Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Máj. 27. Szerda 13:38
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Svájci Fehér Juhászkutya
Ugrás:  
Csevej
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [1 Hozzászólás] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Deanna
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 7. Szombat 17:31    Hozzászólás témája: Csevej Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Láttam más kategóriákban ezt a kellemes megnevezést, amit anno még régen a DPG-n én is használtam, hát gondoltam én is nyitok ide egy ilyet, kiváncsi vagyok hány embernek ilyen csodálatos fehér kutyusa, akár fajtiszta akár nem Mosoly

Nekem november végén volt szerencsém rálelni egy csodálatos kis hógolyóra, aki azóta kis családom szeme fénye. Nem tudom fajtiszta-e, bár mind mama és papa annak nézett ki, kicsit rövidebb az orra, ahogy látom, bár nem értek hozzá, de lehet, hogy csak a kora miatt. Per most 12 hetes Mosoly Az első svájci után, nameg mert olyan mint egy farkas, Lobonak kereszteltük. Játékos, teli energiával, imád felugrani az ágyra és felkelteni minket PONTBAN reggel 6:10-kor, mintha belső órája lenne lol. Amúgy ha simogatjuk, akkor visszasimogat a kis tappancsával. Soha nem láttam barátságosabb, aranyosabb kutyust (és nem azért, mert a gazdija vagyok)Mosoly

Megpróbálok egy kis képet csatolni.

Nos hányan vagyunk még itt fehér juhászosok?Mosoly

Üdv

Dea
Vissza az elejére
Deanna jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [1 Hozzászólás] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Svájci Fehér Juhászkutya
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu