Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Máj. 27. Vasárnap 9:07
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Collie
Ugrás:  
Collie
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 4 oldal [97 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4 Következő
Szerző Üzenet
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 5. Szerda 15:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Briliáns írta:
Nem igaz! Nem rakja be a képeket!!! Sír vagy nagyon szomorú

szia! hogy probalod? Segithetek esetleg? Mosoly
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Briliáns
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 4. Kedd 12:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem igaz! Nem rakja be a képeket!!! Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
Briliáns jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Briliáns
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 4. Kedd 12:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="Briliáns"]Szia!
:D
De örülök, hogy Te nem vesztél el! (Ha már én majdnem!)
Persze hozok képeket! Rengeteg van!
(De ha feljössz a netborad collie-sheltie fórumára, ott is sokat találsz!)

Az éjszakaira nem nagyünk mert akkor leszünk nyaralni egy pár napot. Egyébként ott lennénk, és sajnálom is, mert biztos nagyon jó lesz a hangulat. Nem baj, majd jövőre....
Szóval agilityztek! nagyon jó!!!!
Örülök neki!
Biztosan ügyes a babus! és mikor kezdtétek? Versenyezni is fogtok?
MI is gondoltunk rá, de előbb BH vizsgára megyünk szeptembertől.[/quote]
Vissza az elejére
Briliáns jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Briliáns
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 4. Kedd 12:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Nagyon Boldog
De örülök, hogy Te nem vesztél el! (Ha már én majdnem!)
Persze hozok képeket! Rengeteg van!
(De ha feljössz a netborad collie-sheltie fórumára, ott is sokat találsz!)

Az éjszakaira nem nagyünk mert akkor leszünk nyaralni egy pár napot. Egyébként ott lennénk, és sajnálom is, mert biztos nagyon jó lesz a hangulat. Nem baj, majd jövőre....
Szóval agilityztek! nagyon jó!!!!
Örülök neki!
Biztosan ügyes a babus! és mikor kezdtétek? Versenyezni is fogtok?
MI is gondoltunk rá, de előbb BH vizsgára megyünk szeptembertől.
Vissza az elejére
Andi
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 4. Kedd 7:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!!!

Nagyon ügyesek vagytok!!! Gratulálok!!! Képeket hozol?
taps

Szolnok be volt tervezve, de Lucky most nincs túl jó formában.
Levedlett, úgyhogy most jobban hasonlít a rövidszőrű colliekhoz.Ebben az évben már szerintem nem is lesz nevezve.
Lucky a fiatal osztályos eredménye így egy kit.2-ből áll.

Az éjszakaira nem jössztök? Mi úgy néz ki, hogy nézőnek megyünk, had szokja a kiállítási légkört. Nyíregyházán nem igazán akart figyelni drága, úgyhogy nem árt neki egy kis nézelődés a kiállításon.

Képzeld, mi meg járunk agilityzni. Olyan ügyes Lucky!!
Már egész sok akadályt megcsinál. Nagyon büszke vagyok rá!
Vissza az elejére
Andi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Briliáns
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 4. Kedd 7:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Egy kissé elvesztem erről a fórumról, de megígérem, hogy mostmár jövök! sokkal sokkal gyakrabban!

Nos a kiállítások mennek! (Ti kit 2-k lettetek Nyíregyházán, ugye? Gratulálok!!!)

Makó NI1, Hódmezővásárhely NI2, Nagylengyel NI1, Kölyök Best in Show 3, Pécs HPJ, Best Junior, Nagykanizsa MKSZ, HPJ, Res. Junior Best In Show.
Most megyünk Szolnokra és Szombathelyre. Ti hová jöttök? remélem találkozunk valahol!
Nagyon Boldog
Vissza az elejére
*4ever*
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 27. Kedd 19:18    Hozzászólás témája: collie-t szeretnék Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok, Csókolom!

Én egy 15 éves lány vagyok.
Régóta vágyok már egy skót juhászkutyára, de sajnos eddig nem tehettem meg, hogy egy kölyköt felneveljek, mert a körülmyének nem engedték... Sír vagy nagyon szomorú
Végre ezen a nyáron költözésre kerül a sor és...
Nagyon várom, olyan gazdik jelentkezését akik aug. végén collie kiskutyát elajándékoznának vagy...! Wink
(nemtom8@vipmail.hu)
Vissza az elejére
*4ever* jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
T.Ancsa
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 30. Kedd 16:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Andi légyszives írj az e-mail címemre!! a-apasztor@freemail.hu
Köszi!

Nézzétek meg én szerkesztem még nincs kész de jó:
Angol és Ausztrál Pásztorkutyáűsok Lapja
http://a-apasztor.play.hu

Ancsa
Vissza az elejére
T.Ancsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 11. Kedd 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Briliáns!! Gratulálok Nektek Makóhoz! Milyen volt a kiállítás?
Képeid vannak?
Vissza az elejére
Andi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 4. Kedd 15:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

Mivel senki sem ír a fórumra szomorú , hozok pár képet:

VOL DE NUIT DES MARECAGES DU PRINCE

Itt meg Briliáns-nak két blue:

Unique Perle Bleue du Champ de la Roche

Vittel Menthe du Clos de Seawind
Vissza az elejére
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 30. Csütörtök 16:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Krisztina írta:
Szia Andi
Köszönjük szépen. És sok szerencsét Nyíregyházára. nagyszerû
A ti kutyáitok hány évesek?
És Lucky nagyon szép kutya. Angie apukája volt nagyon vörös, anyukája meg szép tricolor:D Ő meg olyan lett amilyen:)
Ahogy nézem a képeket látom ő is labdafüggő...Angie-t se lehet leszedni a labdáról.De ami jól pattog arra rástartol. Mikor sétálni szoktunk és elengedem fut minden kavics után amibe belerúgok:DDMeg jó lenne szelektív hulladék gyüjtőnek is mert mindig megtalálja a műanyagpalackokat és azzal kell játszani hahaha

Köszi!!! puszi

Hát igen,jól látod, tényleg labda függő:

(ez a kép mondjuk már elég régi, még nyáron készült)
Vissza az elejére
Krisztina
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 23. Csütörtök 16:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Andi
Köszönjük szépen. És sok szerencsét Nyíregyházára. nagyszerû
A ti kutyáitok hány évesek?
És Lucky nagyon szép kutya. Angie apukája volt nagyon vörös, anyukája meg szép tricolor:D Ő meg olyan lett amilyen:)
Ahogy nézem a képeket látom ő is labdafüggő...Angie-t se lehet leszedni a labdáról.De ami jól pattog arra rástartol. Mikor sétálni szoktunk és elengedem fut minden kavics után amibe belerúgok:DDMeg jó lenne szelektív hulladék gyüjtőnek is mert mindig megtalálja a műanyagpalackokat és azzal kell játszani hahaha
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 23. Csütörtök 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Briliáns Veletek mi újság? Kérdés

Tegnap feladtuk a nevezést Nyíregyházára nagyszerû , úgyhogy csak kipróbáljuk a kiállítást is. Már nagyon izgulok.

Ti már voltatok kiállításon vagy Makó lesz az első?
Vissza az elejére
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 23. Csütörtök 16:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Krisztina írta:
Sziasztok. Nem rég regisztráltam. Egy barátnőm mondta, hogy jó hely. Szomorúan vettem észre h a Collie kategóriába még nem raktatok albumot. Szerintem érdemes lenne. Én felraktam pár képet az 5 éves szuka kutyámról. Ha van időtök nézzétek meg és csináljatok albumot a Collie kategóriába. Köszi és üdv Angie pedig üdvözli a kutyáitokat Mosoly

Szia Krisztina!Üdv a fórumon!!
Megnéztem a kutyusod képeit.Nagyon szép Angie.
Vissza az elejére
Krisztina
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 22. Szerda 16:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok. Nem rég regisztráltam. Egy barátnőm mondta, hogy jó hely. Szomorúan vettem észre h a Collie kategóriába még nem raktatok albumot. Szerintem érdemes lenne. Én felraktam pár képet az 5 éves szuka kutyámról. Ha van időtök nézzétek meg és csináljatok albumot a Collie kategóriába. Köszi és üdv Angie pedig üdvözli a kutyáitokat Mosoly
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 15. Szerda 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Silver Dream All MY Loving:

Csodaszép feje van ennek a kutyának!!!!
Vissza az elejére
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 15. Szerda 7:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ő is egy gyönyörűség:

Vissza az elejére
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 13. Hétfő 18:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szerintem ő nagyon szép:

Harper's Field Xeltic Lord of The Dance
Vissza az elejére
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 11. Szombat 18:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Briliáns írta:
Hát ezt sajnálom! De ki tudja mit hoza jövő!
Az biztos, hogy Luckyt érdemes lesz kiállításra vinni!
Ez a labdás kép is nagyon szuper!
Mi mostanában nem csináltunk képet, mert csak sáros kutyát tudtam volna megörökíteni....
Majd talán a jövő héten!

Köszi a dicséretet.
Amúgy ez a labdás kép is pár napja készült.Sajnos, nálunk is elolvadt a hó, és minden csupa sár.
Vissza az elejére
Briliáns
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 11. Szombat 17:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát ezt sajnálom! De ki tudja mit hoza jövő!
Az biztos, hogy Luckyt érdemes lesz kiállításra vinni!
Ez a labdás kép is nagyon szuper!
Mi mostanában nem csináltunk képet, mert csak sáros kutyát tudtam volna megörökíteni....
Majd talán a jövő héten!
Vissza az elejére
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 11. Szombat 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egy labdás Lucky kép:

Vissza az elejére
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 11. Szombat 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Akkor kiállításokon nem hiszem, hogy fogunk találkozni. szomorú
Ha mi fogunk járni kiállításokra akkor is egész máshová fogunk menni mint Ti.
Pedig nagyon szívesen megnéztem volna élőben Sunny babát.
Vissza az elejére
Briliáns
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 6. Hétfő 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Igen, Sunny baba megy kiállításra. Éppen az előbb adtam fel a makói CAC-ra a nevezést.
Emellett pedig szeretnénk menni a hódmezővásárhelyi CACIB-ra a nagylengyeli CAC-ra, a pécsi CACIB-ra, a szombahelyi CACIB-ra, a Kecskeméti CACIB-ra és a gyulai CAC-ra. Még meglátjuk.
De én már a makói miatt is nagyon izgulok. Ráadásul most gyakorolni sem nagyon tudunk, mert megint esett ez a hülye hó... Már kissé elegem van belőle. Igaz Sunny szereti, de én nem igazán.
Vissza az elejére
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 5. Vasárnap 9:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Briliáns írta:
Szia!

Azta!!! taps taps

Lucky gyönyörű!!!! Nagyon-nagyon szép! Gratulálok hozzá! Kiállítások??
Ő melyik kennelből való egyébként?

(Úgy látom ezt a fórumot mi ketten éltetjük Mosoly )

Köszi!
Szeretnénk elvinni egy-két kiállításra.Még meglátjuk.
Lucky a Marrow kennelből van.

Sunny járni fog kiállításokra?
Vissza az elejére
Briliáns
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 4. Szombat 18:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Azta!!! taps taps

Lucky gyönyörű!!!! Nagyon-nagyon szép! Gratulálok hozzá! Kiállítások??
Ő melyik kennelből való egyébként?

(Úgy látom ezt a fórumot mi ketten éltetjük Mosoly )
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 4 oldal [97 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Collie
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu