Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Júl. 21. Vasárnap 8:29
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  
sharpei-em
Moderátorok:  Koy
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [5 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
summernightsharp
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 4. Szerda 19:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hajnicicavirág!

megoldódott a kutyus problémája? Rájöttetek mia gonda bőrével?
Katus89
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 12. Péntek 9:36    Hozzászólás témája: Re: sharpei-em
Téma leírása: sh
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hajnicicavirag írta:
Valaki tudna segiteni? Hajni vagyok.van egy 8 honapos sharpei-em,több mint egy honapja kezeljük börgombával.Imoverál fürdetöt kapott,azt használjuk,de nem igazán javul. Használtunk canesten kenöcsöt is,kamillás fürdöt,kiprobáltuk a nizorál sampont is,de semmi.Kapott vakarozást megszüntetö gyogyszert is,de az sem használt.Pereg a böre,sokszor bepirosodik a böre,nagyon vakarozik. kétségbe vagyok esve,ha tud valaki segitsen,köszönöm

Szia Hajni!

Írtam neked pü-t,de nem válaszoltál,írok ide is,háha itt elolvasod!
Szóval voltál már a kutyussal allergiateszten?Szerintem az fontos lenne,hogy kiderüljön mi okozza ezt az egészet.
Próbáltátok már a homeopátiát?Nekünk nagyon bevált. Mosoly
Szerencsére az én sharpom bőrével sosem volt gond,de van egy ismerősünk,akinek szörnyű allergiás és bőrgombás volt a shar pei-e,és homeopátiás doki teljesen meggyógyította! Mosoly
Ha érdekel,akkor szívesen leírok neked pár homeopátiás szert(teljesen növényi alapú,nincsenek mellékhatásai,nem terheli meg a kutyát),vagy megadom a mi homeopátiás dokink telefonszámát,hogy kérj tőle tanácsot.
Remélem minél hamarabb megoldódik a gondotok! Mosoly
Vissza az elejére
Katus89 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 12. Péntek 5:20    Hozzászólás témája: Re: sharpei-em
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hajnicicavirag írta:
Valaki tudna segiteni? Hajni vagyok.van egy 8 honapos sharpei-em,több mint egy honapja kezeljük börgombával.Imoverál fürdetöt kapott,azt használjuk,de nem igazán javul. Használtunk canesten kenöcsöt is,kamillás fürdöt,kiprobáltuk a nizorál sampont is,de semmi.Kapott vakarozást megszüntetö gyogyszert is,de az sem használt.Pereg a böre,sokszor bepirosodik a böre,nagyon vakarozik. kétségbe vagyok esve,ha tud valaki segitsen,köszönöm

Szia!
Annak idején a német dogommal is hasonló volt a helyzet, persze a dokik nem voltak a helyzet magaslatán, így végül tápváltással tudtam megoldani a dolgot. Nálunk akkor a Purina Dog Chow táptól esett le a kutya szőre Evil or Very Mad
Mindenesetre próbálj olyan tápot találni, amiben nincs szója, mert bizony attól a sharpok tudnak ilyen tüneteket produkálni. Összezavart
Annál is inkább ez lehet a háttérben, mert nem reagált semmire sem, ahogy írtad.
Sok szerencsét!
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
summernightsharp
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 10. Szerda 21:31    Hozzászólás témája: Re: sharpei-em

Szia!

tuti hogy bőrgomba? Doki mondta? Csak mert gyakran allergia is mutat ilyen tüneteket sajna.. Szomorú

Milyen tápot eszik? Elképzelhető hogy tápallergia. Próbáltál már hypoallergén tápot adni neki? pl Hill's D/D, Eukanuba Dermatosis FP, Royal Caninnak is van ilyen tápja stb. ha tápallergia akkor 2 héten belül látszódni akell az eredménynek... egy próbát megérne.
Hajnicicavirag
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 10. Szerda 12:10    Hozzászólás témája: sharpei-em

Vissza az elejére
Hajnicicavirag jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [5 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu