Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Dec. 11. Kedd 11:15
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Jack Russell terrier
Ugrás:  
Jack Russell terrier
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 2 oldal [38 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2
Szerző Üzenet
senon
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 3. Vasárnap 6:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Én annyira jót nevettem az írásaidon!!! Mintha magunkat látnám 3 évvel ezelőtt. Nagyon Boldog Nyugi 2 éves korukra egy kicsit lenyugszanak majd, (de az is lehet, hogy nem nagy vigyor
Nekünk parsonból van (mostmár 4!!), de mi is megszenvedtünk az elsővel. Nem tudom összeszámolni hány télikabát, papucs, újság bánta. Egy biztos: veréssel náluk semmit nem lehet elérni, csak és kizárólag következetességgel! Rá kell hangolódnotok egymásra, le kell őt fárasztanod agyilag!!!!és fizikailag is! Ha ez megvan, akkor belőle lesz a legnagyszerűbb társ a világon, ezt hidd el!!!
Ja és ha kicsit megnyugtatlak vele, ha a mieink fel vannak turbózva, a mai napig is úgy sétálunk, mint ha valami fenevadat tartanék a póráz végén, és tiszta ciki, ahogy hörögnek, meg húznak, meg....szóval kitartás!!!!!
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 22. Csütörtök 8:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ma a Ligetben találtak egy jack russel-féle, fiatal szukát. chip:348098100012907
Érd.:20/323-76-67,70/932-80-40

/február 22., 08:31/
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Katicska
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 18. Csütörtök 16:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A tombolással nincs baj, mert van kertünk, ahol már annyi gödröt ásott, hogy ha hó lesz és belelépek a bokámnak annyi. Általában ő akkor kattan be, ha evett. Tele hassal bohóckodik mindig. Csúcs!
Kutyasuli sajnos itt ahol lakunk nincsen, illetve jó régen volt, most igazából nem is tudom.
Na mindegy, majd lesz valahogy. Az igazság az, hogy azért nem nagyon tudjuk, hogy mit várjunk tőle a későbbiekben, mert a szüleit Amerikából hozták, így az ősök viselkedését homály fedi.
Ha van valami friss híred Mogyiról, oszd meg velem, ha gondolod!
Üdv. Katicska integet
Vissza az elejére
Katicska jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kifli
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 18. Csütörtök 11:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mogyi előtt 1 drótfoxim volt, olyan igazi "tökös-legény" Cool , mint amilyen a te kuyád lehet. Vele is nyakbőr-rázás volt a fenyítés, és már egészen kis korától kutyák közé hordtam (őrző-védőztünk, meg agility-ztünk), h ne legyen verekedős. Megértelek, h kénytelen vagy 1 plusz eszközt belevinni a sétálásba, bár elég kényelmetlen lehet mindig hordani a vesszőt Szemforgató . Szerintem meg kellene látogatnotok 1 közeli kutyasulit, ahol tudna szocializálódni, meg esetleg zárt területen "kitombolni" magát.
Valaha én is tartottam kutyasulit, találkoztam jópár makacs, nehezen kezelhető ebbel. Jó eredményeket lehet elérni sok türelemmel, következetességgel. Wink
Mi tegnap 3x vesztünk össze, de nem akarom, h a fejemre nőljön, így bizony marad a nyakbőr rángatás, meg az irgumburgum. Most azt figyeltem meg, h inkább este van felpörögve, reggel semmi gond nincs vele. De délutánra (majd estére) felpörgeti magát, és agresszíven játszik, mind kutyával, és velem is. Amit nem engedek.

Kitartást kívánok nektek, remélem sikerül, és előbb-utóbb nem kell majd az a pálca. Nagyon Boldog
Vissza az elejére
kifli jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Katicska
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 17. Szerda 12:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Nem tudom, volt-e korábban JR-ed? Ha nem, akkor csak örülhetsz, ha ilyen marad a kutyád. Ha már volt, akkor én örülök, hogy van esély a nevelésre. Azért elmondom Neked, hogy mostanában sétálni is egy vesszővel megyünk, mert miután minden járókelőnek és sajnos a mozgó autóknak oroszlánként ugrik, kénytelen vagyok fenyíteni. Sokan állatkínzónak tartanak, de nem megy másként. Sőt, igyse nagyon. Nem akarok nagyot csapni a fenekére, de a kicsit meg se érzi. A nagynál is csak ugrik egyet és folyt. köv. Szóval nem mondom, hogy nyugodtan sétálunk főleg azok után, hogy kétszer meglógott miután kihúzta magát a hámból. Mostanában nyakörv +póráz + hám+ póráz (mert ha csak nyakörv van megfullad, annyira húz), mint egy pitbullt úgy viszem. Tiszta gáz. 14 hetesen még ő is egy kis ari volt, persze most is az, ha bent vagyunk.Úgy tud hízelegni, el se hinnéd. Mindenki azt mondta, hogy a vizslától majd ellesi a helyes viselkedést. Persze. Esze ágában sincs - kivéve a macsakaüldözést. Ülni is tud, mert csak úgy kap kaját, ha leül, de kb 3 percig nézünk farkas szemet, mire hajlandó letenni a hátsóját. Szóval ez van. Vélemény? A vizsla képek között megnézheted őket Legény albumban, ha van kedved.
Vissza az elejére
Katicska jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kifli
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 17. Szerda 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Következetességgel, és kellően kemény kézzel bármit elérhetsz nála. Az én JR-em 14 hetes, de naponta összeveszünk, mert szólok neki szépen, majd keményebben, majd "valaki" véletlenül pont a grabancánál kapja el, mikor rosszalkodik. Aztán érdekes a következő alkalommal elég csak szépen szólni, és nem kell grabancot rángatni. Wink
Vissza az elejére
kifli jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Katicska
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 12. Péntek 13:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Van egy héthónapos JR rosszcsontom. Aki tud segítsen: valaha meg lehet tanítani arra, hogy engedelmeskedjen? Olyan akaratos hogy csak. De imádom. Turbó a neve és nagyon illik rá, mert mindig teker. Legutóbbi jócselekedete: szétkaparta a vadiúj ülőt. És való igaz, nem szeret egyedül lenni. Szegény vizslánk sokat fogyott mióta új társa van, mert mindig macerálja.
Szóval van esély a tanításra, vagy marad ilyen önfejű?
Üdv. Katicska
Vissza az elejére
kifli
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 5. Kedd 12:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Szeretnék 1 jack russelt. Mi a véleményetek a hazai állományról? Esetleg tudnátok ajánlani tenyésztőt?
Tapasztalatom terrier-tartás-ügyében van bőven, nemrég még volt 1 drót foxim....

Köszi a segítséget!
Vissza az elejére
JackRussell
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 31. Csütörtök 14:33    Hozzászólás témája: Re: Jack Russell Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sipa írta:
Nekem kérdésem lenne Jack Russell-ügyben: átlagos napirenddel rendelkező pár vagyunk és nagyon szeretnénk egy ilyen kis jószágot, de kutakodás közben ahhoz az infóhoz jutottunk, hogy a kis dög nem szeret egyedül leni, jó, ha van mindig otthon valaki. Az, hogy unalmában szétkapja a lakást nem különösebben érdekel minket, inkább az, hogy ne érezze rosszul magát nálunk. A tapasztalatotok szerint ez valóban így van, vagy kutyája válogatja, vagy a neveléstől is függhet? Már napok óta kétségek gyötörnek minket, ezért döntöttem a regisztrálás és segélykérés mellett. Ha valaki tud valami okosat, írjon nekem. Ezer köszönet!

Sikerült eldönteni hogy szeretnétek-e jack russell-t avagy nem?
Sipa
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 4. Kedd 9:47    Hozzászólás témája: Jack Russell Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nekem kérdésem lenne Jack Russell-ügyben: átlagos napirenddel rendelkező pár vagyunk és nagyon szeretnénk egy ilyen kis jószágot, de kutakodás közben ahhoz az infóhoz jutottunk, hogy a kis dög nem szeret egyedül leni, jó, ha van mindig otthon valaki. Az, hogy unalmában szétkapja a lakást nem különösebben érdekel minket, inkább az, hogy ne érezze rosszul magát nálunk. A tapasztalatotok szerint ez valóban így van, vagy kutyája válogatja, vagy a neveléstől is függhet? Már napok óta kétségek gyötörnek minket, ezért döntöttem a regisztrálás és segélykérés mellett. Ha valaki tud valami okosat, írjon nekem. Ezer köszönet!
Zven
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 2. Vasárnap 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Látta valaki a Kutyám, Skip c. filmet?Főszerepben egy jack russell ügyeskedik.(: Tündéri az a film, ajánlom mindenkinek.
Vissza az elejére
Zven jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 7. Kedd 12:04    Hozzászólás témája: Re: Jack Russell terrier
Téma leírása: terrier
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

JackRussell írta:
Írjon ide minden Jack Russell tulajdonos vagy rajongó

Megnyílt a Jack Russell Terrier alfórum ITT
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
JackRussell
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 19:03    Hozzászólás témája: Jack Russell terrier
Téma leírása: terrier
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Írjon ide minden Jack Russell tulajdonos vagy rajongó
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 2 oldal [38 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Jack Russell terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu