Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Máj. 24. Csütörtök 13:00
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Boxer
Ugrás:  
Boxeresek ide!!!
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 17 oldal [422 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, ..., 15, 16, 17 Következő
Szerző Üzenet
Glhef
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 13. Csütörtök 18:03    Hozzászólás témája: Re: Boxert akar a lányom Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Sári!

Nyugodtan vegyetek a gyerek mellé boxert! A gyerekkel figyelmes, gyermekközpontú kutya, nem esz meg titeket, mert ha majd a szemébe nézel, látni fogod, hogy imád! Nem is nyálzik (olyan nagyon), csak ha kaját lát, de nem lóg ki a szájából a "cipőfűző", szóval ilyesmitől ne félj.
Nekem volt boxerem, a mai napig szerelmese vagyok ennek a fajtának. Én bátran hagytam játszani az egy éves keresztlányommal, pedig egy ugri-bugri kutya volt, de amikor meglátta, hogy a keresztlányom még nem stabilan jár, magától hasra feküdt, s csak óvatosan járkált körülötte. Ha meglátok egy boxost, a mai napig odamegyek hozzá, teljesen ismeretlenül is, s tudom: egyik sem fog bántani. Ez lehet, hogy felelőtlenség, de én megbízom ebben a fajtában. Ismerőseim közül kettőnek van, plusz egynek még volt, tehát tudom, miről beszélek. Remélem nem késői a válaszom, ha bármiben tudok segíteni, írj bátran: andoa@axels.hu
Legyen szép a napod: Ákos
Eszterke86
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 24. Szombat 17:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Úgy látom nemsokan vannak errefelé.... Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
Eszterke86 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Eszterke86
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 22. Csütörtök 20:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Én még csak most regisztráltam, de nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt az oldalt! Nagyon Boldog már most nagyon tetszik! nekem 2 boxer szukám van, és a későbbiekben tenyészteni szeretném ezt a csodálatos fajtát!
Vissza az elejére
Eszterke86 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sári
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 9. Péntek 10:43    Hozzászólás témája: Boxert akar a lányom Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A lányom (10 éves) kitalálta, hogy nekünk mindenképpen boxert kellene vennünk, mert az kiskorában és nagykorában is szép. Mikor mondjuk, hogy mit szeretne mindenki el van hűlve, hogy biztosan nagy korában meg fog enni bennünk a kutya és nagyon agresszív meg sokat nyálzik, meg nem jó gyerek mellé. Nektek milyen tapasztalatotok van ezen a téren? Köszi előre is a választ.
syba
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 46

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 3. Hétfő 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szasztok! Kaptam egy 7 hetes fehér fiúcskát és lehet, hogy nagyothall. Meg lehet állapítani valahogy? Ha leejek egy kulcsot reagál, de a halk neszre nem csinál semmit. Tudtok valami módszert ajánlani,
ada87
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 21. Kedd 17:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Krisz 73!
Megértem, hogy hogyan érezhettek! Nekem is van egy 6 hónapos boxer kutyusom! Hosszas tanakodás után rászántuk magunkat, hogy visszük kiállításokra, versenyeztetni! Kutyakiképzőhöz vittük! Egész ügyesen halad!
Már kicsi korában észrevehető volt, hogy az egyik szeme körbe nem fekete, hanem fehéres! Az állatorvos (kitűnő orvos hírében van) azt mondta, hogy ez nem depigmentált szem, hanem csak az egyik hártya a szemen nem feketedett be teljesen! Nem is foglalkoztam vele, eddig... Most meg kiderül, hogy feleslegesen élte magát az ember bele abba, hogy szép eredményeket érhet el a kutyus, hiszen lehet nem is engedik bizonyítani rátermettségét, ügyességét! mérges Ez szerintem nem igazságos!
Vissza az elejére
ada87 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dorisz
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 12. Csütörtök 11:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, mint újdonsült boxer tulajdonos.
Dorisz múlt héten volt 3 hónapos....

Gyöngyi

http://gallery.site.hu/d/2546781-2/DSCN1584.JPG
Vissza az elejére
Dorisz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
borsocska
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 22. Péntek 21:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Imádom a boxereket..nemrég 2 hónapig ideiglenesezett nálunk egy boxer lányka... előtte pedig egy süket szintúgy boxer szuka baba...azelőtt is már imádtam a boxikat..de azóta....hát..nem bírok betelni velük Embarassed Cool lol

Vissza az elejére
borsocska jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Niittykukka
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 11. Péntek 23:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Tudom, hogy nemrég volt boxeres találkozó, de nem tudjátok lesz-e másik a közeljövőben?
Vissza az elejére
Niittykukka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Astor
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 23. Hétfő 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Én most "keveredtem" erre az oldalra ,de máris nagyon tetszik ,mert tele van boxi-képekkel.Örülök,hogy ennyien vagyunk!
Vissza az elejére
Astor jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
boxibonca
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 29. Hétfő 15:58    Hozzászólás témája: SZiasztok!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

de régen voltam erre. Meglepõdött Nagyon Boldog
De ahogy nézem nem is nagyon pörög ez a forum Összezavart
na mindegy kellemes napot nektek Razz
Vissza az elejére
boxibonca jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Brazil
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 11. Csütörtök 20:05    Hozzászólás témája: Re: tábor
Téma leírása: tábor:)
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!!

Nagyon jó hogy írtál!
Tábor lehet majd lesz nyáron, de még pontosan nem tudni!

A lányeg hogy a netboardon van egy boxeres fórum, ott feltettek már egy javaslatot áprilisban lesz aegy boxeres rendezvény Sződligeten!

A napot még pontosan nem tudni most megy a szavazás róla a fórumon!

Láttam érdeklődtél már a boxer mentős oldalom,de ott nem foglalkoznak ilyen féle fajta dolgokkal csak a boxerek megmentésével!
Ami nagyon fontos és kemény feladat!

daisyke írta:
Sziasztok azt szeretném megkérdezni hogy nem tud valaki boxeres tábort valahol??? Előre is köszönöm.

Brazil jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
daisyke
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 7. Vasárnap 16:37    Hozzászólás témája: tábor
Téma leírása: tábor:)
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok azt szeretném megkérdezni hogy nem tud valaki boxeres tábort valahol??? Előre is köszönöm.
Vissza az elejére
daisyke jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Brazil
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 26. Kedd 10:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Saját készítésű!
Nem nehéz megcsinálni, de most készül a 3nyelvű verzió. Remélem nemsoká kész lesz. Nem lesz valami csúcsszuper,de nekem inkább a nyelv a lények.

Egyébként nagyon szép a kutyád!!
Néha átnézjetnél ide is:http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=8406

lol

kozaporikennel írta:
SZia!

Nincs még weblapom . Neked ki készítette Kérdés Nekem egy szerényebb Weblap is eléglenne .

Brazil jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kozaporikennel
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 25. Hétfő 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SZia!

Nincs még weblapom . Neked ki készítette Kérdés Nekem egy szerényebb Weblap is eléglenne .
Vissza az elejére
kozaporikennel jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Brazil
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 24. Vasárnap 20:58    Hozzászólás témája: Re: Fedező kan Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Nincs honlapotok?
Szép és eredményes a kutyád!!

Mosoly Mosoly
kozaporikennel írta:
Szevasztok!

Figyelmetekbe ajánlom saját tenyésztésű kanom !

További infók : www.dog-web.info/104.htm

kozaporikennel
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 23. Szombat 20:31    Hozzászólás témája: Fedező kan Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szevasztok!

Figyelmetekbe ajánlom saját tenyésztésű kanom !

További infók : www.dog-web.info/104.htm
Vissza az elejére
kozaporikennel jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
cheszty
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 4. Hétfő 12:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Találtunk Szigetváron egy tigriscsíkos 4-5 hónapos boxer kant.
Szerető gazdija lenetkezését vájuk.
Tel: 06703642948
Vissza az elejére
cheszty jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Brazil
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 30. Hétfő 11:49    Hozzászólás témája: Re: Képek Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zolten írta:
Sziasztok! Szeretnék csatlakozni néhány felvétellel a fórumhoz.

Nagyon szép a kutyád!!!!! Nagyon Boldog Nagyon Boldog
Brazil
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 30. Hétfő 11:48    Hozzászólás témája: Re: Képek Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

DONGO írta:
Help! Boxer szukám "összemelegedett" a szomszéd német juhásszal, és megellett! A Kicsik közül egyet szeretnék megtartani, és kiváncs lennék, vajon mennyire lesz hasonló a boxerhez a kicsi, a kép alapján, ha ezt ilyenkor el lehet dönteni, a kicsi egy és fél hetes. itt a kép

Hát elég szomorú hogy megtörtén a frigy,de ha már így alakult remélem jó helyet találsz a kicsiknek!!
A kétet sajna nem látom így nem tudom megmondani mennyire kire fog hasonlítani!!
Brazil
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 30. Hétfő 11:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Mindenki!!

Erre a fórumra ritkán néz el bárki is, ez alol én sem vagyok kivétel.

De ha valaki többet szeretne beszélgetni akkor látogasson el erre a két linkre:

http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=8406

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9077670

Mind a két helyen Zangen néven vagyok.
DONGO
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 29. Vasárnap 19:46    Hozzászólás témája: Re: Képek Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Help! Boxer szukám "összemelegedett" a szomszéd német juhásszal, és megellett! A Kicsik közül egyet szeretnék megtartani, és kiváncs lennék, vajon mennyire lesz hasonló a boxerhez a kicsi, a kép alapján, ha ezt ilyenkor el lehet dönteni, a kicsi egy és fél hetes. itt a kép
Vissza az elejére
DONGO jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zolten
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 46

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 28. Szombat 23:04    Hozzászólás témája: Képek Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Szeretnék csatlakozni néhány felvétellel a fórumhoz.
Vissza az elejére
zolten jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Brazil
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 21. Szombat 13:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

HAHÓ!!!

Van erre valaki??
monya78
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 4. Szerda 10:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!Most néztem be ide előszőr,és örömmel látom elég sokan rajongunk ezekért a bohócokért.
Nekem mióta az eszemet tudom boxerom van.Most is van nem is 1 hanem 2!!!Az egyik "vaddisznó" a másik "királylány"Ezzel a jellemüket akartam szemléltetni.Amúgy mindketten csajok.A férjem útálta ezt a fajtát,de már megváltozott a véleménye.Szerintem a legőszintébb,legmegbízhatóbb,és nem utolsósorban a legjátékosabb fajta. színváltós pattogós
Vissza az elejére
monya78 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 17 oldal [422 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, ..., 15, 16, 17 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Boxer
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu