Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Dec. 15. Szombat 1:43
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Kutyapszichológia
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 23 oldal [572 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 21, 22, 23 Következő
Szerző Üzenet
Katus89
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 6. Vasárnap 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mojo írta:
Látom sokan keresik ezt a könyvet úgyhogy feltöltöm valahova ahonnan mindenki leszedheti és nem kell egyesével elküldeni mailben.
Innen lehet letölteni: http://data.hu/get/186229/Jan_Fennell_-_Kutyapszichologia.rar.html

Nekem nem sikerül letölteni!Pedig letöltöttem hozzá a programot is!Vki küldje el nekem,ha nincs más megoldás!Köszike! kata.soos@invitel.hu
Vissza az elejére
Katus89 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Mojo
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 6. Vasárnap 11:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Látom sokan keresik ezt a könyvet úgyhogy feltöltöm valahova ahonnan mindenki leszedheti és nem kell egyesével elküldeni mailben.
Innen lehet letölteni: http://data.hu/get/186229/Jan_Fennell_-_Kutyapszichologia.rar.html
(kicsomagolásnál kérni fogja a jelszót!)

jelszó: minerva

Legutóbb Mojo szerkesztette (2008 Ápr. 6. Vasárnap 17:09), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Mojo jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Katus89
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 6. Vasárnap 10:57    Hozzászólás témája: Re: kutyapszichológia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kicsi kókusz írta:
Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy pár óra múlva én is boldog és büszke westie gazdi leszek és hallottam, hogy a kutyapszichológia könyv nagyon jó, itt pedig láttam, hogy elektronikus formában "terjed". Légyszives küldje át nekem aki tudja a kata0418@c2.hu email cimre. Előre is nagyon köszönöm! Mosoly

Légyszi küldjétek el nekem is!kata.soos@invitel.hu
Vissza az elejére
Katus89 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kicsi kókusz
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 6. Vasárnap 10:49    Hozzászólás témája: kutyapszichológia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy pár óra múlva én is boldog és büszke westie gazdi leszek és hallottam, hogy a kutyapszichológia könyv nagyon jó, itt pedig láttam, hogy elektronikus formában "terjed". Légyszives küldje át nekem aki tudja a kata0418@c2.hu email cimre. Előre is nagyon köszönöm! Mosoly
Vissza az elejére
kicsi kókusz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 25. Hétfő 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nooiiiii írta:
Adri & Spiky írta:
nooiiiii írta:
Nekem is légyszi! Köszi! puszitküld

Elküldtem. posta Wink

Megkaptam,köszi! puszitküld

Nagyon szívesen! puszitküld
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 25. Hétfő 8:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
nooiiiii írta:

Elküldtem. posta Wink

Megkaptam,köszi! puszitküld
Vissza az elejére
nooiiiii jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 24. Vasárnap 20:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nooiiiii írta:

Elküldtem. posta Wink
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 24. Vasárnap 19:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
nooiiiii jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 24. Vasárnap 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
Timyi írta:
Adri & Spiky írta:
Timyi írta:
nekem légyszii pirul
timyi@citromail.hu
előre is köszii Mosoly

Elküldve posta nagy vigyor

köszike lol

Nagyon szívesen!

Másnak küldjem még?

Háát...ha lehet akkor nekem is!!!! nagy vigyor

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 24. Vasárnap 12:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Timyi írta:
Adri & Spiky írta:
Timyi írta:
nekem légyszii pirul
timyi@citromail.hu
előre is köszii Mosoly

köszike lol

Nagyon szívesen!

Másnak küldjem még?
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 23. Szombat 23:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
Timyi írta:
nekem légyszii pirul
timyi@citromail.hu
előre is köszii Mosoly

köszike lol
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 23. Szombat 23:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Timyi írta:
nekem légyszii pirul
timyi@citromail.hu
előre is köszii Mosoly

fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 23. Szombat 22:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nekem légyszii pirul
timyi@citromail.hu
előre is köszii Mosoly
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 23. Szombat 22:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hm... az emberek tudatosan akarnak kutyát nevelni!!!! Ez tetszik! Nagyon Boldog
Valakinek még a könyv? (egy hónap alatt, ha min. 10x nem küldtem el, akkor egyszerse)
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 14. Csütörtök 16:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm!Megkaptam! lol
Vissza az elejére
Vercsy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Caspi
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 14. Csütörtök 11:03    Hozzászólás témája: Re: könyv Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vercsy írta:
Sziasztok!

Én is kérném szépen a kutyapszichológia című könyvet!!!
Úgy érzem elkelnek a tanácsok Embarassed baba

E-mail cím:orszagveronika@freemail.hu

Szia!
Elküldtem neked Mosoly
Vissza az elejére
Caspi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Vercsy
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 14. Csütörtök 9:36    Hozzászólás témája: könyv Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Én is kérném szépen a kutyapszichológia című könyvet!!!
Úgy érzem elkelnek a tanácsok Embarassed baba

E-mail cím:orszagveronika@freemail.hu
Vissza az elejére
Vercsy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 28. Hétfő 19:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

j2 írta:
Adri & Spiky írta:
bettyendredi írta:
Megkaptam,még egyszer nagyon köszi Nagyon Boldog

Szívesen.
Én is megkaptam!!!!!!!!!! meghajol köszönöm olvas

köszi

Nincs mit. Mosoly
veterán
veterán

Neme: Neme:Férfi Kor: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 28. Hétfő 19:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
bettyendredi írta:

Szívesen.
Én is megkaptam!!!!!!!!!! meghajol köszönöm olvas

köszi
joe jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 28. Hétfő 18:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bettyendredi írta:

Szívesen.
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 28. Hétfő 18:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
j2 írta:
Adri & Spiky írta:
bettyendredi írta:
Adri & Spiky írta:
bettyendredi írta:
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni,hogy áttudná-e küldeni nekem vki a Kutyapszichologia c. könyvet??

Hálás köszönet érte!!!!!!!!!!!!! köszönöm

A megadott mailcímedre jó lesz? nemangyal

Szia!

Igen,nagyon szépen köszönöm!!!!!

Szép napot!!!!!!!!!! köszönöm

Elméletileg elküldtem. posta
Szólj majd, légy szíves, ha nem ment át!
Én is kérhetem? pirul meghajol tancitanci

Elment. posta (elméletben)

Vissza az elejére
bettyendredi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 28. Hétfő 17:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

j2 írta:
Adri & Spiky írta:
bettyendredi írta:
Adri & Spiky írta:
bettyendredi írta:
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni,hogy áttudná-e küldeni nekem vki a Kutyapszichologia c. könyvet??

Szia!

Elment. posta (elméletben)
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 28. Hétfő 17:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagykutya lettem beke gyitepaci
joe jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
joe
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 28. Hétfő 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
bettyendredi írta:
Adri & Spiky írta:
bettyendredi írta:
Sziasztok!

Szia!

Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 28. Hétfő 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bettyendredi írta:
Adri & Spiky írta:
bettyendredi írta:
Sziasztok!

Szia!

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 23 oldal [572 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 21, 22, 23 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu