Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Szept. 24. Hétfő 4:52
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Német dog
Ugrás:  
Német dog
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 4 / 5 oldal [105 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5 Következő
Szerző Üzenet
Ibcsi
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 21

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 19. Szombat 8:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szerintetek szép a színhibás kutya??? Nekünk volt egy szinhibás kutyánk Brúnó. Nekem maga a gyönyör volt. Meg amúgy is szeretem az ien tarka-barka kutyikat. Mr. Green Mosoly
zi77
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 29. Hétfő 16:05    Hozzászólás témája: ajánló Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdv,remélem nem sértő,hogy ide irok van egy kutyás blog oldal sok hasznos infóval,nézd meg érdemes.http://kutyajo.blog.hu/.
Vissza az elejére
zi77 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hemu
növendék
növendék

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 26. Péntek 15:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nemsokára megyek maja a Starophramen kennelbe, mert mint kiderült szegről-végről ismerem a "főnököt".
Ott is készítek majd egy-két képet.
Viszont onnan hívták fel a figyelmemet, hogy vigyázni kell a mostani kiállításokkal, mert valami fertőző nyavalya kerülgeti a kutyukat!
Dór
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 25. Csütörtök 12:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én is szivesen megnéznék más kuttyokat is.

Vissza az elejére
Dór jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 24. Szerda 16:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szerintem lassan ideje lenne megnézni a kutyukat!
Nem csinálunk galériákat? Én régebben már készítettem egyet Nitusról, de azóta már óriási lett és sokat is változott, ezért lassan érik egy új sorozat!
Dór
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 20. Szombat 15:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok!
Nekem egy kék dogom van, most két éves. Van egy 3 hetes kiskutyája is.
Sajnos császárral szült, és egy darabig nagyon rosszul volt utána, de már jól van szerencsére. Mosoly
A másik dogunkat ősszel kellett elaltatni 3 évesen, mert nagyon megbetegedett. Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
Dór jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Asztraia
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 23. Hétfő 20:04    Hozzászólás témája: Német dog kant keresek
Téma leírása: Német dog kant keresek
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!!!
Van egy 3 éves fekete szukám és szeretnék hozzá megvételre egy szintén fekete vagy foltos kant!! Viszont csak max 35 ezer forintom van rá...tudnátok segíteni??
Előre is köszi!
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 1. Csütörtök 17:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Üdv Mindenkinek!

Október óta vagyok dog tulaj, de nagyon nagyon örülök ennek. Mi a Gigantic Blau kennelből vásároltuk a sárga szukánkat. Nem olcsó, sőt drága, de nagyon szép kutyusok vannak ott minden színben.
Nitusnak is volt szőr/bőr problémája, amit úgy tudtunk elmulasztani, hogy a kajájába immunovet-et kevertünk. Ez lassan ugyan, de megszűntette a szőrhiányt, amit nála szőrtüsző-atka okozott.
A tápot a tenyésztő javallata szerint flatazor+grétimix kombinációjából rakjuk össze.
Ezek mellett még kapi napi egy condrosulf-ot, c vitamint, sörélesztőt és fogváltás alatt némi kalciumot is.
Ezenkívül a dokiról:
Ha valaki Érden, vagy annak közelében lakik, akkor feltétlenül a tárnoki vagy a szhalombattai Dr. Fekete testvérekhez menjen. Fiatalok, lelkesek, becsületesek,lelkiismeretesek és nagyon szeretik azállatokat.
Vissza az elejére
hemu jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 19. Kedd 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

quote]Hello Koy! A nemetdog. lap.hu-n nézd végig a magyar tenyésztőket, van közte akinél vannak kékek. Nem tudom pontosan melyik az. Sok sikert!!! Nagyon Boldog[/quote]
Hali!
Köszi már rajta vagyok a témán!
Hogy van a kutyusod?
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
rich77
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 17. Péntek 9:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:
rich77 írta:
Koy írta:
Hello!
A 100000 tényleg nem kevés én 60000-ért vettem az enyémet, de azt hiszem, hogy nem árt ha az ember tesz hozzá még egy kicsit és áldoz a minőségre, ha már komolya szeretne velük foglalkozni. Legközelebb nyilván én is okosabb leszek.
Megnézem a Goldenhillt a neten kiváncsivá tettél.
Sok sikert a kutyusotokhoz Razz !
A következőt már jobban megválogatjuk, az tuti. De addig remélem még 10 évet várni kell!!!! Wink

Ez így igaz. Tényleg nem tudsz olyan tenyészetet, ahol kék dogokat tudnék megnézni? Próbálok tudatosan készülni a következő kutyámra Wink
Hello Koy! A nemetdog. lap.hu-n nézd végig a magyar tenyésztőket, van közte akinél vannak kékek. Nem tudom pontosan melyik az. Sok sikert!!! Nagyon Boldog
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 17. Péntek 9:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

rich77 írta:
Koy írta:
Hello!
A 100000 tényleg nem kevés én 60000-ért vettem az enyémet, de azt hiszem, hogy nem árt ha az ember tesz hozzá még egy kicsit és áldoz a minőségre, ha már komolya szeretne velük foglalkozni. Legközelebb nyilván én is okosabb leszek.
A következőt már jobban megválogatjuk, az tuti. De addig remélem még 10 évet várni kell!!!! Wink

Ez így igaz. Tényleg nem tudsz olyan tenyészetet, ahol kék dogokat tudnék megnézni? Próbálok tudatosan készülni a következő kutyámra Wink
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
rich77
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 15. Szerda 15:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:
Hello!
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 15. Szerda 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello!
Vissza az elejére
rich77
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 15. Szerda 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:
rich77 írta:
Koy írta:
Hello!
A nyáron sok problémám volt a kutyusommal, tovább gyűrűzött a bőrprobléma, ami valószínűleg bolha-allergia volt és már hálistennek elmúlt, de átvették a támadást a legyek és akármit tettem nem tudtam megakadályozni, hogy a kutyám fülét ne marják véresre. Azonban szerencsére ezek a problémák az ősszel elmúltak és csak annak drukkolok, hogy tavassszal ne jöjjenek újra elő!
A Bozitát konzervben próbáltuk és nagyon bejött, köszi.
Milyen helyről vetted a kutyát?
Mennyire tünt megbízhatónak az eladó, illetve leinformálható a kennel?
Hello Koy! Örülök, hogy helyrejött a kutyád. Én pécsi vagyok és egy tőlünk nem messzi faluból van a kutyus. Egy középkorú srác tenyészti őket, nincs bejegyzett kennel és törzskönyvet sem tudott adni. Szomorú Bár én hobby célra vettem, de azért jó lenne. Ha szép lesz azért kipróbálnám versenyen. Van neki 2 kék (kan-szuka) és egy fekete szuka. Elég szépek! Viszont meglehetősen nomád körülmények között vannak a kutyuk! Evil or Very Mad

Hello!
Én Mezőtúron lakom, a kutyám a szomszéd városból, Törökszentmiklósról való, szintén nem nagy kennelből, de a srác eléggé ért a dogokhoz.
Azt mondják, hogy az első kutyánál meg kell fizetni a tanulópénzt, hiszen még nem ért az ember annyira az adott fajtához, így gyakorlatilag "bármit" megvesz. Ilyenkor a tenyésztő jóindulatára hagyatkozhatunk csak. Én is így vagyok ezzel, hiszen a sok probléma után kiderült az is, hogy a kutyám előharapásos (ki tudta, hogy az milyen Embarassed ) és ezáltal nem kaphat tenyészszemlét.
Szerencsére a tenyésztő fölajánlott egy másik kutyát egy elkövetkező alomból, pedig nem is írtunk szerződést-ez rendes dolog volt tőle.
De most itt van a 15 hónapos szukám, akit szeret a család, meg minden egyéb...kiadások ("Egy dogot nem megvenni kerül sokba, hanem felnevelni, tartani") stb.
Faramuci helyzet...
Irígylem a kék dogok gazdáját!!!
Nagyon szeretnék egy ilyen kutyát!!!
Én itt pécsett a Goldenhillből szerettem volna kölyköt, 100000ft lett volna és jelenleg ennyit nem tudtam költeni, mert építkeztünk. Pedig szerintem nagyon gyönyörű kutyái vannak. A mi picinknek a fogazata ok, viszont egy picit köldöksérves. Azt mondta a doki, hogy talán kinövi, mert nem súlyos. Majd meglátjuk! Döbbent A srác nem leinformálható, láttam a kutyáit, mint mondtam szépek. Jó lábak, szép mellkas, erős felépítés, elég jó a nyakuk, bár a Goldenhillt nem veri.(gyönyörű hattyúnyakú kutyái vannak, ilyent még nem láttam!)Csak hát a körülmények. Full szabadtartás, vmi hevenyészet fészer éjszakai szállasnak. Igyekszem megtenni mindent, hogy a mi picink gyönyörű legyen, mert ezek tényleg fantasztikus ebek!
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 15. Szerda 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

rich77 írta:
Koy írta:
Hello!
A nyáron sok problémám volt a kutyusommal, tovább gyűrűzött a bőrprobléma, ami valószínűleg bolha-allergia volt és már hálistennek elmúlt, de átvették a támadást a legyek és akármit tettem nem tudtam megakadályozni, hogy a kutyám fülét ne marják véresre. Azonban szerencsére ezek a problémák az ősszel elmúltak és csak annak drukkolok, hogy tavassszal ne jöjjenek újra elő!
Hello Koy! Örülök, hogy helyrejött a kutyád. Én pécsi vagyok és egy tőlünk nem messzi faluból van a kutyus. Egy középkorú srác tenyészti őket, nincs bejegyzett kennel és törzskönyvet sem tudott adni. Szomorú Bár én hobby célra vettem, de azért jó lenne. Ha szép lesz azért kipróbálnám versenyen. Van neki 2 kék (kan-szuka) és egy fekete szuka. Elég szépek! Viszont meglehetősen nomád körülmények között vannak a kutyuk! Evil or Very Mad

Hello!
Én Mezőtúron lakom, a kutyám a szomszéd városból, Törökszentmiklósról való, szintén nem nagy kennelből, de a srác eléggé ért a dogokhoz.
Azt mondják, hogy az első kutyánál meg kell fizetni a tanulópénzt, hiszen még nem ért az ember annyira az adott fajtához, így gyakorlatilag "bármit" megvesz. Ilyenkor a tenyésztő jóindulatára hagyatkozhatunk csak. Én is így vagyok ezzel, hiszen a sok probléma után kiderült az is, hogy a kutyám előharapásos (ki tudta, hogy az milyen Embarassed ) és ezáltal nem kaphat tenyészszemlét.
Szerencsére a tenyésztő fölajánlott egy másik kutyát egy elkövetkező alomból, pedig nem is írtunk szerződést-ez rendes dolog volt tőle.
De most itt van a 15 hónapos szukám, akit szeret a család, meg minden egyéb...kiadások ("Egy dogot nem megvenni kerül sokba, hanem felnevelni, tartani") stb.
Faramuci helyzet...
Irígylem a kék dogok gazdáját!!!
Nagyon szeretnék egy ilyen kutyát!!!
Vissza az elejére
rich77
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 15. Szerda 9:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:
Hello!
rich77
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 15. Szerda 9:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:
Hello!
Hello Koy! Örülök, hogy helyrejött a kutyád. Én pécsi vagyok és egy tőlünk nem messzi faluból van a kutyus. Egy középkorú srác tenyészti őket, nincs bejegyzett kennel és törzskönyvet sem tudott adni. Szomorú Van neki 2 kék (kan-szuka) és egy fekete szuka. Elég szépek! Viszont mehlehetősen nomád körülmények között vannak a kutyuk! Evil or Very Mad
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 14. Kedd 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello!
Vissza az elejére
rich77
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 13. Hétfő 16:22    Hozzászólás témája: Koy kutyusa Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem tudom mi a kutyus pontos baja, de fontos lehet a kaja is. Van egy nagyon jó minőségű táp ami tényleg kiválló. Sok kutyát helyrerakott. A neve BOZITA. A nemetdog.lap.hu-n keresd meg az OF GOLDENHILL kennel honlapját és vedd fel a sráccal a kapcsolatot. Ő a magyarországi forgalmazó. Fanatikus dogos és ott van fajtailag. Talán tud segíteni. Sok sikert!
rich77
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 13. Hétfő 16:11    Hozzászólás témája: új kiskutya Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tisztelt Dogosok! 3 napja vásároltam egy 2(?) hónapos kis szukát. Elég pici szegény kb. úgy 6 hetesnek néz ki. Mivel tudnám helyre rakni? Vettem neki 24% fehérjetartalmú kaját, nem agyonreklámozott gagyi. Van egy amstaffom is , ő nagyon szép tőle.Amúgy teljesen egészséges és nagyon szép kis kölyök. Segítsetek! Köszi, Rich77
Sába
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 6. Csütörtök 17:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nagymaci írta:
Nem sokan írtak még erre a fórumra. Pedig tényleg jó lenne beszélni a fajtáról. Nekem egy 14 hónapos albínó szukám van. Sajnos teljesen süket. Az állatorvos szerint az albínóság hátránya. Utána néztem, de sehol nem találtam utalást az albínóság és a süketség közti összefüggésre. Tud valaki valamit?

Szia!

Igen, ez lehetséges! A fehér dogok is két foltosból születhetnek. És vonhat maga után süketséget, vakságot és sterilséget.
Mennyi idős a kutyád?

A harlequin dogok foltosságát egy bizonyos merle gén okozza. A fehér dogok két merle génnel rendelkező szülő gyereke, azaz a fehér dog homozigóta merle. ÉS ez a homozigóta M faktor okozza ezeket az egészségkárosodásokat.
Vissza az elejére
Sába jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Sába
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 6. Csütörtök 17:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:
Hello!
Nos a szakértő doki(k):a, gomba, b, atka, c, allergia (bolha, egyéb élősködő, csirkés táp). Ez utóbbiak már az én feltételezéseim...
Sába írta:
Koy írta:
Sziasztok!
Van egy 10 hónapos sárga szukám és elég sok problémánk van a szőrével, illetve a bőrével. Ritkul a szőre, a bőre meg elszarusodik. Több kezelést is kapott, de nem sokat javult. Mi lehet ez?

Megkérdezem neked, de a doki mit mond???

Szia!

Hát, akkor nem tudok segíteni.
Próbálj valami tuti dokit felkeresni, mert ez így gáz, hogy mindegyik mást mond.
Ne haragudj.
Vissza az elejére
Sába jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
nagymaci
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 3. Hétfő 14:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem sokan írtak még erre a fórumra. Pedig tényleg jó lenne beszélni a fajtáról. Nekem egy 14 hónapos albínó szukám van. Sajnos teljesen süket. Az állatorvos szerint az albínóság hátránya. Utána néztem, de sehol nem találtam utalást az albínóság és a süketség közti összefüggésre. Tud valaki valamit?
Vissza az elejére
nagymaci jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 27. Kedd 10:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello!
Nos a szakértő doki(k):a, gomba, b, atka, c, allergia (bolha, egyéb élősködő, csirkés táp). Ez utóbbiak már az én feltételezéseim...
Sába írta:
Koy írta:
Sziasztok!
Van egy 10 hónapos sárga szukám és elég sok problémánk van a szőrével, illetve a bőrével. Ritkul a szőre, a bőre meg elszarusodik. Több kezelést is kapott, de nem sokat javult. Mi lehet ez?

Vissza az elejére
Sába
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 23. Péntek 17:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:
Sziasztok!

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 4 / 5 oldal [105 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Német dog
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu