Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Júl. 20. Péntek 13:25
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Karácsony, születésnap, névnap - Ki mit vesz kedvencének?
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 19 / 20 oldal [476 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 17, 18, 19, 20 Következő
Szerző Üzenet
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 50

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 17. Péntek 21:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A Fressnapf ajánlata.
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Stony
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 17. Péntek 15:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="ribizli"]
Ribiszke írta:
Sziasztok
én Ribinek veszek egy műcsirkét, elég strapabírónak néz ki... szerintem..Mosoly

nyugati aluljáró, 1200 asszem.

Sziasztok,
Mollyanak van csirkéje, még Csipke kapta, ő is imádta. Szerintem szuper ajándék, nagyon fog neki örülni!
Stony jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 17. Péntek 15:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ribiszke írta:
Sziasztok

Most akciós a Fressnapf- ban! A kisebb azt hiszem 700.- volt.
Milkuszom is azt kap!
Erika
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 17. Péntek 12:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

O.K. Zsuzsuv!!! Bemelegítek a Szilveszterre! lol
Vissza az elejére
Erika jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 17. Péntek 12:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsuzsuv írta:
Erika írta:
ez az egyetlen időszak, amikor teázom....

Szerintem nyomjátok forralt borral. Jól kiizzaszt, fincsi és még a kedved is jó lesz tőle. (azt nem tudom, hogy az orrodat is tisztícccsa-e.....) wink

10 PONT!!! Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog
Ribiszke
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 17. Péntek 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok

Vissza az elejére
Ribiszke jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsuzsuv
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 17. Péntek 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Erika írta:
ez az egyetlen időszak, amikor teázom....

Szerintem nyomjátok forralt borral. Jól kiizzaszt, fincsi és még a kedved is jó lesz tőle. (azt nem tudom, hogy az orrodat is tisztícccsa-e.....) wink
Vissza az elejére
zsuzsuv jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Erika
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 17. Péntek 11:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nahát azért ennyire még nincs begerjedve hál' Istennek!! lol De ne is legyen... Adik! Privit megkaptad?
Vissza az elejére
Erika jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 17. Péntek 10:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Erika írta:
Mooney!!!Ez a "szexrabszolga" elnevezés nagyon jóóó! lol lol Nálunk ezeket a szerepeket a mamuszok töltik be, amit innen-onnan,ágy alól, szekrényt kinyitva az orrával ellopkod drága kutyuskám. lol

az még a jobbik. amikor megláttam, hogy a párnámat dugja!
most meg átállt apu bal lábára
Erika
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 17. Péntek 10:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney!!!Ez a "szexrabszolga" elnevezés nagyon jóóó! lol lol Nálunk ezeket a szerepeket a mamuszok töltik be, amit innen-onnan,ágy alól, szekrényt kinyitva az orrával ellopkod drága kutyuskám. lol
Vissza az elejére
Erika
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 17. Péntek 10:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Milyen suliba jársz? Mosoly
Vissza az elejére
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 17. Péntek 10:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Erika írta:
Persze ezt én is bírnám, de muszáj sajnos valamit belegyűrni az agyamba, mert tizenegy vizsgám lesz, egy már volt. Két szép szememért sajnos nem fognak átengedni. Bár van, akinek ez sikerül, de nekem nem menne szerintem, mert ha nem tanultam semmit, begörcsölök és kész, a nevemet sem tudom. Neked is szüneted van, Adik? Vagy csak nem dolgozol ma? Mosoly

most kezdődik a vizsgaidőszak nekem is. ma lett volna az első (elő-) vizsgám, de úgy döntöttem, hogy írok rá egy skip-et és majd máskor...
Erika
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 17. Péntek 10:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Persze ezt én is bírnám, de muszáj sajnos valamit belegyűrni az agyamba, mert tizenegy vizsgám lesz, egy már volt. Két szép szememért sajnos nem fognak átengedni. Bár van, akinek ez sikerül, de nekem nem menne szerintem, mert ha nem tanultam semmit, begörcsölök és kész, a nevemet sem tudom. Neked is szüneted van, Adik? Vagy csak nem dolgozol ma? Mosoly
Vissza az elejére
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 17. Péntek 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Erika írta:
tanulni ilyenkor lázasan a legszuperebb. De szerintem pár nap alatt elmúlik, nem úgy, mint a hülye vizsgáim... Szomorú

lázasan tanulni? Ezt nevezem! Én olyankor szépen arréb tolok minden vizsgát és beülök a tévé elé... Egyik kezemben a távirányító, a másikkal meg a kutyát vakarom...
Erika
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 17. Péntek 10:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönönöm!! lol lol Nem fogod elhinni, de csak erdei gyümölcsöset iszok én is, ez az egyetlen időszak, amikor teázom. Amúgy jókor, jött, mert most beállt a vizsgaidőszak, tanulni ilyenkor lázasan a legszuperebb. De szerintem pár nap alatt elmúlik, nem úgy, mint a hülye vizsgáim... Szomorú
Vissza az elejére
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 17. Péntek 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Erika írta:
ÜDV!!! Nagyon Boldog Én most itthon vagyok, betegen, megfázva, rossz kedvűen...de a rossz kedvem csak eddig tartott, beléptem az oldalra elolvastam a társalkodásaitokat, és megint csak arra a megállapításra tudok jutni, hogy NAGYON JÓ FEJEK vagytok. Mosoly De tényleg! Mosoly Ez nem " fényezés"! Én viszont most nem biztos, hogy a legbőbeszédűbb...

akkor jobbulást ezerrel!
én sokáig fertelmesen utáltam a teákat, de mostmár az erdei gyümölcsöset megiszom így azt javallom neked is! :drinking:
Erika
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 17. Péntek 10:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ÜDV!!! Nagyon Boldog Én most itthon vagyok, betegen, megfázva, rossz kedvűen...de a rossz kedvem csak eddig tartott, beléptem az oldalra elolvastam a társalkodásaitokat, és megint csak arra a megállapításra tudok jutni, hogy NAGYON JÓ FEJEK vagytok. Mosoly De tényleg! Mosoly Ez nem " fényezés"! Én viszont most nem biztos, hogy a legbőbeszédűbb...
Vissza az elejére
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 17. Péntek 9:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mi tavaly karácsonykor vmi nagyon űber-extra (és hihetetlenül drága!) jutifalattal és egy, Zsú által leírthoz hasonló - vagy ugyanolyan? - labdával leptük meg Csipeszt (akkor még nem volt nálunk Negró). Ő is akkor kapta meg az ajándékát, amikot mindenki más. A családból tényleg mindenki nagyon sok szép dolgot kapok, és mindenki könnyekig hatódott azon, hogy Csipesz mennyire örült a labdának... Pont nem fért be Az Eb szájába, így csak kergette. Néha el kellett tőle venni, mert már egyszerűen remegett, annyira "lendületesen" játszott. Sztm majd elnézek egy nagy állatboltba és ott szabadjára engedem gondolataimat. (A csipogós gumicsirke a szicíliai kollégáknak nagyobb örömet okozott annó, így lehet, hogy kipróbálom majd a már fentebb hivatkozott tovaris ucsitelnyica (bocsi, óne cirill betűk, meg nem is tudom, meg izé) ötletét, vagy majd hátha látok vmit...)

Zsú,
természetesen szétszedhetetlen játék nincs, de majd feldobok egy kéet arról a lasztiról, ami azért jó mert: szabálytalanul és nagyokat pattog, és mert baromi erős műanyagból van (így a "fokozottan nehezen pusztítható" kategóriába lehet berakni.
zsuzsuv
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 17. Péntek 8:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én mindenképpen valami játékot vennék neki, de itt most kéne egy kis segítség:
Tud valaki olyan kutyának való játékról, ami szétszedhetetlen???? Ugyanis Gerzson ipari módon szed szét mindent kb. 10 másodperc alatt....
A jó múltkor vettem neki egy olyan labdát, ami olyan, mintha teniszlabda lenne, csak annál jóval nagyobb. Gondoltam: na, ezt nem tudja szétszedni. Egyik nap, mire hazaértem, akkor luk volt rajta, hogy belefért az öklöm.
Ha nem találok szétszedhetetlen játékot, akkor marad a gumidisznó. Az tavaly is nagyon bejött. (Csak kár, hogy az ünnepi vacsi végére Gerzsonka körül mészárszék volt: a gumidisznó összes végtagjától + síptól megcsonkítva hevert.....)
Vissza az elejére
zsuzsuv jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 16. Csütörtök 17:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
ribizli írta:
Nagyon tetszik a westie-s párna, hol sikerült ilyet beszerezned????

Igazság szerint az nem westie, hanem fehér színű skót terrier Nagyon Boldog De végülis majdnem wink Kb. másfél éve vettük az óbudai praktikerben. Függönyanyagként árulták, vettük belőle 2métert, lett belőle egy kosárkapárna, egy nagyobb alvópárna, meg 2picike párna Mosoly
Akkortájt volt Forti Mónikáéknál megőrzésen másfél napra, és náluk volt Forti cumója is, köztük ez. Neki is nagyon tetszett, szerintem felvásárolták utána a boltot. lol
Sajnos nemtudom, hogy manapság is kapható e...pedig nagyon jó kis anyag. csak már annyit mostuk, hogy kifakult... Összezavart

Köszi az infót! Utána fogok nézni, hátha lehet még kapni!

Én már megvettem a kutyusoknak az ajándékot! Milky kap egy sípolós gumicsirkét, nagyon szereti az ilyen játékokat! lol
Az esőkabát is karácsonyi ajándék, ezenkívül fincsi jutifalikat kap.
A spánielem, nagyon szereti a hasát, ezért az ő ajándéka mindenképpen ehető lesz! Nagyon Boldog
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 16. Csütörtök 16:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:

Igazság szerint az nem westie, hanem fehér színű skót terrier Nagyon Boldog De végülis majdnem wink Kb. másfél éve vettük az óbudai praktikerben. Függönyanyagként árulták, vettük belőle 2métert, lett belőle egy kosárkapárna, egy nagyobb alvópárna, meg 2picike párna Mosoly
Akkortájt volt Forti Mónikáéknál megőrzésen másfél napra, és náluk volt Forti cumója is, köztük ez. Neki is nagyon tetszett, szerintem felvásárolták utána a boltot. lol
Sajnos nemtudom, hogy manapság is kapható e...pedig nagyon jó kis anyag. csak már annyit mostuk, hogy kifakult... Összezavart

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 16. Csütörtök 16:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Gondoltam tegyük külön. Mosoly Jól jönnek mások ötletei! Wink

Én tavaly karácsonyra egy füstölt lapockát csomagoltam be Fortinak. Már az ajtóból tudta melyik csomag az övé...rohant a fa alá, és semmi mással nem törödve, kicipelte a saját csomagját...hát igen, a szagos ajándék lol
Ezen kívül kapott egy vele egymagas beaglere hasonlító kutyát. Nem plüss, hanem anyagból összevart..azóta ő a szexrabszolgája Embarassed lol

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 16. Csütörtök 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Mooney, nagyon arik a képek Fortiról! :love10:
Gratula megint anyukádnak, nagyon ügyesen varr!
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 50

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 16. Csütörtök 13:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Idézet:
Szerintem ne félj attól, hogy nem fogja használni a házikót

Köszi a bemutatást Mooney! Igazán élveztem. Tök ügyes anyukád van, nekem sajna vennem kell, nem vagyok erős varrásban. Olyan nagyon imádom, hogy muszáj meglepnem valamivel. Most voltam otthon nála, és unalmában kikezdte a tapétát. Jól megszidtam, amit nagyon a szívére vett és addig nem hagyott békén, amig meg nem szeretgettem. Olyan okos, mindig érti ha rosszat tett, leszegi a fejét és úgy tesz mintha ott se lenne.
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 16. Csütörtök 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Pati!

Szerintem ne félj attól, hogy nem fogja használni a házikót. Mosoly Fortinak van műanyagkosara, szivacsháza, szállítóboxa, és egy helye az étkező sarok padja alatt. És ezen kivűl az ágyon is alszik, ha olyan kedve van. Mosoly Napközben általában az étkezősarkot preferálja, mert ott van mindenki, és ott jó tud aludni. De éjjel a szobámban van, ahol a többi cumója van. És akkor jön a nagy alvási procedúra: A kosárkájában kezdi az alvást, vagy a házában(mióta fűtés van kevesbé használja, viszont nyáron meg szerette, nemértem) aztán a földön, aztán a házában/kosárban, aztán kosár/föld/box, aztán fel az ágyra, mellém, a fejemhez, mellém, vissza kosár, vissza ágy, és általában az ágyon ébred. Nagyon Boldog lol

Ime, képekkel illusztrálva:

Az étkezőasztal, vagyis sarokpad alatt:

A házikóban: (1éves szülinapra kapta, anyukám csinálta Wink )

A boxban:

A kosárban:

Anyuék ágyán:

Az ágyon, a nagypárnámon:

És ráadásként egy kép, mikor még igazán belefért a kosárkájába: wink

Viszont, Forti SOHA nem fekszik békapózba... Szemforgató

Legutóbb Mooney szerkesztette (2004 Dec. 16. Csütörtök 12:47), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 19 / 20 oldal [476 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 17, 18, 19, 20 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu