Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Dec. 11. Kedd 3:45
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Csevej - Mindennapi társalgás :)
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1931 / 1931 oldal [48257 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 1929, 1930, 1931
Szerző Üzenet
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:31    Hozzászólás témája: Re: Csevej - Mindennapi társalgás :) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Anonymous írta:
Nekem is sikerült. Mosoly

Mostmár csak azt nem tudjuk ki vagy! Nagyon Boldog Azt hiszem, hogy regisztrálás nélkül is lehet nevet megadni..úgy látom, Zsunak is sikerült. De a legjobb ha regisztráltok!!! :thumbleft: akkor tudunk pü-t is küldeni!
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
chr
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:28    Hozzászólás témája: Re: Csevej - Mindennapi társalgás :) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Sziasztok!

Teszteljük a fórumot! Kiváncsi vagyok minden észrevételre, hogy a későbbiekben egy szupi fórum alakulhasson itt ki. wink

Hali!

De most újra lehet megtanulnom, hogy melyik smiley mit jelent. Sír vagy nagyon szomorú

Ja és valaki mondja meg, hogy wap-ról (GPRS-ről) hol tudom olvasni, hogy hétvégén is képben legyek. wink
Vissza az elejére
chr jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:26    Hozzászólás témája: Re: Csevej - Mindennapi társalgás :) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hali!

De most újra lehet megtanulnom, hogy melyik smiley mit jelent. Sír vagy nagyon szomorú

Ja és valaki mondja meg, hogy wap-ról (GPRS-ről) hol tudom olvasni, hogy hétvégén is képben legyek. wink
Vissza az elejére
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A fórum müködésével kapcsolatos minden tudnivaló itt megtalálható: http://www.site.hu/forum/faq.php#7 még én nem olvastam végig...
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsuzsuv írta:
Nekem nagggyon tetszik. Csak egy valami: jó lenne, ha lehetne válaszként reagálni egy előző hozzászólásra.

azt elvileg így lehet...hogy a hozzászólásnál az "idézet" gombra kattintasz...más megoldást egyenlőre nem látok.
Vissza az elejére
zsuzsuv
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nekem nagggyon tetszik. Csak egy valami: jó lenne, ha lehetne válaszként reagálni egy előző hozzászólásra.
Vissza az elejére
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:02    Hozzászólás témája: Csevej - Mindennapi társalgás :) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Teszteljük a fórumot! Kiváncsi vagyok minden észrevételre, hogy a későbbiekben egy szupi fórum alakulhasson itt ki. wink
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1931 / 1931 oldal [48257 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 1929, 1930, 1931
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu