Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Okt. 22. Kedd 22:06
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Csevej - Mindennapi társalgás :)
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1927 / 1931 oldal [48257 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 1925, 1926, 1927, 1928, 1929, 1930, 1931 Következő
Szerző Üzenet
zsuzsuv
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 5. Kedd 8:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Minél többet nézem, annál jobban tetszik ez az új fórumunk. És még azt is látom, ki van itt éppen.
Szia Györgyus!!!! lol
Vissza az elejére
zsuzsuv jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
petroczi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 5. Kedd 8:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

No, akkor én is kipróbálom a Monney által készített nagyyobb mozgóképet Mosoly.

Tényleg jó smiley-k vannak... :partyman:
petroczi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 5. Kedd 7:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zsu,
kíváncsi vagyok, hogy nekem meddig lesz 13szor annyi hozzsászólásom, mint neked Wink))
zsuzsuv
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 5. Kedd 7:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szép jó reggelt mindenkinek!!!!
Végre regisztráltam, maradtam az eredeti névnél. Tegnap én voltam Anonymus, aki kérdezte az angol lapnak a címét.
Örülök, hogy megy a fórumunk!!! SZUPISZUPISZUPISZUPI!!!!!
:wav:
(bassssztikuli, milyen jó smiley-k vannak!!!!)
Vissza az elejére
zsuzsuv jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 5. Kedd 7:07    Hozzászólás témája: szerelmi háromszög Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hali,
eddig ugyebár úgy volt, hogy Apu mindig vitte magával Negrót reggel. A műtét óta azonban mindig itthonhagyta, merthogy pihennie kell. Így a gyerek reggel jön és körbesmárol, befekszik az ágyamban (én meg túl kómás vagyk hogy kidobjam) csipesz erre persze féltékeny és bemegy duzzogni a nővérem szobájába...
Eszti
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 20:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Weheheheheeeeeeeee
Újra beindult a kergetőzés! lol lol
Annyira viccesek...
Vissza az elejére
Eszti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Eszti
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 20:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Itt nálunk éppen egy óriási kergetőzés folyik! Mint két bolond tepernek egy gumibanánért! lol

Elképesztőek....
Dorka megszerezte a gumibanánt, és elégedetten rágcsálja a lábam alatt, Lufi pedig a kanapéról kamillázgat, meresztgeti a nagy szemeit....
Szemforgató
Vissza az elejére
Eszti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Eszti
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 20:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Naaaaa, ez nagyon jó ötlet! Tetszik a fórum szerkezete, nagyon mutatós.
wink
Vissza az elejére
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 20:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kipróbálom a képbeszúrást is: ...

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Györgyi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 18:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[Egyszerűen szupi! Még tanulgatom a kezelését (bár nem ördöngősség), meg visszaolvasgatok, de nekünk szerintem nagyon tuti.

Köszönöm!!!!!! Razz
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 18:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Györgyi írta:
Sziasztok!....Tetszik ez az oldal! Mooney csinálta ugyi?

Szia! :wave:
Nagyon szépen köszönjük! Az oldalt nem én csináltam, hanem az a srác aki a gallery-t is. Végülis, Ő Forti apukája.. Nagyon Boldog Az én ex-em...Nagyon sokat segít, maximálisan támogatja a westie társaságot, fórumot, galériát, honlapot! Neki köszönhetjük, hogy ez az egész ingyen mehet...
Amúgy, ez egy program, amit netről lehet letölteni, és saját arculathoz igazitva felhasználni..

Mindjárt megcsinálom, és elküldöm Neked Fanni-Süti mozgóképét nagyobban, mert ide felfér olyan is, és akkor jobban látjuk a csajszikat! :thumbleft:

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Györgyi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 17:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Hát megvagytok! lol Tetszik ez az oldal! Mooney csinálta ugyi?
Szerintem mindegy, hol jövünk össze, de a legjobb mégis az, amit egy ismerős kezel. Itt nem érhetnek bennünket kellemetlen meglepetések!

Szia Kati!!!!!!!! Nagyon Boldog
cookies2
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 16

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 17:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Én úgy gondolom, hogy nem lehet csak 1et betenni, de utánna fogok nézni..
Addig is azt tudom ajánlani, hogy az egyiket beteszed oda, a másikat pedig az aláírásodba link-ként, úgy mint pl petroczi tette. \Nagyon Boldog/

oksi.
cookies2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cookies írta:
A profil webhely részére 2 webcím nem tehető fel?

Én úgy gondolom, hogy nem lehet csak 1et betenni, de utánna fogok nézni..
Addig is azt tudom ajánlani, hogy az egyiket beteszed oda, a másikat pedig az aláírásodba link-ként, úgy mint pl petroczi tette. \Nagyon Boldog/

Vissza az elejére
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney látom így vagy.

A profil webhely részére 2 webcím nem tehető fel?

Ha alánézel a profilomnak, most 2 webet láthatsz ott, amelyeket egyszerre akar megnyitni.
cookies2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 16:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cookies írta:

Nyugi, nem látom a Tieidet.

Teljesen nyugodt vagyok! wink Azt gondoltam, hogy nem látod. Arra gondoltam, hogy Ribiszke írt, hogy nem kapta meg és csak én nem vettem észre azt a hozzászólást, és Te meg segíteni próbáltál azzal, hogy biztos azért, mert még nem kapta meg... kicsit félreértettem Embarassed

Vissza az elejére
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 16:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:

Elküldve csak akkor lesz, ha adik belép. Akkor fogja megkapni. ez egy kicsit másképp működik...

Már értem!!
Nyugi, nem látom a Tieidet.
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cookies írta:
Én adiknak írtam és még mindig a kimenőben van az üzi, nem az elküldöttben.

Jah, hogy Te szeretnél küldeni. Nagyon Boldog Néztem is, hogy honnan tudod, hogy hol van a pü-m.. lol

Elküldve csak akkor lesz, ha adik belép. Akkor fogja megkapni. ez egy kicsit másképp működik...

Legutóbb Mooney szerkesztette (2004 Okt. 4. Hétfő 16:51), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 16:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
cookies írta:
Szerettel volna elküldeni egy pü-t, de megrekedt a kimenő fiókban.

Egy ideig ott volt, de már rég az "elküldött"ben van. És meg is kapta Ribiszke.

Én adiknak írtam és még mindig a kimenőben van az üzi, nem az elküldöttben.
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cookies írta:

Egy ideig ott volt, de már rég az "elküldött"ben van. És meg is kapta Ribiszke.
Vissza az elejére
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 16:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Ribizli!

Mooney,

ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 16:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok, megyek a gyerekemért a kozmetikába!
Mindenkinek kellemes délutánt! :wave:
Vissza az elejére
ribizli jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 62

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 16:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Dzsinikém itt van az ölemben. Nagyon Boldog
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 16:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Ez nagyon jó, hogy meg lehet nézni, hogy "ki van itt"! Nagyon Boldog

Kattints a "tartalomjegyzék"re. Ha bejött, látod, milyen fórumok vannak jelenleg. A lap alján van egy "Ki van itt?" Ott van felsorolva, hogy milyen minőségben (regisztrált, vendég, rejtett)hányan vannak bent egy adott időpontban.
cookies2
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 4. Hétfő 16:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
Cookies! Hát te vagy??? Nagyon Boldog

Ühüm.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1927 / 1931 oldal [48257 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 1925, 1926, 1927, 1928, 1929, 1930, 1931 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu