Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Júl. 19. Csütörtök 10:28
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Collie
Ugrás:  
Collie
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 4 / 4 oldal [97 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4
Szerző Üzenet
csiki
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 26. Hétfő 18:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Karina írta:
próba..

Egész jól sikerült! Wink
Édesek! Nagyon Boldog
Karina
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 23. Péntek 21:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

próba..
Vissza az elejére
Karina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Karina
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 3. Szombat 17:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hogyan kell megnézni az üzenetem Bocsi ha hülyeséget kérdezek.
Úgy néz ki csak mi írunk erre a fórumra..

Ninncs konkrét tervem.. lehet mégsem lesz collienk..A kínai meztelenkutyus mindkettőnknek tetszik.

Képzeld az unokatestvérem most vett egy puli kölyköt ( pedig mondtuk hogy nem lesz jó , mert a tenyésztőt jól ki kell választani ).. 6 hetes és nincs oltva.. persze olcsón vették! Raszta frizurát hord és hozzá illő kutyát akart jó mi?

agility hü de ügyesek vagytok!! van fotód is..?
megpróbálok fotót feltölteni..
Vissza az elejére
Karina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Andi
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 30. Kedd 13:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Andi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 30. Kedd 8:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!!

Sajnos ezt a kutyust élőben még nem láttam, de így képen, nekem nagyon tetszik.Képeket pedig úgy tehetsz fel, hogy amikor írsz egy hozzászólást,rákattintasz a KÉP-re és beütöd a kép webcímét és Ok.

Voltunk már mi is pár kiállításon.Pl.:tegnapelőtt (vasárnap) is, csak azt nagyon elverte az eső.

Van a kutyussal valami terved?(pl.:kiállítás, agility)

A borderen mi is sokat gondolkoztunk, csak mivel én még suliba járok úgy voltam vele, hogy nem biztos, hogy tudnék vele majd annyit foglalkozni, mint amennyt kéne, ezért is választottuk inkább ezt a nyugisabb fajtát, a colliet.Végülis a collie is nagyon, nagyon tanulékony.Lucky is tud már egy csomó mindent.Januártól meg jöhet az agility. Nagyon Boldog

Megnéznéd, hogy kaptél-e tőlem 1 pü-t.Mert ezen a fórumon még sosem küldtem üzit és nem biztos, hogy átment.
Vissza az elejére
Andi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Karina
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 27. Szombat 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Andi!

JAJ de szép ez a kutyus tényleg milyen gyönyörű ezüstös a bundája. Ő élőben is ilyen?
Igen már jártunk kiállításon a hugomnak nagyon tetszik az Írfarkas kutya szeretne egyet de nekem nem tetszik szerintem olyan mint egy nagyranőtt keverék nekünk Bógáncs ilyen, a pulikeverékünk..
És te jársz kutyakiállításokra ?
Ja még nem döntöttem el hogy melyik kennelből miért? A legtöbb szép ezüstös kutyát a Rineweld kennel honlapján láttam.. De még csak nemrégóta kezdtem nézegetni a netet.. korlátozott a hozzáférésem

Hogyan lehet képeket feltöletni ide?
De gondolkodtam még más fajtákon is.. például nagyon érdekesek a border colliek nem olyan szépek mint a skótjuhász , de olyan okos pofikájuk van.. Nagyon tetszik még a Tibeti terrier legalábbis egy honlaon nagyon szépeket láttam! És a kínai meztelenkutya is olyan mint egy mini póni..
De azért elsősorban a skótjuhász.. ők olyan arisztokraták Betti nem szeretett labdázni..
Mostmár sokat írtam írj te is egy kicsit magadról ..Lucky ( jól írtam?) akkor ö a Marrow kennelből van ! neki nagyon szép honlapja van olyan jók az akciófotói is!!
Vissza az elejére
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 24. Szerda 7:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Karina!!

Egy picit magunkról:Lucky egy féléves(pont ma 6 hónapos!!!!!!!)tricolor kan collie.Tk.-i nevén Marrow Black Ideal Dream.Képeket róla a kep.tar.hu/idealdream oldalon láthatsz.Imád labdázni,aminek nagyon- nagyon örülök.
Apukája Silver Dream Kilimanjaro:

Anyukája:Silver Dream Estée Lauder.

Debrecenben élünk.

Van már elképzelésed, hogy melyik kennelből szeretnél kutyust?
Te hol laksz?

Nekem bleu-ban sajnos elég kevés collie tetszik..Nekem csak azok tetszenek(de azok nagyon!!!!) amelyiknek szép ezüstös a bundája, és kevés benne a fekete.Csak úgy vettem észre, hogy ez elég ritka.pl.:

Voltál már kutyakiállításon?
Vissza az elejére
Karina
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 23. Kedd 20:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Andi írta:
És itt is az én kis Luckym:

Lucy olyan aranyos ahogy jön a labdájával ..
Andi neked hogy lett collied?
Vissza az elejére
Karina
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 23. Kedd 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Andi írta:
Karina írta:
Sziasztok!

Jé sikerült írnom ebbe a fórumba is.. szokott ittlenni valaki? Nagyon szép ez a kiskutya mennyi idős?

Mosoly

Szia Karina!

Neked van collied?

Szia! Bocsi hogy olyan soká írtam.. Hát én igazság szerint nagyon szeretnék egy kékszínű ( blue-merle ) kislányt . Sokáig befogadott kutyusaink voltak.. keverékek.. és vigyáztunk egy skótjuhászra egy hónapig.. Bettire! Hát ő bűbájos volt! olyan igazi urihőlgy.. Még a tricolor is tetszik igaz Betti hagyományos vörös színű volt..
De egy csomó kennel honlapját nézegettem és nekem nagyon megtetszett a Blue szín..

Tényleg és ti meséljetek magatokról hátha beindul ez a fórum..
Nem nagyon mertem eddig írni más fórumokba hátha kinevetnek..
de tényleg üdv mindenkit!
Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 18. Csütörtök 13:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Andi írta:

Gyönyörűséges !!!
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 18. Csütörtök 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Andi írta:
Remélem nem baj, hogy tettem fel ide képeket.Sajnos amúgy sem sokan járnak erre felé... Sír vagy nagyon szomorú

bajnak nem baj, ezért (is) van a fórum Mosoly
Collies valóban kevés irogat perpill a fórumra, ezért is van ez a rész "kissé" lemaradva a pl. 35ezres hozzászólással bíró westis alfórumtól Wink
Kevesen ismerik az oldalt, az első 10embert "betelepíteni" pedig a legnehezebb, a többi utánna jön magától Mosoly

Folyamatosan fejlesztünk, szeptemberben végére várható a következő nagyobb lépés, reméljük ennek következtében még több Fórumozót köszönthetünk.

Ajánld Te is! Mosoly
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 18. Csütörtök 10:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Remélem nem baj, hogy tettem fel ide képeket.Sajnos amúgy sem sokan járnak erre felé... Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 18. Csütörtök 10:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 18. Csütörtök 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 18. Csütörtök 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Karina írta:
Sziasztok!

Jé sikerült írnom ebbe a fórumba is.. szokott ittlenni valaki? Nagyon szép ez a kiskutya mennyi idős?

Mosoly

Szia Karina!

Neked van collied?
Vissza az elejére
Karina
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 17. Szerda 20:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Mosoly
Vissza az elejére
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 27. Hétfő 17:27    Hozzászólás témája: Re: Collie
Téma leírása: van valakinek collieja?
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Stony írta:

De kihalt ez a fórum!! Összezavart Stony végül megtartjátok a kis Dewy Dawnt?[/quote]

Szia Andi!
Végülis igen. Nem nálunk lakik de itt van Pécsett, egy kedves család szeme fénye. Az én nevemen marad, ki fogom állítani és almom is lesz tőle. Majd egy lányát szeretném elhozni amikor lesz saját családi házunk.

[/quote]

Gyönyörű ám a kislány!!!
Vissza az elejére
Stony
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 24. Péntek 21:30    Hozzászólás témája: Re: Collie
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[/quote]
De kihalt ez a fórum!! Összezavart Stony végül megtartjátok a kis Dewy Dawnt?[/quote]

Szia Andi!
Végülis igen. Nem nálunk lakik de itt van Pécsett, egy kedves család szeme fénye. Az én nevemen marad, ki fogom állítani és almom is lesz tőle. Majd egy lányát szeretném elhozni amikor lesz saját családi házunk.

Stony jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 15. Szerda 18:39    Hozzászólás témája: Re: Collie

Stony írta:
Szia Luca,

Nekem van néhány!

Luca írta:
Sziasztok!
Van valakinek skót juhászkutyája(collieja)?Ha igen,szeretném,ha írna,és képet is rakna fel!Nekem ez a kedvenc fajtám!

De kihalt ez a fórum!! Összezavart Stony végül megtartjátok a kis Dewy Dawnt?
Vissza az elejére
Andi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 15. Szerda 14:12    Hozzászólás témája: Re: Collie

Sziasztok!!

Nekem is van egy tricolor colliem. Nagyon Boldog
És Luca neked van collied Kérdés
Vissza az elejére
Stony
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 14. Kedd 18:57    Hozzászólás témája: Re: Collie

Szia Luca,

Nekem van néhány!

Luca írta:
Sziasztok!
Van valakinek skót juhászkutyája(collieja)?Ha igen,szeretném,ha írna,és képet is rakna fel!Nekem ez a kedvenc fajtám!

Stony jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Luca
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 23. Hétfő 17:26    Hozzászólás témája: Collie

Sziasztok!
Vissza az elejére
Luca jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 4 / 4 oldal [97 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Collie
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu