Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Dec. 16. Vasárnap 4:39
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Boxer
Ugrás:  
Boxeresek ide!!!
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 15 / 17 oldal [422 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 13, 14, 15, 16, 17 Következő
Szerző Üzenet
Hódos Balázs
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 12. Kedd 10:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia !

Sajna nincsen képem, nem fényképeztem. Sír vagy nagyon szomorú
Igen láttam .
Nem volt olyan sok kutya.
De finom volt a lángos a büfében. Nagyon Boldog

SZia

Balázs
Vissza az elejére
Hódos Balázs jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
steeke18
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 10. Vasárnap 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Niittykukka!
Boldog szülinapot (utólag is) Edwardnak!!! Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog
Üdv.:Steeke18
Vissza az elejére
steeke18 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
steeke18
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 10. Vasárnap 17:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Balázs!
Na mizujs? Sok boxi volt Szántódon, igaz? Köszönöm előre is a képeket!!!
Nem láttad ma a Betti gazdáit? Valószínűleg ott voltak csak kutyusok nélkül egyet nézelődni. Ismered őket? Ja, köszi a szurkolást a kicsikhez Razz Razz Valószínűleg a mi szukánk is most fog (először) tüzelni, mert már kissé púpos a hátsója Nagyon Boldog Majd én is küldök további képeket a kutyusainkról (ha persze érdekel), de a te e-mail címedre Wink
puszi
Szia:Steeke18
Vissza az elejére
steeke18 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Niittykukka
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 9. Szombat 19:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Ma van az év egyik legszebb napjaaaaaaa!!!!! virágfej Edward ma lett két éves Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Niittykukka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hódos Balázs
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 9. Szombat 18:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia !

Harapdálásról gyorsan szoktast le , a sajtát éredekedben, mivel ha ez egy jó játéknak tűnik neki, egyre inkább belemerül, és neked egyre inkább keservesebb lesz majd.
Fenyíteni nem kell sem kiskutyát , sem nagyon, csak arra rávezetni,hogy mit szabad és mit nem, aztán következetesnek lenni a végtelenségig.
Én apró póráz, nyakörv rántással kezdeném,hogy a tudtára adjam, nem helyes.Menni fog az, érzékelni fogja, ez kellemetlen, és abba fogja hagyni a rágást.

Ö-V ártana egy boxernek?
Nem nem fog, és fenevad sem lesz, sőt egyre inkább kiismerhető számodra,hogy különböző szituációkban mit és hogyan reagál.

Sok sikert. integet
Vissza az elejére
Hódos Balázs jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tommyleejones
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Férfi Kor: 46

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 9. Szombat 8:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Néhány hete az én kajla Lenoxom elkezdett harapdálni és ugrálni vörös pattogós , ruhát tépni. Néha lasztizás közben eszébe jut, és akkor hajrá és tép mindent. Mit lehet ilyenkor csinálni? Fenyítés egy vékony pálcával, bezárás a helyére, vizipisztoly? Melyik használ???
Most 6 hónapos meg egy pici. Augusztusban megy suliba. Szerintetek az őrző-védő kiképzés nem árt neki? Nem lesz egy fékezhetetlen fenevad? Twisted Evil
Kösz!
Hi!
Vissza az elejére
tommyleejones jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hódos Balázs
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 8. Péntek 20:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szorítok én is, ha ez számít valamit,hogy legyenek kis babák Nálatok.
Sámán ügyi kutya. Wink
Megyek Szántódra, sőt műár ma este voltam, páran vannak már, de a többség nem ott van elszállásolva, hanem Földváron( féluton.. Nagyon Boldog lálálá )
szóval igen, már töltődnek az akkuk, lesznek képek, videó, ha gondolod nagyon szívesen átveszem, és majd vagy Szombathelyen vagy postai úton eljuttatom.épeket meg emilen küldöm.

Szia, pusszantás puszi baseballsapis

Balázs
Vissza az elejére
steeke18
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 8. Péntek 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló Balázs!
Sajnos nem tudunk mi menni Szántódra, de biztosan fogunk talizni Sz.helyen. Már, ha a Bettire és a kisboxikra gondolsz, még nem tudni, hogy mi újság, de nagyon várjuk és reméljük, hogy lesznek Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog
Na nálunk is a Sámán 2 héten belül 4-szer fedezett (két különböző szukát). Képzeld ez volt neki az első, és szerencsére eltűrte a segítséget, már negyedszerre teljesen rutinszerűen csinálta a dolgot. Te mész Szántódra, ha mennél, akkor küldenél majd róla képeket az én e-mail címemre??? (persze, ha készítesz). Előre is köszönöm!
Neked is kellemes hétvégét!
Szia! szomorú búcsú
Steeke18
Vissza az elejére
Hódos Balázs
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 8. Péntek 12:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia !

Mindenki lelkiekben készül a hétévégi nagy megmérettetésre, az EBC-re. Nagyon Boldog

Van valami eredmény, lesznek babák? mindkétszemöldökfel

Most egy pár hétig én is várakozva várom a híreket, most rövid időb belül kettőt sexelt Vitali. baseballsapis

Szia, kellemes hétvégét.

Balázs
Vissza az elejére
steeke18
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 7. Csütörtök 20:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló Boxisok!!!
Hol vagytok???Nincs téma? Szomorú Most nekem se jut eszembe semmi Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
Niittykukka
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 4. Hétfő 9:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hódos Balázs írta:
Happy Dog?Na a legjobb helyen vagytok, az ország egyik legjobb sulija, ahogy tudom.

lol

Üdv

Balázs

Tényleg? Nagyon Boldog Oda járunk. És mindenki tök szimpatikus, meg látszik rajtuk, hogy azt csinálják, amit szeretnek, és értenek hozzá. Néha nagyon úgy tűnik, hogy még Edwardnak is tetszik a dolog, bár lehet, hogy csak a jutalomfalatok miatt Cool Csak a pallótól rettegünk mindketten Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Niittykukka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hódos Balázs
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 3. Vasárnap 18:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Happy Dog?Na a legjobb helyen vagytok, az ország egyik legjobb sulija, ahogy tudom.

lol

Üdv

Balázs
Vissza az elejére
Niittykukka
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 3. Vasárnap 17:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hódos Balázs írta:
Szia !

Akkor hajrá ! Nagyon Boldog Irány az Ö-V.

Melyik suliba jártok?

Szia

Balázs

Szia!
Mi egy kőbányai suliba járunk (amikor nincsen rémmeleg Nagyon Boldog )

Niittykukka
Vissza az elejére
Hódos Balázs
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 3. Vasárnap 7:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tervben van igen.De majd kiderül, de szeretnék lemenni. lol

SZia

Balázs
Vissza az elejére
steeke18
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 2. Szombat 20:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Balázs!
Miért te mész? Mi még nem tudjuk. Akkor szerinted a párosítás frankó??? Örülök, hogy ezt más is így látja! Nagyon Boldog Na megyek, mert egyet benézünk a városba...
Üdv.:Steeke18
Vissza az elejére
Hódos Balázs
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 2. Szombat 7:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia !

Nem csak az enyémben, gondolhatod hogy leellenőriztem , és 26. volt írva.Sebaj, most így alakult. Sír vagy nagyon szomorú
Ike? No fene.Ismerem a kutyust. Nagyon komoly paraméterekkel rendelkezik, és szuper vérrel. Wink
Szmobathely ,köszi pirossal írtam a naptáramba. Nagyon Boldog
Jövő héten Szántódpuszta?.

Szioa

Balázs
Vissza az elejére
steeke18
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 1. Péntek 20:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Balázs!
Igen róla van szó, a Bettiről! Hú te szegény!!! Együtt tudok érezni veled, ez durva. Pedig nekem úgy rémlik, hogy a kutya újságba is 25.-e volt írva, csak a tiédet hibázták el!? Ez pech Szomorú Visszatérve a Bettire: nemrég lett fedeztetve, reménykedünk, hogy sikeresen és akkor nekünk is lesz tőle egy "Betti"-nk(Ike von Reichersberggel lett fedeztetve).De majd azok csak aug. vége fele születnek, reményeink szerint...Szombathelyre akkor tényleg jössz??A boxik JÚLIUS 30-án (szombat) lesznek!!!
Vissza az elejére
Hódos Balázs
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 1. Péntek 19:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia !

Tatabányát ne is emlegesd. dühbegurul
Képzeld.

Intéztem a dolgomat, pénteken beszéltem Sanyi barátommal,hogy mennek ők is, ők tartották a munkakutya bemutatót, ketrec a kocsiba, kocsi feltankol, kitakarít, videó, fényképező töltve, ez mind szombaton.
Nagyban nyugodtan üldögélek, amikor is jön egy telefon, hogy hopplá, ma van a kiállítás, az az szombaton.
Én a vasárnapi dátumot, az A kutya újságból néztem ki, na újság elő, ismét fellapoz, és ott is vasárnapi dátummal szerepelt a kiállítás, sajnos nyomadi hiba történt.
Így végül nem mentem, a köös tréningből, Sanyiékkal nem lett semmi. Sír vagy nagyon szomorú

A Papkami Bettina a kutya akiről beszélsz?Őt ismerem, szép, nagyon szép kutya.

Szia

Balázs
Vissza az elejére
steeke18
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 1. Péntek 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló Balázs!
Egy kis pihi után visszaérkeztem!(Most töltöttem fel a netet,hogy tudjak netezni). Mi újság? Voltál Tatabányán? Ott volt a Betti is a Sámán testvére. Ő lett a legszebb sárga szuka, meg nem tudom mi, de két kupát elhozott Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Most voltunk náluk megnézni őket, gyönyörűek Exclamation lol
Steeke18( Írhatsz az én címemre is nyugodtan)
Vissza az elejére
Hódos Balázs
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 1. Péntek 17:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lehet nem túl etikus, de beteszek ide egy linklet, talán az ország leglátogatottabb boxeres fóruma.
Ezt is ajánlottam ott, de nem sokan jöttek ide, csak én. lol

*Reklám*
<moderálta Joe7 - 2005.07.01. 18:50>
Vissza az elejére
Hódos Balázs
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 1. Péntek 17:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szerintem van, de lehet neked nincsen.

Na majd kiderítem ki bírálta a kanokat.

Cool
Vissza az elejére
krisz73
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 1. Péntek 17:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem tudom a nevét,de végül is nincs jelentősége.Mindenkinek a saját kutyája a legszebb,legokosabb stb.
Ez számít,semmi más. lol
Vissza az elejére
krisz73 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hódos Balázs
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 1. Péntek 15:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia !

Gratulálok !

Bár inkább felháborító, hisz ha jól tudom, a tatabányai az Klubkiállítás volt , az az nem egy show, hanem fajtakiállítás. Kérdés

Ki volt a bíró, ki az aki ekkora butaságot csinál, és még közli is?

Szia, és mégegyszer gratula. rock nagytaps
Vissza az elejére
krisz73
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 1. Péntek 15:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok !

Almond második lett Tatabányán, bíró egyből kiszúrta a pislógóhártya problémát. Azti s mondta,hogy egyébként nyert volna a kategóriájában.
Ez van,legalább nem zárták ki.
Vissza az elejére
krisz73 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hódos Balázs
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 26. Vasárnap 10:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tapasztalt kollégák hiányában , elmondom a véleményemet. Cool

Szia !

Nem tudom mennyire hangzik ismerősen, különböző mozdásszervi betegségek fogalma, csípőizülezi dp, spond. térd, könyök dp.
Kutyusod őseinek ilyenfajta eredményeiről kellene érekdődni először,ha azok ok, akkor kicsit javult az esély.
De korántsem lehet hátradölni, a nagy Németországban, végeztek különböző felméréseket, és mivel ezek a betegséges recesszíven öröklődnek, nehéz megmondani a tutira járható utat, ott egy nagyon sok kutyát érintő statisztika eredménye az lett, hogy 2 teljesen a betegségtől mentes kutya pároztatása esetén is 7:3 arány lesz az eredmény, az az 10 piciből 3-nak rossz, ez természetesen almonként változhat, de nagy átlagban igaz.

Meg kellene röntgenezteti, abból lehet látni hogy egy esetleges gyors növekedésből eredezhet a "kacsázás,", vagy már problémás esetleg a csípőizület, remek gyógyszerek vannak, amelyekkel ilyen fiatal korban még jó irányba is terelhető a fejlődés,természetesen egy teljesen rossz csípőből a bogyók sem csinálnak jót.

Szia

Balázs
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 15 / 17 oldal [422 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 13, 14, 15, 16, 17 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Boxer
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu