Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Júl. 15. Szerda 8:14
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Tibeti Terrier
Ugrás:  
Ki hogyan lett Tibeti terrier gazdi?
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [5 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
erika31
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 6. Hétfő 12:54    Hozzászólás témája: Re: Ki hogyan lett Tibeti terrier gazdi? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

S.Móni írta:
Sziasztok Fórumtásak!

Ki hogyan lett Tibeti Terrier gazdi? Várom a történeteiteket! Wink
Személy szerint én miután meghalt két szeretett kutyám Alfi(tacskó) és Dragó (keverék) nem szerettem volna még egy kutyát, mert féltem, hogy nehéz lesz még egy megválás... de akkor rátaláltam erre a fajtára, és egyből beleszerettem. Találtunk egy megfelelő helyet ahol tudunk választani kiskutyust. Édesapukám lement érte LajosMizsére. Egy egész alom egy éves kutyus volt előtte és mind csillogó szemekkel nézett rá. Az egyik ( Ultika ) birkózott egy társával játékből és persze, ő győzött Nagyon Boldog Apukám ezért őt választotta. Amikor hazahozta a kis pici megvolt szeppenve csak nézett, hogy hova is került. Majd miután a kertbe a labdára esett a tekintete, egyből fölbátorodott és letámadta a labdát. nagy vigyor / ami 2x akkor volt mint ő! röhög / Majs odajött hozzánk és jól megnézett minket és csaholni kezdtett. Ő is tudta, hogy jó helyre került! vidám Azóta még mindíg nagyon örül hogy itt van, és mi is örülünk neki! Wink

Neked ezek szerint Takó Márta anyukájától van kutyád
Az enyém Mártától van. Legalább is a fekete. Erika31 galériában megtalálod őket.
Vissza az elejére
erika31 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
babyboo
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 3. Szombat 9:44    Hozzászólás témája: Re: Ki hogyan lett Tibeti terrier gazdi? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Nekünk kettő is van ölelés2 Kis-közepes méretű, intelligens, hosszúszőrű kutyát kerestünk, a könyvek szerint ez a tibeti. És tényleg Mr. Green Az első tibetink egy bűbáj, ahogy a könyvek is írták, a második problémás, de őt is ugyanúgy imádjuk. puszi

Itt olvashatsz róluk: http://www.tibetiterrier.try.hu

integet
Vissza az elejére
babyboo jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
S.Móni
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 1. Hétfő 18:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hú hát ez a törénénet nagyon szép! Wink pirul
pömpöle
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 65

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 28. Kedd 14:36    Hozzászólás témája: Re: Ki hogyan lett Tibeti terrier gazdi? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Hát a mi történetünk kicsit hosszú, így inkább csak a weboldal címét teszem fel ide: Nagyon Boldog
http://www.akosvarycibal.mlap.hu
Wink
S.Móni
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 27. Hétfő 16:28    Hozzászólás témája: Ki hogyan lett Tibeti terrier gazdi? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok Fórumtásak!

Ki hogyan lett Tibeti Terrier gazdi? Várom a történeteiteket! Wink
Személy szerint én miután meghalt két szeretett kutyám Alfi(tacskó) és Dragó (keverék) nem szerettem volna még egy kutyát, mert féltem, hogy nehéz lesz még egy megválás... de akkor rátaláltam erre a fajtára, és egyből beleszerettem. Találtunk egy megfelelő helyet ahol tudunk választani kiskutyust. Édesapukám lement érte LajosMizsére. Egy egész alom egy éves kutyus volt előtte és mind csillogó szemekkel nézett rá. Az egyik ( Ultika ) birkózott egy társával játékből és persze, ő győzött Nagyon Boldog Apukám ezért őt választotta. Amikor hazahozta a kis pici megvolt szeppenve csak nézett, hogy hova is került. Majd miután a kertbe a labdára esett a tekintete, egyből fölbátorodott és letámadta a labdát. nagy vigyor / ami 2x akkor volt mint ő! röhög / Majs odajött hozzánk és jól megnézett minket és csaholni kezdtett. Ő is tudta, hogy jó helyre került! vidám Azóta még mindíg nagyon örül hogy itt van, és mi is örülünk neki! Wink
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [5 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Tibeti Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu