Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Jan. 20. Szombat 16:16
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Boxer
Ugrás:  
Boxeresek ide!!!
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 17 oldal [422 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 15, 16, 17 Következő
Szerző Üzenet
tökfej
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 2. Hétfő 17:35    Hozzászólás témája: tökfejség Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az én Tökfejem "becsületes" neve (na nem a törzskönyvezett:) tényleg Tökfej, napi használatban Töki. Júliusban mult egy éves, szóval még igazán szeleburdi játékgyáros. Olyan elementáris erővel indul a szomszéd kutyusoknak, akik termetben jóval kisebbek, bár idősebbek, hogy szegények azt sem tudják, hová fussanak előle, pedig a "kicsi" csak játszani szeretne...Mosoly
Pont ezen megfontolásból tervezzük egy boxikistesó megvételét és azt hiszem mindenki boldog lesz, beleértve a szomszéd kutyákat, minket (akiket szintén folyton nyűMosoly és nem utolsósorban Tökikét.
Ezen a fórumon is azzal találkoztam, hogy a boxertulajdonosok valahogy nem állnak meg egynél...vajon miért? Razz
Vissza az elejére
tökfej jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Brazil
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 2. Hétfő 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Látom a boxer bébi tulajok mindenhol ott vannak! lol lol

A te Tökfejed milyen idős? Mosoly
Brazil jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
chevalido
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 1. Vasárnap 13:52    Hozzászólás témája: Re: tökfejség Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

tökfej írta:
éppen csak beleolvastam a fórumba és láttam, hogy valaki amiatt panaszkodott, mert "szörnyeteg" a boxija. na, hát a miénk sem egy angyal és nem mindig hallgat a gazdira, de ez a szeleburdi, játékos viselkedés az, ami miatt boxerekkel élünk - nem?
persze, fontos, hogy ne hagyjunk mindent, de szerintem, ha nem tartjuk szem előtt, hogy egy olyan kutyusunk van, akinek a feje csak a csibészséggel, a játékkal és a szórakozással van tele, akkor talán egész életében "küzdhetünk" a pórázon tartásával.
nem vagyok sem tenyésztő, sem szakértő, csak egy tökfej gazdija.

igen, aki ezt a fajtát választja, tisztában kell lennie azzal h örök kölyök, nagy mozgásigénnyel és folyton járó aggyal.. de ezért szeretjük Nagyon Boldog
Vissza az elejére
chevalido jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
chevalido
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 1. Vasárnap 13:50    Hozzászólás témája: Re: 1. látogatás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ritkán, de vannak akik benéznek, más fórumokon nagyobb a forgalom
Vissza az elejére
chevalido jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
tökfej
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 30. Szombat 23:20    Hozzászólás témája: tökfejség Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

éppen csak beleolvastam a fórumba és láttam, hogy valaki amiatt panaszkodott, mert "szörnyeteg" a boxija. na, hát a miénk sem egy angyal és nem mindig hallgat a gazdira, de ez a szeleburdi, játékos viselkedés az, ami miatt boxerekkel élünk - nem?
persze, fontos, hogy ne hagyjunk mindent, de szerintem, ha nem tartjuk szem előtt, hogy egy olyan kutyusunk van, akinek a feje csak a csibészséggel, a játékkal és a szórakozással van tele, akkor talán egész életében "küzdhetünk" a pórázon tartásával.
nem vagyok sem tenyésztő, sem szakértő, csak egy tökfej gazdija.
Vissza az elejére
tökfej jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Brazil
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 30. Szombat 17:39    Hozzászólás témája: Re: 1. látogatás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

boxibonca írta:
boxibonca írta:
SZiasztok! Nagyon Boldog
Most vagyok 1. alkalommal,és örömmel ismerem fel netboard forumos ismerőseimet!És örülök hogy itt lehetek.

na de mi lelt itt mindenkit?nem is ír ide senki? Döbbent Sír vagy nagyon szomorú

De de! Csak tényleg ritkán van erre valaki, így én is ritkén nézek erre!!!

MEgkérdezhetem mi a csöpséged tk-s neve? Razz
Brazil jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
boxibonca
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 27. Szerda 12:15    Hozzászólás témája: Re: 1. látogatás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

boxibonca írta:
SZiasztok! Nagyon Boldog
Most vagyok 1. alkalommal,és örömmel ismerem fel netboard forumos ismerőseimet!És örülök hogy itt lehetek.

na de mi lelt itt mindenkit?nem is ír ide senki? Döbbent Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
boxibonca jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
boxibonca
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 26. Kedd 18:45    Hozzászólás témája: 1. látogatás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SZiasztok! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
boxibonca jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ördögpirula
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 26. Szombat 23:25    Hozzászólás témája: Re: fedeztetés
Téma leírása: Győr környéki lány boxert keresek
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rocky írta:
Sziasztok! Győr környéki lány boxert keresek fedeztetés céljából kan boxeremnek. Tigriscsíkos, 4 éves, nagy termetű, törzskönyvezett, intelligens kutyus. Ha valakit érdekelne: adamxx@freemail.hu

cenzúrázva szemöldökfelhúz
Ördögpirula jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Rocky
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 19. Szombat 14:17    Hozzászólás témája: fedeztetés
Téma leírása: Győr környéki lány boxert keresek
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Győr környéki lány boxert keresek fedeztetés céljából kan boxeremnek. Tigriscsíkos, 4 éves, nagy termetű, törzskönyvezett, intelligens kutyus. Ha valakit érdekelne: adamxx@freemail.hu
moco22
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 18. Péntek 11:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

babyteve: nagyon szép a fehér boxosod (elfogult vagyok, mert az enyém is fehér volt /Pigy/), és nagyon jók a képek róla.
Vissza az elejére
moco22 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Brazil
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 9. Vasárnap 12:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kennelek:

Pannon-box

Chris-box

Black-Joy boxer

Sósrét-Menti boxer

Csak egy pár ahol érdeklődni tudsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cool Cool Jó keresgélést!!!
W $hArk
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 9. Vasárnap 9:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="Brazil"]Hűha!!!!!!!!!!!!!!
Ez elég gáz, hogy így alakult a helyzet!!

Most van egy pár kennel ahol most születtek a bébik vagy már elvihető korban vannak.

Néz körül a boxer.lap.hu-n bizti hogy találsz!!!

Megkérdezhetem honnan veted volna a kutyust(város)?

Petőfiszálláson van! /Bács-Kiskun megye/
Köszi a tippet:P Remélem találok mert már nagyon jó lenne a kis boxos:P
Vissza az elejére
W $hArk jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Brazil
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 9. Vasárnap 8:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hűha!!!!!!!!!!!!!!
Ez elég gáz, hogy így alakult a helyzet!!

Most van egy pár kennel ahol most születtek a bébik vagy már elvihető korban vannak.

Néz körül a boxer.lap.hu-n bizti hogy találsz!!!

Megkérdezhetem honnan veted volna a kutyust(város)?

W $hArk írta:
Hát képet sajnos nem tok feltenni, de a program is változott, mert össze vesztem az annyuk gazdájával így nincs kis kutya a számomra Nagyon BoldogSzomorú

W $hArk
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 8. Szombat 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát képet sajnos nem tok feltenni, de a program is változott, mert össze vesztem az annyuk gazdájával így nincs kis kutya a számomra Nagyon BoldogSzomorú
Vissza az elejére
W $hArk jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Brazil
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 8. Szombat 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Látni kée ezt a foltot!!
Nem tudnál esetleg képet feltenni róla??!

W $hArk írta:
Helló mindenki!
Nagyon komoly kérdésem lenne!
Van 1 kis kutya aki nagyon jól néz ki már 3 hetesen is super a test felépítése csak van 1 kis bibi!
A hátán pontosabban a farka tövénél van 1 kb 5-8 cm-es szürke-sötét szürke folt! /A kis kutyus sárga nem csíkos/
Ez hiba vagy elmúlik vagy mire gondoljak? ? ? Fontos mert ez dönti el hogy én leszek-e a gazdija Szemforgató
Léci minél előbb válaszoljatok!

ancsapancsa
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 2. Vasárnap 0:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rossz hír:
A Kamaraerdőnél,a végállomással szemben elütött,sárga boxer fekszik.
Ha valakinek esetleg azon a környéken veszett el ilyen kutyája,lehet,hogy ott megtalálja... Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
ancsapancsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
W $hArk
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 1. Szombat 15:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló mindenki!
Nagyon komoly kérdésem lenne!
Van 1 kis kutya aki nagyon jól néz ki már 3 hetesen is super a test felépítése csak van 1 kis bibi!
A hátán pontosabban a farka tövénél van 1 kb 5-8 cm-es szürke-sötét szürke folt! /A kis kutyus sárga nem csíkos/
Ez hiba vagy elmúlik vagy mire gondoljak? ? ? Fontos mert ez dönti el hogy én leszek-e a gazdija Szemforgató
Léci minél előbb válaszoljatok!
Vissza az elejére
babyteve
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 23. Péntek 20:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Big Zee írta:
Sziasztok!

Kerdes! A konzerv tapok kozul melyikek a jok?

Zoli

Nem nagyon javasolt a konzerv, mert egy csomó hulladék van benne, ami nem tesz jót a picinek és hasmenése is lehet tőle...
Nekem két kölköm van, az egyik 6 és fél, a másik 7 hónapos és amióta tápozunk, azóta Acanát esznek... Nagyon BoldogJól fejlődnek, nincs gond a széklettel sem lol
Vissza az elejére
babyteve jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Big Zee
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 23. Péntek 13:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Kerdes! A konzerv tapok kozul melyikek a jok?

Zoli
Vissza az elejére
Big Zee jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Big Zee
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 19. Hétfő 14:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koszi a valaszt Mosoly
Majd kiprobalom, eddig a Calo-pet pasztarol hallottam csak de az nem valt be (nekem).

Zoli
Vissza az elejére
Big Zee jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
So-Fi
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 18. Vasárnap 9:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Big Zee írta:
Hello
Tudnatok egy par otletet adni nekem etvagyjavitasra!!! Ötlet En mar kifogytam
Mert ez az en Herram nem igazan eszik! Szomorú
Elore is koszonom!!!

JAVASLOM a PROBIOS nevű szert, állatpatikában, állatorvosnál kapható, de lehet, hogy a meleg miatt nem akar eszegetni, enyémek is visszafogottabban esznek most.
Big Zee
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 18. Vasárnap 8:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello
Tudnatok egy par otletet adni nekem etvagyjavitasra!!! Ötlet En mar kifogytam
Mert ez az en Herram nem igazan eszik! Szomorú
Elore is koszonom!!!
Vissza az elejére
Big Zee
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 17. Szombat 20:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok tettem fel meg egy par kepet az en rosszcsontom idosebb testvekeirol!
Akit esetleg erdekl.
hello
Vissza az elejére
chevalido
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 16. Péntek 18:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Megérkezett Zeusz az uj családtag! ápr. 25én született, vasárnap óta van nálunk. Jókisfiu, a korához képest. Nagyon jó az étvágya, jófej kiskuty. Törzskönyve nincs, de jó idegzetű egészséges szülei vannak. És persze elfogult vagyok de szerintem nagyon szép is. Csak a szobatisztasággal van még gond, ahol épp rájön... ha meg látom h mire készül odaviszem ahova kéne, de akkor "elfelejti" mit akart kb 10percre... ha ebben van vkinek ötlete szivesen venném a segítséget!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 17 oldal [422 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 15, 16, 17 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Boxer
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu