza az elejére
Muci jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mopsz007
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 19. Vasárnap 20:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!!!!

Irjatok bátrán !!!!

http://huncutmops.atw.hu

mops
Vissza az elejére
mopsz007 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
mopsz007
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 8. Szerda 20:01    Hozzászólás témája: mops Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Legutóbb mopsz007 szerkesztette (2005 Jún. 8. Szerda 20:04), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
mopsz007 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Lean
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 8. Szerda 16:55    Hozzászólás témája: Mopsz Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!Tegnap nem sikerült írnom csak bejelentkeztem.Üdv mindenkinek Rudi és gazdija:Lean. Mosoly
Vissza az elejére
Lean jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mopsz007
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 8. Szerda 16:28    Hozzászólás témája: Mops Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Remélem lesznek itt index-es mops rajongók is!!!
Vissza az elejére
Efi
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 8. Szerda 15:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Vannak itt az indexről is?Mosoly
Jó hogy itt is népszerüsítik a mopszokat Mosoly
Vissza az elejére
Efi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 12:01    Hozzászólás témája: Re: mopsz Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mopsz007 írta:
Sziasztok!!!

Ipolyparti huncut kennel

Megnyitva a mopszalfórum: ITT
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mopsz007
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 8:11    Hozzászólás témája: mopsz Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!!!

Ipolyparti huncut kennel

http://www.gportal.hu/mops
http://www.huncutmops.atw.hu
Vissza az elejére
mopsz007
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 8:08    Hozzászólás témája: mops forum Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ide a gyertek mopsz rajongók!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 2 oldal [36 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Mopsz
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu