Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Jan. 20. Szombat 16:16
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Boxer
Ugrás:  
Boxeresek ide!!!
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 17 / 17 oldal [422 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 15, 16, 17
Szerző Üzenet
steeke18
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 17. Péntek 18:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Balázs!
Nem értem pontosan.Te mit értesz eü-i paraméteren? Diszpláziaszűrés, magasság...???Vagy mi?Még nem tudtam képet feltenni a kutyákról, de próbálkozom! A te kennelneved a Wennington, igaz? Nem jöttök holnap Pápára? Egyébként a kan apja Chris von Zielbox(Hazenberg vérvonal). A szukáé pedig Dagton dell' Antico Squero.
Steeke18
Vissza az elejére
steeke18 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hódos Balázs
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 17. Péntek 17:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

És a kutyáid milyen egészségügyi paraméterekkel rendelkeznek, ha már ilyen komoly olasz meg belga családból szármanznak?

Üdv

Balázs
Vissza az elejére
Hódos Balázs jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
steeke18
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13. Hétfő 20:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

W $hArk írta:
Szóval ha nem mozog eleget ellustul! ! ! Ez kertes házban is így van ? ? ?

Most léci ne nézzetek hülyének de ezt még nem sikerült kiderítenem h mibe kerül egy kutya sztem ez fontos kérdés! ! !

A segítséget (és az eddigit is) KÖSZÖNÖM! ! !

Helló W$hArk!
Kertes házban azért van mozgástere, de ha kennelbe akarjátok zárni, akkor sincs gond, ha mindennap kiengeded futni ill. elviszed sétálni! Hát a pénzre térve attól függ, hogy mennyire akarsz komoly kutyát. Tehát, ha csak hobbiállatnak akarsz 1 "sima " fajtatisztát, akkor 25 ezer Ft körül már kapsz, de pl.:komoly szülőktől(akiknek jó kiállítási eredményei vannak) 50 ezer Ft -tól már találsz.Egyébként mi komolyan foglalkozunk velük, tehát most is megyünk kiállításra(Pápára 18-án). A szuka(Libi) ősei szinte az összes olasz, a kané(Sámán) pedig többségben belga. A galériába, ha tudok teszek róluk képet.(A szukát 60 ezer Ft-ért vettük,a kant pedig fél évesen 50 ezer-ért.)Steeke18
Vissza az elejére
steeke18 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Niittykukka
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13. Hétfő 17:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A miénk 2 éve 30ezer forint volt.
Vissza az elejére
Niittykukka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
W $hArk
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13. Hétfő 16:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szóval ha nem mozog eleget ellustul! ! ! Ez kertes házban is így van ? ? ?

Most léci ne nézzetek hülyének de ezt még nem sikerült kiderítenem h mibe kerül egy kutya sztem ez fontos kérdés! ! !

A segítséget (és az eddigit is) KÖSZÖNÖM! ! !
Vissza az elejére
W $hArk jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Niittykukka
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 13. Hétfő 12:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Nekem elég furi lehet a kutyusom, mert ő a többi kutyát is imádja. Igazság szerint ő mindenkit és mindent imád, leszámítva a vizet, merthogy a fürdés nálunk esélytelen. Ha csak megpróbáljuk megfürdetni, akkor megsértődik, és legalább 10 percig nem törődik velünk, ami nála elég hosszú idő Nagyon Boldog
De mostanában nincs gond asétával, mert beteg lett, és nem lehetett vinni Szomorú Viszont megint megkaptam, hogy Edward hiperaktív, és soha ne is számítsak rá, hogy akár 10 évesen komolyabb lesz Döbbent
Azért ez nekem egy kissé rémisztő Szemforgató
Niittykukka
Vissza az elejére
Niittykukka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
steeke18
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 12. Vasárnap 20:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

W $hArk írta:
Szia mindenki! ! !

1-2 kédésem lenne! ! !

Már évek óta szeretnék boxert, de eddig még nem voltam elég határozott! ! !
Most megint rám jött h szeretnék 1-et, de mivel azt olvastam h régen vadász kutya ként használták és h ez az agresszió még most is benne van! ! ! Ez érdekelne először h nektek mi a tapasztalatotok! ! ! Kérdés légyszi

Helló W $hArk!
Mi boxerekkel foglalkozunk, igaz csak egy éve, de a kérdésedre már tudok válaszolni. Valóban a kutyákkal nem igazán barátságos, de szerintem az összes boxer ilyen, de a családtagokkal imád játszani ugyanakkor, ha nincs vele törődve hajlamos az ellustulásra, a kisgyerekeket imádja és jó házőrző!!! Ha bármi kérdésed van, írj bátran!Üdv.:steeke18
Vissza az elejére
W $hArk
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 11. Szombat 20:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia mindenki! ! !

1-2 kédésem lenne! ! !

Már évek óta szeretnék boxert, de eddig még nem voltam elég határozott! ! !
Most megint rám jött h szeretnék 1-et, de mivel azt olvastam h régen vadász kutya ként használták és h ez az agresszió még most is benne van! ! ! Ez érdekelne először h nektek mi a tapasztalatotok! ! ! Kérdés légyszi
Vissza az elejére
W $hArk jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
So-Fi
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 18:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Mi ilyenkor a delutani setat uszassal helyettesitjuk, reggeli seta utan zuhany, este pedig 10 utan van seta. Igy birjak!
tommyleejones
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Férfi Kor: 45

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 30. Hétfő 18:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hi!
Szóval ne is várjam, hogy nyugodt lesz valaha? lol
Amúgy hogy bírja ezt a kuka meleget? Lenox csak piheg szegény kutyuff
Ilyenkor nem gond, ha kimarad a séta és a futkozás? Kérdés
Vissza az elejére
tommyleejones jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Teddy
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 27. Péntek 19:10    Hozzászólás témája:
Téma leírása: hi
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Niittykukka írta:
Sziasztok!
Nekem egy két éves sárga kanom van, naaaagyon naaagoyn aranyos Nagyon Boldog Csak persze rossz, mint a bűn Razz
Niittykukka
Kata akkor ezek szerint sikerült belépned...jól van akkor Nagyon Boldog majd dumcsizunk.pussza
Niittykukka
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 26. Csütörtök 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Nekem egy két éves sárga kanom van, naaaagyon naaagoyn aranyos Nagyon Boldog Csak persze rossz, mint a bűn Razz
Niittykukka
Vissza az elejére
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 22. Vasárnap 12:30    Hozzászólás témája: kepfelrakas Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

So-Fi írta:

...kepet csak ugy lehet feltenni, ha kulon keptarad van v. mas modja is van? Feltennem en is a 2 csajszit. Mosoly ...vagy elkuldom, ha akarod.

Szia,
a kepfeltoltes leirasa megtalalhato ITT!

A feltolteshez csak regisztralt felhasznalonak kell lenned a forumon, ez pedig mar adott Mosoly

Kellemes toltogetest!

Legutóbb joe7 szerkesztette (2005 Máj. 30. Hétfő 18:46), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tommyleejones
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 21. Szombat 16:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sztem tudsz nyitni új mappát, és abba beletöltöd.Amúgy van segítség hozzá vmelyik topikban lol
Vissza az elejére
tommyleejones jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
So-Fi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 21. Szombat 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia! Valoban aranyos pofija (juk) van! Szerintem a legkifejezobb arca a boxernek van, de ez az en velemenyem csak.Mosoly
Kicsit elfogult vagyok.Mosoly)))
A mi boxereink, Sony es Fila. Sony sarga, szinte teljesen olyan, mint Lenox, Fila pedig csikos, hasonlo jegyekkel, mint Lenox.
Mire vagy kivancsi boxerrel kapcsolatban? Taplalas, tanitas, tartas...bar gondolom utananeztetek, mielott hozzatok kerult a kis gengszter.Mosoly) lol
...kepet csak ugy lehet feltenni, ha kulon keptarad van v. mas modja is van? Feltennem en is a 2 csajszit. Mosoly ...vagy elkuldom, ha akarod.
tommyleejones
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 21. Szombat 12:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Első kutyám, pedig már kb 5 éve szerettem volna.Most, hogy jó idő van, általában kint van, de az előszobában alszik éjjelente. Igaz néha bekéretőzik a szobába is lol
De hát olyan édes pofija van, nem tudunk ellenállni neki.A képe fent van a galériában.
Szia!
Vissza az elejére
So-Fi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 21. Szombat 12:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Elso kutyad?
Nekunk 2 boxer szukank van. Egyik 4 a masik 5 eves. Lakasban v. kertesben tartjatok a kiskolykot?
tommyleejones
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 20. Péntek 9:44    Hozzászólás témája: Re: Boxeresek ide!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

So-Fi írta:
tommyleejones írta:
Hi!
Van egy 4 és fél hónapos boxer kanom.Lenoxnak hívják.
Jó lenne boxeresekkel csevegni.
lol

Szia! Csevegjuk! Wink

Szia!
Igazából nem jó szó a csevegés.Inkább boxerrel kapcsolatos tapasztalatokat szeretnék gyűjteni. Szemforgató
Vissza az elejére
So-Fi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 19. Csütörtök 20:11    Hozzászólás témája: Re: Boxeresek ide!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

tommyleejones írta:
Hi!
lol

Szia! Csevegjuk! Wink
tommyleejones
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 19. Csütörtök 11:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Westdob írta:
Ezt olvastam az előbb, adjátok ti is tovább, remélem megkerül a kutyi.
Rettenetes hireket kaptam, egyszerűen nem térek észhez a döbbenettől.
Ma éjszaka a vihar őrült pusztitást végzett Kecskemét környékén . Kállay Krisztáéknál is szédszedte a keritést és a kenneleket. Két fiatal kutyája elmenekült. Az egyiket Zafirt, akit a hétvégén mindannyian megcsodálhattunk, mint Fiatal Klubgyőztest és számos különdij nyertesét - elütötte egy autó és meghalt.
Kriszta kétségbeesve keresi a másik kutyát:
7 hónapos gold-sable collie szuka.
Kérlek mindenki továbbitsa ezt a keresést, hátha egy autós felvette a kutyát az 5-ös autópályán vagy környékén.

Sajna én az ország másik felén vagyok.
Szegény kutyi! Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
Westdob
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 19. Csütörtök 10:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ezt olvastam az előbb, adjátok ti is tovább, remélem megkerül a kutyi.
Rettenetes hireket kaptam, egyszerűen nem térek észhez a döbbenettől.
Ma éjszaka a vihar őrült pusztitást végzett Kecskemét környékén . Kállay Krisztáéknál is szédszedte a keritést és a kenneleket. Két fiatal kutyája elmenekült. Az egyiket Zafirt, akit a hétvégén mindannyian megcsodálhattunk, mint Fiatal Klubgyőztest és számos különdij nyertesét - elütötte egy autó és meghalt.
Kriszta kétségbeesve keresi a másik kutyát:
7 hónapos gold-sable collie szuka.
Kérlek mindenki továbbitsa ezt a keresést, hátha egy autós felvette a kutyát az 5-ös autópályán vagy környékén.
Vissza az elejére
Westdob jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
tommyleejones
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 18. Szerda 18:59    Hozzászólás témája: Boxeresek ide!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hi!
lol
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 17 / 17 oldal [422 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 15, 16, 17
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Boxer
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu