Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Máj. 27. Vasárnap 9:12
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Csevej - Mindennapi társalgás :)
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1929 / 1931 oldal [48257 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 1927, 1928, 1929, 1930, 1931 Következő
Szerző Üzenet
cookies2
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 15

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney,

az angolon van egy kedvenc smiley-m, amit ebben a listában nem találok. Próbáltam bemásolni ide, de csaka kódját mutatja, a figurát nem. Lehet bővíteni a smiley-kat vagy átvenni máshonnan?
cookies2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cookies írta:

Te voltál a vendég???

Szerintem Zsu volt a vendég, mert ő még nem regisztrált, és ezek szerint most nem írta be a nevét hozzászóláskor..De ő kérdezte, hogy regisztrálhat e más nickkel, ezért gondolom.
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
:cheers:

én nem mertem emgkérdenzi...

Még most látom, hogy lányoz zavarukban a betűk hancúrozni kezdtek a kezed alatt!
cookies2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:

Hogy-hogy nem merted??? Bántottalak valaha??
Te voltál a vendég???
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cookies írta:
Anonymous írta:

Cookies! Megírod annak az angol lapnak a címét?

http://www.westhighlandwhite.co.uk/index.php

Kivagy?

cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hopsz!
"2millis" lettem!
Figyelitek "kopaszok". :greenjumpers:
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
cookies írta:

Én más (félig ugyanolyan) névvel regisztráltam!
Ez az eredeti.

én a kukacra akartam fogadni:)))
(bocsi, én így humorizálok, nem bántásiból írom)

Akár az is lehetne, de mivel olyat szerettem volna annó, ami angol nyelvterületen is mond valamit, ezért lettem "sütikék".
A @ és - kimondva - az "at" igen furán hangzott volna.
Meg persze nem is biztos, hogy jó lett volna, különösen ha mininális karakterszámot határoznak meg a nicknévnél.
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Anonymous írta:

http://www.westhighlandwhite.co.uk/index.php

Kivagy?
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cookies írta:

Ez az eredeti.

én a kukacra akartam fogadni:)))
(bocsi, én így humorizálok, nem bántásiból írom)
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zsu írta:
Figyusszatok! Ugyanazon a néven regisztrál mindenki, vagy megengedett ici-pici névmódosítás?

Ha rá tudunk jönni, hogy kiről van szó, akor nyugodtan jöhetsz másik nickkel! Hamar meg fogjuk tanulni. Ribizli1 is más nickkel van, és szerintem ez sokkal jobb! Mosoly
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Akkor én is az eredetit használom majd.

Vissza az elejére
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

én maradok ennél a nevemnél, de ez már tulképp Brand lol
hanem, sztm úgyis megismerünk mindnekit
(túl sok teát ittam, meg egy cappuccinot is - bocsi, jobban pörgök, mint kéne)
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zsu írta:
Kuki! Örülök, hogy újra itt vagy!!!! Akartam e-mailt írni, de havazott felénk. Holnap reggel küldök egy pü-t ezen keresztül. (Ma már nem lesz rá időm, az otthoni gépem fele pedig már a kukában hever. :shaking: )

Figyusszatok! Ugyanazon a néven regisztrál mindenki, vagy megengedett ici-pici névmódosítás?

Szia! :cheers:

Ez az eredeti, ebből lett a "kuki".

Legutóbb cookies2 szerkesztette (2004 Okt. 4. Hétfő 14:39), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

apropó:
újlipótvároshoz minél közelebb tud-e valaki egy jó kozmetikust?
(nem nekem kellene, hanem Csipesznek)
Zsu
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kuki! Örülök, hogy újra itt vagy!!!! Akartam e-mailt írni, de havazott felénk. Holnap reggel küldök egy pü-t ezen keresztül. (Ma már nem lesz rá időm, az otthoni gépem fele pedig már a kukában hever. :shaking: )

Vissza az elejére
Ribiszke
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hú, ez a képbeszúrás nem fog menni..Szomorú állati béna vagyok ezekben. másik képet szerettem volna, weblapként mentettem és csak három másik formátumot fogad a program, ami nekem nem jelenik meg a mentés másként címszó alatt...
Vissza az elejére
Ribiszke jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
cookies írta:
Mooney,
Az új topikok nyitását viszont lehet, hogy célszerű lenne átgondolni, melyek azok a témák, amelyek jól elhatárolhatók.

Igen, ebben egyet értek Veled. Én is pont úgy gondoltam, hogy van ez a topic, ahol naponta tudunk csevegeni, egymás hogyléte felől érdeklődni, stb. Viszont vannak dolgok, amik fontosak lehetnek, és nem jó, ha a napi több 100hozzászólás lol között elveszik...ilyen pl, ha valakinek megbetegszik a kutyusa, és tanácsot szeretne kérni, hogy mit tegyen, rohanjon dokihoz, vagy van valakinek valami gyógyítási tapasztalata. Szerintem pl erre lehetne külön témát létrehozni. "Beteg a kutyus - mit tegyek?" vagy valami hasonló Szemforgató

Ez így van. Akár már a legelején létrelehetne hozni néhány topicot, - pl. Betegség, Etetés/Táplálékok, Kozmetika/Szőrzet ápolása, stb. .
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ribiszke írta:
miért nincs az én gyerekem rajta a tablón? Sír vagy nagyon szomorú
BrühühüMosoly

Mert mikor az a tabló készült, Ti még sehol sem voltatok. Mr. Green Legalábbis a fórum közelében nemigen.

Látom, már megtaláltad a Galériára mutató linket? Wink Igaz, még nem a mi galériánkra mutat..az is remélem változni fog :thumbleft:
Vissza az elejére
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

a különböző topikok jó ötletek, de sztm csak módjával, nehogy elvesszenek...
("one site to host them all"- lol lol )
Ribiszke
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

miért nincs az én gyerekem rajta a tablón? Sír vagy nagyon szomorú
BrühühüMosoly
Vissza az elejére
Ribiszke jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cookies írta:
Az új topikok nyitását viszont lehet, hogy célszerű lenne átgondolni, melyek azok a témák, amelyek jól elhatárolhatók.

Igen, ebben egyet értek Veled. Én is pont úgy gondoltam, hogy van ez a topic, ahol naponta tudunk csevegeni, egymás hogyléte felől érdeklődni, stb. Viszont vannak dolgok, amik fontosak lehetnek, és nem jó, ha a napi több 100hozzászólás lol között elveszik...ilyen pl, ha valakinek megbetegszik a kutyusa, és tanácsot szeretne kérni, hogy mit tegyen, rohanjon dokihoz, vagy van valakinek valami gyógyítási tapasztalata. Szerintem pl erre lehetne külön témát létrehozni. "Beteg a kutyus - mit tegyek?" vagy valami hasonló Szemforgató

Legutóbb Mooney szerkesztette (2004 Okt. 5. Kedd 19:32), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney,
Jó ötlet, hogy pl. talit külön topikban gyűjtsük.

Az egyik dolog, ami nem igazán tetszett az angol fórumon, hogy túl sok a téma, némelyiknek köze nincs a westiekhez.

A másik, az volt, hogy olyan jellegű folyamatos társalgás, amire a netboard lehetőséget nyújtott - lévén a westie fórumon belül már nincs további topicra lehetőség - nem igazán volt lehetséges.
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:07    Hozzászólás témája: Admin Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

A wapos elerhetoseg es a html kodok bekapcsolasa is lehetseges, igeny eseten.

:computer:
Vissza az elejére
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nekem nagyon tetszik!
Mooney, Királynő vagy! Mosoly
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Köszönöm, azt hiszem sikerült!

Meg tudom erősíteni. Valóban sikerült. Én is látom. Razz
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1929 / 1931 oldal [48257 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 1927, 1928, 1929, 1930, 1931 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu