Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Dec. 14. Péntek 17:54
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Csevej - Mindennapi társalgás :)
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1930 / 1931 oldal [48257 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 1928, 1929, 1930, 1931 Következő
Szerző Üzenet
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm, azt hiszem sikerült!
Vissza az elejére
ribizli jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
cookies2
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 15

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Szia Kuki!!!! Örülök, hogy itt vagy! :wave:

Nekem a nagy tesztelésben sikerült már 4oldalon is megnyitni a fórumot és az előbb a nem belépett részen írni..az előző két Vendég én voltam Nagyon Boldog

:hello2:

Isten hozott vendégként is.
cookies2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kitehetjük a welcome home felííratot? Nagyon Boldog
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
teszt
<i>html kódok vannak?</i>

Vannak, csak nem <> közé, hanem [] közé tedd őket... Cool
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Kuki!!!! Örülök, hogy itt vagy! :wave:

Nekem a nagy tesztelésben sikerült már 4oldalon is megnyitni a fórumot és az előbb a nem belépett részen írni..az előző két Vendég én voltam Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

teszt
<i>html kódok vannak?</i>
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Szia Kuki! Örülök, hogy újra köztünk!!!

Én is örülök! :smilecolros:
cookies2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Móni! Hogyan tudunk képet beszúrni a nevünk alá?

Profile ---> Avatar alatti felsorolásban találsz "Tallózás"-t. Ott.
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:

Ugyan úgy, mint a netboardnál volt.. fenn van a "Profil" menüpontra kattintva meg fogod találni!
Vissza az elejére
ribizli
falkavezér
falkavezér

Szia Kuki! Örülök, hogy újra köztünk!!!
Vissza az elejére
ribizli jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cookies írta:
...mert egy kísértetiesen hasonló angol nyelvű westis fórumon...

Hát igen, mivel ez egy, az internetről letölthető cucc, amit bárki felhasználhat, és saját képére formálhatja...a gallery ugyanilyen progi alapján működik.
Vissza az elejére
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ribiszke írta:
jaj, mennyire ügyes vagyok!!!!!!!!Mosoly))))))
és akkor ide visszajön Kuki?

Szia Ribizli!
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Megjöttem, sziasztok. :blob5:

Az oldal jó. Némi tapasztalattal tudok szolgálni a lehetőségek, gondok (netboardnál megszokott forma - ez a forma), mert egy kísértetiesen hasonló angol nyelvű westis fórumon volt-van alkalmam kipróbálni, s persze én is a megszokott lehetőségeket kerestem.
Ribiszke
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

jaj, mennyire ügyes vagyok!!!!!!!!Mosoly))))))
és akkor ide visszajön Kuki?
Vissza az elejére
Ribiszke jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ribiszke
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Na, sikerül most írnom???
Vissza az elejére
Ribiszke jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nekem is sikerült belépnem és nagyon tetszik! :hello1:
Vissza az elejére
adik
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

naggyon jóka:)))

adik
Vissza az elejére
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:45    Hozzászólás témája: Re: Csevej - Mindennapi társalgás :) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

chr írta:
Az anonymus is én voltam. Embarassed

Igen, közben kitaláltam! Mosoly

Még az idézethez annyit, hogy ki lehet belőle nyugodtan törölni, ha csak egy mondatra szeretne valaki reagálni..a lényeg, hogy az elején a quote [ ] ben megmaradjon, illetve a legvegen ugyanez / jellel a [ ] között. (hu, de bonyolult voltam... lol )
Vissza az elejére
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zsu írta:
És be lehet állítani valahol, hogy mindig a legfrissebb legyen felül?

Ez most még nálam is probléma, mert hiába állítom be, minden egyes hozzászólásom után "visszafordul". Szerintem szólok majd az üzemeltető srácnak, hogy ezt programilag írja át, hogy az legyen az alapértelmezett...csak most délután Zh-t ír, így nem ér ránk. De ez a legkevesebb, ha nem most, akkor holnap. wink
Vissza az elejére
chr
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:37    Hozzászólás témája: Re: Csevej - Mindennapi társalgás :) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
chr írta:

De most újra lehet megtanulnom, hogy melyik smiley mit jelent. Sír vagy nagyon szomorú

szerencsére jó pár van, így van mit újratanulni! :hello1:

Az anonymus is én voltam. Embarassed
Vissza az elejére
chr jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:35    Hozzászólás témája: Re: Csevej - Mindennapi társalgás :) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

chr írta:
Ja és valaki mondja meg, hogy wap-ról (GPRS-ről) hol tudom olvasni, hogy hétvégén is képben legyek. wink

erre most így hirtelen nem tudok válaszolni... Szemforgató
Vissza az elejére
Zsu
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

KÖzben rájöttem, úgyhogy előző kérdés: STORNO. wink
Vissza az elejére
Zsu
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

És be lehet állítani valahol, hogy mindig a legfrissebb legyen felül? Hogy ne kelljen állandóan az aljára görgetni, aztán meg majd ha sok hozzászólás lesz, akkor lapozgatni?
Vissza az elejére
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 13:34    Hozzászólás témája: Re: Csevej - Mindennapi társalgás :) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

chr írta:

De most újra lehet megtanulnom, hogy melyik smiley mit jelent. Sír vagy nagyon szomorú

szerencsére jó pár van, így van mit újratanulni! :hello1:
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1930 / 1931 oldal [48257 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 1928, 1929, 1930, 1931 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu