Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Dec. 14. Péntek 18:15
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Karácsony, születésnap, névnap - Ki mit vesz kedvencének?
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 18 / 20 oldal [476 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 16, 17, 18, 19, 20 Következő
Szerző Üzenet
kami
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 31. Csütörtök 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:

Én azért nem mertem ráadni, mert féltem, h kidörzsöli a nyakát.
Nálatok nem volt ilyen gond, Mer akkor ráadom!! Nagyon Boldog
Valójában nekünk is nagyon teccik - azért vettük meg Wink

NEm... soha.
Ha állandóan rajta lenne, akkor biztosan kidörzsölné, de azt bármelyik...
Így, hogy csak azt utcán van rajta, nem kell ettôl tartanod szerintem.
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 31. Csütörtök 13:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:
Én pont azért vettem meg. A kutyasuliban ugye rendszeresen rángatni kellett a pórázt, plusz ha vízbe ment a régivel, 3 alkalom után felkunkorodott... Ezzel viszont azt csinálhat 2 éve amit akar... ugyan olyan tartása maradt.
Még a szíjgyártó, akinél az újat csináltattuk, ô is megdícsérte, hogy nagyon jó minôség. Nekem ez volt a lényeg. És a mostanit amit megrendeltem, azt sem filc, hanem bôr béléssel kértem.
Persze kinek mi tetszik... Wink

Én azért nem mertem ráadni, mert féltem, h kidörzsöli a nyakát.
Nálatok nem volt ilyen gond, Mer akkor ráadom!! Nagyon Boldog
Valójában nekünk is nagyon teccik - azért vettük meg Wink
kami
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 31. Csütörtök 13:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
kami írta:
Nekünk hasonló van pirosban, csak én 6e ft-ot fizettem érte két éve... de ahogy látom most is annyiba kerül...
http://www.alpha-vet.hu/webbolt/megvesz.php?cikk=TRX16601

Nagyon csini ez a nyakörv, csak az én gondom az vele, hogy eléb vastag és merev. De asszem ezt már valahol leírtam... pirul

Én pont azért vettem meg. A kutyasuliban ugye rendszeresen rángatni kellett a pórázt, plusz ha vízbe ment a régivel, 3 alkalom után felkunkorodott... Ezzel viszont azt csinálhat 2 éve amit akar... ugyan olyan tartása maradt.
Még a szíjgyártó, akinél az újat csináltattuk, ô is megdícsérte, hogy nagyon jó minôség. Nekem ez volt a lényeg. És a mostanit amit megrendeltem, azt sem filc, hanem bôr béléssel kértem.
Persze kinek mi tetszik... Wink
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 31. Csütörtök 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:
Nekünk hasonló van pirosban, csak én 6e ft-ot fizettem érte két éve... de ahogy látom most is annyiba kerül...

Nagyon csini ez a nyakörv, csak az én gondom az vele, hogy eléb vastag és merev. De asszem ezt már valahol leírtam... pirul
Betty
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 31. Csütörtök 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Igen az a fajta volt,ami Chaninak van. De már egy ideje az Óbudaiban nincs ilyen!

Nyugtass meg,hogy nem ott voltál,mert ennyire vaksi nem lehetek!

Zeuszkámnak www.westy.fw.hu
Vissza az elejére
Betty jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Betty
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 31. Csütörtök 13:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Betty írta:
A Fressnapfban úgy felmentek az árak,hogy majd infarktust kaptam,egy bőr nyakörv 8000valamennyi volt....(és még díszes sem volt Twisted Evil )

hmmmm....
Két napja vettem a Fressnapfban:

2.900-ért Wink

Melyik Fressnapfban? Én Óbudán voltam és ott bizony nem volt ilyen! Vagy csak én nem láttam????? És a 8000nyakörv csak egy egyszerű volt.

Kb 2hónapja még volt ilyen,de akkor is 6000felett volt!
Akartam ilyet,nagyon tetszik,de nem ennyiért!

Vissza az elejére
Betty jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kami
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 31. Csütörtök 13:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 31. Csütörtök 12:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

De jól néz ki!!!!
Nekünk még mindig az van, amit ajándékba kaptunk egy nagyon aranyos régi tagtól! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 57

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 31. Csütörtök 8:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Betty írta:
A Fressnapfban úgy felmentek az árak,hogy majd infarktust kaptam,egy bőr nyakörv 8000valamennyi volt....(és még díszes sem volt Twisted Evil )

hmmmm....
Két napja vettem a Fressnapfban:

2.900-ért Wink

Legutóbb T.J. szerkesztette (2005 Ápr. 22. Péntek 19:06), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
T.J. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Betty
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 29. Kedd 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:
HAlihó!
Pestieknek tudom javasolni, a Hajós utcában (Lázár és az Ó utca közötti részen) van egy szíjgyártó!
Chaninak most rendeltem egy rózsaszín stasszos nyakörvet.... a mostani 7000 ft-ossal ellentétben ez csak ca. 2500-3000 ft lesz.... gyönyörüen dolgoznak, és nagyon olcsó szerintem. Ja, és olyat rendelhettek amilyet akartok!

Köszönöm! Akkor azt feltétlen megnézem!

Vissza az elejére
kami
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 29. Kedd 10:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

HAlihó!
Pestieknek tudom javasolni, a Hajós utcában (Lázár és az Ó utca közötti részen) van egy szíjgyártó!
Chaninak most rendeltem egy rózsaszín stasszos nyakörvet.... a mostani 7000 ft-ossal ellentétben ez csak ca. 2500-3000 ft lesz.... gyönyörüen dolgoznak, és nagyon olcsó szerintem. Ja, és olyat rendelhettek amilyet akartok!
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 26. Szombat 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Betty írta:
Aktuális téma!

Én tegnap néztem Zeusznak szépet(azaz akartam-de nem volt Sír vagy nagyon szomorú ) Én is olyat szeretnék,ami bőr és valami dízses! A Fressnapfban úgy felmentek az árak,hogy majd infarktust kaptam,egy bőr nyakörv 8000valamennyi volt....(és még díszes sem volt Twisted Evil ) Szóval keresek,ha valaki tud valami jó helyet,kérem segítsen!

Meg midig ajanlom a Lehel teri piac epuletenek memeleten levo uzletecsket (vigyazat ketto van: nem a kozepsot, hanem a szelen levot) ha arra jarsz.
Dzsafi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Betty
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 26. Szombat 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Aktuális téma!

Én tegnap néztem Zeusznak szépet(azaz akartam-de nem volt Sír vagy nagyon szomorú ) Én is olyat szeretnék,ami bőr és valami dízses! A Fressnapfban úgy felmentek az árak,hogy majd infarktust kaptam,egy bőr nyakörv 8000valamennyi volt....(és még díszes sem volt Twisted Evil ) Szóval keresek,ha valaki tud valami jó helyet,kérem segítsen!

Vissza az elejére
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 51

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 25. Péntek 20:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A kedvenc kereskedőmnél vannak bőr nyakörvek és egy ismerős kisiparos barátnője tesz rá különböző díszeket, igény szerint itt vp-ben.

Lilike esti szotyizását a szponzorálja! Az utazásoknál kényelmét az biztosítja!
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 25. Péntek 19:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
Ez van a képen is rajta ugye?

De jó szemed van! lol
Megkérdezhetem, hogy te hol szerzed be ezeket a szép holmikat Lilinek?
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 25. Péntek 19:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
Pati írta:
Lilusnak egy csodaszép piros bőr nyakörvet, pici strasszokkal (nem túl gej, ne izguljatok).

Hűűű! Biztos nagyon szép lehet!! virágfej Mi sosem találunk ilyen szép holmikat Szomorú
Bár Csiki mostani nyakörve nagyon szép, féldrágakövek vannak rajta (szerintem türkiz lehet... zavart ) - de az Ausztriából van, és sajna kezd már szétmenni...

Ez van a képen is rajta ugye? Imádom a lányokat lányos cuccba öltöztetni, hát ez Lilivel is igy van.

Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 25. Péntek 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
Lilusnak egy csodaszép piros bőr nyakörvet, pici strasszokkal (nem túl gej, ne izguljatok).

Hűűű! Biztos nagyon szép lehet!! virágfej Mi sosem találunk ilyen szép holmikat Szomorú
Bár Csiki mostani nyakörve nagyon szép, féldrágakövek vannak rajta (szerintem türkiz lehet... zavart ) - de az Ausztriából van, és sajna kezd már szétmenni...
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 25. Péntek 19:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
Na elevenítsük csak fel ezt az oldalt is.
Mit fog tojni a nyuszi a kutyiknak?

Lévén, hogy nálunk a Húsvét nem egy kifejezett ünnep, így eszembe sem jutott Embarassed
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 25. Péntek 18:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Na elevenítsük csak fel ezt az oldalt is.
Mit fog tojni a nyuszi a kutyiknak?

Vissza az elejére
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 12. Szombat 9:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ribiszke írta:
Sziasztok
én Ribinek veszek egy műcsirkét, elég strapabírónak néz ki... szerintem..Mosoly

nyugati aluljáró, 1200 asszem.

Műcsirke a Lehel-téri piac emeleten a minap 750 volt, ha jol emlekszem... akkor, amikor en a Fressnapf-ban megvettem 900-ert.
Vissza az elejére
Dzsafi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 11. Péntek 18:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Zsu! Te most a kutyussal beszéltél, nem a gazdijával...amit mondjuk én sem értem, hogy miért jó így..aranyosnak aranyos, de a gazdikat így hogy fogjuk megismerni?

lol
Szerintem T.J. sokkal kommunikatívabb, de ha ez a kívánság kibújhatok őurasága "árnyékából" lol Igaz, én nem vagyok a szavak embere, de majd igyexem lol
Vissza az elejére
T.J. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 11. Péntek 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bárkinek bármi ötlete arra vonatkozólag, hogy mit lehet egy 2éves nagyfiúnak venni ajándékba? Nagyon Boldog
Nyalánkságokat kap az biztos, de valami tartós is kéne... Szemforgató

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 11. Péntek 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsuzsuv írta:
T.J. írta:
...na azt képtelen vagyok szétrágni.

Köszi, megnézem majd.
De elhiheted, hogy nálunk sem én rágom szét..... wink

Zsu! Te most a kutyussal beszéltél, nem a gazdijával...amit mondjuk én sem értem, hogy miért jó így..aranyosnak aranyos, de a gazdikat így hogy fogjuk megismerni?

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zsuzsuv
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 7. Hétfő 10:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
...na azt képtelen vagyok szétrágni.

Köszi, megnézem majd.
De elhiheted, hogy nálunk sem én rágom szét..... wink
Vissza az elejére
zsuzsuv jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 7. Hétfő 9:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsuzsuv írta:
Én mindenképpen valami játékot vennék neki, de itt most kéne egy kis segítség:
Tud valaki olyan kutyának való játékról, ami szétszedhetetlen????

Szia !

Én karácsonyra kaptam egy labdát - valami fogtisztító labdának árulták, de ne kérdezd a márkáját, mert akkor még nem tudtam olvasni Nagyon Boldog -, na azt képtelen vagyok szétrágni. Pedig rajta vagyok 1000rel.

A képe azt hiszem látszik a képtáramban, a karácsonyi képeknél, talán vizuálisan is beazonosítható.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 18 / 20 oldal [476 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 16, 17, 18, 19, 20 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu