Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Nov. 15. Csütörtök 5:22
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Collie
Ugrás:  
Collie
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 4 oldal [97 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4 Következő
Szerző Üzenet
Andi
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 3. Péntek 16:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Még egy Lucky:

Vissza az elejére
Andi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 1. Szerda 20:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Briliáns írta:
Sikerült!

Én is várok a Te gyönyörűdről! Nagyon Boldog

Mekkora már Sunny!! Nagyon szép!

Lucky:
Vissza az elejére
Andi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 1. Szerda 20:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Briliáns írta:
Szia!

Akkor BOLDOG SZÜLINAPOT NEKI!!!!! nagytaps nagytaps
Sunny jól van! Ma próbálkoztam azzal, hogy képet készítsek róla, de ő nem nagyon akarta.
De azért hozok egyet! Remélem tetszik!

Köszi!! puszi
Vissza az elejére
Briliáns
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 25. Szombat 18:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sikerült!

Én is várok a Te gyönyörűdről! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Briliáns jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Briliáns
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 25. Szombat 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem küldte el...
Talán majd most!
<br><br>
Vissza az elejére
Briliáns jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Briliáns
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 25. Szombat 17:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Akkor BOLDOG SZÜLINAPOT NEKI!!!!! nagytaps nagytaps
Sunny jól van! Ma próbálkoztam azzal, hogy képet készítsek róla, de ő nem nagyon akarta.
De azért hozok egyet! Remélem tetszik!
Vissza az elejére
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 24. Péntek 15:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Briliáns írta:
Akkor biztosan ő az. De kísértetisen hasonlit Beck-re. Mosoly

És hogy van a kutyusod?

Köszi nagyon jól van!És Sunny?
LUCKY MA 1 ÉVES!!!!!!
Vissza az elejére
Briliáns
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 24. Péntek 15:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Akkor biztosan ő az. De kísértetisen hasonlit Beck-re. Mosoly

És hogy van a kutyusod?
Vissza az elejére
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 23. Csütörtök 19:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Briliáns írta:
Ő Markenfield's Fantasy On Ice, ugye? gondolkodik

Akiről a képet feltettem:Magic Rainbow Lovely of the Unicorn (legalábbis a honlap ezt írta, ahonnan leszedtem)
Vissza az elejére
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 23. Csütörtök 19:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Briliáns írta:
Szia Andi!

Nagyon szép! Nagyon Boldog <br>

Szia Briliáns!!

Nagyon szép a kutyosod!Mennyi idős most?
Vissza az elejére
Briliáns
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 20. Hétfő 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ő Markenfield's Fantasy On Ice, ugye? gondolkodik
Vissza az elejére
Briliáns
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 20. Hétfő 14:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ő pedig az én kutyusom!

(A legközelebbi kép jobb lesz róla, de most csak ez van nálam, és ez az első hozzászólásom ide!

Szóval Üdv Mindenkinek! puszi
Vissza az elejére
Briliáns
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 20. Hétfő 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Andi!

Nagyon szép! Nagyon Boldog <br>
Vissza az elejére
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 13. Hétfő 18:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Magic Rainbow Lovely of the Unicorn két évesen:

Itt pedig picurkaként:
Vissza az elejére
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 30. Hétfő 15:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Malouines Take It To The Limit
Vissza az elejére
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 30. Hétfő 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

MALOUINE'S MOODY BLUE
Vissza az elejére
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 29. Vasárnap 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Igen, Lucky még kölyök.Imádnivaló egy kutyus!!!

Majd ha tudsz, hozzál Gorgonáról képet.Biztos nagyon szép!
Vissza az elejére
Karina
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 27. Péntek 22:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Andi írta:
Itt van egy kép Luckyról.Szerintem nagyon édes rajta:

Mosoly

de aranyos !! nagyon édes rajta.. a fotón nem Gorgona van de megpróbálok rókla fotót felraknoi.. Nagyon beleszerettem ezekbe a kis kínai kutyusokba olyan édesek tudnak lenni.. Pesrze a collie is nagyon szép és bájos.. főleg ezen a fotón tényleg még kölyök nem?
Vissza az elejére
Karina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13. Kedd 16:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Itt van egy kép Luckyról.Szerintem nagyon édes rajta:

Mosoly
Vissza az elejére
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 13. Kedd 16:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Karina írta:
jaj de szép..a tricolor szín olyan mintha frakkban lenne..

Úgy néz ki kínai meztelen kutyusunk lesz a mamát úgy hívják hogy Gorgona.. most született neki két kiskölyke szukák és meztelenek , nagyon édesek de ez a tenyésztőjé mindkettő. Laciék úgy kaptákm meg Gorgomnát hogy két kölyköt kell adnijuk helyette. Valószínű a következő alomból lesz kiskutyánk. A collienak sokat kell gondozni a szőrét nem? a felső képen egy óriás szőrű kutya van gyönyörű de mennyit kell fésülni..
tényleg ti hogy vagytok?

Gorgona ilyen.. hát nem gyönyörű? mint egy kis hercegnő..

Köszi mi jól vagyunk! És Ti?
Tényleg gyönyörű Gorgona!!!!! Exclamation

Még egyenlőre Luckyt nem kellett nagyon fésülni, mert kicsi volt, és nem volt sok szőre,de biztos kell gondozni rendesen a hatalmas bundájukat.
Vissza az elejére
Karina
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 30. Szerda 20:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

jaj de szép..a tricolor szín olyan mintha frakkban lenne..

Úgy néz ki kínai meztelen kutyusunk lesz a mamát úgy hívják hogy Gorgona.. most született neki két kiskölyke szukák és meztelenek , nagyon édesek de ez a tenyésztőjé mindkettő. Laciék úgy kaptákm meg Gorgomnát hogy két kölyköt kell adnijuk helyette. Valószínű a következő alomból lesz kiskutyánk. A collienak sokat kell gondozni a szőrét nem? a felső képen egy óriás szőrű kutya van gyönyörű de mennyit kell fésülni..
tényleg ti hogy vagytok?

Gorgona ilyen.. hát nem gyönyörű? mint egy kis hercegnő..
Vissza az elejére
Karina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 16. Szerda 16:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Itt pedig egy blue.Neki aztán van szőre:
Vissza az elejére
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 16. Szerda 16:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Karina írta:
szia Csiki..
Jé mégis van még valaki a fórumon. Köszi Nagyon Boldog első próbálkozás volt.. de régen jártam erre..

Szia Karina! Én is rég jártam már erre...
Eldöntöttétek már , hogy milyen fajtájú kutyusotok lesz?

Nézd csak ezt a gyönyörűséget!

Vissza az elejére
Karina
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 10. Csütörtök 22:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szia Csiki..
Jé mégis van még valaki a fórumon. Köszi Nagyon Boldog első próbálkozás volt.. de régen jártam erre..
Vissza az elejére
Notte
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 5. Szombat 19:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Andi írta:
És itt is az én kis Luckym:

Gyönyörűséges !!!

Ilyen színű colliet "találtam"ma este Szegeden,Újrókuson.
Sajnos nem fogadott el ételt,kibújt a nyakörvből,sehogy se bírtam hazacsalni vagy hazavontatni bõgõmasina vígasztalhatatlan vagyok.
Pedig már egy ideje kóborolhat mert végigtapogattam és nagyon sovány volt szegény. Sír vagy nagyon szomorú
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 4 oldal [97 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Collie
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu