Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Okt. 19. Szombat 0:19
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Csevej - Mindennapi társalgás :)
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1928 / 1931 oldal [48257 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 1926, 1927, 1928, 1929, 1930, 1931 Következő
Szerző Üzenet
cookies2
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 16

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 16:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
Kuki itt vagy???

Ha igen puszi!

Mostmár igen.

Köszi, viszontpuszi!
cookies2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 15:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ez nagyon jó, hogy meg lehet nézni, hogy "ki van itt"! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
ribizli jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon édes Ribiszke!
Vissza az elejére
ribizli jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 62

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Cookies! Hát te vagy??? Nagyon Boldog
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
petroczi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ja bocs, BBCode. Nem figyeltem....
petroczi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 15:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szóval Móni! Mit szerkesztettem én legutóbb?? Valami hülyeséget csináltam???
Bocsi! Ötlet
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
Hiába állítom be, hogy az újak elől, valahogy nem áll össze a dolog. Embarassed

Ez nem a Ti hibátok, már az előbb írtam..sajnos az alapbeállítás miatt mindig visszafordul a sorrend. ezt majd át kell programozni. viszont aki megteheti épp vizsgázni van..úgyhogy majd este..addig marad az hogy vagy a legvégére megyünk, vagy ahogy én állandóan átállítgatjuk, hogy jöjjenek előre..
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
petroczi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Evil or Very Mad Hogyan lehet linkelni? Nagyon Boldog
petroczi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
petroczi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

No, itten vagyok...
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kuki itt vagy???

Ha igen puszi!

Legutóbb óvónéni szerkesztette (2004 Okt. 4. Hétfő 15:33), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Ribiszke
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 15:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

na láccik már a gyerekem?Mosoly
Vissza az elejére
Ribiszke jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szóval én az-az én voltam,aki azt írta, hogy elveszik itt. De aztán nem teljesen. Majd beletanulok. wink
Vissza az elejére
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Hol látod, hogy hányan vagyunk?

Kattints a "tartalomjegyzék"re. Ha bejött, látod, milyen fórumok vannak jelenleg. A lap alján van egy "Ki van itt?" Ott van felsorolva, hogy milyen minőségben (regisztrált, vendég, rejtett)hányan vannak bent egy adott időpontban.
cookies2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 15:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vendég írta:
Hát én itt elveszek!
Hogy is kell ezt????

Menj fel a lap tetejére. Ott tudsz a regisztráció gombbal regisztr...
Aztán találsz o9lyat, hogy Profil(e), ez már olyan mint a netboardos.

Ne félj, nem tévedsz el!
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 15:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cookies írta:
Hahó!

Nincs itt senki????

Pedig látom ám, hogy vagyunk 7-en, mint a gonoszok! (Na még ez is)
De ki az, aki rejtőzködik???

Hol látod, hogy hányan vagyunk?
Vissza az elejére
óvónéni vendég
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 15:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
A fórum müködésével kapcsolatos minden tudnivaló itt megtalálható: http://www.site.hu/forum/faq.php#7 még én nem olvastam végig...

Szemforgató Na még se vesztem el!
Vissza az elejére
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 15:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vendég írta:
Hát én itt elveszek!
Hogy is kell ezt????

Mi hogy kell? Mosoly Szívesen segítek, csak tudnom kéne miben! wink
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ribiszke
fiatal
fiatal

cookies írta:
Hahó!

Nincs itt senki????

én valami iszonyat bénázást nyomok le.. Razz
szokásomhoz híven...
Vissza az elejére
Ribiszke jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vendég
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 15:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát én itt elveszek!
Hogy is kell ezt????
Vissza az elejére
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 15:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hahó!

Nincs itt senki????

Pedig látom ám, hogy vagyunk 7-en, mint a gonoszok! (Na még ez is)
De ki az, aki rejtőzködik???
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 15:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
cookies írta:
Próbáltam bemásolni ide, de csak a kódját mutatja, a figurát nem.

Ha bemásolod, majd elküldöd az üzenetet, úgy sem mutatja? A smilekban nem én vagyok az illetékes..dehát, olyan sok van, nem elég? Nagyon Boldog Természetesen megnézzük mit tehetünk ez ügyben..

Nem. A kódja, ha jól emlékszem: :108:

Az előbb átmentem - :walk: a nagy Angóliába - hogy üzivel együtt áthozza-e, de nem másolta be, csak a szöveget.

Ez olyasmi smiley, mint ami a netboardon a szemüveges piros hőzöngős volt.
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon tetszenek a smile-k, jó, hogy ilyen sok közül lehet választani! :blueflowerface:
Vissza az elejére
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cookies írta:
Próbáltam bemásolni ide, de csak a kódját mutatja, a figurát nem.

Ha bemásolod, majd elküldöd az üzenetet, úgy sem mutatja? A smilekban nem én vagyok az illetékes..dehát, olyan sok van, nem elég? Nagyon Boldog Természetesen megnézzük mit tehetünk ez ügyben..
Vissza az elejére
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ribiszke!
Küldtem pü-t, remélem megkaptad!
Vissza az elejére
chr
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 14:55    Hozzászólás témája: Re: Admin Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe7 írta:
Sziasztok!

A wapos elerhetoseg es a html kodok bekapcsolasa is lehetseges, igeny eseten.

:computer:

Igen, szeretnmém kérni. Akár pü-ben is. wink
Vissza az elejére
chr jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1928 / 1931 oldal [48257 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 1926, 1927, 1928, 1929, 1930, 1931 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu